Essence cz. IX - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-26, 14:19   #691
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Hej Można dołączyć? Postanowiłam się ujawnić i oficjalnie przyznać że jestem essencomaniaczką bo tak sobie podczytuję ten wątek i jakoś głupio tak się nie udzielać. Byłam dzisiaj w szczecińskiej naturze, tej w centrum i było blossoms ale bez pudrów, reszta była, ale jakoś nic nie kupiłam z limitki(myślę intensywnie nad miętowym lakierem...) kupiłam za to tusz smoky eyes. Pierwsze testy bardzo obiecujące
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
[COLOR=Blue]
Witam wśród uzależnionych. Podaj imię, wiek i jak długo w tym siedzisz
I przyznaj się, ile masz odłożone, bo teraz portfel będzie uciekał na widok Natury...

Dziś kapnęłam się, że mam całkiem przyzwoitą sumę na koncie, akurat na nowości i limitkę, które się nie pojawiają... No chyba że po 17 mnie coś zaskoczy, ale jakoś... Śmiem wątpić?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:20   #692
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Ale przyjechał do moich rodziców po mnie, przeprosił, zabrał do Natury. Ale Cupcake'a już nie było , podjechaliśmy do Rossmana a tam ostatnia sztuka i co? Oczywiście ostro maziana... bo testera nie było...

Za to obkupiłam się Kupiłam:
-Coralize me!
-błyszczyki stay with me- my fav milkshake i me&my icecream(x2)
-puder blossoms (x2)
-błystki blossoms po dwa z każdego koloru
-paletkę metallics brązową (ostatnia sztuka!)
-3 błyszczyki xxl nudes "nude kiss" i jeden "pure beauty"
jeszcze 3 cienie MySecret udało mi się upolować i szminkę Kobo English rose.

A zanim przyjechał zdążyłam "na pocieszenie" kupić sobie 4 błyszczyki Maybelline Color Sensational z allegro. Trochę się martwię, bo sprzedawca ma 9 negatywów i 20 neutrali na 502 pozytywy (wszystkie "złe" komentarze były za długi czas wysyłki).


uspokoiłam się trochę, bo widzę, że moje kosmetykowe zbieractwo przy twoim to pikuś... 16 błyszczyków jednego dnia...... nieźle, nieźle...... przyjmij ode mnie wyrazy podziwu..... a co do twojego tż - ja nie odpuściłabym tak łatwo, foch byłby dłuższy, tak żeby wiedział, że żartów nie ma!
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:21   #693
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Essence cz. IX

OLSZTYN- Blossoms na Starówce! o 14. limitka była nietknięta.
chwyciłam puder, lakiery zielony i niebieski, błyszczyk ciemniejszy, do tego pędzelek do smoka.

wcześniej byłam na Pieniężnego, pani stała obok i wyjątkowo się nudziła, więc skorzystałam z okazji i zapytałam o B. oczywiście, mają, ale wystawią jutro. albo może i dopiero w czwartek.

na Starówce też były pustki jeszcze o 12-13, najwyraźniej wtedy wystawiły, także cieszę się, że zaszłam jeszcze raz.

Edytowane przez 2016070150903
Czas edycji: 2011-04-26 o 14:23
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:25   #694
rudo
Raczkowanie
 
Avatar rudo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 131
Dot.: Essence cz. IX

Ktoś wie jak wygląda sytuacja w Gdańsku w City Forum lub na Pańskiej?

Śniło mi się, że dziś upolowałam wszystko to co chciałam czyli limitowankę i drugą szafę uzależnienie ;D
__________________

rudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:29   #695
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Essence cz. IX

Witam wśród uzależnionych. Podaj imię, wiek i jak długo w tym siedzisz

Jestem Ada wiek hmm.. licealny essencomaniaczka od roku mniej więcej

Zachwycam się lakierem can't cheat on me pięknie wygląda w słońcu. Jest teraz jednym z moich ulubionych lakierów(a trochę ich mam... )
adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:29   #696
antoninamotyl
Rozeznanie
 
Avatar antoninamotyl
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Essence cz. IX

A może któraś wie czy w WARSZAWIE jest gdzieś limitowanka??
antoninamotyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:31   #697
kajmakowa
caramelover ;)
 
Avatar kajmakowa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 362
Dot.: Gdańsk - Pańska i City Forum

Świeże wieści z Gdańska Wam niosę Rano jak przeczytałam posta którejś z Was (agaty słomki chyba) to od razu ok. 11 zadzwoniłam na Pańską żeby dowiedzieć się czy limitka jest już w sprzedaży. Było zajęte ale to był numer na komórkę, bo innego nie mają i bardzo się zdziwiłam, jak za chwilę do mnie oddzwoniono, bardzo mile się zdziwiłam. I okazało się, że Blossoms właśnie będzie rozpakowywane, wkładane do standu i wprowadzane do systemu, za dwie godziny powinno być już w sprzedaży. Ucieszyłam się i nieśmiało zapytałam, czy jest możliwość żeby odłożono dla mnie jeden puder, a pani nie robiła żadnego problemu i odłożyła Leciałam tam jak na skrzydłach Oczywiście pudrów na standzie już w ogóle nie było ale wzięłam jeszcze wszystkie lakiery oprócz tego żółtego, psiknęłam się wodą na próbę i do kasy zapłacić i po puder Chwilę sobie podyskutowałam z panią która bardzo się dziwiła, że pudry zniknęły błyskawicznie i mówi, że nawet jedna dziewczyna z Gdyni specjalnie po niego przyjechała (ciekawe czy to któraś z Was ) Ogólnie jestem z obsługi bardzo zadowolona bo bez problemu ten puder odłożyły i jeszcze to oddzwanianie, no super.
Niestety w drugiej szafie nie było nic nowego, żadnych pękaczy, pędzelków itp. Tylko w pierwszej nowe szminki i lakiery.
W City Forum za to jest prawie wszystko, niestety oprócz pudru z Blossoms. Ale są pękacze, są lakiery do magnesu, są żelowe linery, nowe top coaty, te zestawy do paznokci Better than Gel Nails, nowe balsamy do ust w słoiczkach, pędzelki do smoky, płytki do paznokci w kratkę i nie pamiętam co jeszcze. Nie ma pędzelków do linera, płytek w zwierzęce wzory a te dwie rzeczy chciałam akurat kupić.
Nie wiem jak w Madisonie w Douglasie bo zapomniałam tam pójść ale chyba nie ma co liczyć na wiele, zawsze można zadzwonić.
Puder Blossoms jest cudny i powabny Efekt jaki daje jest świetny, nie ma dużych drobinek ale malutkie opalizujące i wg mnie nadaje się na całą twarz jak już dziewczyny wcześniej pisały. Bardzo jestem z niego zadowolona Lakierów jeszcze nie wypróbowałam ale wszystkie są piękne, takie delikatne kolory, w sam raz na teraz A woda nie przypadła mi do gustu, w pierwszej chwili jest dość świeża ale potem zaczynają wybijać jakieś duszące i pudrowe nuty, więc dobrze że jej nie wzięłam.
kajmakowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 14:31   #698
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Witam wśród uzależnionych. Podaj imię, wiek i jak długo w tym siedzisz
A to nie jest grupa AE?

Anonimowe Essencoholiczki
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:31   #699
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essence cz. IX

Ja właśnie zastanawiam się nad pomarańczowym lakierem z Essence, ale nie wiem czy nie będzie odbarwiał paznokci. Jak myślicie?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:33   #700
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja właśnie zastanawiam się nad pomarańczowym lakierem z Essence, ale nie wiem czy nie będzie odbarwiał paznokci. Jak myślicie?
Nie będzie
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:33   #701
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Essence cz. IX

Jeśli pod położysz jakiś lakier bezbarwny bądź odżywkę nic nie powinno się dziać
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 14:35   #702
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość


To dopiero uzależnienie. Jechać odpocząć i myśleć o Essence z innych miast

hehe Ty się śmiej, ale ja początkiem pierwszego majowego tygodnia wybieram się na drugi kraniec Polski czyli do Trójmiasta, pozwiedzać, ale przede wszystkim... obkupić się w essence z drugiej szafy heheh jak wczoraj nieśmiało zapytałam TŻ czy będziemy tu i tu (w wiadomych essecowych miejscach) to on tylko popatrzył na mnie tym swoim zatroskanym wzrokiem i stwierdził, że naprawdę muszę mieć nie po kolei skoro jadę na przeciwległy kraniec Polski głównie ze względu na możliwość kupna cytuję: "jakiegoś błyszczyka"

A tak serio, to Dziewczyny z Trójmiasta- polećcie dobrze zaopatrzone natury i douglasy w takich newralgicznych miejscach, żeby mój biedny TŻ nie musiał za bardzo zbaczać z tras turystycznych (patrzcie, jaka ja jestem da niego dobra). Oczywiście pierwszy post wątku z miejscami z drugą szafą wydrukuję i powieszę na przedniej szybie samochodowej a w nawigację będę wklepywać tylko te miejsca
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:36   #703
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Essence cz. IX

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26547888] uspokoiłam się trochę, bo widzę, że moje kosmetykowe zbieractwo przy twoim to pikuś... 16 błyszczyków jednego dnia...... nieźle, nieźle...... przyjmij ode mnie wyrazy podziwu..... a co do twojego tż - ja nie odpuściłabym tak łatwo, foch byłby dłuższy, tak żeby wiedział, że żartów nie ma! [/QUOTE]

Fakt, też się uspokoiłam
W związku z tym chyba jednak kupię sobie jeszcze jeden błyszczyk
adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:37   #704
kajmakowa
caramelover ;)
 
Avatar kajmakowa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 362
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość

A tak serio, to Dziewczyny z Trójmiasta- polećcie dobrze zaopatrzone natury i douglasy w takich newralgicznych miejscach, żeby mój biedny TŻ nie musiał za bardzo zbaczać z tras turystycznych (patrzcie, jaka ja jestem da niego dobra). Oczywiście pierwszy post wątku z miejscami z drugą szafą wydrukuję i powieszę na przedniej szybie samochodowej a w nawigację będę wklepywać tylko te miejsca
Masz Naturę na Pańskiej akurat na trasie turystycznej Jeszcze jedna w City Forum jest na przeciwko dworca głównego więc też na trasie I w obu po dwie szafy
kajmakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:43   #705
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Relacja z 9:30 i 11:10. O Bloosom trzeba prosić, bo panie nie zdarzyły jeszcze wyłożyć, ale maja karton przy kasach i bardzo chętnie dają produkty. Z tego co widziałam to zostało jeszcze z 6 wód, 2 pudry, parę błyszczyków i chyba po 4 sztuki z każdego lakieru. pani mówiła, ze pudrów przyszło 6. Pogadałam z nia chwile i mówiła, ze same są złe, ze tak mało przychodzi a o domówieniu nie ma mowy. Śmiała się też ze zanim wyłoży to sprzeda wszystko z pudla
Miałam wziąć drugi puder, ale mówię nie. Po co mi dwa?
Co do standu z 2 szafy. Są wszystkie nowe odcienie lakierów Syf, metalics, co do cracków to został beżowy i biały. I szybkie info. pani powiedziała, że czarne były ale szybko się rozeszły. Pocieszyła mnie, że już zamawiają i ona ma sama jeden. Żeby ładniej pękał trzeba walnąć grubszą warstwę i pojeździć na boki pędzelkiem.
Są wszystkie zestawy twinsów. Linery żelowe, prócz czarnego, Wszystkie new kredki metalics. 2 pędzelki do linera i z 3 smokey. Paletki sun club, nie ma pudru sun club.
Są wszystkie części better then gel nails. Nowe linery są.
Kurde już nie pamiętam co jeszcze. Jak coś to pytajcie.
Dzisiaj wrzucę na bloga zdjęcie z zakupów.

A i taki off top do łodzianek. Bo któraś mówiła, że nigdy nie może trafić na limitkę basic. Daje cynk, ze zostały jeszcze dwa róże w płynie. A z reszty ubytków to tylko po jednym lakierze i linerze. Jak coś to warto podskoczyć.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------


Powiedz, że wszystkie grozimy mu palcem. Ma cię dobrze traktować, bo jak nie to....

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------


To dopiero uzależnienie. Jechać odpocząć i myśleć o Essence z innych miast

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------



Umieram


---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------


Witam wśród uzależnionych. Podaj imię, wiek i jak długo w tym siedzisz
A błyszczyki ze stałej oferty Stay..

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja właśnie zastanawiam się nad pomarańczowym lakierem z Essence, ale nie wiem czy nie będzie odbarwiał paznokci. Jak myślicie?
Zawsze możesz under coat zastosować. Jak maluję paznokcie na czerwono to zawsze używam. Kiedyś nie zastosowałam i jak to mówią człowiek się uczy na błędach .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:46   #706
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Witam wśród uzależnionych. Podaj imię, wiek i jak długo w tym siedzisz

Jestem Ada wiek hmm.. licealny essencomaniaczka od roku mniej więcej

Zachwycam się lakierem can't cheat on me pięknie wygląda w słońcu. Jest teraz jednym z moich ulubionych lakierów(a trochę ich mam... )
Od razu składam kondolencje portfelowi. Mój mnie dosłownie dzisiaj przy kolejnym płaceniu pogryzł
Oj tak. Lakier jest boski


---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
A to nie jest grupa AE?

Anonimowe Essencoholiczki
Ja myślę, że przy takiej grupie wsparcia, to my nigdy z tego nie wyjdziemy

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
hehe Ty się śmiej, ale ja początkiem pierwszego majowego tygodnia wybieram się na drugi kraniec Polski czyli do Trójmiasta, pozwiedzać, ale przede wszystkim... obkupić się w essence z drugiej szafy heheh jak wczoraj nieśmiało zapytałam TŻ czy będziemy tu i tu (w wiadomych essecowych miejscach) to on tylko popatrzył na mnie tym swoim zatroskanym wzrokiem i stwierdził, że naprawdę muszę mieć nie po kolei skoro jadę na przeciwległy kraniec Polski głównie ze względu na możliwość kupna cytuję: "jakiegoś błyszczyka"

A tak serio, to Dziewczyny z Trójmiasta- polećcie dobrze zaopatrzone natury i douglasy w takich newralgicznych miejscach, żeby mój biedny TŻ nie musiał za bardzo zbaczać z tras turystycznych (patrzcie, jaka ja jestem da niego dobra). Oczywiście pierwszy post wątku z miejscami z drugą szafą wydrukuję i powieszę na przedniej szybie samochodowej a w nawigację będę wklepywać tylko te miejsca
Jakiś błyszczyk? Jakiś błyszczyk!? Powiedź mu, że bluźni i klątwa iskrzącego cuda na niego spłynie.
Trzeba był rżnąć głupa : kochanie, ja pytam czy tam będziesz, bo słyszałam, że jest tam wiele ciekawych obiektów do zwiedzania
Jeszcze przyklej mu rozpiskę z miejscami na wstecznym lusterku i na osłonie przeciwsłonecznej po wewnętrznej stronie. Oczywiście z troski, żeby nic nie przeoczył
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:47   #707
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Essence cz. IX

Gdańsk:

Douglas Madison: nowości to tylko kilka z pierwszej szafy, kilka kolorów lakierów i może jakieś cienie, nic poza tym

Natura City Forum: Obie szafy uzupełnione, brak czarnego pękacza, z limitki brak pudrów (ale może są na magazynie bo podobno większe Natury dostają kilka zestawów limitek)

Natura Pańska: Limitka-brak pudrów, nie uzupełniona druga szafa

Stan z godziny około 12-13 :P
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:49   #708
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Fakt, też się uspokoiłam
W związku z tym chyba jednak kupię sobie jeszcze jeden błyszczyk
Tak, w nagrodę za dobre sprawowanie

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
hehe Ty się śmiej, ale ja początkiem pierwszego majowego tygodnia wybieram się na drugi kraniec Polski czyli do Trójmiasta, pozwiedzać, ale przede wszystkim... obkupić się w essence z drugiej szafy heheh jak wczoraj nieśmiało zapytałam TŻ czy będziemy tu i tu (w wiadomych essecowych miejscach) to on tylko popatrzył na mnie tym swoim zatroskanym wzrokiem i stwierdził, że naprawdę muszę mieć nie po kolei skoro jadę na przeciwległy kraniec Polski głównie ze względu na możliwość kupna cytuję: "jakiegoś błyszczyka"

A tak serio, to Dziewczyny z Trójmiasta- polećcie dobrze zaopatrzone natury i douglasy w takich newralgicznych miejscach, żeby mój biedny TŻ nie musiał za bardzo zbaczać z tras turystycznych (patrzcie, jaka ja jestem da niego dobra). Oczywiście pierwszy post wątku z miejscami z drugą szafą wydrukuję i powieszę na przedniej szybie samochodowej a w nawigację będę wklepywać tylko te miejsca
Jakiś błyszczyk? Jakiś błyszczyk!? Powiedź mu, że bluźni i klątwa iskrzącego cuda na niego spłynie.
Trzeba był rżnąć głupa : kochanie, ja pytam czy tam będziesz, bo słyszałam, że jest tam wiele ciekawych obiektów do zwiedzania
Jeszcze przyklej mu rozpiskę z miejscami na wstecznym lusterku i na osłonie przeciwsłonecznej po wewnętrznej stronie. Oczywiście z troski, żeby nic nie przeoczył
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:49   #709
lux perpetua
Raczkowanie
 
Avatar lux perpetua
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 467
Dot.: Essence cz. IX

W Warszawie Blossoms jest w Naturze na metrze Centrum - tej nad peronami (dzisiaj wyłożona)
W tej na górze, w miejscu limitki były przecenione produkty, nie zapowiadało się, żeby coś nowego mieli tam wstawiać.

(W tej na dole jest także nowa limitka z MySecret - ta z pachnącymi lakierami )
__________________

lux perpetua jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 14:56   #710
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Od razu składam kondolencje portfelowi. Mój mnie dosłownie dzisiaj przy kolejnym płaceniu pogryzł
Oj tak. Lakier jest boski


---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------


Ja myślę, że przy takiej grupie wsparcia, to my nigdy z tego nie wyjdziemy

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------


Jakiś błyszczyk? Jakiś błyszczyk!? Powiedź mu, że bluźni i klątwa iskrzącego cuda na niego spłynie.
Trzeba był rżnąć głupa : kochanie, ja pytam czy tam będziesz, bo słyszałam, że jest tam wiele ciekawych obiektów do zwiedzania
Jeszcze przyklej mu rozpiskę z miejscami na wstecznym lusterku i na osłonie przeciwsłonecznej po wewnętrznej stronie. Oczywiście z troski, żeby nic nie przeoczył
Mój(pusty)portfel przyjął kondolencje I dogadałby się z twoim bo przy dzisiejszych zakupach tak chciał uniknąć płacenia, że spadł mi na podłogę i drobne się wysypały


Mam wrażenie, że cały wizaż to taka anty-grupa wsparcia

Edytowane przez adzia2223
Czas edycji: 2011-04-26 o 14:58
adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 15:03   #711
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kajmakowa Pokaż wiadomość
Masz Naturę na Pańskiej akurat na trasie turystycznej Jeszcze jedna w City Forum jest na przeciwko dworca głównego więc też na trasie I w obu po dwie szafy
właśnie zerkałam na pierwszy post i naprawdę muszę go druknąć

Dziękuję Ci za podpowiedzi

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość


Ja myślę, że przy takiej grupie wsparcia, to my nigdy z tego nie wyjdziemy

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------


Jakiś błyszczyk? Jakiś błyszczyk!? Powiedź mu, że bluźni i klątwa iskrzącego cuda na niego spłynie.
Trzeba był rżnąć głupa : kochanie, ja pytam czy tam będziesz, bo słyszałam, że jest tam wiele ciekawych obiektów do zwiedzania
Jeszcze przyklej mu rozpiskę z miejscami na wstecznym lusterku i na osłonie przeciwsłonecznej po wewnętrznej stronie. Oczywiście z troski, żeby nic nie przeoczył
Nasza grupa wsparcia jest de best bo my się wspieramy w naszych zakupach ewentualnie wtedy kiedy normalni (czytaj: reszta świata) nas nie rozumieją i to jest piękne, a nałóg... zresztą, jaki nałóg?!! przecież trzeba sobie jakoś osłodzić naszą bytność na tym łez padole, a że my to potrafimy, cóż...


A mojego TŻ to już wczoraj sklepałam za nieodpowiednie podejście do narzeczonej

A z tym lusterkiem i osłoną- na pewno skorzystam- niech mu się utrwala
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 15:03   #712
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
Gdańsk:

Douglas Madison: nowości to tylko kilka z pierwszej szafy, kilka kolorów lakierów i może jakieś cienie, nic poza tym

Natura City Forum: Obie szafy uzupełnione, brak czarnego pękacza, z limitki brak pudrów (ale może są na magazynie bo podobno większe Natury dostają kilka zestawów limitek)

Natura Pańska: Limitka-brak pudrów, nie uzupełniona druga szafa

Stan z godziny około 12-13 :P
Boooziu, a ja dopiero w gda będę za tydzień :-( Wszystko mi wykupią ;-(
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 15:03   #713
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
OLSZTYN- Blossoms na Starówce! o 14. limitka była nietknięta.
chwyciłam puder, lakiery zielony i niebieski, błyszczyk ciemniejszy, do tego pędzelek do smoka.

wcześniej byłam na Pieniężnego, pani stała obok i wyjątkowo się nudziła, więc skorzystałam z okazji i zapytałam o B. oczywiście, mają, ale wystawią jutro. albo może i dopiero w czwartek.

na Starówce też były pustki jeszcze o 12-13, najwyraźniej wtedy wystawiły, także cieszę się, że zaszłam jeszcze raz.
I jak ja mam wysiedzieć jeszcze godzinę w pracy??????????

Ja chcę puderek!!
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 15:09   #714
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lux perpetua Pokaż wiadomość
W Warszawie Blossoms jest w Naturze na metrze Centrum - tej nad peronami (dzisiaj wyłożona)
W tej na górze, w miejscu limitki były przecenione produkty, nie zapowiadało się, żeby coś nowego mieli tam wstawiać.

(W tej na dole jest także nowa limitka z MySecret - ta z pachnącymi lakierami )

Byłaś już po nią?

Prośba do dziewczyn z Warszawyczy któraś z Was mogłaby odłożyć dla mnie puderek z Blossoms jak będzie po swoje kosmetyki? Bo ja dziś się nie dam rady wyrwać, a jutro może być już za późno
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/

Edytowane przez Młoda86
Czas edycji: 2011-04-26 o 15:12
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 15:10   #715
asq3108
Przyczajenie
 
Avatar asq3108
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 25
Dot.: Essence cz. IX

Była dzisiaj na Grunwaldzkiej w Naturze koło 10 i oczywiście nic nie było limitki tym bardziej mi już się trochę odechciewa latania codziennie do Natury i sprawdzania czy nie dowieźli nowści albo limitki
__________________
asq3108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 15:15   #716
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Mój(pusty)portfel przyjął kondolencje I dogadałby się z twoim bo przy dzisiejszych zakupach tak chciał uniknąć płacenia, że spadł mi na podłogę i drobne się wysypały


Mam wrażenie, że cały wizaż to taka anty-grupa wsparcia
Komitywa portfelowa znów się powiększa.
A co E i N to chciałam powiedzieć, ze taka ruda pani z GŁ jest bardzo kompetentna, zna się na rzeczy i ciekawie się z nią rozmawia. Powiedziała, ze czarny crack bardzo fajnie wygląda jak pod spodem jest jaskrawy lakier.


---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
właśnie zerkałam na pierwszy post i naprawdę muszę go druknąć

Dziękuję Ci za podpowiedzi



Nasza grupa wsparcia jest de best bo my się wspieramy w naszych zakupach ewentualnie wtedy kiedy normalni (czytaj: reszta świata) nas nie rozumieją i to jest piękne, a nałóg... zresztą, jaki nałóg?!! przecież trzeba sobie jakoś osłodzić naszą bytność na tym łez padole, a że my to potrafimy, cóż...


A mojego TŻ to już wczoraj sklepałam za nieodpowiednie podejście do narzeczonej

A z tym lusterkiem i osłoną- na pewno skorzystam- niech mu się utrwala
Właśnie to jest najlepsze. Żadych wyrzutów : po co, na co i ile jeszcze tego nakupisz?
Dzisiaj babeczka do mnie z kiosku : no tak trzeba iść na zakupy po obżarstwie i zrzucić trochę. A że zając dał kasę to jest przyjemne z pożytecznym


---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
I jak ja mam wysiedzieć jeszcze godzinę w pracy??????????

Ja chcę puderek!!
Przesyłam wsparcie! Dasz radę. On tam na ciebie czeka. Nie ucieknie! Jesteśmy z tobą
A tak przy dumaniu nad drugim pudrem z Blossoms wyszło mi że co, ja kupię, bedę miała dwa i zabiorę komuś możliwość posiadania tego cuda? Jako dobra Essencomaniaczka zostawiłam dla innych spragnionych dawki limitki
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 15:17   #717
liz95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 65
Dot.: Essence cz. IX

Przepraszam, czy jakaś Gliwiczanka nie wie jaka jest sytuacja w Katonie lub w Naturze w Forum ? Czy są tam jakieś nowości ? Ale jak znać życie to bieda tam u nich ...
liz95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 15:22   #718
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Essence cz. IX

W DN w Dąbrowie Górniczej pudrów już nie ma... Ma ktoś info z okolicy?
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 15:26   #719
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
Gdańsk:

Douglas Madison: nowości to tylko kilka z pierwszej szafy, kilka kolorów lakierów i może jakieś cienie, nic poza tym

Natura City Forum: Obie szafy uzupełnione, brak czarnego pękacza, z limitki brak pudrów (ale może są na magazynie bo podobno większe Natury dostają kilka zestawów limitek)

Natura Pańska: Limitka-brak pudrów, nie uzupełniona druga szafa

Stan z godziny około 12-13 :P
A były już czarne linery i ten nowy korektor?


Pytanie odnośnie Blossom: czy ktoś ma cienie? Jak się sprawują? Na stronie Essence cienie są opisane jako 'drugi cień holograficzny'- jaki efekt daje?
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 15:27   #720
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. IX

Dziewczyny,czy pędzelek do eyelinera jest bardzo miękki?Nada się do brwi?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.