16 latka prosi o pomoc i rade... :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-20, 13:47   #1
willi
Raczkowanie
 
Avatar willi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lubliniec
Wiadomości: 132

16 latka prosi o pomoc i rade... :)


Witam Was ;* Chciałabym prosić o rade i w ogóle pomoc z waszej strony.
Otóż chyba powinnam na początku napisać historie moich włosów.
Rok temu zaczęłam farbować swoje włosy na średni brąz. Ładny kolor i dobrze się w nim czułam. Jednak pod koniec listopada 2006 zamarzyła mi się czerń (od dziecka jakoś tak zawsze pragnęłam mieć czarne włosy ). No i zafarbowałam intensywną czernią z garniera. Strasznie mi się podobał rezultat.
Na ten kolor farbowałam jedynie 2 razy. ( co miesiąc zawsze farbowałam odrosty). W lutym stwierdziłyśmy z moją mamą,że powinnam wrócić do swoich naturalnych włosów, a raczej koloru...:PP. Kupiłam rozjasniacz joanny. Pierwsze połozenie i wyszły mi czarno czerwone włosy z blond odrostami dłogosci 1 cm. 2 raz połozyłam rozjasniacz wyszły mi rude. Myslałam,ze tyle starczy by połozyć farbe popielaty ciemny blond...nie wyszło. Farba nie pokryła. Uzyłam jeszcze raz rozjasniacza i znów połozyłam farbe w koloze popielatym...no i znów nie wyszlo...;/ Kolor był pakudny...taki jakis zółty strasznie nienaturalny i brzydki. Połozyłam wiec farbe ciemny blond garniera.
Na początku był ładny...rudy przeswitywał. Udałam się do fryzjera i z długich włosów zostały mi takie zaledwie do ramion...Włosy są osłabione i zniszczone...jednak myśle,ze nie jest tak źle. Kolor się sprał. Teraz po miesiącu od dekoloryzacji moje włosy są rudo-zółte...w zaleznosci jak świeci światło itp. Mam 16 lat i nigdy nie czułam się tak brzydko...
Chciałabym się udać do fryzjera i zrobić blond balejaz...tylko nie wiem czy powinnam i czy uda się wyczarować blond na moich włosach...
Mama ostatnio zrobiła mi kilka cienkich pasemek jasnym blondem wellatonu 12/0 i wyszło. Jednka sa bardzo mało widoczne bo są cienkie i jest ich zaledwie 4 chyba.
Dodaje zdjęcia w brązie,czerni i kolor jaki chciałabym mieć.
Moje zdjęcia są robione dziwacznie bo dodaje na photobloga wiec prosze sie nie smiac ani nic :PP

Prosze o rady.
Czy powinnam i czy uda się.


Ps. Powrót do ciemniejszych jest nie możliwy. Nie chcę już przechodzić żadnych dekoloryzacji.

Później dodam zdjęcie jak wygladam teraz ponieważ musze je zrzucić na kompa . Czekam na odpowiedzi.
Mam nadzieje,ze nie zostawicie mnie samej z moim problemem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg braz.jpg (41,4 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002hhh.jpg (23,0 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 010.jpg (25,9 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7655.JPG (27,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26469.jpg (25,2 KB, 76 załadowań)
__________________
24 czerwca - Lloret <3

jedną nogą w klasie maturalnej.
willi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 14:28   #2
willi
Raczkowanie
 
Avatar willi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lubliniec
Wiadomości: 132
Dot.: 16 latka prosi o pomoc i rade... :)

Up Up Up...
__________________
24 czerwca - Lloret <3

jedną nogą w klasie maturalnej.
willi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 14:54   #3
willi
Raczkowanie
 
Avatar willi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lubliniec
Wiadomości: 132
Dot.: 16 latka prosi o pomoc i rade... :)

czekam...
__________________
24 czerwca - Lloret <3

jedną nogą w klasie maturalnej.
willi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 16:03   #4
willi
Raczkowanie
 
Avatar willi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lubliniec
Wiadomości: 132
Dot.: 16 latka prosi o pomoc i rade... :)

ehh...nikt nie odpisze?
__________________
24 czerwca - Lloret <3

jedną nogą w klasie maturalnej.
willi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 17:40   #5
Różowiutka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 70
Dot.: 16 latka prosi o pomoc i rade... :)

Skarbie a może powinnaś dać troszeczke odpocząć swoim włoskom? litości... tyle zabiegów;/ wcale nie dziwie się, ze są zniszczone
Różowiutka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 17:50   #6
look_ahead
Zadomowienie
 
Avatar look_ahead
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 1 821
Dot.: 16 latka prosi o pomoc i rade... :)

Ty masz 16 lat
moim skromnym zdaniem powinnaś dać troszkę odpocząć włosom po tylu zabiegach (domowych) muszą być "zmęczone" i suche. Spróbuj je zregenerować, kupić porządną odżywkę, jakieś witaminy.
A przed kolejnym malowaniem zastanów się 3 razy, bo inaczej w wieku 30 lat będziesz miała 3 włosy na krzyż.

Przepraszam za bezpośredość
__________________
Tu powinien być podpis
look_ahead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 18:04   #7
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Lightbulb Dot.: 16 latka prosi o pomoc i rade... :)

w ciemnych Ci dotwarzy;-) Wiesz...moje wlosy przeszly podobna historie co Twoje...W wakacjie ozjasnilam je sobie....Kolor wyszedl jakis rudy a wiec rozjasnilam znowu....Potem nalozylam farbe blond,a pod spod czarna...Pozniej doszlam do wniosku ze lepiej mi w ciemnych i dwoma farbami kumpela przefarbowala mnie na czarno....Wtedy zauwazylam ze widac przeswity i kupilam nastepne 2 farby (MIAŁAM geste wlosy wiec 1 farba nie wystarczala)...(te wszystkie zabiegi byly wykonane podczas wakacji)...w swieta cos mi odwalilo bo uroilam sobie ze moj kolor sie spral i trzeba go ozywic...a ze zadne sklepy nie byly czynne tylko jeden kiosk to kupilam w nim 2 farby,jakies tandetne tylko bylyby jakies byly...kuzynka m pofarbowala wlosy i kolor wyszedl nie najgorszy...potem w sylwka doszlam do wniosku ze jednak mam przeswity blondu i kumpela mi machla na czarno....i wiesz co????teraz mam 3 wlosy na glowie!!!!w tym miesiacu wydalam juz prawie 200zl na rozne specyfiki do wlosw ale nic mi nie pomaga....Ale nauczylam sie bynajmniej tego ze chemia to jednak chemia i z tym sie nie wygra....nigdy wiecej nie mam zamiaru farbowac wlosow...raz pofarbujesz a potem znow ciagle to robisz bo za kazdym razem cos nie wychodzi....ja wole wrocic do naturalnych......kiedys wszyscy mowili ''ale Ty masz piekne wlosy...''.nawet fryzjerka zacchwalala ze mam bardzo gesta czuprynke;-0 a teraz...wszyscy mi wspolczuja bo wlosy laca mi garsciami....a wiec mam nadzieje ze wezmiesz sobie to do serducha chociaz troszeczke...ja mam teraz wy***ane na odrosty i wogole...poczekam az odrosna i znow beda ladne....na frbowanie bede miala jeszcze w zyciu czas...
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 19:38   #8
ZAZA81
Raczkowanie
 
Avatar ZAZA81
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 286
Dot.: 16 latka prosi o pomoc i rade... :)

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
w ciemnych Ci dotwarzy;-) Wiesz...moje wlosy przeszly podobna historie co Twoje...W wakacjie ozjasnilam je sobie....Kolor wyszedl jakis rudy a wiec rozjasnilam znowu....Potem nalozylam farbe blond,a pod spod czarna...Pozniej doszlam do wniosku ze lepiej mi w ciemnych i dwoma farbami kumpela przefarbowala mnie na czarno....Wtedy zauwazylam ze widac przeswity i kupilam nastepne 2 farby (MIAŁAM geste wlosy wiec 1 farba nie wystarczala)...(te wszystkie zabiegi byly wykonane podczas wakacji)...w swieta cos mi odwalilo bo uroilam sobie ze moj kolor sie spral i trzeba go ozywic...a ze zadne sklepy nie byly czynne tylko jeden kiosk to kupilam w nim 2 farby,jakies tandetne tylko bylyby jakies byly...kuzynka m pofarbowala wlosy i kolor wyszedl nie najgorszy...potem w sylwka doszlam do wniosku ze jednak mam przeswity blondu i kumpela mi machla na czarno....i wiesz co????teraz mam 3 wlosy na glowie!!!!w tym miesiacu wydalam juz prawie 200zl na rozne specyfiki do wlosw ale nic mi nie pomaga....Ale nauczylam sie bynajmniej tego ze chemia to jednak chemia i z tym sie nie wygra....nigdy wiecej nie mam zamiaru farbowac wlosow...raz pofarbujesz a potem znow ciagle to robisz bo za kazdym razem cos nie wychodzi....ja wole wrocic do naturalnych......kiedys wszyscy mowili ''ale Ty masz piekne wlosy...''.nawet fryzjerka zacchwalala ze mam bardzo gesta czuprynke;-0 a teraz...wszyscy mi wspolczuja bo wlosy laca mi garsciami....a wiec mam nadzieje ze wezmiesz sobie to do serducha chociaz troszeczke...ja mam teraz wy***ane na odrosty i wogole...poczekam az odrosna i znow beda ladne....na frbowanie bede miala jeszcze w zyciu czas...
Cos nie coś wiem na ten temat
Ja jeszcze trzy lata temu tak katowałam swoje włosy farbami,rozjaśniaczami lakierami, lokówkami itp.że z grubego kucyka została mi mysia kitka,a włosy łamały mi sie w połowie. Efekty nie były widoczne od razu,tylko pojawiały sie stopniowo.Najpierw kruszyły mi się końcówki,potem zaczęły wypadać.Musiałam ściąć włosy do samej brody i wplatałam sobie taśmy z naturalnymi włosami,żeby moje były gęstsze. Na szczęście w pore się opamiętałam(albo raczej ktoś mnie uświadomił) i te wszystkie zabójcze specyfiki zamieniłam na różnego rodzaju ampułki,ziołowe tabletki,maseczki i odżywki,nawet te domowej roboty-teraz po tym co sie działo na mojej głowie wole inwestować w takie rzeczy.Teraz po trzech latach wreszcie znowu mam normalne długie włosy(choć wiem że juz nie będa w 100% takie jak kiedyś)-farbuje je raz na dwa miesiące i to przeważnie odrosty+10 min całe-bo nie chce powtórki z historii.Aby mieć piękne włosy trzeba sie dużo napracować,a zniszczyć ten efekt można raz dwa

co do koloru to chyba lepiej ci w ciemnych
__________________
iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom

moje ciuszki na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...10#post5911110
ZAZA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 20:15   #9
willi
Raczkowanie
 
Avatar willi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lubliniec
Wiadomości: 132
Dot.: 16 latka prosi o pomoc i rade... :)

Dziekuje wam za rady...
szkoda.
chyba dam sobie spokÓj...
może w do maja cos się zmieni...
ehh xP
__________________
24 czerwca - Lloret <3

jedną nogą w klasie maturalnej.
willi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 20:16   #10
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Question Dot.: 16 latka prosi o pomoc i rade... :)

Cytat:
Napisane przez ZAZA81 Pokaż wiadomość
Cos nie coś wiem na ten temat
Ja jeszcze trzy lata temu tak katowałam swoje włosy farbami,rozjaśniaczami lakierami, lokówkami itp.że z grubego kucyka została mi mysia kitka,a włosy łamały mi sie w połowie. Efekty nie były widoczne od razu,tylko pojawiały sie stopniowo.Najpierw kruszyły mi się końcówki,potem zaczęły wypadać.Musiałam ściąć włosy do samej brody i wplatałam sobie taśmy z naturalnymi włosami,żeby moje były gęstsze. Na szczęście w pore się opamiętałam(albo raczej ktoś mnie uświadomił) i te wszystkie zabójcze specyfiki zamieniłam na różnego rodzaju ampułki,ziołowe tabletki,maseczki i odżywki,nawet te domowej roboty-teraz po tym co sie działo na mojej głowie wole inwestować w takie rzeczy.Teraz po trzech latach wreszcie znowu mam normalne długie włosy(choć wiem że juz nie będa w 100% takie jak kiedyś)-farbuje je raz na dwa miesiące i to przeważnie odrosty+10 min całe-bo nie chce powtórki z historii.Aby mieć piękne włosy trzeba sie dużo napracować,a zniszczyć ten efekt można raz dwa

co do koloru to chyba lepiej ci w ciemnych
a to rzeczywiscie wiele nas laczy jesli chodzi o sprawy zwiazane z wlosami...a raczej z ich zniszczeniem na zyczenie...a bralas moze silice albo skrzypowite???
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 17:58   #11
willi
Raczkowanie
 
Avatar willi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lubliniec
Wiadomości: 132
Dot.: 16 latka prosi o pomoc i rade... :)

a czy ktoś po takich podobnych przezyciach robił moze pasemka?
__________________
24 czerwca - Lloret <3

jedną nogą w klasie maturalnej.
willi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 05:32   #12
ZAZA81
Raczkowanie
 
Avatar ZAZA81
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 286
Dot.: 16 latka prosi o pomoc i rade... :)

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
a to rzeczywiscie wiele nas laczy jesli chodzi o sprawy zwiazane z wlosami...a raczej z ich zniszczeniem na zyczenie...a bralas moze silice albo skrzypowite???
łykam skrzypowite do dzisiaj dużo witamin i żelaza-ale to już zapobiegawczo bo wlosy są wreszcie ok.
__________________
iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom

moje ciuszki na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...10#post5911110
ZAZA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 09:22   #13
mrowka_92_
Zadomowienie
 
Avatar mrowka_92_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 614
Dot.: 16 latka prosi o pomoc i rade... :)

sporo towje wlosy przeszly. mam pomysł teraz dziewczyny bez włosów są modne np. britney spears albo natalie portman(kiedyś) . nie no żartuje sprobuj kupiuc w aptece jakiś dobrych tabletek (nie żałuj kasy jeśli cchesz miec dobry efekt)
mrowka_92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.