Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-03, 10:10   #4051
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


z braku laku - używam jako kemu serum z BU (zestaw - serum odbudowujące) Squalane, Coffea arabica Seed Oil, Glycerin; Milk Lipids; Ceramide 3, Oenothera Biennis Seed Oil, Mixed Tocopherols, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract skwalan to najmniej olejowy olej jak dla mnie poza tym ma glicerynę, ceramidy i takie tam a poza tym można sobie jakiegoś ekstraktu (rozpuszczalnego w tłuszczach) domieszać przed sporządzeniem serum

Kremy Phenome nie są robione na wodzie, ale mają, niestety nieco niepotrzebnych wg mnie rzeczy, także już nie chce mi się wywalać takiej kasy na nie

Teraz - zimą - używam regenerującego miodowego Sanoflore (marka jest jakimś kompromisem jednak :/ i on niestety ze wzgl. na skład też nie jest idealny ma DICAPRYLYL ETHER, suchy emolient, który tworzy tą warstwę okluzyjną ale powiem tak: summa summarum dobrze mi to robi na skórę


Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie, mam chyba dobrą wiadomość dla fanek 100% pure, w poszukiwaniu polecanego przez Susabee peelingu odkryłam litewską stronę 100pure.lt, gdzie ceny są trochę niższe niż na europejskiej, no i przede wszystkim nie naliczają 23% taxu. Wysyłka do Polski też jest, tylko coś nie nalicza mi kwoty, ale np. do Irlandii to 6,34 euro, więc przypuszczam, że do P. też coś koło tego. W tej chwili jest promocja - 25% na Gift Sets i Argan Oil Hydration. Zamówienia jeszcze nie złożyłam, mam więc nadzieję, że jakieś dodatkowe koszta nie ujawnią się w momencie składania zamówienia.

Pisałam do nich odnośnie próbek, ale nie mają, zachęcają za to do zapoznania się z ich return policy i podobno można w ciągu 30 dni zwrócić nawet użyty kosmetyk, a oni oddadzą pieniądze, albo wymienią na inny. Co ciekawe na amerykańskiej stronie podają "Free samples with every order"...

Wątek podczytuję już długo, często korzystam z Waszej wiedzy, no i mam trochę polecanych przez Was kosmetyków.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
wspaniała wiadomość
pochwal się zbiorami !!!

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Do życzeń Noworocznych dołączam się i ja! Wszystkiego dobrego i mnóstwa nowych cudowności Wam zyczę!! A co do zakupów: Poniżej jeszcze wklejam zaległe zdjęcia ruskich ze sklepu stacjonarnego no i sliczną paczuszkę od Promolci!! w której znalazły się dodatkowo ciekawe próbki w tym balsam 100% pure waniliowy. Bardzo jestem go ciekawa. A na iherbie:

1. Dessert Essence - Organic Red Raspberry Shampoo
2. Giovanni, D:tox System, Purifying Exfoliant Body Scrub
3. Bee Naturals, Queen Bee Facial Polish
4. Bee Naturals, Queen Bee, Peeper Keeper Eye Balm
5. Alba Botanica, Natural Acne Dote, Deep Clean Astringent, Oil-Free
6. Alba Botanica, Papaya Mango Body Cream
7. Alba Botanica, Hawaiian Moisture Cream, Jasmine & Vitamin E

Wszystkie kosmetyki miały doskonałe recenzje, ale jak się zagłębiłam już PO złożeniu zamówienia, to jednak te z Alba Botanica nie mają idealnych składów. Najbardziej zawiedziona jestem kremem Jaśminowym, bo ma silikon i Phenoxyethanol, i mimo że na dalszym miejscu to jednak jest. No trudno. Ortodoksem nie jestem, jak będzie fajny to zużyję, jak nie to komuś oddam
Za to szampon jest czyściutki no i te produkty z pszczółką

ja dzięki jadzi testuję kremik pomarańczowy mmb
Cytat:
Napisane przez lexpolonica Pokaż wiadomość
Dziewczyny witajcie. Ogłaszam z radością, że wróciły płyny Intimelle w Naturze

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie się udało wykorzystać większość produktów, które miałam w zapasach. Obecnie nareszcie widzę luzy w szafkach.
Mam postanowienie w tym roku takie, że nie będę używać kranówy do twarzy i ograniczam kawę do jednej dziennie, głównie to chodzi o mleko w tej kawie, mam nadzieję, że to poprawi kondycję skóry, tylko nie wiem czy podołam. Dziś mija drugi dzień
tylko mleko?
ja ani mleka, ani mięsa, ani słodyczy
wszystko to pogarsza mi cere
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ostry z niego zawodnik w razie czego tez moge pomoc w zakupach
gdyby ktos byl chetny to ja tez bym cos wziela przy zakupie 2 takich samych produktow jest jeszcze dodatkowa znizka
Czy ktoras z was miala pokrzywowy szampon z Urtekram?
promolcia chętna na cos do mycia twarzy bo mi się ostatnie myjadło 100% pure już kończy... tonik też mogę przygarnąć trzeba tylko dopytać o daty ważności...

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2014-01-03 o 10:18
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 10:13   #4052
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ostry z niego zawodnik w razie czego tez moge pomoc w zakupach
gdyby ktos byl chetny to ja tez bym cos wziela przy zakupie 2 takich samych produktow jest jeszcze dodatkowa znizka
dzięki;

ten retinolowy nie dość, że ostry, to jeszcze zwodniczy bo tak się gładko i przyjemnie nakłada a za dwa dni bach: burak na twarzy

Jeszcze w sprawie idealnych kremów i hitów roku '13 mam taką dygresję; że ten krem Flos Leku powinien się załapać na obie kategorie, ale go wycofano, więc lipa.
W zastępstwie (po samym składzie) znalazłam dość szeroką ofertę marki Absolute Organics i Organics Cosmetics ale jeszcze nic nie testowałam, więc się nie wypowiadam; tylko liczę na to, że się może załapią na hity '14
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 10:17   #4053
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja bym była chętna na Aubrey Vegecol Cleansing lotion, jeśli będzie możliwość, to weź mnie pod uwagę.
ja tez bym go wziela a moze na cos jeszcze sie skusisz ja moge ogarnac zamowienie jak cos

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość




tylko mleko?
ja ani mleka, ani mięsa, ani słodyczy
wszystko to pogarsza mi cere

promolcia chętna na cos do mycia twarzy bo mi się ostatnie myjadło 100% pure już kończy... tonik też mogę przygarnąć
a probowalyscie jesc kasze? mi gastrolog po przejsciu na wegetarianizm powiedzial zeby raz dziennie jesc kasze. Obojetnie jaka, rewelacyjnie dziala na uklad pokarmowy a przy okazji zdecydowanie poprawia stan skory. Moja kolezanka miala dosc duze problemy z buzia od 3 tygodni je kasze jaglana ( zazwyczaj na sniadanie albo obiad ) nie zmieniajac nic w pielegnacji jej buzia jest coraz ladniejsza
Jak ktos chetny na zamowienie to niech pisze priv
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 10:43   #4054
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Na p&r promocja - 20% na wybrane 10 produktów.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 11:17   #4055
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
tylko mleko?
ja ani mleka, ani mięsa, ani słodyczy
wszystko to pogarsza mi cere
Mięsa jem i tak niewiele Słodyczy też unikam, ale to od świąt, bo mi przybyło co nieco w obwodzie A z mleka pierwszy raz rezygnuję, tzn ograniczam z 1,5 szklanki dziennie do 0,5 szkl.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jeszcze w sprawie idealnych kremów i hitów roku '13 mam taką dygresję; że ten krem Flos Leku powinien się załapać na obie kategorie, ale go wycofano, więc lipa.
W zastępstwie (po samym składzie) znalazłam dość szeroką ofertę marki Absolute Organics i Organics Cosmetics ale jeszcze nic nie testowałam, więc się nie wypowiadam; tylko liczę na to, że się może załapią na hity '14
Mogę Ci podesłać próbkę, bo mam jedną saszetkę firmową Organix odżywczego na noc i Eye lifting serum, taką odleweczkę większą odpalić. To pod oczy daje lekki lifting, ale wg mnie nie nawilża jakoś szczególnie, leciutko, nie wiem, czy by Ci pasowało, bo nawet dla mnie ciut za lekkie, raczej pod jakiś olej/krem inny.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja tez bym go wziela a moze na cos jeszcze sie skusisz ja moge ogarnac zamowienie jak cos

a probowalyscie jesc kasze? mi gastrolog po przejsciu na wegetarianizm powiedzial zeby raz dziennie jesc kasze. Obojetnie jaka, rewelacyjnie dziala na uklad pokarmowy a przy okazji zdecydowanie poprawia stan skory. Moja kolezanka miala dosc duze problemy z buzia od 3 tygodni je kasze jaglana ( zazwyczaj na sniadanie albo obiad ) nie zmieniajac nic w pielegnacji jej buzia jest coraz ladniejsza
Jak ktos chetny na zamowienie to niech pisze priv
Kasza bardzo zdrowa, jem raz w tygodniu przynajmniej gryczaną, jęczmienną, od czasu do czasu bardziej wyszukane. dużo błonnika mają, dobre na trawienie i co się z tym wiąże wiele innych korzyści przynoszą.

Kuszą mnie bardzo niektóre rzeczy, ale na razie muszę przystopować, nie kcem znowu mieć wszystkiego za dużo Może ktoś jeszcze dołączy, żeby było free delivery:confus ed: Jeśli nie, to może jeszcze coś wybiorę.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 15:25   #4056
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
krem jest robiony z samych olejow wiec jest tluscioszkiem. Polozony na skore zwilzona tonikiem/hudrolatem u mnie wchlania sie do matu.
:-* Pewnie i na niego przyjdzie kolej ale na razie z tłuścioszkami się wstrzymuję, bo mam Mallow BeautyBalm (meeega wydajny) i Lilla Mai który jest jak masło shea. Ten też piekielnie wydajny i zastosowany na wilgotną skórę wchłania się do matu, i fajnie nawilża. Jednak tłuściochy mają to do tego, że są piekielnie wydajne..ja nie wiem kiedy ja to zużyję

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

ja dzięki jadzi testuję kremik pomarańczowy mmb
I jak wrażenia? Podoba Ci się. Wiadomo,..z plastikowego mini słoiczka to nie to samo co ze szklanego, ale mam nadzieję, że Ci się spodoba i dołączysz do grona zakochanych
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 15:48   #4057
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mogę Ci podesłać próbkę, bo mam jedną saszetkę firmową Organix odżywczego na noc i Eye lifting serum, taką odleweczkę większą odpalić. To pod oczy daje lekki lifting, ale wg mnie nie nawilża jakoś szczególnie, leciutko, nie wiem, czy by Ci pasowało, bo nawet dla mnie ciut za lekkie, raczej pod jakiś olej/krem inny.


dziękuję Ci, ale mam mały zapasik tych kremów w zanadrzu, tylko jeszcze pozamykane serum bym chętnie przetestowała, ale to może jakoś przy okazji
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 16:05   #4058
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
u mnie nadmiar używanych, to jeszcze gorsze



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oj tak,znam ten bol

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

Fajne kosmetyki Czarny Elfie. A gdzie je nabywasz?
Obecnie jedna subskrypcja.Ta dokladnie:
http://www.yuzenbox.com
Lubie ta opcje bo kosmetyki przychodza raz na trzy miesiace i mam czas je zuzycSa to probki a takze i pelnowymiarowe opakowaniaA jak cos mi bardzo przypadnie do gustu to daja znizki na zakupy w roznych sklepach online.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 17:17   #4059
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Oj tak,znam ten bol


Obecnie jedna subskrypcja.Ta dokladnie:
http://www.yuzenbox.com
Lubie ta opcje bo kosmetyki przychodza raz na trzy miesiace i mam czas je zuzycSa to probki a takze i pelnowymiarowe opakowaniaA jak cos mi bardzo przypadnie do gustu to daja znizki na zakupy w roznych sklepach online.
Fajna opcja choc ja nie lubie kupowac kota w worku. Ty przynajmniej możesz przetestowac więcej produktów.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie się udało wykorzystać większość produktów, które miałam w zapasach. Obecnie nareszcie widzę luzy w szafkach.
Mam postanowienie w tym roku takie, że nie będę używać kranówy do twarzy i ograniczam kawę do jednej dziennie, głównie to chodzi o mleko w tej kawie, mam nadzieję, że to poprawi kondycję skóry, tylko nie wiem czy podołam. Dziś mija drugi dzień
Dobre postanowienie! Ja tez pije tylko jedna kawe

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
serio? To ja się wczytam

A przy okazji (jako, że czekam na księdza i mam czas zapodaję moją listę hitów:

deo Madary; bardzo dobre, zwłaszcza teraz, na zimę (a ja się zimą znacznie więcej pocę, bo się za ciepło ubieram
Herbfarmacy, za całokształt - pomimo że mnie krem pod oczy uczulił (nie jego wina
mydło z białą glinką Cattiere. Tylko dlaczego tak słabo dostępne, ja się pytam
w ogóle lubię też bardzo te pojedyncze oleje marki Cattiere - tanie, wydajne i bardzo przyjemne.
także Lulu & Boo (costasy) bardzo mi podeszło, mimo zaporowej ceny

a jeśli chodzi o kity to mam dość tego, że nie ogarniam tego kosmetycznego bałaganu mojego za dużo kremów/toników/olejków otwartych i cała moja pielęgnacja to jeden wielki chaos; jako postanowienie noworoczne mam zamiar go opanować....
Czy ten/to deo z Madary na Prawle działa? Ja juz trace nadzieję ze cokolwiek naturalnego na mnie zadziala w tej kwestii. ..

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Do życzeń Noworocznych dołączam się i ja! Wszystkiego dobrego i mnóstwa nowych cudowności Wam zyczę!! A co do zakupów: Poniżej jeszcze wklejam zaległe zdjęcia ruskich ze sklepu stacjonarnego no i sliczną paczuszkę od Promolci!! w której znalazły się dodatkowo ciekawe próbki w tym balsam 100% pure waniliowy. Bardzo jestem go ciekawa. A na iherbie:

1. Dessert Essence - Organic Red Raspberry Shampoo
2. Giovanni, D:tox System, Purifying Exfoliant Body Scrub
3. Bee Naturals, Queen Bee Facial Polish
4. Bee Naturals, Queen Bee, Peeper Keeper Eye Balm
5. Alba Botanica, Natural Acne Dote, Deep Clean Astringent, Oil-Free
6. Alba Botanica, Papaya Mango Body Cream
7. Alba Botanica, Hawaiian Moisture Cream, Jasmine & Vitamin E

Wszystkie kosmetyki miały doskonałe recenzje, ale jak się zagłębiłam już PO złożeniu zamówienia, to jednak te z Alba Botanica nie mają idealnych składów. Najbardziej zawiedziona jestem kremem Jaśminowym, bo ma silikon i Phenoxyethanol, i mimo że na dalszym miejscu to jednak jest. No trudno. Ortodoksem nie jestem, jak będzie fajny to zużyję, jak nie to komuś oddam
Za to szampon jest czyściutki no i te produkty z pszczółką
Daj znac jak sie sprawdzi i jak pachnie ten krem jasminowy. Kiedys o malo go nie kupilam wiec ciekawa jestem przynajmniej co stracilam badz zyskalam.

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Dziewczyny byłam dzisiaj w TkMaxx zwrocic torebke i kusilo mnie przeokropnie zeby nakupowac sobie kosmetykow. Jak na zlosc znalazlam kilka fajnych m.in.
:: naturalne zele pod prysznic Love&Toast http://loveandtoast.com/t/body-care-...tion/body-wash
:: 100% olej arganowy ok 100ml
:: jakies dwa inne fajne zele
:: nie wspomne o niezliczonych mydelkach w kostce
:: szampon nieznanej firmy
:: spirulina proszek 200g
:: Pukka serum (tutaj sie obslinilam bo jest na bazie aloesu! ) Wklejam linka
http://www.pukkaherbs.com/radiance-serum-item.html

Wyobrazcie sobie, ze wyszlam z niczym! Powod byl taki, ze bardziej potrzebuje torebki wiec to za nia powinnam sie rozgladac. Nie moge przestac myslec tylko o tym serum i spirulinie. Uzywacie moze spiruliny na twarz? Daje to cos?
A to serum warte jest 10 funtow waszym zdaniem? Tyle tam kosztowalo.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 17:19   #4060
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

Daj znac jak sie sprawdzi i jak pachnie ten krem jasminowy. Kiedys o malo go nie kupilam wiec ciekawa jestem przynajmniej co stracilam badz zyskalam.
Dam znać. Już się nie mogę doczekać. Planowa dostawa do mnie to 16.01.14 więc jeszcze "chwilka". Boję się, że mi się znudzi bo sporawy jest. Jak chcesz, to zrobię Ci "odkładkę"
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 17:28   #4061
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Fajna opcja choc ja nie lubie kupowac kota w worku. Ty przynajmniej możesz przetestowac więcej produktów.
Wiesz,tez nie lubie kupowac kota w worku ale jak na razie wszystkiego uzywamI mniej kupuje stacjonarnie

Podoba mi sie tez ze przychodza produkty ktorych nigdy bym nie kupila ze wzgledu na cene.Wysylaja tez czasem kolorowke i naturalne produkty do jedzenia
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 17:34   #4062
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

AA eco przeceny na 50%
http://www.douglas.pl/douglas/SALE/P...filterSpecial=

Polecacie coś?


Na stenders też przeceny, ale za bardzo nie wiem czy to 'naturalny' sklep

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2014-01-03 o 17:36
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 17:37   #4063
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wiesz,tez nie lubie kupowac kota w worku ale jak na razie wszystkiego uzywamI mniej kupuje stacjonarnie

Podoba mi sie tez ze przychodza produkty ktorych nigdy bym nie kupila ze wzgledu na cene.Wysylaja tez czasem kolorowke i naturalne produkty do jedzenia
Jesli zuzywasz to faktycznie sie oplaca.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 18:38   #4064
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Musze sprobowac tego zelu aloesowego w takim razie . Co do swojego filtra Dr Mercola to jestem bardzo zadowolona. Jedyne co mu zarzucam to pobielanie ale twoj chyba robi to samo a pojemnosc ma duzo mniejsza od mojego. Musze zainteresowac sie szerzej ta firma Andalou bo maja swietne sklady.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------



Fajne kosmetyki Czarny Elfie. A gdzie je nabywasz?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------



Tak myslalam ze go nie ma juz. A o co chodzi z ta lista hitow i kitow? Jest jakis osobny watek na kosmetyki roku czy jak?

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------



Wpisuje na liste hehe A jakich retinoidow i kwasow uzywasz jesli moge spytac?
Przeoczyłam pytanie. Niestety nie nadają się na wątek.
Retin A, a przedtem Kwas pirogronowy, azelainowy i salicylowy 30% 1,5 z Bandi
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 18:54   #4065
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dziękuję Ci, ale mam mały zapasik tych kremów w zanadrzu, tylko jeszcze pozamykane serum bym chętnie przetestowała, ale to może jakoś przy okazji
A to źle zrozumiałam, myślałam, że dopiero polujesz na nie. A serum nie ma sprawy, jak coś to pisz

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam dzisiaj w TkMaxx zwrocic torebke i kusilo mnie przeokropnie zeby nakupowac sobie kosmetykow. Jak na zlosc znalazlam kilka fajnych m.in.
:: naturalne zele pod prysznic Love&Toast http://loveandtoast.com/t/body-care-...tion/body-wash
:: 100% olej arganowy ok 100ml
:: jakies dwa inne fajne zele
:: nie wspomne o niezliczonych mydelkach w kostce
:: szampon nieznanej firmy
:: spirulina proszek 200g
:: Pukka serum (tutaj sie obslinilam bo jest na bazie aloesu! ) Wklejam linka
http://www.pukkaherbs.com/radiance-serum-item.html

Wyobrazcie sobie, ze wyszlam z niczym! Powod byl taki, ze bardziej potrzebuje torebki wiec to za nia powinnam sie rozgladac. Nie moge przestac myslec tylko o tym serum i spirulinie. Uzywacie moze spiruliny na twarz? Daje to cos?
A to serum warte jest 10 funtow waszym zdaniem? Tyle tam kosztowalo.
Serum wygląda bardzo ciekawie, dość oryginalny skład, nie za dużo olejów, ale czy to działa, to Ci nie powiem. O wiele tańszy niż normalnie, pewnie bym się skusiła, gdybym zobaczyła, może znajdziesz recenzje w necie jakieś A tak poza tym to dzielnaś z tą torebką

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wiesz,tez nie lubie kupowac kota w worku ale jak na razie wszystkiego uzywamI mniej kupuje stacjonarnie

Podoba mi sie tez ze przychodza produkty ktorych nigdy bym nie kupila ze wzgledu na cene.Wysylaja tez czasem kolorowke i naturalne produkty do jedzenia
Sama bym się skusiła na taką subskrybcję, gdyby były tego typu eko pudełka w pl.

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
AA eco przeceny na 50%
http://www.douglas.pl/douglas/SALE/P...filterSpecial=

Polecacie coś?


Na stenders też przeceny, ale za bardzo nie wiem czy to 'naturalny' sklep
Z AA Eco polecić mogę micel, ale jest klejący i mało wydajny, mimo to świetny jak masz jakieś zaczerwienienia, podrażnienia, poprawia koloryt, koi, za 50% ceny to może i warto. Ja go lubiłam pomimo wad zużyłam 2 opakowania, no ale wiem, że wiele osób na niego narzekało. Kremu śliwkowego odżywczego do twarzy na pewno nie polecam. Tragedia. Podobno świetny jest peeling do twarzy i maseczka ogórkowa. Miałam też żel pod prysznic marchewkowy i balsam do ciała dyniowy, obydwa przyjemne, za taką cenę to naprawdę warto, może nie jakieś cuda, ale dobre.


Dziewczyny jak długo czekałyście na zamówienia z iwosa na zamówienie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 18:58   #4066
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

wspaniała wiadomość
pochwal się zbiorami !!!
też się ucieszyłam, to dodatkowe 23% jest wkurzające

1 zdjęcie - wczorajszy iherb (dla mnie nowości)

2 zdjęcie - twarz ( od lewej serum Reviva Labs, maseczka Pai, krem Pukka, maseczka Akamuti, krem pod oczy The Organic Pharmacy, krem pod oczy Derma E, żel Santaverde, krem manuka The Organic Pharmacy, pomadka Farfalla, olek Pai, czarne mydło Alepia, tonic Derma E, spray Alva)

3 zdjęcie - włosy (Heenara, szampon z glinką Urtekram, Schoenenberg pianka i lakier, kozieradka, olej Apeiron, Jmo mgiełka i Shine on, szampon Australian Native, odżywka kok. Dr Organic, odżywka do kręconych Biofficina Toscana, szampon Innersence)

4 zdjęcie - ciało (deo Bioturm, olej awokado Farfalla, samoopalacz Lavera, balsam lawendowy Andalou, balsam Naturado, balsam miodowy Isvara, płyn do higieny intymnej Bioturm, krem do rąk Logona i Pai, olejek do włosów Hask)

5 zdjęcie - makijaż (podkład kryjący 100% pure, tusz Living Nature, puder wypiekany Alva, puder i brązery Lily Lolo, puder Hauschka, podkład Alva, tusz do brwi Lavera, puder jedwabny, lakiery Benecos, odżywka do rzęs Sante)

Uff, to chyba wszystko, jeśli coś Was zainteresuje, to pytajcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01685.jpg (145,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01690.jpg (84,8 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01693.jpg (108,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01696.jpg (91,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01706.jpg (87,2 KB, 45 załadowań)
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 19:11   #4067
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A to źle zrozumiałam, myślałam, że dopiero polujesz na nie. A serum nie ma sprawy, jak coś to pisz



Serum wygląda bardzo ciekawie, dość oryginalny skład, nie za dużo olejów, ale czy to działa, to Ci nie powiem. O wiele tańszy niż normalnie, pewnie bym się skusiła, gdybym zobaczyła, może znajdziesz recenzje w necie jakieś A tak poza tym to dzielnaś z tą torebką



Sama bym się skusiła na taką subskrybcję, gdyby były tego typu eko pudełka w pl.



Z AA Eco polecić mogę micel, ale jest klejący i mało wydajny, mimo to świetny jak masz jakieś zaczerwienienia, podrażnienia, poprawia koloryt, koi, za 50% ceny to może i warto. Ja go lubiłam pomimo wad zużyłam 2 opakowania, no ale wiem, że wiele osób na niego narzekało. Kremu śliwkowego odżywczego do twarzy na pewno nie polecam. Tragedia. Podobno świetny jest peeling do twarzy i maseczka ogórkowa. Miałam też żel pod prysznic marchewkowy i balsam do ciała dyniowy, obydwa przyjemne, za taką cenę to naprawdę warto, może nie jakieś cuda, ale dobre.


Dziewczyny jak długo czekałyście na zamówienia z iwosa na zamówienie
Ja również. Gdyby tylko była taka opcja. Do tej pory bodajże raz pojawiło się tego typu pudełko w Gl....x'ie.
Micel miałam. Dla mnie to poprawny produkt. Niestety nie ma go w ofercie. Kurcze peelingu do twarzy i maseczki ściągającej też nie za bardzo mogę...
Zastanawia mnie ten peeling do ciała i żel do twarzy. Koncentrat Detox ma trochę niepochlebnych opinii.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

sylwiusaka

zacny zbiór
Swojego czasu śliniłam się na Pai i Pukka.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 19:16   #4068
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
też się ucieszyłam, to dodatkowe 23% jest wkurzające

1 zdjęcie - wczorajszy iherb (dla mnie nowości)

2 zdjęcie - twarz ( od lewej serum Reviva Labs, maseczka Pai, krem Pukka, maseczka Akamuti, krem pod oczy The Organic Pharmacy, krem pod oczy Derma E, żel Santaverde, krem manuka The Organic Pharmacy, pomadka Farfalla, olek Pai, czarne mydło Alepia, tonic Derma E, spray Alva)

3 zdjęcie - włosy (Heenara, szampon z glinką Urtekram, Schoenenberg pianka i lakier, kozieradka, olej Apeiron, Jmo mgiełka i Shine on, szampon Australian Native, odżywka kok. Dr Organic, odżywka do kręconych Biofficina Toscana, szampon Innersence)

4 zdjęcie - ciało (deo Bioturm, olej awokado Farfalla, samoopalacz Lavera, balsam lawendowy Andalou, balsam Naturado, balsam miodowy Isvara, płyn do higieny intymnej Bioturm, krem do rąk Logona i Pai, olejek do włosów Hask)

5 zdjęcie - makijaż (podkład kryjący 100% pure, tusz Living Nature, puder wypiekany Alva, puder i brązery Lily Lolo, puder Hauschka, podkład Alva, tusz do brwi Lavera, puder jedwabny, lakiery Benecos, odżywka do rzęs Sante)

Uff, to chyba wszystko, jeśli coś Was zainteresuje, to pytajcie
To gdzie mieszkasz? Chętnie do Ciebie wpadnę na małe pogaduszki

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Ja również. Gdyby tylko była taka opcja. Do tej pory bodajże raz pojawiło się tego typu pudełko w Gl....x'ie.
Micel miałam. Dla mnie to poprawny produkt. Niestety nie ma go w ofercie. Kurcze peelingu do twarzy i maseczki ściągającej też nie za bardzo mogę...
Zastanawia mnie ten peeling do ciała i żel do twarzy. Koncentrat Detox ma trochę niepochlebnych opinii.
Koncentratu bym nie kupiła, typowy tłuścioch, za dużo już tego na rynku. Jeśli chodzi Ci o peeling ten dyniowy, to nie wiem, ale balsam dyniowy lubiłam, fajnie też pachniał
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 19:40   #4069
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
też się ucieszyłam, to dodatkowe 23% jest wkurzające

1 zdjęcie - wczorajszy iherb (dla mnie nowości)

2 zdjęcie - twarz ( od lewej serum Reviva Labs, maseczka Pai, krem Pukka, maseczka Akamuti, krem pod oczy The Organic Pharmacy, krem pod oczy Derma E, żel Santaverde, krem manuka The Organic Pharmacy, pomadka Farfalla, olek Pai, czarne mydło Alepia, tonic Derma E, spray Alva)

3 zdjęcie - włosy (Heenara, szampon z glinką Urtekram, Schoenenberg pianka i lakier, kozieradka, olej Apeiron, Jmo mgiełka i Shine on, szampon Australian Native, odżywka kok. Dr Organic, odżywka do kręconych Biofficina Toscana, szampon Innersence)

4 zdjęcie - ciało (deo Bioturm, olej awokado Farfalla, samoopalacz Lavera, balsam lawendowy Andalou, balsam Naturado, balsam miodowy Isvara, płyn do higieny intymnej Bioturm, krem do rąk Logona i Pai, olejek do włosów Hask)

5 zdjęcie - makijaż (podkład kryjący 100% pure, tusz Living Nature, puder wypiekany Alva, puder i brązery Lily Lolo, puder Hauschka, podkład Alva, tusz do brwi Lavera, puder jedwabny, lakiery Benecos, odżywka do rzęs Sante)

Uff, to chyba wszystko, jeśli coś Was zainteresuje, to pytajcie
Witamy kolejną naturomaniaczkę
Muszę ochłonąć najpierw, bo mam trochę szczegółowych pytań, a na razie tylko spytam, gdzie kupujesz, bo widze parę marek niedostępnych aktualnie w Pl (Farfalla- mam kilka miniaturek i spray do włosów; a jak wypada wg Ciebie pianka i lakier nieznanej mi firmy i czy masz może porównanie do odpowiedników Eco cosmetics?)
Co to za maseczka Pai i jak ją oceniasz? Czy kremy pod oczy zawierają phenoxyethanol i czy The Organic Pharmacy zamawiasz z ich strony, czy może jest jeszcze gdzieś dostępne?
Jakie wrażenia po peelingu AMB?
Jak oceniasz lakiery Benecos??
A to serum Reviva Labs jakie ma działanie?

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-03 o 19:47
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 19:47   #4070
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja tez bym go wziela a moze na cos jeszcze sie skusisz ja moge ogarnac zamowienie jak cos


a probowalyscie jesc kasze? mi gastrolog po przejsciu na wegetarianizm powiedzial zeby raz dziennie jesc kasze. Obojetnie jaka, rewelacyjnie dziala na uklad pokarmowy a przy okazji zdecydowanie poprawia stan skory. Moja kolezanka miala dosc duze problemy z buzia od 3 tygodni je kasze jaglana ( zazwyczaj na sniadanie albo obiad ) nie zmieniajac nic w pielegnacji jej buzia jest coraz ladniejsza
Jak ktos chetny na zamowienie to niech pisze priv
ja tak, ale monsz się buntuje jak dostaje monotonię na talarzu...niełatwo codziennie wymyślać dwa inne obiady...ale twarda jestem i się staram, najwięcej jem właśnie jaglanej

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
:-* Pewnie i na niego przyjdzie kolej ale na razie z tłuścioszkami się wstrzymuję, bo mam Mallow BeautyBalm (meeega wydajny) i Lilla Mai który jest jak masło shea. Ten też piekielnie wydajny i zastosowany na wilgotną skórę wchłania się do matu, i fajnie nawilża. Jednak tłuściochy mają to do tego, że są piekielnie wydajne..ja nie wiem kiedy ja to zużyję


I jak wrażenia? Podoba Ci się. Wiadomo,..z plastikowego mini słoiczka to nie to samo co ze szklanego, ale mam nadzieję, że Ci się spodoba i dołączysz do grona zakochanych
na razie podoba mi się ale wystarczy jeszcze na kilka razy więc dam znać jak skończę próbeczkę...
Ty też daj proszę znać jak zużyjesz swoje

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

Czy ten/to deo z Madary na Prawle działa? Ja juz trace nadzieję ze cokolwiek naturalnego na mnie zadziala w tej kwestii. ..
...
Dziewczyny byłam dzisiaj w TkMaxx zwrocic torebke i kusilo mnie przeokropnie zeby nakupowac sobie kosmetykow. Jak na zlosc znalazlam kilka fajnych m.in.
:: naturalne zele pod prysznic Love&Toast http://loveandtoast.com/t/body-care-...tion/body-wash
:: 100% olej arganowy ok 100ml
:: jakies dwa inne fajne zele
:: nie wspomne o niezliczonych mydelkach w kostce
:: szampon nieznanej firmy
:: spirulina proszek 200g
:: Pukka serum (tutaj sie obslinilam bo jest na bazie aloesu! ) Wklejam linka
http://www.pukkaherbs.com/radiance-serum-item.html
jeśli chodzi o deo to jaki masz problem, że się tak niedyskretnie spytam...z nieprzyjemnym zapachem czy mokrą pachą? bo ja np. cierpie z powodu mokrych pach i ani polecana madara ani hauszka szałwiowa niestety mi nie pomagają

ja chcem serum pukka kup mi

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
też się ucieszyłam, to dodatkowe 23% jest wkurzające

1 zdjęcie - wczorajszy iherb (dla mnie nowości)

2 zdjęcie - twarz ( od lewej serum Reviva Labs, maseczka Pai, krem Pukka, maseczka Akamuti, krem pod oczy The Organic Pharmacy, krem pod oczy Derma E, żel Santaverde, krem manuka The Organic Pharmacy, pomadka Farfalla, olek Pai, czarne mydło Alepia, tonic Derma E, spray Alva)

3 zdjęcie - włosy (Heenara, szampon z glinką Urtekram, Schoenenberg pianka i lakier, kozieradka, olej Apeiron, Jmo mgiełka i Shine on, szampon Australian Native, odżywka kok. Dr Organic, odżywka do kręconych Biofficina Toscana, szampon Innersence)

4 zdjęcie - ciało (deo Bioturm, olej awokado Farfalla, samoopalacz Lavera, balsam lawendowy Andalou, balsam Naturado, balsam miodowy Isvara, płyn do higieny intymnej Bioturm, krem do rąk Logona i Pai, olejek do włosów Hask)

5 zdjęcie - makijaż (podkład kryjący 100% pure, tusz Living Nature, puder wypiekany Alva, puder i brązery Lily Lolo, puder Hauschka, podkład Alva, tusz do brwi Lavera, puder jedwabny, lakiery Benecos, odżywka do rzęs Sante)

Uff, to chyba wszystko, jeśli coś Was zainteresuje, to pytajcie

widać, że czytasz nas namiętnie od dłuższego czasu
napisz proszę coś więcej o zaznaczonych

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2014-01-03 o 19:50
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 20:10   #4071
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość


jeśli chodzi o deo to jaki masz problem, że się tak niedyskretnie spytam...z nieprzyjemnym zapachem czy mokrą pachą? bo ja np. cierpie z powodu mokrych pach i ani polecana madara ani hauszka szałwiowa niestety mi nie pomagają

ja chcem serum pukka kup mi
A Ty znalazłaś już jakieś deo dla siebie?
Mam to serum 10 ml, próbka- jeszcze nieotwarta; mogę Ci zrobić odleweczkę i wysłać razem z peelingiem 100% Pure po tych wszystkich świętach
I myjadło do paszczy Pukka też mam- widzę, że szukasz; załapałaś się może na to zamówienie z Ecco Verde, czy już pozamiatane , bo mam ochotę na dwie rzeczy, które wszyscy już chyba mieli, tylko ja nie http://www.ecco-verde.com/yes-to/yes...mizing-shampoo
http://www.ecco-verde.com/aubrey-org...pure-aloe-vera

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-03 o 20:49
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 20:37   #4072
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44414225]A Ty znalazłaś już jakieś deo dla siebie?
Mam to serum 10 ml, próbka- jeszcze nieotwarta; mogę Ci zrobić odleweczkę i wysłać razem z peelingiem 100% Pure po tych wszystkich świętach [/QUOTE]

no niestety nie
super propozycja...bardzo dziękuję ale ja chyba nie posiadam nic ciekawego co mogłoby Cię zainteresować

kolejne szaleństwo cenowe na minejo
http://minejo.home.pl/pl/c/Wyprzedaz/73
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 20:57   #4073
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
też się ucieszyłam, to dodatkowe 23% jest wkurzające

1 zdjęcie - wczorajszy iherb (dla mnie nowości)

2 zdjęcie - twarz ( od lewej serum Reviva Labs, maseczka Pai, krem Pukka, maseczka Akamuti, krem pod oczy The Organic Pharmacy, krem pod oczy Derma E, żel Santaverde, krem manuka The Organic Pharmacy, pomadka Farfalla, olek Pai, czarne mydło Alepia, tonic Derma E, spray Alva)

3 zdjęcie - włosy (Heenara, szampon z glinką Urtekram, Schoenenberg pianka i lakier, kozieradka, olej Apeiron, Jmo mgiełka i Shine on, szampon Australian Native, odżywka kok. Dr Organic, odżywka do kręconych Biofficina Toscana, szampon Innersence)

4 zdjęcie - ciało (deo Bioturm, olej awokado Farfalla, samoopalacz Lavera, balsam lawendowy Andalou, balsam Naturado, balsam miodowy Isvara, płyn do higieny intymnej Bioturm, krem do rąk Logona i Pai, olejek do włosów Hask)

5 zdjęcie - makijaż (podkład kryjący 100% pure, tusz Living Nature, puder wypiekany Alva, puder i brązery Lily Lolo, puder Hauschka, podkład Alva, tusz do brwi Lavera, puder jedwabny, lakiery Benecos, odżywka do rzęs Sante)

Uff, to chyba wszystko, jeśli coś Was zainteresuje, to pytajcie
Piękny zbiór Ciekawa jestem jak pachnie szampon i odzywka Hugo Naturals
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 20:59   #4074
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
no niestety nie
super propozycja...bardzo dziękuję ale ja chyba nie posiadam nic ciekawego co mogłoby Cię zainteresować

kolejne szaleństwo cenowe na minejo
http://minejo.home.pl/pl/c/Wyprzedaz/73
- płyn do demakijażu Living Nature ponoć godny uwagi, a po podkładzie strasznie się świecę i kolory jakieś takie dziwne (zresztą tylko dwa do wyboru zostały...)

Chętnie się podzielę , ale na pewno masz coś ciekawego dla mnie z iherba, bo ja tam nie znam asortymentu i dlatego wszystko mnie stamtąd ciekawi , zwłaszcza do włosów , a poza tym możesz mnie już wziąć pod uwagę przy następnym zamówieniu z Lauressa (ale pewnie dopiero w przyszłym roku, bo strasznie to cudo wydajne jest...)

Na minejo już prawie pozamiatane...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-03 o 21:08
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 21:02   #4075
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
na razie podoba mi się ale wystarczy jeszcze na kilka razy więc dam znać jak skończę próbeczkę...
Ty też daj proszę znać jak zużyjesz swoje
Jestem po testach toniku - całkiem przyjemnie się stosuje, zapach też mi się podoba. No i baaaaardzo przypadła mi du gustu próbka JMO z jojoba i żeń-szeniem..już się rozglądam za większą ilością tego cuda (w próbkach oczywiście, bo cena odstrasza). Jestem też bardzo ciekawa balsamu 100% pure..ale odkłozyłam go na jakąś fajną okazję..np do pracy hehe (bo teraz to jeszcze leniuchuję)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 21:18   #4076
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość

[/COLOR]sylwiusaka

zacny zbiór
Swojego czasu śliniłam się na Pai i Pukka.
dzięki, mi Pukka przeszła, ale Pai nadal kusi



Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To gdzie mieszkasz? Chętnie do Ciebie wpadnę na małe pogaduszki

dzięki, okolice Dublina, czasem wpadam też do Poznania, zapraszam

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44413565]Witamy kolejną naturomaniaczkę
Muszę ochłonąć najpierw, bo mam trochę szczegółowych pytań, a na razie tylko spytam, gdzie kupujesz, bo widze parę marek niedostępnych aktualnie w Pl (Farfalla- mam kilka miniaturek i spray do włosów; a jak wypada wg Ciebie pianka i lakier nieznanej mi firmy i czy masz może porównanie do odpowiedników Eco cosmetics?)
Co to za maseczka Pai i jak ją oceniasz? Czy kremy pod oczy zawierają phenoxyethanol i czy The Organic Pharmacy zamawiasz z ich strony, czy może jest jeszcze gdzieś dostępne?
Jakie wrażenia po peelingu AMB?
Jak oceniasz lakiery Benecos??
A to serum Reviva Labs jakie ma działanie?[/QUOTE]

Witam
często na http://www.violey.com/, http://www.evergreen.ie/,
http://www.naturisimo.com/index.cfm?nme=, ostatnio na http://www.feelunique.com/ (przed świętami była promocja i dlatego skusiłam się na The Organic Pharmacy).

Pianka i lakier ok, lekko usztywniają, oczywiście na całonocną imprezę się nie nadają, lakier po pierwszym psiknięciu zwalił mnie z nóg, mocnooo daje alkoholem, jednak szybko wietrzeje. Z Eco cosmetics miałam lakier, z tego co pamiętam miał podobne działanie, no i nie dawał tak alko.

Maseczka nawilżająca, przyśpieszająca odnowę komórkową, ale to z opisu, ja jakoś nie widzę super efektów, może za krótko i rzadko używam.

Ten Derma E ma, TOP nie ma, choć nie mam opakowania, ale pewnie można wierzyć ich stronie http://www.theorganicpharmacy.com/he..._-eye-cream/72. Swoją drogą bardzo fajny kremik, treściwy, zostawia warstewkę i przez to trochę optycznie zmniejsza zmarszczki, jeden z lepszych jakie miałam.

Peeling zakupiłam po Twoich recenzjach (100% pure też już do mnie leci), to mój pierwszy enzymatyczny (teraz stały element pielęgnacji), bardzo fajny, twarz gładziutka, szczególnie gdy dłużej potrzymam, dzięki

Lakiery wytrzymują kilka dni (3-4), też zależy od intensywności i rodzaju prac, domalowuję gdy coś odpryśnie, a reszta jest ok, nie stosuję żadnego utwardzacza.

Serum to rozczarowanie, mało nawilża, trochę wygładza, makijaż roluje się na nim, ma też silikon.

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość


widać, że czytasz nas namiętnie od dłuższego czasu
napisz proszę coś więcej o zaznaczonych
tak i dziękuję za znalezienie żelu Santaverde

Maseczka rozjaśnia, stosuję też punktowo na niespodzianki.
Olejek uwielbiam, dodaję do kremu, serum niemal codziennie, wygładza skóre, nadaje ładny kolor, używam też na bliznę po oparzeniu i stopniowo zmniejsza się.
Tonik miał wypędzić wągry, póki co daje niezłego buraka, ale stosuję dalej i liczę na efekty.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 21:33   #4077
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Jestem po testach toniku - całkiem przyjemnie się stosuje, zapach też mi się podoba. No i baaaaardzo przypadła mi du gustu próbka JMO z jojoba i żeń-szeniem..już się rozglądam za większą ilością tego cuda (w próbkach oczywiście, bo cena odstrasza). Jestem też bardzo ciekawa balsamu 100% pure..ale odkłozyłam go na jakąś fajną okazję..np do pracy hehe (bo teraz to jeszcze leniuchuję)
Ja też bardzo lubię ten specyfik do mycia. Delikatny, ale konkretny

Dziewczynki - wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 21:44   #4078
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
też się ucieszyłam, to dodatkowe 23% jest wkurzające

1 zdjęcie - wczorajszy iherb (dla mnie nowości)

2 zdjęcie - twarz ( od lewej serum Reviva Labs, maseczka Pai, krem Pukka, maseczka Akamuti, krem pod oczy The Organic Pharmacy, krem pod oczy Derma E, żel Santaverde, krem manuka The Organic Pharmacy, pomadka Farfalla, olek Pai, czarne mydło Alepia, tonic Derma E, spray Alva)

3 zdjęcie - włosy (Heenara, szampon z glinką Urtekram, Schoenenberg pianka i lakier, kozieradka, olej Apeiron, Jmo mgiełka i Shine on, szampon Australian Native, odżywka kok. Dr Organic, odżywka do kręconych Biofficina Toscana, szampon Innersence)

4 zdjęcie - ciało (deo Bioturm, olej awokado Farfalla, samoopalacz Lavera, balsam lawendowy Andalou, balsam Naturado, balsam miodowy Isvara, płyn do higieny intymnej Bioturm, krem do rąk Logona i Pai, olejek do włosów Hask)

5 zdjęcie - makijaż (podkład kryjący 100% pure, tusz Living Nature, puder wypiekany Alva, puder i brązery Lily Lolo, puder Hauschka, podkład Alva, tusz do brwi Lavera, puder jedwabny, lakiery Benecos, odżywka do rzęs Sante)

Uff, to chyba wszystko, jeśli coś Was zainteresuje, to pytajcie
jak oceniasz podkład z Alvy?
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 21:47   #4079
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość

Witam
często na http://www.violey.com/, http://www.evergreen.ie/,
http://www.naturisimo.com/index.cfm?nme=, ostatnio na http://www.feelunique.com/ (przed świętami była promocja i dlatego skusiłam się na The Organic Pharmacy).

Pianka i lakier ok, lekko usztywniają, oczywiście na całonocną imprezę się nie nadają, lakier po pierwszym psiknięciu zwalił mnie z nóg, mocnooo daje alkoholem, jednak szybko wietrzeje. Z Eco cosmetics miałam lakier, z tego co pamiętam miał podobne działanie, no i nie dawał tak alko.

Maseczka nawilżająca, przyśpieszająca odnowę komórkową, ale to z opisu, ja jakoś nie widzę super efektów, może za krótko i rzadko używam.

Ten Derma E ma, TOP nie ma, choć nie mam opakowania, ale pewnie można wierzyć ich stronie http://www.theorganicpharmacy.com/he..._-eye-cream/72. Swoją drogą bardzo fajny kremik, treściwy, zostawia warstewkę i przez to trochę optycznie zmniejsza zmarszczki, jeden z lepszych jakie miałam.

Peeling zakupiłam po Twoich recenzjach (100% pure też już do mnie leci), to mój pierwszy enzymatyczny (teraz stały element pielęgnacji), bardzo fajny, twarz gładziutka, szczególnie gdy dłużej potrzymam, dzięki

Lakiery wytrzymują kilka dni (3-4), też zależy od intensywności i rodzaju prac, domalowuję gdy coś odpryśnie, a reszta jest ok, nie stosuję żadnego utwardzacza.

Serum to rozczarowanie, mało nawilża, trochę wygładza, makijaż roluje się na nim, ma też silikon.
Dzięki wielkie za odpowiedzi ; cieszy mnie, że pelling AMB Ci pasuje- ja też bardzo go lubię, ale myślę, że będzie miał teraz niezłą konkurencję ;- a jak wypada cenowo z tej litewskiej strony, bo za mój zapłaciłam ok. 72 zł z przesyłką w Pl
Ten krem pod oczy TOP jest cudny składowo i wielce mnie kusi- dzięki za info, bo może kiedyś się skuszę z Feelunique- tam mają spory asortyment naturalny i ciekawe promocje czasem
Lubię właśnie taką warstewkę po kremie pod oczy; ostatnio zachwycił mnie Thalgo z certyfikowanej serii Terre & Mer
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 21:48   #4080
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44414225]A Ty znalazłaś już jakieś deo dla siebie?
Mam to serum 10 ml, próbka- jeszcze nieotwarta; mogę Ci zrobić odleweczkę i wysłać razem z peelingiem 100% Pure po tych wszystkich świętach
I myjadło do paszczy Pukka też mam- widzę, że szukasz; załapałaś się może na to zamówienie z Ecco Verde, czy już pozamiatane , bo mam ochotę na dwie rzeczy, które wszyscy już chyba mieli, tylko ja nie http://www.ecco-verde.com/yes-to/yes...mizing-shampoo
http://www.ecco-verde.com/aubrey-org...pure-aloe-vera[/QUOTE]
no właśnie nie wiem jak stoi sprawa z zamówieniem ecco verde bo Effa się nie odzywa...
a ten żel aloesowy chyba taniej będzie na iherbie mogę Ci wziąć przy najbliższym zamówieniu...
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44415393] - płyn do demakijażu Living Nature ponoć godny uwagi, a po podkładzie strasznie się świecę i kolory jakieś takie dziwne (zresztą tylko dwa do wyboru zostały...)

Chętnie się podzielę , ale na pewno masz coś ciekawego dla mnie z iherba, bo ja tam nie znam asortymentu i dlatego wszystko mnie stamtąd ciekawi , zwłaszcza do włosów , a poza tym możesz mnie już wziąć pod uwagę przy następnym zamówieniu z Lauressa (ale pewnie dopiero w przyszłym roku, bo strasznie to cudo wydajne jest...)

Na minejo już prawie pozamiatane...[/QUOTE]
no to pisz na prv co konkretnie może Cię zainteresować
z lauressem to poczekaj chociaż aż ta paczka dotrze
z wyprzedaży living nature ostał się już tylko podkład...
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Jestem po testach toniku - całkiem przyjemnie się stosuje, zapach też mi się podoba. No i baaaaardzo przypadła mi du gustu próbka JMO z jojoba i żeń-szeniem..już się rozglądam za większą ilością tego cuda (w próbkach oczywiście, bo cena odstrasza). Jestem też bardzo ciekawa balsamu 100% pure..ale odkłozyłam go na jakąś fajną okazję..np do pracy hehe (bo teraz to jeszcze leniuchuję)

zawsze mnie cieszy jak komuś przypasują próbki jeśli spodoba Ci się balsam 100% pure to mam jeszcze kilka innych wersji zapachowych więc jakby co to pisz

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
dzięki, mi Pukka przeszła, ale Pai nadal kusi

tak i dziękuję za znalezienie żelu Santaverde

Maseczka rozjaśnia, stosuję też punktowo na niespodzianki.
Olejek uwielbiam, dodaję do kremu, serum niemal codziennie, wygładza skóre, nadaje ładny kolor, używam też na bliznę po oparzeniu i stopniowo zmniejsza się.
Tonik miał wypędzić wągry, póki co daje niezłego buraka, ale stosuję dalej i liczę na efekty.
co takiego konkretnie rozczarowało Cię jeśli chodzi o pukka?
kocham żel santaverde następnym razem weź wersję ujędrniającą 100 ml do ciała (zawiera trójglicerydy) - moim zdaniem równie fajna !
jeśli chodzi o olejek różany pai...jaką masz cerę? bo ja tłustą, zawągrowaną i we mnie ciężkie oleje nie chcą się wchłaniać, ale nie wiedzieć czemu akurat na ten mam ogromną ochotę
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.