NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-26, 11:21   #3211
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Przekonałas mnie

Zastanawiałam sie głównie z powodu dość wysokiej ceny za taka małą pojemność, ale skoro piszessz że warto to go kupię
Tylko pamietaj, że nie będziesz miec 100% matu, jest to lekko matująco- rozswietlający puder z przewaga funkcji matującej

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Olik piszesz, że jest lepszy niż SI EL - dlaczego? Chodzi Ci tylko o to, że nie zaróżawia cery i współgra z Twoimi podkładami, czy jeszcze o coś innego?

A jeszcze jedno jak się aplikuje taką gąbeczką? Sprawia to jakieś problemy? Ja na razie do wszystkich takich kosmetyków podchodzę z dużą rezerwą.
własciwie jeśli chodzi o efekt EL i PS to są podobne, tyle że PS raczej lepiej matuje. Jednak to nie jest mat dla typowych "pudrów tylko matujących"
Głownie jest dlatego lepszy, ponieważ nie jest różowawy, nie ciemnieje mi na skórze i dogaduje się z podkładami jak i bez.
Jeśli chodzi o aplikację, to i ona mi bardzo odpowiada. Nie mam z nia żadnych problemów, jest dużym ułatwieniem bo oszczędza troszkę czasu i wysiłku
Przekonało mnie też to, że gąbeczka może być sciagana i prana


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Brzmi zachęcająco, ale niestety u nas chyba tej firmy nie ma.
dopiero niedawno została wprowadzona, może i u was za jakis czas będzie
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 13:38   #3212
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

olik04 im więcej opowiadasz o PS tym bliżej mi do ich sklepu Co prawda ten sypki mnie nie przekonuje, bo za około 62zł jest 12g sypkiego hauschki, którego kocham miłością dozgonną, ale inne bajery, jak np róż czy cienie to mnie kuszą używałaś może ich rozświetlacza vel korektora pod oczy?
Vril - czy ja dobrze pamiętam, że szukałaś czerwonego cienia? Właśnie na stronie PS znalazłam taki zestawik - czerwony, czarny i biały za 29 zł
http://www.paulsagane.com/index.php?...mid=42&lang=pl
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 13:56   #3213
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
olik04 im więcej opowiadasz o PS tym bliżej mi do ich sklepu Co prawda ten sypki mnie nie przekonuje, bo za około 62zł jest 12g sypkiego hauschki, którego kocham miłością dozgonną, ale inne bajery, jak np róż czy cienie to mnie kuszą używałaś może ich rozświetlacza vel korektora pod oczy?
Ja przyznaję, że właśnie mnie pokusiło na ten puder z gąbeczką, bo coś takiego jest mi potrzebne w szkole. Mam też ten korektor - wiesz, on na pewno dużych cieni nie ukryje, ale ładnie można się nim pobawić przy rozświetlaniu środkowej partii twarzy (pod oczy wolę coś innego), jeśli wsadzisz nos w lustro to zobaczysz takie perłowe drobinki
Miałam ochotę na róż od nich (różomaniaczka jestem ), ale się oparłam


Ach, jeszcze w kwestii pudru Palladio - zaczyna mnie trochę denerwować, jest łatwy w aplikacji (wysypuję na rękę, tam rozbijam pędzlem te delikatne grudki i dopiero wtedy na twarz), ale mat hmm tylko przez pierwszą godzinę, choć wyczuwa się pod dłonią wilgoć podkładu i sebum. Chyba się go pozbędę.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 15:00   #3214
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Truheart dziekuje za pamiec Wyglada dobrze, musze gdzies na zywca obaczyc.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 16:03   #3215
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
olik04 im więcej opowiadasz o PS tym bliżej mi do ich sklepu Co prawda ten sypki mnie nie przekonuje, bo za około 62zł jest 12g sypkiego hauschki, którego kocham miłością dozgonną, ale inne bajery, jak np róż czy cienie to mnie kuszą używałaś może ich rozświetlacza vel korektora pod oczy?
Vril - czy ja dobrze pamiętam, że szukałaś czerwonego cienia? Właśnie na stronie PS znalazłam taki zestawik - czerwony, czarny i biały za 29 zł
http://www.paulsagane.com/index.php?...mid=42&lang=pl
ja z kolei musze kiedyś spróbować tego sypkiego hauschki

z PS mam też puder matujący prasowany i ten rozświetlacz o który pytasz.
ładnie rozświetla, jednak nie można go nałożyć za dużo, nakłada się go naprawde minimalnie
Jednak ja używam najpierw pod oczy cienką warstewke normalnego korektora, a na niego trochę rozświetlacza PS- wtedy efekt jest i kryjący cienie i rozświetlający te okolice

jak siostra zacznie używać cieni które jej dam, to napisze czy warto. Wtedy pewnie tez sama kupie
mogę polecić ich róż, natomiast maskara wydłużająca mi sie nie spodobała. Być może lepsza jest pogrubiająca, ma mniejszą szczoteczkę.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 12:07   #3216
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja przyznaję, że właśnie mnie pokusiło na ten puder z gąbeczką, bo coś takiego jest mi potrzebne w szkole. Mam też ten korektor - wiesz, on na pewno dużych cieni nie ukryje, ale ładnie można się nim pobawić przy rozświetlaniu środkowej partii twarzy (pod oczy wolę coś innego), jeśli wsadzisz nos w lustro to zobaczysz takie perłowe drobinki
Miałam ochotę na róż od nich (różomaniaczka jestem ), ale się oparłam
Mnie jakoś zastanawia cały czas aplikacja takiego pudru, mam wrażenie, że ta gąbeczka może zetrzeć podkład czy filtr...ale róż ze zdjęcia Olik mówi do mnie coraz głośniej
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Truheart dziekuje za pamiec Wyglada dobrze, musze gdzies na zywca obaczyc.

Ja kiedyś malowałam oko czerwoną kredką w połaczeniu z czarną. Pamiętam, że nie byłam w stanie zlokalizować czerwonej kredki do oka nigdzie i w końcu malowałam oko konturówką do ust ale to było dawno a teraz tak się zastanawiam czy do moich piwno-zielonych oczu taka czerwień byłaby dobra?
Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
ja z kolei musze kiedyś spróbować tego sypkiego hauschki

z PS mam też puder matujący prasowany i ten rozświetlacz o który pytasz.
ładnie rozświetla, jednak nie można go nałożyć za dużo, nakłada się go naprawde minimalnie
Jednak ja używam najpierw pod oczy cienką warstewke normalnego korektora, a na niego trochę rozświetlacza PS- wtedy efekt jest i kryjący cienie i rozświetlający te okolice

jak siostra zacznie używać cieni które jej dam, to napisze czy warto. Wtedy pewnie tez sama kupie
mogę polecić ich róż, natomiast maskara wydłużająca mi sie nie spodobała. Być może lepsza jest pogrubiająca, ma mniejszą szczoteczkę.
Hauschke polecamz całego serca
Pod moim okiem niestety zadomowiły się cienie więc chyba sobie ten rozświetlacz odpuszczę, bo potrzebuję jednak czegoś mocniejszego. Chociaż np rozświetlacz L'Oreala dobrze robi moim siniakom
Czekam na relację o cieniach
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 12:38   #3217
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Truheart, a jak używasz ten puder sypki Hauschka? Solo czy mieszasz? Ja mam zmieszany z Dry-Flo, fajnie matuje, ale brak mu jedwabistości, jest zbyt szorstki.

Pamiętam, że chciałaś wymieszać sypki Clinique, który zakupiłaś z Dry-Flo, czekam wciąż na relację. Udało się?
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 13:06   #3218
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Mnie jakoś zastanawia cały czas aplikacja takiego pudru, mam wrażenie, że ta gąbeczka może zetrzeć podkład czy filtr... ale róż ze zdjęcia Olik mówi do mnie coraz głośniej
No właśnie, mam ten sam problem jakoś trudno mi jest wyobrazić sobie jak jeżdżę tą gąbką po skórze. Od razu widzę ją całą poodciskaną w kółeczka od gąbki.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 13:30   #3219
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ja kiedyś malowałam oko czerwoną kredką w połaczeniu z czarną. Pamiętam, że nie byłam w stanie zlokalizować czerwonej kredki do oka nigdzie i w końcu malowałam oko konturówką do ust ale to było dawno a teraz tak się zastanawiam czy do moich piwno-zielonych oczu taka czerwień byłaby dobra?
Nie mam pojecia jak to bedzie grac z twoja teczowka. Ja mam intensywnie niebieskie oczy i zawsze omijalam czerwien szerokim lukiem, raz z przypadku sie malnelam i sie zachwycilam Z tym, ze ja nie pomalowalam nim calej powieki tyko samo zalamanie i zewnetrzny kacik, reszte bezowym, neutralnym cieniem. Szukam teraz odpowiedniego czerwienca i trafic nie moge.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 13:51   #3220
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Ja mam czerwonawą mapkę Inglota. Nie jest to taka czerwień-czerwień, bo jeden kolor wpada trochę w pomarańcz, drugi trochę w bordo, ale generalnie na oku wygląda czerwono i ok
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 22:37   #3221
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Po odkryciu wątku pielęgnacyjnego przyszedł czas na wątek z kolorówką, który również bardzo mi się spodobał. Trochę czasu zajęło mi przejrzenie go, ale udało się. Jestem pod wrażeniem waszych zbiorów jak i wypowiedzi. Nie zdawałam sobie sprawy jak drobiazgowo i ze szczegółami można opisać kosmetyk. Jak można zachwycać się nimi i na nie "chorować". Do tej pory dla mnie miały one tylko i wyłącznie wartość użytkową. Ale widzę, że to może być coś więcej. Kosmetyki mogą być pasją
Postanowiłam też pokazać swoją skromną kolekcję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolorowka11.jpg (41,9 KB, 225 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorowka22.jpg (50,6 KB, 247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorowka33.jpg (46,8 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorowka44.jpg (46,5 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorowka55.jpg (37,3 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorowka66.jpg (42,3 KB, 167 załadowań)
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 22:42   #3222
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Truheart, a jak używasz ten puder sypki Hauschka? Solo czy mieszasz? Ja mam zmieszany z Dry-Flo, fajnie matuje, ale brak mu jedwabistości, jest zbyt szorstki.

Pamiętam, że chciałaś wymieszać sypki Clinique, który zakupiłaś z Dry-Flo, czekam wciąż na relację. Udało się?
Sypkiego H używałam solo i coś mi za szybko poszedł przez to... ale efekt był super A Clinique chciałam wymieszać z jedwabnym H (tym 50g), ale akurat ani w AquaVitae ani w biokosmetyki.com nie mieli go, w obydwu dostałam info, że przez dłuższy czas dostawy się nie zapowiadają więc chwilowo, w oczekiwaniu macham się samym Clinique...do Dry Flo jakoś nie mogłam się do tej pory przekonać, ale jeśli brak jedwabnika się przedłuży, to kto wie, może i na Dry Flo się skuszę w każdym razie zamiar mieszania podtrzymuję
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nie mam pojecia jak to bedzie grac z twoja teczowka. Ja mam intensywnie niebieskie oczy i zawsze omijalam czerwien szerokim lukiem, raz z przypadku sie malnelam i sie zachwycilam Z tym, ze ja nie pomalowalam nim calej powieki tyko samo zalamanie i zewnetrzny kacik, reszte bezowym, neutralnym cieniem. Szukam teraz odpowiedniego czerwienca i trafic nie moge.
No ja też tylko krechę robiłam czyli nie całe oko w czerwieni to może jak już spotkasz tą swoją czerwień wymarzoną to jakiś makijażyk obfotografujesz na MM?
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No właśnie, mam ten sam problem jakoś trudno mi jest wyobrazić sobie jak jeżdżę tą gąbką po skórze. Od razu widzę ją całą poodciskaną w kółeczka od gąbki.
Spróbowałam kiedyś u koleżanki zaaplikować sobie róż właśnie z takiego ustrojstwa i jakoś mi się nie spodobało a to były tylko policzki więc co tu mówić o pudrowaniu całej twarzy...

Małgosiu, witaj w wątku kolorówkowym
Ano jak widzisz, my się tu zachwycamy różnymi dziwnymi rzeczami, ale uwaga - to jest zaraźliwe
Masz ładną, nieprzeładowaną kolekcję, widzę, że lubisz chyba delikatne makijaże prawda? jaki kolor jest tej pomadki L'Oreala?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 22:43   #3223
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Jaki masz kolorek różu Delice?

chowaj pędzelki, bo kuszą

A cienie choć kolekcja w wersji mikro (porównując nie wskażę palcem do czyich ) naprawdę robią wrażenie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 22:48   #3224
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Malgosia - w sam raz Pedzelki

Wlasnie sobie ustalilam idealna zawartosc mojego kufra, tyle ze realizacja mi troche kuleje. Trudno sie pozbyc niektorych firdygalkow.
Cos mi sie marzy, a propos - quad Revlona w tonacji Les Roses Bourjois Scieta glowa dala glos...

Truheart - a w zyciu narodu. Juz widze ten tytul - "Mazepa Rules"
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 22:50   #3225
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
chowaj pędzelki, bo kuszą
Oj tak, tak Kuszą
A kolekcja faktycznie fajna Ostatnio coraz bardziej mi się takie podobają
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 22:50   #3226
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Małgosiu, bardzo fajny zbiorek Widać, że masz to, co lubisz i czego używasz Też mi się podoba zbiór cieni. A pędzle faktycznie do szafy, bo za duża pokusa
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 22:59   #3227
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Truheart - a w zyciu narodu. Juz widze ten tytul - "Mazepa Rules"


No to może chociaż zdjęcie samego cienia
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 23:13   #3228
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Jak zdybie gada to wystawie nagiego na widok publiczny Chwilowo wieszam na slupach list gonczy "poszukiwany ekstremalny czerwieniec" Preferuje opcje "martwy", co by mi z patrzalek nie uciekal. Zbyt ruchawych cieni nie trawie.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 08:57   #3229
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Sypkiego H używałam solo i coś mi za szybko poszedł przez to... ale efekt był super A Clinique chciałam wymieszać z jedwabnym H (tym 50g), ale akurat ani w AquaVitae ani w biokosmetyki.com nie mieli go, w obydwu dostałam info, że przez dłuższy czas dostawy się nie zapowiadają więc chwilowo, w oczekiwaniu macham się samym Clinique...do Dry Flo jakoś nie mogłam się do tej pory przekonać, ale jeśli brak jedwabnika się przedłuży, to kto wie, może i na Dry Flo się skuszę w każdym razie zamiar mieszania podtrzymuję
To w takim razie czekam na relację. Ja dostałam od pewnej wizazanki sypki H. wymieszany ze skrobią, ale podejrzewam że z jedwabnikiem byłby mniej szorstki na twarzy. A jak ten Clinique u Ciebie wygląda na buzi?
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 08:59   #3230
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Mój mały zbiór
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (48,1 KB, 278 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2a.jpg (69,2 KB, 301 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2b.jpg (70,9 KB, 326 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3a.jpg (56,3 KB, 336 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3b.jpg (79,6 KB, 298 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4a.jpg (73,8 KB, 298 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 09:00   #3231
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4b.jpg (67,2 KB, 272 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 09:06   #3232
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Małgosia, Maja - super zbiory
Jak ja lubię oglądać kolekcje
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 09:14   #3233
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Małgosia, Maja fajne zbiory.

Lubię oglądać wasze mazidełka przy porannej kawie, od razu humor mi się poprawia

Maja zadowolona jesteś z błyszczyków E. Laudera? nawilżają choć trochę usta i jaki mają smak?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 09:15   #3234
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Mój mały zbiór
Czy Rimmel Recover i Gosh mają mniej więcej zbliżone odcienie? Używałam tej 103 RR i mi pasowała, a Goshowi już tyle razy się przyglądałam i dalej nie wiem, który kolor by mi pasował Czy ten Twój ma w sobie coś z różu?
A tak w ogóle bardzo ładna kolekcja I widzę tam kilka moich kosmetyków
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 09:18   #3235
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Małgosia, Maja - super zbiory
Jak ja lubię oglądać kolekcje
DziękiPróbuję nadal tochę zmienić i zmniejszyć mój zbiór
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Małgosia, Maja fajne zbiory.

Lubię oglądać wasze mazidełka przy porannej kawie, od razu humor mi się poprawia

Maja zadowolona jesteś z błyszczyków E. Laudera? nawilżają choć trochę usta i jaki mają smak?
To nie Estee Lauder, to rossmannowski Wibo
Ale wfekt na ustach dają piękny - bezdrobinek, lustrzany połysk, i trafiłam na dwa dobre kolory.bardzo je lubię ale następnego nie kupię bo mają straszną wadę - są mało trwałe
Są rzadkie i nie lepia sie do moich długich włosów
Przez to też doskonale nadają się do poprawek. Dużo błyszczyków waży mi sie na ustach, i wygląda mało estetycznie po jakims czasie, a ten jest idealny pod tym względem.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 09:38   #3236
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Czy Rimmel Recover i Gosh mają mniej więcej zbliżone odcienie? Używałam tej 103 RR i mi pasowała, a Goshowi już tyle razy się przyglądałam i dalej nie wiem, który kolor by mi pasował Czy ten Twój ma w sobie coś z różu?
A tak w ogóle bardzo ładna kolekcja I widzę tam kilka moich kosmetyków
Własnie maluje sie Recoverem
Po wyciśnieciu na rękę widać, że oba są w podobnej tonacji(beżowej, bez różu).
Gosh jest taki neutralny - na pewno nie jest żółty, ale nie mam też różowego pigmentu. Na kartce jest ciemniejszy, ale to dlatego, że jest barzo mocno kryjący, w rzeczywiśtości jest ciut jasniejszy od Recovera.

11 -(Ivory chyba)Gosha jest na pewno różowa, a 12 wg mnie jest zupełnie "neutralno-bezowa"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (27,9 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (30,0 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (22,7 KB, 68 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 09:41   #3237
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Własnie maluje sie Recoverem
Po wyciśnieciu na rękę widać, że oba są w podobnej tonacji(beżowej, bez różu).
Gosh jest taki neutralny - na pewno nie jest żółty, ale nie mam też różowego pigmentu. Na kartce jest ciemniejszy, ale to dlatego, że jest barzo mocno kryjący, w rzeczywiśtości jest ciut jasniejszy od Recovera.

11 -(Ivory chyba)Gosha jest na pewno różowa, a 12 wg mnie jest zupełnie "neutralno-bezowa"
Faktycznie podobne Dzięki za porównanie i fotki
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 10:00   #3238
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
DziękiTo nie Estee Lauder, to rossmannowski Wibo
Ale wfekt na ustach dają piękny - bezdrobinek, lustrzany połysk, i trafiłam na dwa dobre kolory.bardzo je lubię ale następnego nie kupię bo mają straszną wadę - są mało trwałe
Są rzadkie i nie lepia sie do moich długich włosów
Przez to też doskonale nadają się do poprawek. Dużo błyszczyków waży mi sie na ustach, i wygląda mało estetycznie po jakims czasie, a ten jest idealny pod tym względem.
Łudząco podobne opakowania
Kiedyś miałałam błyszczyk Wibo, w opakowaniu podobnym do Loreala, i był bardzo dobry, nie wysuszał i nawet nieźle się trzymał, a kosztował grosze.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 10:22   #3239
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
To w takim razie czekam na relację. Ja dostałam od pewnej wizazanki sypki H. wymieszany ze skrobią, ale podejrzewam że z jedwabnikiem byłby mniej szorstki na twarzy. A jak ten Clinique u Ciebie wygląda na buzi?
Sypki H wg mnie w ogóle nie jest szorstki może wymieszany ze skrobia sprawił takie wrażenie?
C jestem mile zaskoczona, to od dawna pierwszy mój nietransparentny puder sypki i bałam się jak się zgra z podkładem i buzią, ale wszystko ok trwałością nie powala, ale też nie jest źle, robię jedną poprawkę w pracy i jest git
Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Mój mały zbiór
Masz mój ulubiony cień potrójny z IsaDory widzę dużo fajnych błyszczyków też
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 10:24   #3240
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Własnie maluje sie Recoverem
Po wyciśnieciu na rękę widać, że oba są w podobnej tonacji(beżowej, bez różu).
Gosh jest taki neutralny - na pewno nie jest żółty, ale nie mam też różowego pigmentu. Na kartce jest ciemniejszy, ale to dlatego, że jest barzo mocno kryjący, w rzeczywiśtości jest ciut jasniejszy od Recovera.

11 -(Ivory chyba)Gosha jest na pewno różowa, a 12 wg mnie jest zupełnie "neutralno-bezowa"
zrobiłam niedawno fotki podkładów to też wkleję
fotki przed rozmazaniem i po rozmazaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3406.JPG (56,3 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3409.JPG (57,3 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3411.JPG (108,7 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3413.JPG (58,9 KB, 93 załadowań)
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.