Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-27, 14:33   #2941
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mieszkasz gdzieś koło mnie, też pada


do tej torebki lepiej z białymi http://www.kazar.com/pl/sklep/8185-b...740-16-89.html
będę sobie wymieniać


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
heloł ewrybady dotarliśmy ale upał co mnie ominęło? bo oczywiście tyle spamowałyście że nie sposób nadrobić a czasu mam niewiele bo kota muszę spod łózka wywabić jakoś
Kolorowe pudełka dzisiaj kupujemy i tęskniłyśmy, bo pociąg zwolnił

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Oddałam bez problemu to zamówienie z transparent box

Kupiłam zaś serum na zapas Eisenberg, włożyła mi 4 próbki perfum i próbkę kremu Clinique. Dwie próbki dołożyła, jak wyciągnęłam kartę. Najwyraźniej tam lubią goldy.
klask i:
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 14:39   #2942
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Tylko pitu-pitu Cię ominęło.

Jak kotek zniósł podróż? Mówiłam, żebyś go u mnie zostawiła .
kot nawet ok. Był trochę zestresowany podróżą ale pod koniec nawet wylazł z transportera i siedział mi na kolanach tylko teraz siedzi od godziny pod łóżkiem i czekam aż wyjdzie coś wypić i skorzystać z kuwety :P

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hejooo
Nic się takiego nie działo posypało się trochę mini zamówień z kolorowymi pudełkami i bazami UD

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------



za zwrot i serum
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Tylko pitu-pitu Cię ominęło.

Jak kotek zniósł podróż? Mówiłam, żebyś go u mnie zostawiła .
Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość




Kolorowe pudełka dzisiaj kupujemy i tęskniłyśmy, bo pociąg zwolnił



klask i:
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 14:39   #2943
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
kot nawet ok. Był trochę zestresowany podróżą ale pod koniec nawet wylazł z transportera i siedział mi na kolanach tylko teraz siedzi od godziny pod łóżkiem i czekam aż wyjdzie coś wypić i skorzystać z kuwety :P
Daj mu chwilę na aklimatyzację .
Byłam dzisiaj u krawcowej i ma 3 malutkie rudzielce; nie mogła się kobieta mnie pozbyć .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 14:49   #2944
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
heloł ewrybady dotarliśmy ale upał co mnie ominęło? bo oczywiście tyle spamowałyście że nie sposób nadrobić a czasu mam niewiele bo kota muszę spod łózka wywabić jakoś
Heeej! Dobrą mieliście podróż? Biedny koteł
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 14:49   #2945
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Miska, kocio jest gwiazdą torebki to tylko tło. weź mu teraz Pańcia wytłumacz, że źle obiektyw ustawiłaś. ostrość powinna iść na pierwszy plan nie na dalszy :P
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 14:57   #2946
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Miska, kocio jest gwiazdą torebki to tylko tło. weź mu teraz Pańcia wytłumacz, że źle obiektyw ustawiłaś. ostrość powinna iść na pierwszy plan nie na dalszy :P




u mnie burza
a ja jakaś niepozbierana dziś jestem


amyz miłego odpoczynku !!!
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 15:26   #2947
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie odpowiedź z S na mojego paszkwila sobotniego:

Szanowna Pani .......,
W odpowiedzi na zgłoszenie, które otrzymaliśmy dnia 23 lipca 2016 r., dotyczące otrzymania Sephora Box w zamówieniu nr ..... oraz niezadowolenia z obsługi sklepu internetowego Sephora.pl.

Serdecznie przepraszamy za opóźnienie w udzieleniu odpowiedzi na Pani zgłoszenie. Pragniemy przede wszystkim bardzo przeprosić za zaistniałą sytuację oraz zapewnić, iż poprawny Sephora Box zostanie do Pani wysłany w przeciągu 2 tygodni.
Uprzejmie informujemy, iż dodatkowe miniaturki zostały pomyłkowo dołączone do kilkunastu zamówień- niemniej, zostało skierowane zapytanie do odpowiedniego działu o możliwość wysłania do Pani dodatkowej oferty. Jednocześnie bardzo przepraszamy, iż nie ma Pani pozytywnych wrażeń z obsługi naszego sklepu internetowego- zapewniamy, iż dokładamy wszelkich starań aby udoskonalić nasze usługi, aby Pani kolejne doświadczenia ze sklepem internetowym Sephora.pl były tylko i wyłącznie pozytywne.

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią : 800 700 807 (połączenie bezpłatne) od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-20.00.
Dziękujemy za zaufanie. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza !



Taaaa jasne
To mnie babka wczoraj odpisała, że mini boxa nie dostanę, bo ich nie mają, daje mi za to rabat 20 zł. A Tobie odpisała, że wysłała zapytanie do odpowiedniego działu

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
taaa



kogo zatrudniają? nikogo - translator google robi swoje

ja im napisałam, że goldów traktują gorzej, że jak już swoje wydaliśmy to można nas olać itp ....
TŻ powiedział alechandrowi, że mam kartę gold i coś tam coś tam, a on odpowiedział, że wszystkich klientów traktują jednakowo. No jasne.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
taaa



kogo zatrudniają? nikogo - translator google robi swoje

ja im napisałam, że goldów traktują gorzej, że jak już swoje wydaliśmy to można nas olać itp ....
TŻ powiedział alechandrowi, że mam kartę gold i coś tam coś tam, a on odpowiedział, że wszystkich klientów traktują jednakowo. No jasne.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ale mają burdel...właśnie zadzwoniłam i według aleksandra mam 1000 punktów mniej niż jakoby mam. Nie wie kiedy wysyłają gold boxy ze złotą kartą.

Powiedział mi że nie wyślą już nikomu zamówienia z boxem który był w potwierdzeniu. Może doślą boxy tym którzy już zamówiena dostali a może nie bo boxów nie ma.

estem załamana tak liczyłam na te rzeczy z zamówienia
Tych boxów od 200 zł już nie będą wysyłać??

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
chciałam zrobić zdjęcie rodzinki i mi coś w obiektyw wlazło




zamienione rzemyki - fajnie, ze mogę sobie wymieniać



klapeczek już nie zrobię, czasu nie ma wyciąfgać od nowa
kiedyś zrobię

a to nie miał byc zapach identyko jak klasyk ino kolor gwiazdki zmieniony


---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Rozdziewiczona

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------



Moim zdaniem wygląda ciężko, widać maskę. Ja używałam Dermablendu w sumie jako korektora, bo ma faktycznie dobre krycie ale jako podkład się nie nadaje, jest bardzo ciężki i widać go na twarzy
To TŻ dzwonił
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 15:40   #2948
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jest ktoś jeszcze na wątku kto nie miał do czynienia z Alejandro jeszcze?
Mła

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Boski opis

http://www.sephora.pl/Makijaz/Paznok...l-oil/P2565019

"Manicure opieki w czasie 60 sekund, miękka i jedwabista . Oleje z pestek winogron , z pestek moreli i sól morska oczyścić, złuszczają i leczyć się za ręce w jednej operacji."
Łał - Seforka jak taki internetowy Kaszpirowski : smatri w monitor ... adin... dwa... tri



Kurczaki - dostałam imieninowo pudło meteorków karuzelowych
dwóch nie zużyję za chińskiego boga
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 16:03   #2949
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Laski, w Empiku promo na książki 3za2, więc jak któraś chce wykorzystać Pbacki, to jest okazja I w związku z tym zapytowywuję - macie jakiś kodzik tam na choćby -5 - 10%?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 16:06   #2950
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Uwaga, wygrzebuję prehistorię

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jest ktoś jeszcze na wątku kto nie miał do czynienia z Alejandro jeszcze?

Ja

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
chciałam zrobić zdjęcie rodzinki i mi coś w obiektyw wlazło





klapeczek już nie zrobię, czasu nie ma wyciąfgać od nowa
kiedyś zrobię

a to nie miał byc zapach identyko jak klasyk ino kolor gwiazdki zmieniony

Miśka dlaczego robisz sobie zdjęcia na tle mojej szafy hęęęęęę?

butki cuuudne, rzemyki cudne, jesteś prawdziwom dizajnerkom


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Przyjrzałam się teraz bliżej i faktycznie
Zmyliły mnie główne akordy przedstawione na stronie
Czy muszę pisać co przeczytałam zamiast tego?

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-07-27 o 16:08
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 16:11   #2951
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Laski, w Empiku promo na książki 3za2, więc jak któraś chce wykorzystać Pbacki, to jest okazja I w związku z tym zapytowywuję - macie jakiś kodzik tam na choćby -5 - 10%?
Dziekuje a trzeba to z jakims kodem wpisac czy samo sie dodaje?
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 16:19   #2952
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Uwaga, wygrzebuję prehistorię




Ja




Miśka dlaczego robisz sobie zdjęcia na tle mojej szafy hęęęęęę?

butki cuuudne, rzemyki cudne, jesteś prawdziwom dizajnerkom




Czy muszę pisać co przeczytałam zamiast tego?



Iza, Paulincia - Wasze Syforki wyslane jutro spodziewajcie sie kurierosa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 16:29   #2953
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Ogladam przywitanie papieza w tv i powiem wam, ze zamarzyly mi sie niebieskie buciki, takie jakie ma zona prezydenta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 16:35   #2954
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hejooo
Nic się takiego nie działo posypało się trochę mini zamówień z kolorowymi pudełkami i bazami UD

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------



za zwrot i serum
Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość




Kolorowe pudełka dzisiaj kupujemy i tęskniłyśmy, bo pociąg zwolnił



klask i:


Amyz, udanego urlopu

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Uwaga, wygrzebuję prehistorię




Ja




Miśka dlaczego robisz sobie zdjęcia na tle mojej szafy hęęęęęę?

butki cuuudne, rzemyki cudne, jesteś prawdziwom dizajnerkom




Czy muszę pisać co przeczytałam zamiast tego?
anakonda- słowo klucz
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 16:40   #2955
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Laski, w Empiku promo na książki 3za2, więc jak któraś chce wykorzystać Pbacki, to jest okazja I w związku z tym zapytowywuję - macie jakiś kodzik tam na choćby -5 - 10%?
O właśnie! Dostałam maila, a i tak zapomniałam Idę buszować, może kupię coś z listy
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 16:41   #2956
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ta
http://www.ceneo.pl/1743015;pla?se=G...8HAQ#tab=click

to najlepsza z jaką miałam styczność
nie miałam wszystkich , ale z niektórymi jest problem taki, że wplątują się we włosy z tą wszystko ładnie gładko sunie.

miałam z 3 rózne modele, jednego szczególnie nie polecam, ale nie pamiętam który to, bo w trakcie używania, tak się wplątuje we włosy, że odpina się końcówka
ten biało nudziakowy polecam z czystym sercem. W fashion/factory są taniej niż na necie, za 100 z kawałkiem można kupić

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ja mam taka i dobrze sie sprawdza w tej malej szczotce chowają się ząbki, więc nic się nie wkręca we włosy przy wyciąganiu
http://www.euro.com.pl/lokowki/phili...Q&gclsrc=aw.ds

A siostra coś takiego i też nie słyszałam, żeby narzekała: http://www.euro.com.pl/lokowki/babyl...&p=229.00&cr=0
Dzieki dziewczyny wskazalyscie modele Rowenty i Babyliss nad ktorymi dumam i wszystkie maja 1000 W, o to mi chodzilo chyba obadam obie w sklepie i klikne na necie taniej, bo widze ze rozpietosc cenowa w zaleznosci od sklepu jest spora. Juz nie moge nad wlosami zapanowac i mnie olsnilo ze przeciez takie cudo istnieje a ja nigdy nie umialam uzywac jednoczesnie szczotki i suszarki.
Jeszcze o Philipsie poczytam, bo tej w ogole wczesniej nie bralam pod uwage. Dzieki za info, ze nie wyrywaja wlosow, czytalam ze niektore wlasnie wplatuja wlosy, niewybaczalne i dyskryminujace w takiej lokowce.



Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość


Trochę nadrobiłam, poczytalam historie i dodatkowo smutno mi się zrobiło

Nie mam ostatnio siły na nic, nawet na regularne czytanie wizazu, jakoś tak przytłacza wszystko człowieka

Kliknęlam mini w S, olejek do ust marki Sephora - tylko dla próbki bazy, jak mi jej nie przyślą będę zawiedziona.


Dodatkowo zakochałam się w Si edt Coś pięknego i trzyma się u mnie lepiej niz niektóre edp. Cudo

Myślę nad tym balsamem do demakijażu na tagomago... Zawsze chciałam jakis wypróbowac (brałam pod uwage ten, body shop lub the balm), a tutaj fajna cena, ale nie wiem

Ktory to ?
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 16:41   #2957
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dziekuje a trzeba to z jakims kodem wpisac czy samo sie dodaje?
Dodajesz 3 książki i się nalicza samo w koszyku, zazwyczaj ja szukam jeszcze jakiegoś kodu 5/10%, bo przeważnie naliczał się też % do rabatu, ale coś nie widzę teraz żadnego kodu No i żeby się opłacało brać książki to wiesz - najlepiej mieć w koszyku np. same za 20-25 zeta lub same za 35-40, itd. Bo jak dodasz kilka za 2 dyszki, a kilka za 4, to się te za 4 pomixują z tymi za 2 i wyjdzie więcej kasy

także kto poratuje mnie i Baletnicę empikowym % rabatem?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 16:41   #2958
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



Iza, Paulincia - Wasze Syforki wyslane jutro spodziewajcie sie kurierosa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękuję jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość


Amyz, udanego urlopu

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------


anakonda- słowo klucz
Się wie
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 16:44   #2959
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Dodajesz 3 książki i się nalicza samo w koszyku, zazwyczaj ja szukam jeszcze jakiegoś kodu 5/10%, bo przeważnie naliczał się też % do rabatu, ale coś nie widzę teraz żadnego kodu No i żeby się opłacało brać książki to wiesz - najlepiej mieć w koszyku np. same za 20-25 zeta lub same za 35-40, itd. Bo jak dodasz kilka za 2 dyszki, a kilka za 4, to się te za 4 pomixują z tymi za 2 i wyjdzie więcej kasy

także kto poratuje mnie i Baletnicę empikowym % rabatem?
Szukałam w tamtym tygodniu wszędzie i nic nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 16:50   #2960
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
także kto poratuje mnie i Baletnicę empikowym % rabatem?
I mnie! I mnie! Bo mam w koszyku książki za 208zl, a w punktach tylko 110zl... a kupilabym już całą serię
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 16:52   #2961
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
I mnie! I mnie! Bo mam w koszyku książki za 208zl, a w punktach tylko 110zl... a kupilabym już całą serię
A co to za serie kupujesz?
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 17:01   #2962
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
A co to za serie kupujesz?
Albo Cobena - seri i Myronem, albo Wiedźmina. Te muszę mieć, chociaż czytałam już x razy
Nie kupuję już pojedynczych książek jakie mi wpadną w ręce. Mam abonament na książki i brak miejsca na te nietrafione.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 17:02   #2963
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Ja tym razem skromnie - 3 książki i kilka filmów poniżej dyszki Bo ni mam za dużo punktów, bo nie mogę się zebrać i do nich napisać, a są mi winni z 7 tysi punkciaków

Ja bym brała Wiedźmina
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 17:03   #2964
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Albo Cobena - seri i Myronem, albo Wiedźmina. Te muszę mieć, chociaż czytałam już x razy
Nie kupuję już pojedynczych książek jakie mi wpadną w ręce. Mam abonament na książki i brak miejsca na te nietrafione.
Uwielbiam Cobena i tę serię książek
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 17:05   #2965
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Uwielbiam Cobena i tę serię książek
A słyszałaś, ze to jednak nie koniec? Jesienią ma być kolejna część!
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 17:06   #2966
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

L'oreal napisał, że pomyślnie przeszłam ich konkursową weryfikację i w przeciągu miesiąca dadzą znać co z warsztatami u Pieczonki
Ciągnie się temat jak guma w gaciach...
Ale grunt, że uznali moje potwierdzenia transakcji
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 17:10   #2967
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A słyszałaś, ze to jednak nie koniec? Jesienią ma być kolejna część!
Super, na pewno przeczytam
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 17:20   #2968
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość



Miśka dlaczego robisz sobie zdjęcia na tle mojej szafy hęęęęęę?

butki cuuudne, rzemyki cudne, jesteś prawdziwom dizajnerkom



to komoda u córki w pokoju :brzyda l:

__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 17:33   #2969
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
to komoda u córki w pokoju :brzyda l:


Też mam komodę z takiego drewna
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 17:44   #2970
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Jeny. Miałam odpoczywać, a wzięłam się za porządki w szafie... posegregowalam trochę ubrań, trochę poszło do kosza,trochę dla teściowej i mamy. Zdecydowanie luźnej się zrobiło. Kupiłam 2 pary fajnych spodni w Kappahl,była promocja ze przy zakupie 2 rzeczy z przeceny, tańsza gratis. Po normalnych cenach zaplacilabym prawie 400zł, a zapłaciłam 80zl good deal
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 19:14:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.