Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-18, 15:04   #691
niesiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 25
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

ja mam właśnie taki stempelek. Oprócz oczu stosuję go też na zmarszczki na czole.
niesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 16:07   #692
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez niesiaaa Pokaż wiadomość
ja mam właśnie taki stempelek. Oprócz oczu stosuję go też na zmarszczki na czole.
a pod oczy lepiej kupic ten o,5 czy 0,2mm?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 20:12   #693
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

mam jeszcze takie pytanie: czy nie mozna by bylo zrobic sobie taki zabieg pod oczami ze zamiast kupowac ten stempelek to skoczyc do apteki po igielke insulinowke i nia lekko podotykac raz za razem skory pod oczami? cos w stylu tak jak sie robi mezoterapie iglowa.nie mowie tu o wbijaniu na kilka mm tylko dotykanie by poczuc leciutkie uklucie. mozna by bylo "kluc" dokladnie w zaglebienie zmarszczki. myslicie ze to glupi pomysł?>
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:20   #694
niesiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 25
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

no ja bym się bała
przy stempelkach czy rolerze jest jednak kontrolowane wkłucie
niesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 09:10   #695
monika.m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 155
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Hej dziewczyny!

Mnie równiez interesuje walka ze zmarszczkami głownie pod oczami i przymierzam sie do kupna swojego pierwszego urzadzenia.

Czy mogłybyście doradzić czy lepszy byłby stempelek np taki http://www.medikan.pl/13-dermastamp
czy może mini roller http://www.kuracjeantyaging.pl/derma...ml-gratis.html

Geraldine czy mogłabyś coś więcej napisac o tym, ze lepszy roller z mniejszą ilością igiełek? Na forach int. ogólnie piszą, że lepszy ten z większa ilością igieł...

olkie z tą igiełka to raczej kiepski pomysł...zawsze ręka moze Ci bardziej drgnąć, a poza tym takie pojedyncze wkłucia na pewno bola bardziej niż wtedy, gdy igły sa rozłone równomiernie.
I odradzam Ci kupno taniego rollera z allegro...duzo sie naczytałam, jak takie igły robią szarpane otworki i można sobie krzywde zrobić...

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-03-29 o 18:39 Powód: Link do bloga z reklamami
monika.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 10:04   #696
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez monika.m Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Mnie równiez interesuje walka ze zmarszczkami głownie pod oczami i przymierzam sie do kupna swojego pierwszego urzadzenia.

Czy mogłybyście doradzić czy lepszy byłby stempelek np taki http://www.medikan.pl/13-dermastamp
czy może mini roller http://www.kuracjeantyaging.pl/derma...ml-gratis.html

Geraldine czy mogłabyś coś więcej napisac o tym, ze lepszy roller z mniejszą ilością igiełek? Na forach int. ogólnie piszą, że lepszy ten z większa ilością igieł...

olkie z tą igiełka to raczej kiepski pomysł...zawsze ręka moze Ci bardziej drgnąć, a poza tym takie pojedyncze wkłucia na pewno bola bardziej niż wtedy, gdy igły sa rozłone równomiernie.
I odradzam Ci kupno taniego rollera z allegro...duzo sie naczytałam, jak takie igły robią szarpane otworki i można sobie krzywde zrobić...
hehe mam precyzje chirurga wiec o drganie bym sie nie bala z tym ze chyba jednorazowo kilka nakluc lepiej by sie znioslo niz raz za razem po jednym chyba ze mozna emle stosowac

a co do mniejszej ilosci igielek to powiem z tego co wydedukowałam sama maja crolge z duza iloscia igielek: te z mniejsza poprostu ich igielki ladniej sie wbijaja w skore- nacisk jest rozkladany na mniejsza ilosc igielek przez co maja szanse wejsc tak gleboko jak powinny. przy gestej ten sam nacisk jest rozkladany na wiekszej ilosci igielek przez co albo sie nie wbijaja albo trzeba uzyc silniejszego docisku . cos na zasadzie loza Fakira naszpikowanego gwozdziami. jest ich tak duzo ze ciezar tak rowno sie rozklada ze zaden gwozdzik nie ma szans sie wbic bo dziala na niego z za mala sila ale gdyby odjac tak 2/3 gwozdzi..........;>
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-03-29 o 18:41 Powód: Edycja cytatu
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 13:10   #697
monika.m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 155
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
a co do mniejszej ilosci igielek to powiem z tego co wydedukowałam sama maja crolge z duza iloscia igielek: te z mniejsza poprostu ich igielki ladniej sie wbijaja w skore- nacisk jest rozkladany na mniejsza ilosc igielek przez co maja szanse wejsc tak gleboko jak powinny. przy gestej ten sam nacisk jest rozkladany na wiekszej ilosci igielek przez co albo sie nie wbijaja albo trzeba uzyc silniejszego docisku . cos na zasadzie loza Fakira naszpikowanego gwozdziami. jest ich tak duzo ze ciezar tak rowno sie rozklada ze zaden gwozdzik nie ma szans sie wbic bo dziala na niego z za mala sila ale gdyby odjac tak 2/3 gwozdzi..........;>
Ma to sens
A czy Ty jestes juz zdecydowana na którąś rolkę?
monika.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 13:43   #698
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez monika.m Pokaż wiadomość
Ma to sens
A czy Ty jestes juz zdecydowana na którąś rolkę?
ja mysle nad stempelkiem pod oczy tylko wciaz nie wiem czy lepszy bedzie 0,2 czy 0,5 mm na poczatek pozniej chce kupic rolke tak na lato zamiast retinoidow
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 15:40   #699
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ja mysle nad stempelkiem pod oczy tylko wciaz nie wiem czy lepszy bedzie 0,2 czy 0,5 mm na poczatek pozniej chce kupic rolke tak na lato zamiast retinoidow
W lecie raczej powinno sie odstawic rolke. A jak juz, to trzeba uzywac mocnego filtra.
Co do dlugosci, to ponoc pod oczy odpowiednie jest 0.2mm, ale chyba wiekszosc tu uzywa 0,5mmm (jak do calej twrazy), wlacznie ze mna, i jest OK.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 17:20   #700
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
W lecie raczej powinno sie odstawic rolke. A jak juz, to trzeba uzywac mocnego filtra.
Co do dlugosci, to ponoc pod oczy odpowiednie jest 0.2mm, ale chyba wiekszosc tu uzywa 0,5mmm (jak do calej twrazy), wlacznie ze mna, i jest OK.
ate tak patrzac obiektywnie w lecie o wiele by byly szkodliwsze retinoidy niz rolka raz na tydzien dodam ze twarzy nie opalam ( prawie zawsze kapelusz i zawsze mineraly na twarzy nawet podczas opalania) doskonale mi sluza mi jako filtr i dalabym im duzo ponad 20 spf filtry sklepowe albo mnie biela albo zapychaja

chyba sobie zasponsoruje ten stempelek 0,5
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 08:23   #701
monika.m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 155
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

olkie ja tez czytałam, że najlepiej pod oczy 0,2-0,3 mm, bo skóra tam najcieńsza. Choć jak ktoś decyduje sie na rolke do całej twarzy to najczęściej kupuje 0,5 mm
Kilka stron temu geraldine pisała, że uzywa swoejj rolki jak stempelka (czyli nie roluje tylko dociska do skóry pod oczami)...to tez jest jakis sposób...

katja jaki masz stempelek? jakiej firmy?
monika.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 09:58   #702
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez monika.m Pokaż wiadomość
olkie ja tez czytałam, że najlepiej pod oczy 0,2-0,3 mm, bo skóra tam najcieńsza. Choć jak ktoś decyduje sie na rolke do całej twarzy to najczęściej kupuje 0,5 mm
Kilka stron temu geraldine pisała, że uzywa swoejj rolki jak stempelka (czyli nie roluje tylko dociska do skóry pod oczami)...to tez jest jakis sposób...

katja jaki masz stempelek? jakiej firmy?
Nie mam stempelka, mam rolke DNS 0,5mm.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 20:48   #703
niesiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 25
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ja mysle nad stempelkiem pod oczy tylko wciaz nie wiem czy lepszy bedzie 0,2 czy 0,5 mm na poczatek pozniej chce kupic rolke tak na lato zamiast retinoidow

właśnie robiłam stemplem 0,3 i w okolicach oczu boli jak nakłuwam, mam też zmarszczki k.brwi i tam też boli, chyba 0,5 byłoby za dużo
Jak miałam robioną twarz mikroigłami 1mm, to łzy leciały ciurkiem
niesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 07:40   #704
fk4i4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 133
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny czym najlepiej posmarowac skórę na brzuchu po rolowaniu, chodzi oczywiście o rozstępy.
fk4i4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 17:22   #705
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Hej mogę zapytać ile macie lat?
wiem, że kobiet o to pytać się nie powinno ale leci mi 25-ty rocznik i chcę zadbać o skórę na przyszłość Nie mam zmarszczek ale widzę, że skóra też czuje czas... jest sens teraz pakować się w rolkę? (chciałam jej używać na buzi)
z góry dziękuję za odpowiedź dziewczyny
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 19:10   #706
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez paskudas Pokaż wiadomość
Hej mogę zapytać ile macie lat?
wiem, że kobiet o to pytać się nie powinno ale leci mi 25-ty rocznik i chcę zadbać o skórę na przyszłość Nie mam zmarszczek ale widzę, że skóra też czuje czas... jest sens teraz pakować się w rolkę? (chciałam jej używać na buzi)
z góry dziękuję za odpowiedź dziewczyny
Paskudas, kogo moje oczy widza
Ja w tym roku koncze 31, rolki uzywam od 2 lat.
Mysle, ze mozesz zaczac, ale nie przesadzac z "moca" stosowanych mazidel.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 20:17   #707
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Paskudas, kogo moje oczy widza
Ja w tym roku koncze 31, rolki uzywam od 2 lat.
Mysle, ze mozesz zaczac, ale nie przesadzac z "moca" stosowanych mazidel.
hahahah katja hej!
nie mylą nie mylą wracam po długim czasie wielkiego dymu wizaż welcome back
ps. nowy avatar widzę
muszę poczytać o tych rolkach bo nie znam ani jednego mazidła przed, po rolce ciemność widzę ciemność
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 20:37   #708
chelle5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Czy po tej chińszczyźnie może mi się coś zrobić, czy zaryzykować? Zależy mi na rolce, ale na kupno oryginalnej mnie nie stać
http://allegro.pl/derma-roller-derma...116398248.html
chelle5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 07:05   #709
niesiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 25
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

33 lata i używam stempla od 2 tyg.
wcześniej robiłam wiele zabiegów a ostatnio mikroigłowa x 2 i jak zobaczyłam efekty od igieł to zdecydowałam się zakupić stempel

ja bym na Twoim miejscu skupiła się może na jakiejś mikrodermabrazji albo kwasach,skoro nie masz zmarszczek i masz jeszcze malo lat to na razie daruj sobie rolkę
niesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 14:43   #710
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez paskudas Pokaż wiadomość
hahahah katja hej!
nie mylą nie mylą wracam po długim czasie wielkiego dymu wizaż welcome back
ps. nowy avatar widzę
muszę poczytać o tych rolkach bo nie znam ani jednego mazidła przed, po rolce ciemność widzę ciemność
A jaki masz problem ze skora? Bo moze faktycznie rolka nie jest potrzebna, moze jeszcze nie czas
No avatar nowy jest, bo po niemal roku walki jestem prawie blondynka. Oczywiscie tylko w kwestii koloru wlosow
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 16:31   #711
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez niesiaaa Pokaż wiadomość
33 lata i używam stempla od 2 tyg.
wcześniej robiłam wiele zabiegów a ostatnio mikroigłowa x 2 i jak zobaczyłam efekty od igieł to zdecydowałam się zakupić stempel

ja bym na Twoim miejscu skupiła się może na jakiejś mikrodermabrazji albo kwasach,skoro nie masz zmarszczek i masz jeszcze malo lat to na razie daruj sobie rolkę
właśnie dlatego chciałam zapytać Was- doświadczonych rolkowiczek
Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A jaki masz problem ze skora? Bo moze faktycznie rolka nie jest potrzebna, moze jeszcze nie czas
No avatar nowy jest, bo po niemal roku walki jestem prawie blondynka. Oczywiscie tylko w kwestii koloru wlosow
to raczej zapobiegawczo ^^
na razie oczyszczam ją i staram się wygładzić i odepchać wszystko co zapchane a po zimie to amen;/
ps. pamiętam jako sexi brunetkę
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 16:51   #712
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez paskudas Pokaż wiadomość
właśnie dlatego chciałam zapytać Was- doświadczonych rolkowiczek

to raczej zapobiegawczo ^^
na razie oczyszczam ją i staram się wygładzić i odepchać wszystko co zapchane a po zimie to amen;/
ps. pamiętam jako sexi brunetkę
Wiesz co, ja w wieku 25 lat tez nie mialam zmarszczek. Pod oczami zaczely sie pojawiac jakos okolo 27-28 r.z. No i w koncu nie wytrzymalam
Chyba mozesz na razie poczekac. Nie ma potrzeby przedwczesnie stymulowac skory.
PS. Teraz jestem blondynka. Czy taka sexi jak brunetka to nie wiem
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 19:12   #713
YadhiraCarillo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam wszystkie rollerki!
Chcę się podzielić swoimi spostrzeżeniami odnośnie rollowania. Rolluję od 6 tyg mamę (50+) i obie jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczone rezultatami. Co tydzień rolka 0,5, co 2 dni stempel 0,3 na przebarwienia, pod oczy i wokół ust. Przebarwienia robią się szorstkie i się złuszczają, za każdym razem są mniej widoczne. My upodobałyśmy sobie kosmetyki stworzone pod roller, i działamy następująco: w dniu rollowania rano peeling z masy perłowej i normalna dzienna pielęgnacja, wieczorem na oczyszczoną skórę rolowanie, wit. c, potem ampułka ujędrniająca z serii profesjonalnej, potem serum z kwasem hialuronowym i wit B5, na koniec jak widać że potrzeba olej arganowy/shea/awokado lub zamiast ampułki retinol. W codziennej pielęgnacji mama stosuje różne dermokosmetyki pod roller oraz żele z BU w połączeniu z olejem z pestek malin . Ja się zbieram do zakupu rolki 0,3 na przebarwienia pozapalne po wrastających włoskach do stosowania razem z serum wybielającym tak mnie zachęciło znikanie przebarwień u mamy.
YadhiraCarillo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 14:33   #714
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja w wieku 25 lat tez nie mialam zmarszczek. Pod oczami zaczely sie pojawiac jakos okolo 27-28 r.z. No i w koncu nie wytrzymalam
Chyba mozesz na razie poczekac. Nie ma potrzeby przedwczesnie stymulowac skory.
PS. Teraz jestem blondynka. Czy taka sexi jak brunetka to nie wiem
tak samo nawet bardziej
Cytat:
Napisane przez YadhiraCarillo Pokaż wiadomość
Witam wszystkie rollerki!
Chcę się podzielić swoimi spostrzeżeniami odnośnie rollowania. Rolluję od 6 tyg mamę (50+) i obie jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczone rezultatami. Co tydzień rolka 0,5, co 2 dni stempel 0,3 na przebarwienia, pod oczy i wokół ust. Przebarwienia robią się szorstkie i się złuszczają, za każdym razem są mniej widoczne. My upodobałyśmy sobie kosmetyki stworzone pod roller, i działamy następująco: w dniu rollowania rano peeling z masy perłowej i normalna dzienna pielęgnacja, wieczorem na oczyszczoną skórę rolowanie, wit. c, potem ampułka ujędrniająca z serii profesjonalnej, potem serum z kwasem hialuronowym i wit B5, na koniec jak widać że potrzeba olej arganowy/shea/awokado lub zamiast ampułki retinol. W codziennej pielęgnacji mama stosuje różne dermokosmetyki pod roller oraz żele z BU w połączeniu z olejem z pestek malin . Ja się zbieram do zakupu rolki 0,3 na przebarwienia pozapalne po wrastających włoskach do stosowania razem z serum wybielającym tak mnie zachęciło znikanie przebarwień u mamy.
wiem, ze to glupie pytanie ale mozecie mi powiedziec czym sie rozni stempel od rolki....?
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 19:13   #715
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Do Yadhiri
Bezpośrednio po rollowaniu 50+ jest fajne napięcie,ale na drugi dzień zanika i czuć brak nawilżenia,jędrności.Jaki ej firmy są ampułki i jakie konkretnie serum?Czy zmarszczki są mniej widoczne,płytsze?

Edytowane przez nesca1705
Czas edycji: 2013-03-27 o 19:15
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 20:32   #716
gagusia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 6
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczynki moje kochane a powiedzcie mi czy można zaraz po rolowaniu przemyć twarz rumiankiem i jak to sie też ma do kremów z aloesem?? Czy któraś stosowała to albo to??
gagusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 20:55   #717
chelle5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dobrze nikt nie odp, więc mam drugie pytanie. Nie używałam rolki od prawie roku, leży w oryginalnym opakowaniu, przed schowaniem była wyparzona i spsikana octaniseptem. Czy po tak długiej przerwie w rolowaniu, mogę jej użyć, czy zakupić nową?
chelle5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 21:23   #718
YadhiraCarillo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ampułka to inno roller tds firming (mam w zapasie inno hyal na kolejną kurację), serum B5 medik8 (dostępne tylko w UK) no i oleje; po pierwszych 2 zabiegach był efekt przesuszenia i wtedy dołożyłyśmy oleje i jest ok. Zmarszczki się spłycają, jest lepszy koloryt. Ja robię co tydzień zdjęcia.
Stempel a rolka: rolka to wałek z igłami którym jeździsz po skórze, a stempel wygląda na prawdę jak stempel na poczcie, tylko z iglami i jego przykładasz do skóry.
YadhiraCarillo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 20:54   #719
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

dziewczyny, może doradzicie mi, co pod rolkę?
Moim problemem nie są zmarszczki, a cienie pod oczami, wynikające z braku tkanki tłuszczowej tam, więc pod rolkę (0,2mm) kładłam tylko Voluplus z kwasem hialuronowym.
użyłam kilka razy rolki jesienią i zimą, potem miałam dłuższą przerwę ze względu na przesusz i uwrażliwienie skóry, po rolce nie mogłabym jej doprowadzić do porządku. Teraz skórę mam w lepszym stanie, wracam do (mam nadzieję) cotygodniowego rolowania. Ale myślałam, żeby do tego Voluplusa coś dołożyć, najlepiej żeby można to było dostać na Mazidłach Może witamina C (kwas askorbinowy)? Zmarszczek nie mam, tylko te cholerne sińce, Voluplus pomaga powoli gromadzić tkankę tłuszczową ale chętnie bym go stuningowała. Co doradzacie?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 10:53   #720
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
dziewczyny, może doradzicie mi, co pod rolkę?
Moim problemem nie są zmarszczki, a cienie pod oczami, wynikające z braku tkanki tłuszczowej tam, więc pod rolkę (0,2mm) kładłam tylko Voluplus z kwasem hialuronowym.
użyłam kilka razy rolki jesienią i zimą, potem miałam dłuższą przerwę ze względu na przesusz i uwrażliwienie skóry, po rolce nie mogłabym jej doprowadzić do porządku. Teraz skórę mam w lepszym stanie, wracam do (mam nadzieję) cotygodniowego rolowania. Ale myślałam, żeby do tego Voluplusa coś dołożyć, najlepiej żeby można to było dostać na Mazidłach Może witamina C (kwas askorbinowy)? Zmarszczek nie mam, tylko te cholerne sińce, Voluplus pomaga powoli gromadzić tkankę tłuszczową ale chętnie bym go stuningowała. Co doradzacie?
Skoro masz przesuszona skore, to olej z witaminami...
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.