Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-13, 18:29   #511
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Co do filtrów, to jak z nimi w końcu jest? Niektóre dziewczyny normalnie nakładają makijaż na filtr, oczywiście wchłonięty. Ja szczerze powiedziawszy też jestem na razie w tym zielona, to mój pierwszy tego typu produkt - z tego co przeczytałam, na wstępne kroki się nadaje
przeczytaj najważniejsze informacje na wątku o filtrach (powinny być w pierwszym poście). są filtry, na które można kłaść wszelką kolorówkę, a są takie, które są przez pewne składniki destabilizowane

Dziewczyny, jaki jest Wasz ulubiony róż (marka i kolor) do codziennego makijażu?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 18:35   #512
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja bardzo lubie Chanel Joues Contraste Pink Explosion lub Clinique Fresh Bloom Allover colour w kolorze Peony, w zależności jaką sobie kolorystykę obmyślę na dany dzień :P
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 23:47   #513
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
mam Natine perfect light jutro testy nagębne, na dłoni ładnie zjaśniał, porównałam z Clarinsem ivory i zapowiada się dobrze, ale okaże się na buzi
co do filtrów wejdźcie na wątek dla filtromaniaczek tam dziewczyny wiedzą co z czym i jak z makijażem, ja mam nowy filtr ale jeszcze nieodpakowany Biore 50+ PA+++-japoński ponoc super lekki wchłaniający się do matu a czy chroni wyjdzie na wiosne jak go zacznę używac
Dzięki, że wspomniałaś o tym wątku Nie wiedziałam o jego istnieniu, a z pewnością się doedukuję
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 08:21   #514
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Wczoraj oglądałam FF z Giorgio nr 8 - o bogowie - idealnie jasny, daje efekt delikatnie pudrowej skóry - ogólnie rzecz biorąc - cudo

Pogadałam sobie z panią z BB - powiedziała, że dziwi się, że mają tester Alabastra, skoro na PL nie sprowadzają tego odcienia. Ja powiedziałam, że to bez sensu. Ogólnie zgadzała się, że przy mojej bardzo jasnej skórze (LW 100 jest szczerze powiedziawszy trochę za ciemny - ale mam go ze względu na finanse) Alabaster byłby dobry.

Byłam w Promenadzie oczywiście

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2012-01-14 o 08:22
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 13:14   #515
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Chmmm...przepraszam, że wciskam się w rozmowę.

Dzisiaj kupię sobie polecany krem peelingujący z kwasem migdałowym Pharmaceris T (10%). Wypadałoby zaopatrzyć się w filtr najmniej 30+, ale mój dotychczasowy jest troszkę za drogi.

Znacie jakieś dobre filtry, które nie kosztują więcej, niż 50zł?
__________________
Grafik amator
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 13:19   #516
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja w wakacje używałam Pharmacerisa właśnie Sun Protect SPF 30 Nawilżający Krem Ochronny do Twarzy, pod podkład dawał radę.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 13:27   #517
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja w wakacje używałam Pharmacerisa właśnie Sun Protect SPF 30 Nawilżający Krem Ochronny do Twarzy, pod podkład dawał radę.
O! I cena widzę jest rozsądna (nie tak jak LRP - ponad 70zł ). Dziękuję bardzo.
__________________
Grafik amator
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 17:07   #518
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

co do różu to nadal szukam... w Inglocie nie mają odcienia, który by mi w pełni odpowiadał, natomiast z resztą to tak nie wiem... mam policzki niby nawilżone ale czasem się przesuszają i niby dla mnie lepsze są w płynie, ale ja ich nie znoszę znacie może jakieś róże w odcieniach jasnoróżowobrzoskwiniowyc h?
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 17:29   #519
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
co do różu to nadal szukam... w Inglocie nie mają odcienia, który by mi w pełni odpowiadał, natomiast z resztą to tak nie wiem... mam policzki niby nawilżone ale czasem się przesuszają i niby dla mnie lepsze są w płynie, ale ja ich nie znoszę znacie może jakieś róże w odcieniach jasnoróżowobrzoskwiniowyc h?
A oglądałaś róże marki Nouba i Pupa? Moja koleżanka jest miłośniczką brzoskwiniowych róży i kocha się w ich produktach.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 19:18   #520
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
a ja lubię taki image i często na wieczorne wyjście stosuje, białą twarz ma standardową, na moje sińce nic jeszcze ekstra nie znalazła, wiec jakieś tam widoczne są, do tego smoky eye i karminowe usta. uwielbiam.
Czasem tylko karminowe usta robię i czarną kreskę na górnej powiece i też to wygląda jak dla mnie super. Do tego czerwone kolczyki i pazury... lubię taki look i podobam się w nim sobie. Nie uważam żebym wtedy wyglądała nieświeżo czy niezdrowo. Właśnie podkreśla to moją cerę i wygląda wtedy jak u porcelanowej lalki.
ja w sumie też nie mam nic przeciwko podkreślaniu i ust, i oczu to zależy od typu urody, zarówno kolorystycznego, jak i rysów twarzy. Ja się kiepsko czuję w delikatnym (np sama kreska) makijażu oka. muszę mieć chociaż zaznaczone załamanie powieki, bo mam spory obszar między okiem a brwią (która w dodatku jest niemal czarna i dość szeroka)

Maqua, ja używam albo tego Cute As Hell z Essence (kurcze... jakie to to wydajne!) albo jakiegoś z Miss Sporty. Ale te MS chyba są wycofane i zastąpione czymś dwukolorowym... Będę więc szukać zamiennika, bo mi się ten MS kończy, a miał ładny kolor, taki cukierkowy W sumie do różu nie mam dużych wymagań - ma być różowy (w czystym, niezgaszonym kolorze) i bez widocznych drobinek miki
Czasem używam też jasnofioletowego cienia co dziwne, nie daje u mnie trupiego efektu, jeżeli nie zakładamy z góry, że blada twarz jest trupia. Wygląda i tak bardziej świeżo niż bez żadnego różu.

WhiteGyaru, z takich przystępnych do użytkowania polecam leciutki Synchroline Aknicare SPF30. ale on jest chyba tylko na allegro, moze uda ci sie dorwać. Jest do cery tłustej, więc się świetnie wchłania, jest taki leciutki (ale nie wysusza)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-01-14 o 19:21
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 19:18   #521
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Chmmm...przepraszam, że wciskam się w rozmowę.

Dzisiaj kupię sobie polecany krem peelingujący z kwasem migdałowym Pharmaceris T (10%). Wypadałoby zaopatrzyć się w filtr najmniej 30+, ale mój dotychczasowy jest troszkę za drogi.

Znacie jakieś dobre filtry, które nie kosztują więcej, niż 50zł?
Ducray 50+, absolutnie najlepszy i można kłaść na niego dowolną kolorówkę bez obawy o destabilizację. płaciłam w zeszłym tygodniu w SP 43zł za 40ml
Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie Chanel Joues Contraste Pink Explosion lub Clinique Fresh Bloom Allover colour w kolorze Peony, w zależności jaką sobie kolorystykę obmyślę na dany dzień :P
czy ten Chanel daje efekt takich zmrożonych policzków? jak z trwałością? mam jedną paletkę cieni Chanel i są skandalicznie nietrwałe...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 20:53   #522
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Hej dziewczyny, dawno mnie nie było w tym wątku, ale podczytuję. Ostatnio zachwalałyście All In One Face Base Body Shopa, a ponieważ lubię bardzo żółte pudry/podkłady to się skusiłam. Byłam dzisiaj w Promenadzie i poprosilam o najjaśniejszy nie mówiąc o numerze. A w domu mnie oświecilo, że nr powinien być 01 a nie 02 Potem zgłupiałam patrząc na stronę amerykańską i brytyjską, gdzie na jednej jest 01, a na drugiej jest od 02, przy czym 03 wygląda na jaśniejszy... Ale u nas w Polsce jest 01?
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 21:08   #523
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Aknicare jest na dozie ja dzisiaj zakupiłam słynny już rozświetlacz z essence a i jeszcze biały tusz do rzęs :p
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 21:41   #524
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Ducray 50+, absolutnie najlepszy i można kłaść na niego dowolną kolorówkę bez obawy o destabilizację. płaciłam w zeszłym tygodniu w SP 43zł za 40ml

czy ten Chanel daje efekt takich zmrożonych policzków? jak z trwałością? mam jedną paletkę cieni Chanel i są skandalicznie nietrwałe...
Nie wiem o jaki efekt chodzi ale do mnie ten kolor pasuje idealnie.
Na moich polikach trzyma się przez całe 8 h w pracy, potem trochę niknie, ale dalej widać. Czytałam, że większości trzyma cały dzień, ale ja mam taką twarz, że u mnie wszystko się krócej trzyma
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 00:24   #525
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było w tym wątku, ale podczytuję. Ostatnio zachwalałyście All In One Face Base Body Shopa, a ponieważ lubię bardzo żółte pudry/podkłady to się skusiłam. Byłam dzisiaj w Promenadzie i poprosilam o najjaśniejszy nie mówiąc o numerze. A w domu mnie oświecilo, że nr powinien być 01 a nie 02 Potem zgłupiałam patrząc na stronę amerykańską i brytyjską, gdzie na jednej jest 01, a na drugiej jest od 02, przy czym 03 wygląda na jaśniejszy... Ale u nas w Polsce jest 01?
A kolor Ci pasuje? Czy nie bardzo? W ogóle z tą numeracją bywa zabawnie, czasami 3 jest najjaśniejsza, więc samą numeracją bym się nie sugerowała
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 09:25   #526
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było w tym wątku, ale podczytuję. Ostatnio zachwalałyście All In One Face Base Body Shopa, a ponieważ lubię bardzo żółte pudry/podkłady to się skusiłam. Byłam dzisiaj w Promenadzie i poprosilam o najjaśniejszy nie mówiąc o numerze. A w domu mnie oświecilo, że nr powinien być 01 a nie 02 Potem zgłupiałam patrząc na stronę amerykańską i brytyjską, gdzie na jednej jest 01, a na drugiej jest od 02, przy czym 03 wygląda na jaśniejszy... Ale u nas w Polsce jest 01?
Tak. U nas numeracja zaczyna się od 01 i 01 jest najjaśniejszy
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:05   #527
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
A kolor Ci pasuje? Czy nie bardzo? W ogóle z tą numeracją bywa zabawnie, czasami 3 jest najjaśniejsza, więc samą numeracją bym się nie sugerowała
Na pewno jest za ciemny porównującąc do mojego obecnego ideału(Benefit, Get Even 01) i szczerze to nie chcę go nakładać na facjatę, bo nie wiem czy wtedy można produkt wymienić, nigdy nic nie zwracałam w sklepie

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Tak. U nas numeracja zaczyna się od 01 i 01 jest najjaśniejszy
Dzięki nigdy nie zaufam ekspedientce.... a orientujesz się czy na przykład jeśli będzie w złotych to bez problemu mi wymienią?
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 15:22   #528
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Dzięki nigdy nie zaufam ekspedientce.... a orientujesz się czy na przykład jeśli będzie w złotych to bez problemu mi wymienią?
Nigdy nic tam nie zwracałam... Ale jeśli produkt był nieużywany, to z wymianą raczej nie powinno być problemu. W Sepho i Douglasie nieużywane podkłady wymieniają, tylko trzeba mieć paragon.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 16:20   #529
Aveqiu
Raczkowanie
 
Avatar Aveqiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Kurcze, powiem Wam, że jak na razie jestem prawie, że zachwycona Revlonem Photoready. Do pełni szczęścia brakuje mi, żeby ten podkład był jaśniejszy (chyba nie zaskoczenie na tym forum), bo w Ivory wyglądam jak opalona, nie mniej cała reszta właściwości - bomba. Poza tym, jak dodam trochę białego color corrector CS, to ogólny efekt jest bardzo fajny.
Nakładanie to przyjemność, nie zastyga za szybko, nie ma smug, nie podkreśla skórek (bo to robi raczej korektor ), twarz wygląda bardzo naturalnie. Ja nie potrzebuję większego krycia, więc tutaj również jestem zadowolona. Nawet te połyskujące drobinki są tak delikatne i subtelne; ładnie rozświetlają mi twarz, bez tandetnego efektu.
Ale to dopiero 2 tygodnie używania, więc może za szybko się zachwycam

Quench, wiem, że ten motyw już nie raz przewijał się na tym forum, ale czy mogłabyś jeszcze raz podsumować rozświetlacze z TBS? Które, jaki dają efekt, czy warto itp.? Jak przesadzam, to pardon
__________________
Why not?

Edytowane przez Aveqiu
Czas edycji: 2012-01-15 o 16:21
Aveqiu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 17:11   #530
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Aveqiu Pokaż wiadomość
Kurcze, powiem Wam, że jak na razie jestem prawie, że zachwycona Revlonem Photoready. Do pełni szczęścia brakuje mi, żeby ten podkład był jaśniejszy (chyba nie zaskoczenie na tym forum), bo w Ivory wyglądam jak opalona, nie mniej cała reszta właściwości - bomba. Poza tym, jak dodam trochę białego color corrector CS, to ogólny efekt jest bardzo fajny.
Nakładanie to przyjemność, nie zastyga za szybko, nie ma smug, nie podkreśla skórek (bo to robi raczej korektor ), twarz wygląda bardzo naturalnie. Ja nie potrzebuję większego krycia, więc tutaj również jestem zadowolona. Nawet te połyskujące drobinki są tak delikatne i subtelne; ładnie rozświetlają mi twarz, bez tandetnego efektu.
Ale to dopiero 2 tygodnie używania, więc może za szybko się zachwycam

Quench, wiem, że ten motyw już nie raz przewijał się na tym forum, ale czy mogłabyś jeszcze raz podsumować rozświetlacze z TBS? Które, jaki dają efekt, czy warto itp.? Jak przesadzam, to pardon
Z TBS miałam 3 albo 4 rozświetlacze. Polecić mogę pasiak i różowy rozświetlacz płynny (ale nie wiem, czy akurat ten jest jeszcze dostępny). Oba mają dobrze zmikronizowaną mikę, użyte w przyzwoitych ilościach ładnie rozświetlają buzię, wygładzają i zmiękczają rysy twarzy. Nie polecam zaś perełek rozświetlających i rozświetlacza w pędzlu; są nietrwałe, a mika jest niepokojąco widoczna na twarzy. Można też wypróbować beżowe i białe rozświetacze płynne, ale nie dają tak ładnego efektu jak wyżej wspomniany różowy, który z powodzeniem może zastąpić High Beam Benefitu. Mają jakby mniejsze nasycenie miki, a jej ziarna są większe.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 20:11   #531
Aveqiu
Raczkowanie
 
Avatar Aveqiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Z TBS miałam 3 albo 4 rozświetlacze. Polecić mogę pasiak i różowy rozświetlacz płynny (ale nie wiem, czy akurat ten jest jeszcze dostępny). Oba mają dobrze zmikronizowaną mikę, użyte w przyzwoitych ilościach ładnie rozświetlają buzię, wygładzają i zmiękczają rysy twarzy. Nie polecam zaś perełek rozświetlających i rozświetlacza w pędzlu; są nietrwałe, a mika jest niepokojąco widoczna na twarzy. Można też wypróbować beżowe i białe rozświetacze płynne, ale nie dają tak ładnego efektu jak wyżej wspomniany różowy, który z powodzeniem może zastąpić High Beam Benefitu. Mają jakby mniejsze nasycenie miki, a jej ziarna są większe.
Ach, dziękuję Ci bardzo!
Chyba na pierwszy ogień pójdzie pasiak w odcieniu blush
__________________
Why not?
Aveqiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 20:15   #532
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Wrzucam swatche rozświetlaczy:
- Benefit, Girl Meets Pearl;
- Inglot AMC Face and Body Highlither, 61;
- Guerlain, Meteorites, Mythic.

Zdjęcie przedostatnie to Benefit a ostatnie to skoncentrowane meteorytki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1147.jpg (69,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1149.jpg (42,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1159.jpg (59,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1162.jpg (53,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1163.jpg (59,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1166.jpg (61,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1151.jpg (46,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1168.jpg (53,5 KB, 55 załadowań)
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2012-01-15 o 20:16
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 20:21   #533
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

I jeszcze Estee Lauder Gelee:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0034.jpg (63,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0036.jpg (82,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0039.jpg (33,1 KB, 56 załadowań)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 20:26   #534
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
I jeszcze Estee Lauder Gelee:
Czaiłam się na tego żelka już dłuższy czas i sama nie wiedziałam czy go chcę,a później jak zapragnęłam go mieć,to okazało się,że nigdzie nie można go dostać Czy możesz powiedzieć,który z tych pokazanych przez Ciebie rozświetlaczy jest najlepszy? Ja poszukuję takiego,który daje piękną,jednolitą taflę bez drobinek Kolory:biały,róż lub beż.Złota nie znoszę
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 20:38   #535
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Czaiłam się na tego żelka już dłuższy czas i sama nie wiedziałam czy go chcę,a później jak zapragnęłam go mieć,to okazało się,że nigdzie nie można go dostać Czy możesz powiedzieć,który z tych pokazanych przez Ciebie rozświetlaczy jest najlepszy? Ja poszukuję takiego,który daje piękną,jednolitą taflę bez drobinek Kolory:biały,róż lub beż.Złota nie znoszę
Szczerze? Oprócz Estee to żaden Najbardziej z wyżej wymienionych lubię Inglota, ale nie jest to tafla, jaką daje Estee. Z drugiej strony nie spotkałam jeszcze rozświetlacza takiego jak on, więc nie mam za bardzo punktu odniesienia (musimy poczekać, aż firmy kosmetyczne zrobią własne 'żelki') Jeśli miałabym wybierać, to wskazałabym na Inglota. W sumie jest uniwersalny i w miarę tani (ok 32 zł).
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 20:41   #536
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja używam High Beam, ostatnio mieszam z podkładem, a na co dzień na kości policzkowe, łuk brwiowy itd. Ma srebrny połysk - dla mnie idealny. Trzeba tylko dobrze rozetrzeć granice.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 20:41   #537
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Szczerze? Oprócz Estee to żaden Najbardziej z wyżej wymienionych lubię Inglota, ale nie jest to tafla, jaką daje Estee. Z drugiej strony nie spotkałam jeszcze rozświetlacza takiego jak on, więc nie mam za bardzo punktu odniesienia (musimy poczekać, aż firmy kosmetyczne zrobią własne 'żelki') Jeśli miałabym wybierać, to wskazałabym na Inglota. W sumie jest uniwersalny i w miarę tani (ok 32 zł).
Spodziewałam się właśnie takiej odpowiedzi Mam kilka rozświetlaczy i niby dają "taflę" ale to jeszcze nie jest to Czekam na żelka z innych firm
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 20:47   #538
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Spodziewałam się właśnie takiej odpowiedzi Mam kilka rozświetlaczy i niby dają "taflę" ale to jeszcze nie jest to Czekam na żelka z innych firm
Dokładnie. Estee Lauder przekroczyło pewną granicę w dziejach rozświetlaczy. Szkoda tylko, że kolor jest hmnn... mało uniwersalny. Liczyłam, że wśród cieni do powiek, jakie wypuścili (one też są "metaliczne" jak gelee) , znajdzie się kolor biały, ale okazało się, że jest tylko srebrzysty z domieszką koloru szarego. Jako rozświetlacz się nie nadaje
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2012-01-15 o 20:48
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 21:08   #539
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dokładnie. Estee Lauder przekroczyło pewną granicę w dziejach rozświetlaczy. Szkoda tylko, że kolor jest hmnn... mało uniwersalny. Liczyłam, że wśród cieni do powiek, jakie wypuścili (one też są "metaliczne" jak gelee) , znajdzie się kolor biały, ale okazało się, że jest tylko srebrzysty z domieszką koloru szarego. Jako rozświetlacz się nie nadaje
Widziałam te cienie i rzeczywiście nie ma kolorów,które nadawałyby się na rozświetlacz,a szkoda
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 21:35   #540
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Maqua, ja używam albo tego Cute As Hell z Essence (kurcze... jakie to to wydajne!) albo jakiegoś z Miss Sporty. Ale te MS chyba są wycofane i zastąpione czymś dwukolorowym... Będę więc szukać zamiennika, bo mi się ten MS kończy, a miał ładny kolor, taki cukierkowy W sumie do różu nie mam dużych wymagań - ma być różowy (w czystym, niezgaszonym kolorze) i bez widocznych drobinek miki
własnie ja też stale szukam idealnego cukierkowego różu, niestety najcześciej są w odcieniu przygaszonych różów lub brzoskwiń.
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.