Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-18, 22:07   #1741
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No to zaraz się okaże, że stanowimy wątkową większość
A ja byłam pewna, że większość wątku jest tak koło 33-35
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 22:10   #1742
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A ja byłam pewna, że większość wątku jest tak koło 33-35
Ja też aż czasami bałam się odzywać, a tu proszę...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 22:12   #1743
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A ja się dziwię. Zanim trafiłam na wątek, wiedziałam, że w S. można dostać nie tylko wyproszone próbki, ale i miniatury oraz prezenty dedykowane. I nigdy nie miałam z tym problemu, mimo że nie zostawiam tam co miesiąc średniej krajowej i myślę, że jestem raczej przeciętnym klientem. Oczywiście, nie raz, nie dwa trafiłam na niemiłą panią i nie zawsze byłam zadowolona z próbek. I pewnie, że to fajnie, jak się coś dostanie ciekawego do zakupów. Ale po pierwsze, te próbki i miniatury nie stanowią sensu mojego życia, więc nie skupiam się tylko na nich. A po drugie, to jednak wciąż gratis - rzecz, którą dostaje się za darmo i nie jest obowiązkowa. Więc trochę mnie to dziwi, bo odnoszę wrażenie, że niektórzy zafiksowali się tylko na tych gratisach.
Dodam jeszcze, że dziwię się, że wciąż tak wiele kupujesz w S., skoro jesteś aż tak niezadowolona Ja omijam sklepy, w których czyjeś zachowanie mnie wyjątkowo razi albo kilka razy z rzędu jest coś nie tak. Tak, po prostu rezygnuję z zakupów z nich, jeśli ma to powodować moje złe samopoczucie. A jeśli jednak tego nie robię, to znaczy, że aż tak bardzo mi to nie przeszkadza. Ok, część rzeczy jest tylko w S., ale naprawdę niedużo, a akurat w Warszawie jest wiele sklepów firmowych. Poważnie, nie rozumiem tego.
zgadzam się z tobą, próbka czy miniatura do zakupów to miły dodatek, ale nigdy nie kupiłam czegokolwiek dla gratisów; jak idę do S. czy D. to z konkretną potrzebą i jak mi coś dodatkowego wpadnie to fajnie; wszelkie rzodkiewy czy brokuły to dla mnie abstrakcja i nie rozumiem kupowania dla gratisów
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 22:20   #1744
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
O Hesusie to ja jestem piernik

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------




Oooo!! Zgadzam sie z Toba!ja idac do S czy D chce kupic zazwyczaj konkretna rzecz, wrecz nie lubie jak przeszkadza mi konsultantka i mam to gdzies czy dostane jakas probke. Jest milo jak tak owszem, ale jesli cos chce sprobowac to po prostu o to pytam
Jaki piernik. Tu wszyscy mają 18 i pół
Tak tylko sobie żartuję z tą staroscia

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No to zaraz się okaże, że stanowimy wątkową większość


---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Zwijam interes, dobranoc
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 22:23   #1745
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
zgadzam się z tobą, próbka czy miniatura do zakupów to miły dodatek, ale nigdy nie kupiłam czegokolwiek dla gratisów; jak idę do S. czy D. to z konkretną potrzebą i jak mi coś dodatkowego wpadnie to fajnie; wszelkie rzodkiewy czy brokuły to dla mnie abstrakcja i nie rozumiem kupowania dla gratisów
ja tam akurat lubie miniatury, często mi pomagają w przetestowaniu nowych produktów, czasami nawet takich na których bym nie zwrocila uwagi a okazują się super i biegne po pełnowymiarowy kosmetyk. Boxy to już wogole swietna sprawa, dużo nowości i to jako gratis do standardowych zakupow, az 10 miniatur swietnie zapakowanych mysle ze dlatego tak je lubimy
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 22:26   #1746
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
We Wrocławiu i Krakowie ponoć dają super gratisy - Aniyam i Amyz tak piszą.
Ponoć? To zakładamy, że to nieprawda? A Ty piszesz, że ponoć w Warszawie nie dają nic
Tak można o wszystkim napisać i wtedy już na pewno idzie zwariować.
Jak się często chodzi do sklepu, to siłą rzeczy trafia się na różne osoby - bardzo miłe i bardzo niemiłe. Ale to nie jest reguła. Bywa dobrze i bywa źle, jak to w życiu. Ktoś ma czasem więcej szczęścia, a ktoś mniej. Trudno roztrząsać każde zakupy.

A co do tego ponoć jeszcze... Ty często piszesz, że na szkoleniach każą tak robić pracownikom. Skąd masz takie informacje? Byłaś na takich szkoleniach (liczba mnoga!)? Już wcześniej miałam zapytać, bo bardzo mnie to ciekawi, a często o tym wspominasz.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 22:26   #1747
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ja pipetka
Dziwne tylko, ze miniatury są zazwyczaj bez , a próbki z atomkiem.
No właśnie, a próbowałam otworzyć jakoś tą próbkę, żeby tam przelać zapach i się nie da chyba

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Ja przelewam do atomizerka z psikaczem


Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ja wszystko rozumiem, tylko takim zachwalaniem wszystkiego psują sobie markę i przestają być wiarygodne

Czy zwracała któraś z Was produkt z zamówienia w stacjonarnym D? Nie wiem czy dam radę złapać kuriera do odbioru, a nie mogę znaleźć szerszych informacji o zwrocie w stacjonarce
Dla mnie wiarygodne są opinie osób, które zapłaciły zarobione przez siebie pieniądze za dany produkt Pamiętam jak po pierwszej w życiu wypłacie przestałam się na pół roku malować, bo jak miałam zapłacić za puder "kilka godzin swojej ciężkiej pracy" to mnie aż skręcało zaczęłam wtedy patrzeć dużo mocniej na jakość kupowanych rzeczy


Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Za uszami i na nadgarstki
Chodziło mi o sposób wydobycia produktu z buteleczki a nie gdzie choć od siebie mogę polecić okolice obojczyków zimą lub zgięcie łokci latem jeden psik a efekt wydaje mocniejszy
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 22:28   #1748
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ja myślałam, ze Ty jesteś rocznik 86
Ja jestem 90, starość
90 stary?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 22:31   #1749
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja też aż czasami bałam się odzywać, a tu proszę...
Bałaś, że niby za młoda?
Ja się zaraz zacznę bać, bo za stara

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
ja tam akurat lubie miniatury, często mi pomagają w przetestowaniu nowych produktów, czasami nawet takich na których bym nie zwrocila uwagi a okazują się super i biegne po pełnowymiarowy kosmetyk. Boxy to już wogole swietna sprawa, dużo nowości i to jako gratis do standardowych zakupow, az 10 miniatur swietnie zapakowanych mysle ze dlatego tak je lubimy
Ja też lubię i boxy są dla mnie taką, świetną zresztą, okazją - ale to specjalna oferta. I pewnie, że zawsze lepiej przetestować produkt przed zakupem Służą temu właśnie rzodkiewy, brokuły, konsultacje makijażowe i pielęgnacyjne, prezenty dedykowane. Próbki też, jak najbardziej, ale to chyba nie dla nich robi się zakupy? Tak jak pisałam, fajnie jest coś dostać, mnie też to cieszy. Tylko że od jakiegoś czasu zakrawa to na wątku na jakieś szaleństwo.
No i bądź co bądź - dodatki do zakupów to jednak gratisy. To naprawdę nie jest obligatoryjne. W innych sklepach nie mamy takich oczekiwań...
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 22:34   #1750
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Chodziło mi o sposób wydobycia produktu z buteleczki a nie gdzie choć od siebie mogę polecić okolice obojczyków zimą lub zgięcie łokci latem jeden psik a efekt wydaje mocniejszy
Ok, już łapię
Z miniaturki na nagrarstki i potem z nadgarstków za uszy
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
90 stary?
To ja idę do trumny, bo jestem z 89
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 22:42   #1751
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A co do tego ponoć jeszcze... Ty często piszesz, że na szkoleniach każą tak robić pracownikom. Skąd masz takie informacje? Byłaś na takich szkoleniach (liczba mnoga!)? Już wcześniej miałam zapytać, bo bardzo mnie to ciekawi, a często o tym wspominasz.
Owszem, info mam z pierwszej ręki.

Co do tego "ponoć", to jak widzisz dziewczyny z Warszawy potwierdzają, że gratisów tutaj nie dają. A Kraków i Wrocław wymieniałaś Ty jako przykłady miejsc, gdzie się dużo wydaje i gratisów nie ma, a wiemy, że są - tzn nie wiadomo czy wszyscy dostają, ale są na pewno, bo dziewczyny o tym piszą.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Bałaś, że niby za młoda?
Ja się zaraz zacznę bać, bo za stara



Ja też lubię i boxy są dla mnie taką, świetną zresztą, okazją - ale to specjalna oferta. I pewnie, że zawsze lepiej przetestować produkt przed zakupem Służą temu właśnie rzodkiewy, brokuły, konsultacje makijażowe i pielęgnacyjne, prezenty dedykowane. Próbki też, jak najbardziej, ale to chyba nie dla nich robi się zakupy? Tak jak pisałam, fajnie jest coś dostać, mnie też to cieszy. Tylko że od jakiegoś czasu zakrawa to na wątku na jakieś szaleństwo.
No i bądź co bądź - dodatki do zakupów to jednak gratisy. To naprawdę nie jest obligatoryjne. W innych sklepach nie mamy takich oczekiwań...
A wiesz jaki jest tytuł tego wątku?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 22:44   #1752
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Jeśli chodzi o gratisy, to ja też lubię, wiadomo ale dla nich nie kupuję na siłę. Nieraz wolę zniżkę niż gratis, który niekoniecznie mi się przyda.

Rozumiem też dziewczyny, które złoszczą się, że nie dostały gratisów stacjonarnie. W końcu po to one są a w innych krajach nie trzeba się o nie prosić...
U nas zdobycie próbki to nieraz wyczyn
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 22:44   #1753
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
ja tam akurat lubie miniatury, często mi pomagają w przetestowaniu nowych produktów, czasami nawet takich na których bym nie zwrocila uwagi a okazują się super i biegne po pełnowymiarowy kosmetyk. Boxy to już wogole swietna sprawa, dużo nowości i to jako gratis do standardowych zakupow, az 10 miniatur swietnie zapakowanych mysle ze dlatego tak je lubimy
Ja też i nie wstydzę się tego lubię wszelkie mini na wyjazdy, ale raczej produktów, które znam. Za to saszetek nie darzę większą sympatią No i jakiś czas temu też zupełnie nie rozumiałam kupowania boxów Przynajmniej ominęła mnie faza zamawiania pudełek subskrybencyjnych
Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
No właśnie, a próbowałam otworzyć jakoś tą próbkę, żeby tam przelać zapach i się nie da chyba





Dla mnie wiarygodne są opinie osób, które zapłaciły zarobione przez siebie pieniądze za dany produkt Pamiętam jak po pierwszej w życiu wypłacie przestałam się na pół roku malować, bo jak miałam zapłacić za puder "kilka godzin swojej ciężkiej pracy" to mnie aż skręcało zaczęłam wtedy patrzeć dużo mocniej na jakość kupowanych rzeczy



Chodziło mi o sposób wydobycia produktu z buteleczki a nie gdzie choć od siebie mogę polecić okolice obojczyków zimą lub zgięcie łokci latem jeden psik a efekt wydaje mocniejszy
Za własne ceni się bardziej zakupy Mam wrażenie, że stanowczo za dużo blogów i youtuberow powstaje od razu z myślą jak na tym zarobić, dostać darmoszki i gdzieś się w tym rozmywa merytoryka i większe wartości. No i zamiast bloga robi się tablica ogłoszeniowa
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 22:53   #1754
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Co do miniatur, próbek i gratisów, to jet to kolejny etap zachodniego marketingu. Jak promocje. Kto pamięta promocje "za komuny"? Jak sklepikarz powiedział, że te spodnie są za Xzł to były za tyle aż się sprzedały. A teraz promocje i rabaty są wszędzie, ile ubrań kupujesz bez jakichkolwiek zniżek? Zapewne mały % Dlaczego przy każdych zakupach w S klika się zniżki? Bo można i jest to powszechne. Próbki i miniatury to kolejny etap zachęcania do kupowania. Są marki dostępne w S i w D , w podobnych cenach. Dlaczego większość z nas pójdzie do S ? Bo tam zwykle dostanie się więcej próbek stają się coraz bardziej popularne, i dobrze. Miejmy możliwość potestowania nowych produktów / posiadania miniatur na wyjazdy tych ulubionych . Firmy rozsyłają je za darmo, żeby zwiększyć swoją sprzedaż, a nie, żeby konsultantki i ich przyjaciółki smarowały się całe życie za darmo nie kupując pełnowymiarowych
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 22:53   #1755
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Owszem, info mam z pierwszej ręki.

Co do tego "ponoć", to jak widzisz dziewczyny z Warszawy potwierdzają, że gratisów tutaj nie dają. A Kraków i Wrocław wymieniałaś Ty jako przykłady miejsc, gdzie się dużo wydaje i gratisów nie ma, a wiemy, że są - tzn nie wiadomo czy wszyscy dostają, ale są na pewno, bo dziewczyny o tym piszą.

A wiesz jaki jest tytuł tego wątku?
Z pierwszej, czyli ze swojej, tak? Na ilu takich szkoleniach byłaś?

Wspomniałam w odpowiedzi na wykpiony przez Ciebie Rzeszów. I wspomniałam też o Łodzi, nie odniosłaś się jednak. Ale jeśli piszesz o czyjejś wypowiedzi "ponoć", to ją kwestionujesz i odbierasz jej autorowi wiarygodność. To proste. Amyz i Aniyam są dla Ciebie wiarygodne, ale Ty powinnaś być wiarygodna dla wszystkich. Trochę nie fair, nie uważasz? Wszystkie tu piszemy o swoich doświadczeniach i każde z nich można zacząć traktować jako półprawdę, tylko do czego to doprowadzi?

A co do tytułu wątku: No i?
Przypominam, że Ty nie piszesz o tym, co dostajesz, ale czego nie dostajesz
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:03   #1756
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Za własne ceni się bardziej zakupy Mam wrażenie, że stanowczo za dużo blogów i youtuberow powstaje od razu z myślą jak na tym zarobić, dostać darmoszki i gdzieś się w tym rozmywa merytoryka i większe wartości. No i zamiast bloga robi się tablica ogłoszeniowa
Smutne, że płacimy za to z własnej kieszeni. Bardzo to widać po wchodzących teraz lakierach hybrydowych. Semilac podrożał prawie dwukrotnie w przeciągu 2 lat, bo najpierw trzeba było zasponsorować blogerkom zestawy startowe a później był na tyle popularny, że miał prawie monopol wśród osób robiących na własny użytek. To samo NeoNail, lakiery nagle podrożały o kilka złotych i bodajże zmniejszyły pojemność i nagle tydzień póniej Dżesika i kilka innych blogerek chwali nowe hybrydy mniej dyskretnie nie mogli pokazać kto sfinansuje darmowe zestawy lakierów

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Z pierwszej, czyli ze swojej, tak? Na ilu takich szkoleniach byłaś?

Wspomniałam w odpowiedzi na wykpiony przez Ciebie Rzeszów. I wspomniałam też o Łodzi, nie odniosłaś się jednak. Ale jeśli piszesz o czyjejś wypowiedzi "ponoć", to ją kwestionujesz i odbierasz jej autorowi wiarygodność. To proste. Amyz i Aniyam są dla Ciebie wiarygodne, ale Ty powinnaś być wiarygodna dla wszystkich. Trochę nie fair, nie uważasz? Wszystkie tu piszemy o swoich doświadczeniach i każde z nich można zacząć traktować jako półprawdę, tylko do czego to doprowadzi?

A co do tytułu wątku: No i?
Przypominam, że Ty nie piszesz o tym, co dostajesz, ale czego nie dostajesz
Ej no , spokojnie

Pingwintastas często mówi o tym, że prezenty dedykowane są dostępne w stolicy tylko 1 dzień. To jest nie fair względem klientów, bo wyczerpanie zapasów jest kompletnie nieproporcjonalne względem terminu obowiązywania promocji. To jest duży problem i wg mnie trochę robienie klientów w balona. Permanentny brak próbek w całym mieście? No rozumiem kilka wybrakowanych perfumerii, ale problem dotyczy całego miasta. Wartość takich gratisów to "po grażyńsku na allegro" czasem i kilkadziesiąt złotych, dlaczego 100km dalej ktoś dostaje kilkadziesiąt złotych a w Warszawie nie ?
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:11   #1757
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Co do miniatur, próbek i gratisów, to jet to kolejny etap zachodniego marketingu. Jak promocje. Kto pamięta promocje "za komuny"? Jak sklepikarz powiedział, że te spodnie są za Xzł to były za tyle aż się sprzedały. A teraz promocje i rabaty są wszędzie, ile ubrań kupujesz bez jakichkolwiek zniżek? Zapewne mały % Dlaczego przy każdych zakupach w S klika się zniżki? Bo można i jest to powszechne. Próbki i miniatury to kolejny etap zachęcania do kupowania. Są marki dostępne w S i w D , w podobnych cenach. Dlaczego większość z nas pójdzie do S ? Bo tam zwykle dostanie się więcej próbek stają się coraz bardziej popularne, i dobrze. Miejmy możliwość potestowania nowych produktów / posiadania miniatur na wyjazdy tych ulubionych . Firmy rozsyłają je za darmo, żeby zwiększyć swoją sprzedaż, a nie, żeby konsultantki i ich przyjaciółki smarowały się całe życie za darmo nie kupując pełnowymiarowych

Moim zdaniem powinna na to Sephora reagowac i cos z tym robic. A onimaja to gdzies
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:13   #1758
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ej no , spokojnie

Pingwintastas często mówi o tym, że prezenty dedykowane są dostępne w stolicy tylko 1 dzień. To jest nie fair względem klientów, bo wyczerpanie zapasów jest kompletnie nieproporcjonalne względem terminu obowiązywania promocji. To jest duży problem i wg mnie trochę robienie klientów w balona. Permanentny brak próbek w całym mieście? No rozumiem kilka wybrakowanych perfumerii, ale problem dotyczy całego miasta. Wartość takich gratisów to "po grażyńsku na allegro" czasem i kilkadziesiąt złotych, dlaczego 100km dalej ktoś dostaje kilkadziesiąt złotych a w Warszawie nie ?
skoro w Warszawie jest taki ruch to powinni dostarczać tam proporcjonalnie więcej probek. Ja we Wroclawiu zawsze dostaje probki do zakupow, do każdych, dostawałam jak bylam Blackiem i dostaje teraz
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:17   #1759
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Czas się chyba zawijać z wątku, bo nie mam ochoty czytać jak ktoś kto sam siedzi na tym wątku dla rabatów, gratisów, zamówień z darmową dostawą, pomylek systemów, na silę usiluje ze mnie zrobić Grażynę, której sensem życia jest żebranie o próbki! STAĆ MNIE na kupowanie bez czegokolwiek, ciekawe czy ciebie Michalina tak. Jestem do ciężkiej k.... wrażliwcem i nawet jak zarabiam full hajsu, to nie kupię bez testów czegokolwiek, nawet za 10zl i DO TEGO są mi miniatury, żeby móc 10x przetestować dokladnie co mnie uczuli a co nie!!!!!!!!!!
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 23:18   #1760
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinna na to Sephora reagowac i cos z tym robic. A onimaja to gdzies
Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
skoro w Warszawie jest taki ruch to powinni dostarczać tam proporcjonalnie więcej probek. Ja we Wroclawiu zawsze dostaje probki do zakupow, do każdych, dostawałam jak bylam Blackiem i dostaje teraz
Dokładnie. Wg mnie polityka firmy powinna być jednakowa wszędzie, a jak wiemy w USA mają lepiej z miniaturami, mogą zwracać produkty itp. Ale niesprawiedliwe warunki zakupów w obrębie jednego kraju to przegięcie
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:21   #1761
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Ależ słodki
https://web.facebook.com/awvvhouse/v...6890048514703/
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:22   #1762
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Czas się chyba zawijać z wątku, bo nie mam ochoty czytać jak ktoś kto sam siedzi na tym wątku dla rabatów, gratisów, zamówień z darmową dostawą, pomylek systemów, na silę usiluje ze mnie zrobić Grażynę, której sensem życia jest żebranie o próbki! STAĆ MNIE na kupowanie bez czegokolwiek, ciekawe czy ciebie Michalina tak. Jestem do ciężkiej k.... wrażliwcem i nawet jak zarabiam full hajsu, to nie kupię bez testów czegokolwiek, nawet za 10zl i DO TEGO są mi miniatury, żeby móc 10x przetestować dokladnie co mnie uczuli a co nie!!!!!!!!!!
Ja też mam wrażliwą cerę i nie kupuję bez testów
Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Dokładnie. Wg mnie polityka firmy powinna być jednakowa wszędzie, a jak wiemy w USA mają lepiej z miniaturami, mogą zwracać produkty itp. Ale niesprawiedliwe warunki zakupów w obrębie jednego kraju to przegięcie
Zgadzam się
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:22   #1763
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Gdzie on ma ogonek? Rozczulają mnie takie słodziaki
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:24   #1764
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Śliczności
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:25   #1765
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ja myślałam, ze Ty jesteś rocznik 86
Ja jestem 90, starość
Zaraz będzie karny bacik
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:28   #1766
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Nikkolaa, wariatka z Olx się odezwała - zgłasza do prokuratury Co ciekawe przedmiot kupiła ania0000, podała adres do wysyłki Renaty S, zapłaciła Ewa D, a pisze teraz do mnie kaja1000... Wtf? A ta ania0000 nie odpisała jak zapytałam czy dostała list...

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-06-18 o 23:31
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:32   #1767
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Gdzie on ma ogonek? Rozczulają mnie takie słodziaki
Ma tak malutki, że niewidzialny

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Śliczności

Na koniec przygryzł sobie łapkę

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nikkolaa, wariatka z Olx się odezwała - zgłasza do prokuratury Co ciekawe przedmiot kupiła ania0000, podała adres do wysyłki Renaty S, zapłaciła Ewa D, a pisze teraz do mnie kaja1000... Wtf? A ta ania0000 nie odpisała jak zapytałam czy dostała list...

Zbanować wariatkę i ariwederczi.
Nic Ci nie zrobi.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:35   #1768
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nikkolaa, wariatka z Olx się odezwała - zgłasza do prokuratury Co ciekawe przedmiot kupiła ania0000, podała adres do wysyłki Renaty S, zapłaciła Ewa D, a pisze teraz do mnie kaja1000... Wtf? A ta ania0000 nie odpisała jak zapytałam czy dostała list...
Dziewczyno, jakie Ty masz przygody

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ma tak malutki, że niewidzialny
Wzięłabym takiego do domu szkoda , ze nie zostają takie małe i mięciusie na zawsze
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:37   #1769
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Dziewczyno, jakie Ty masz przygody



Wzięłabym takiego do domu szkoda , ze nie zostają takie małe i mięciusie na zawsze

Też go chcę, tylko mógłby skrzywdzić mojego chomisia
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:37   #1770
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Z pierwszej, czyli ze swojej, tak? Na ilu takich szkoleniach byłaś?



Wspomniałam w odpowiedzi na wykpiony przez Ciebie Rzeszów. I wspomniałam też o Łodzi, nie odniosłaś się jednak. Ale jeśli piszesz o czyjejś wypowiedzi "ponoć", to ją kwestionujesz i odbierasz jej autorowi wiarygodność. To proste. Amyz i Aniyam są dla Ciebie wiarygodne, ale Ty powinnaś być wiarygodna dla wszystkich. Trochę nie fair, nie uważasz? Wszystkie tu piszemy o swoich doświadczeniach i każde z nich można zacząć traktować jako półprawdę, tylko do czego to doprowadzi?



A co do tytułu wątku: No i?

Przypominam, że Ty nie piszesz o tym, co dostajesz, ale czego nie dostajesz


Pokój i miłość dziewczyny!!
Michalina, po co to śledztwo?

Ja tam wierzę wszystkim. U mnie w okolicy są trzy S. W dwóch zawsze dodają próbki ( i ogólnie jest miło), w jednej (typu warszawskiego) jest o to b. trudno. Nawet o dedykowane. Na kilkanaście razy gdy powinien być prezent dedykowany dostałam go dwa razy i to po zwróceniu uwagi. Nie wiem z czego to wynika, ale tak jest. Za to uczciwie mówię, że w każdej zawsze chętnie robią próbki. I tylko raz tester był pusty
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 19:38:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.