NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-29, 10:02   #1831
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Maja22:Witaj Maju, do tej pory znałam Cię z pięknych makijaży.
Też nie znam się na bazach, to jest moja pierwsza w życiu więc nie mam porównania z innymi. Używam jej od roku (prawie codziennie) i właśnie powoli mi się kończy, więc jest szalenie wydajna. Fajnie że jest pompka więc, jedno naciśnięcie i wiesz ile kosmetyku masz zużyć na całą twarz. Jestem z niej zadowlona, super rozświetla, nawilża, nadaje lekko różową pośwatę. Nie kryje, po jej nałożeniu twarz wygląda jak serwis perły (jeśli wiesz co mam na myśli).
Co do mascar to pewnie dużo zależy od tego kto jakie ma rzęsy i czego oczekuje. Ja mam długie, ale słabe, cienkie. jak już wspomniałam dla mnie nr1 Lancome hypnose, Nr. 2 Guerlain "maxi lash".
Estella: dzięki, chyba muszę pomyśleć nad jakimś pędzelkiem do rozcierania cieni.
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 10:38   #1832
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
Maja22:Witaj Maju, do tej pory znałam Cię z pięknych makijaży.
Też nie znam się na bazach, to jest moja pierwsza w życiu więc nie mam porównania z innymi. Używam jej od roku (prawie codziennie) i właśnie powoli mi się kończy, więc jest szalenie wydajna. Fajnie że jest pompka więc, jedno naciśnięcie i wiesz ile kosmetyku masz zużyć na całą twarz. Jestem z niej zadowlona, super rozświetla, nawilża, nadaje lekko różową pośwatę. Nie kryje, po jej nałożeniu twarz wygląda jak serwis perły (jeśli wiesz co mam na myśli).
Co do mascar to pewnie dużo zależy od tego kto jakie ma rzęsy i czego oczekuje. Ja mam długie, ale słabe, cienkie. jak już wspomniałam dla mnie nr1 Lancome hypnose, Nr. 2 Guerlain "maxi lash".
Dziękuję za wyczerpującą informację na temat bazy Diora
Efekt perłowej poświaty byłby mile widziany. Gorzej z ta różową poświata bo ciało mam raczej w ciepłym odcieniu, a twarz w chłodnym. Chociaż może teraz już ciało tez mam chłodna(za dużo kombinuję)
To jeszcze jedno pytanie na temat tej bazy: czy przedłuża żywot podkładu na twarzy?

Tusze - większośc mi odpowiada i efekt jest dośc ładny. Ale nie lubię mascar które usztywniają rzęsy. Zdam sie dzisiaj na sugestie pani w perfumerii ale diorshow ominę łukiem
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 10:59   #1833
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyczerpującą informację na temat bazy Diora
Efekt perłowej poświaty byłby mile widziany. Gorzej z ta różową poświata bo ciało mam raczej w ciepłym odcieniu, a twarz w chłodnym. Chociaż może teraz już ciało tez mam chłodna(za dużo kombinuję)
To jeszcze jedno pytanie na temat tej bazy: czy przedłuża żywot podkładu na twarzy?

Tusze - większośc mi odpowiada i efekt jest dośc ładny. Ale nie lubię mascar które usztywniają rzęsy. Zdam sie dzisiaj na sugestie pani w perfumerii ale diorshow ominę łukiem
Ta różowa poświata jest baardzo delikatna, właściwie jasny róż z białym, eee, musiałabyś sprawdzić w sklepie. Nie wiem właściwie czy ta baza przedłuża żywot podkładu bo z bazą czy bez tyle samo godzin spędzam w makijażu, tak samo po 2-3 godzinach musze stosować bibułki matujace w sferze T.
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 11:12   #1834
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Vibeskadziękuję za odpowiedź...a miałam cichą nadzieję, że jednak
trudnoa tak się napaliłam
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 16:32   #1835
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

w koncu znalazlam, nie wiem dlaczego zdobycie 03 Beige Chic bylo takie trudne....
najwazniejsze ze jest !!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg STA73884.JPG (111,0 KB, 170 załadowań)
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 17:05   #1836
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
w koncu znalazlam, nie wiem dlaczego zdobycie 03 Beige Chic bylo takie trudne....
najwazniejsze ze jest !!!

Zazrdoszcze
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 17:43   #1837
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

No to przedstawiam moje zbiory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pudry.jpg (93,7 KB, 396 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brązery.JPG (111,6 KB, 343 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podkłady.JPG (104,7 KB, 300 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg róże.JPG (118,6 KB, 357 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie - paletki.JPG (107,5 KB, 339 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie pojedyncze.JPG (104,9 KB, 328 załadowań)
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 17:48   #1838
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

... i ciąg dalszy moich zbiorów.

Przepraszam za oświetlenie - kolory wyszły przekłamane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szminki, błyszczyki.JPG (116,8 KB, 324 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pędzle.JPG (117,8 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tusze, kredki.JPG (116,9 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg różne.JPG (106,2 KB, 239 załadowań)
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 17:51   #1839
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
No to przedstawiam moje zbiory
przepiekna kolekcja pudrow (o cieniach nie wspomne )
na kwiat Clinique mam chrapke od dawna musze kupic!!!

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2007-10-29 o 17:52 Powód: zanim wyslalam to odpowiedz na pytanie sie ukazala :)
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 18:32   #1840
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Dziewczyny ja mam taką wielką prośbę: powiedzcie do czego służą dokładnie te Meteoryty? Jakie jest ich przeznaczenie? Jest gdzies jakas paleta kolorów... i jakie konkretne kolorki do jakiej karnacji sie nadają?
Jestem nimi zachycona..
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 18:33   #1841
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
w koncu znalazlam, nie wiem dlaczego zdobycie 03 Beige Chic bylo takie trudne....
najwazniejsze ze jest !!!
Bo wycofuja ten odcien.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 18:45   #1842
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

baybe3 jak sprawują się prasowane pryzmy? Czy prasowane Clinique sa dobre?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 18:49   #1843
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
... i ciąg dalszy moich zbiorów.

Przepraszam za oświetlenie - kolory wyszły przekłamane

Wspaniala kolekcja prosze napisz mi cos o podkladzie Toleriane LRP bo wlasnie chce go sobie jutro kupic (ale najwyzej wstrzymam sie z zakupem) jaki on jest? czy tworzy zaskorniki? czy dlugo trzyma sie na twarzy? jak jest z matem? jakie sa twoje wrazenia? i jeszcze jedno, co to za produkt Dr.Hauschki z jakims dozowniczkiem?---jestem bardzo ciekawa
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 19:19   #1844
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam taką wielką prośbę: powiedzcie do czego służą dokładnie te Meteoryty? Jakie jest ich przeznaczenie? Jest gdzies jakas paleta kolorów... i jakie konkretne kolorki do jakiej karnacji sie nadają?
Jestem nimi zachycona..


http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1 prosze, poczytaj sobie
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 19:34   #1845
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Wspaniala kolekcja prosze napisz mi cos o podkladzie Toleriane LRP bo wlasnie chce go sobie jutro kupic (ale najwyzej wstrzymam sie z zakupem) jaki on jest? czy tworzy zaskorniki? czy dlugo trzyma sie na twarzy? jak jest z matem? jakie sa twoje wrazenia? i jeszcze jedno, co to za produkt Dr.Hauschki z jakims dozowniczkiem?---jestem bardzo ciekawa
Podkład Toleriane jak dla mnie zastyga troszkę szybciutko, krycie jest niestety widoczne. Nie zapycha porów, matuje średnio (mnie żaden podkład nie matuje rewelacyjnie). Jeżeli chcesz wyśle próbeczkę Ja ciągle szukam idealnego podkładu, pełnowymiarowych mam mało, natomiast na co dzień testuję przeróżne podkłady z próbek, o które zawsze proszę przy jakichkolwiek zakupach w sephorach i douglasach. Na razie wysoko oceniam Spectaculara HR, Kanebo cream Finish i rozświetlający Armaniego.
Produkt Dr. Hauschki to puder jedwabny, używany przeważnie dla matowania filtrów. Używam i cenię

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
przepiekna kolekcja pudrow (o cieniach nie wspomne )
na kwiat Clinique mam chrapke od dawna musze kupic!!!
Dziękuję Jakoś tak dokupowywalam w miarę potrzeb Róż Cliniqua jest bardzo fajny ale najlepiej będzie wyglądał na gladkiej buzi ponieważ srebrna poświata, którą nadaje niestety uwypukla niedoskonałości (chyba, że używany jest naprawdę delikatnie) - to oczywiście moja opinia.

Cytat:
Napisane przez Estella
baybe3 jak sprawują się prasowane pryzmy? Czy prasowane Clinique sa dobre?
Z prasowanych pryzm jestem bardzo zadowolona. Mam odcień 03-Elegant Beige. Mam bardzo jasną cerę ale te pryzmy nie są dla mnie za ciemne. Stosuję pryzmy przeważnie do poprawek w ciągu dnia lekko omiatając twarz i mocniej zaznaczając policzki (jako brązer). Na razie zamiennie wykorzystuję w tym celu trójkolorowy puder Shiseido z podobnym rezultatem. Polecam oba. Aha - zapach pryzm Givenchy jest jak na mój gust obłędny Pytasz o prasowanego Cliniqua - ale o co konkretnie? Róż jak pisałam jest fajny, brązery też - nie robią smug.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 21:20   #1846
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Bo wycofuja ten odcien.
To jest pewna wiadomość? Skąd wiesz?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 21:56   #1847
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

justitia gratuluje! Tez mam ogromna ochote na Meteoryty

baybe3 piekna kolekcja, fajny zestaw pudrow, brazerow etc.. Osatnio mysle nad sypkim Clinique... Musze sie wybrac na jakies testy chyba
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 22:11   #1848
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
w koncu znalazlam, nie wiem dlaczego zdobycie 03 Beige Chic bylo takie trudne....
najwazniejsze ze jest !!!
a jaki one dają efekt na ciele? do jakiej są karnacji?
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 22:21   #1849
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Baybe3 same cudowności
Jaki to odcień fresh blooma? posy? jak wypadają róże burżuja w porównaniu do fresh blooma (bo ten akurat mam ale czaję się też na bourjois).też dają taki delikatny efekt?
jesteś zadowolona z pastel lumiera białego?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 22:54   #1850
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Baybe...kolekcja robi wrażenie z których cieni z całego zbioru jesteś najbardziej zadowolona?
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 06:04   #1851
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Baybe3:elegancka kolekcja. Widzę że mamy kilka tych samych produktów w swoich kolekcjach. Jaki jest puder sypki Estee Lauder, czy jest bardzo drobny i mocno kryje czy raczej daje delikatne wykończenie makijażu?
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 07:27   #1852
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Z prasowanych pryzm jestem bardzo zadowolona. Mam odcień 03-Elegant Beige. Mam bardzo jasną cerę ale te pryzmy nie są dla mnie za ciemne. Stosuję pryzmy przeważnie do poprawek w ciągu dnia lekko omiatając twarz i mocniej zaznaczając policzki (jako brązer). Na razie zamiennie wykorzystuję w tym celu trójkolorowy puder Shiseido z podobnym rezultatem. Polecam oba. Aha - zapach pryzm Givenchy jest jak na mój gust obłędny Pytasz o prasowanego Cliniqua - ale o co konkretnie? Róż jak pisałam jest fajny, brązery też - nie robią smug.
Dzięki właśnie podobają mi się i Shiseido i pryzmy prasowane. Clinique - chodzi o pudry prasowane, w okrągłych opakowaniach.
Za jakiś czas skończy mi się mój prasowaniec do poprawiania makijażu w ciągu dnia i muszę sie rozejrzeć za czymś nowym.

Uhh, właśnie sie zorientowałam, że bez przerwy piszę 'coś mi się kończy i muszę rozejrzeć się za czymś nowym' - mój portfel chyba tego nie zniesie ale urodziny i święta się zbliżają
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 08:00   #1853
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
baybe3 piekna kolekcja, fajny zestaw pudrow, brazerow etc.. Osatnio mysle nad sypkim Clinique... Musze sie wybrac na jakies testy chyba
Clinique Blended Face jest całkiem fajny, drobny, niewidoczny na twarzy, matuje dobrze aczkolwiek gdzieś czytałam, że może wysuszać. Ja ostatnio uzywam raczej Lucidity.

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Baybe3 same cudowności
Jaki to odcień fresh blooma? posy? jak wypadają róże burżuja w porównaniu do fresh blooma (bo ten akurat mam ale czaję się też na bourjois).też dają taki delikatny efekt? jesteś zadowolona z pastel lumiera białego?
Maczek Cliniqua to odcień 02 posy. Jestem z niego naprawdę zadowolona. Róże Bourjouis sa zdecydowanie za twarde jak dla mnie i wolę cliniqua albo też Diora - uwielbiam go. Poluję jeszcze na inne róże cliniqua (blushing blush) - tylko nie wiem jaki odcień wybrac - aglow, innocent peach czy iced lotus - może ktoś porówna? Przy burżujkach efekt można stopniować ale trzeba się nieźle namachać pędzlem.

Co do białego burżujka - ładnie rozświetla powieki, czasem nakładam na szczyty policzków - daje efekt srebrnej poświaty (uwypukla niedoskonałości). Niestety cieni burżujów z powodu ich twardości również nie lubię.

Cytat:
Napisane przez szpilka_77
Baybe...kolekcja robi wrażenie z których cieni z całego zbioru jesteś najbardziej zadowolona?
Cienie... ostatnio moje hobby Najlepsze jak na mój gust są cienie Chanel - dają efekt delikatnego eleganckiego makijażu. Długo się wzbraniałam przed zakupem ale na szczęście zaryzykowałam. Dla kogoś kto lubi ostry wyrazisty makijaż te cienie nie będą za dobre. Nie zbierają się w załamaniu powieki (nawet nałożone bez bazy), ładnie da się nimi wycieniować oko. Ja teraz czaję się na jakieś brązy i zielenie. Drugie miejsce zajmują potrójne cienie L'oreala - również mają fajną trwałość, nie wałkują się, tyle, że chciałabym żeby były mniej metaliczne. Deborah - mogą być, muszę spróbować innych odcieni. Jest tam równiez jeden samotny Collistar - bardzo ładny, trwały, ale kupowany w sztucznycm świetle i kolor jednak nie mój (taki miedziano złocisty). Chyba wymienię go na targowisku, szkoda żeby tak leżał bo jest nowiutki i raz użyty. Pojedyncze cienie Rimmela to maty - dość dobrze wytrzymują na bazie.
Różnie natomiast wypadają cienie z sephory - nie wiem od czego to zależy - jedne trzymaja się nieźle inne bardzo kiepsko (te które są z brokatem osypują się).
Ingloty - chyba wszystkie znamy

Cytat:
Napisane przez Larissa123
Baybe3:elegancka kolekcja. Widzę że mamy kilka tych samych produktów w swoich kolekcjach. Jaki jest puder sypki Estee Lauder, czy jest bardzo drobny i mocno kryje czy raczej daje delikatne wykończenie makijażu?
Dziękuję Puder Lucidity nabyłam niedawno. Mam odcień 06 - jest bardzo jaśniutki. Na twarzy drobinek nie widać. Wg mnie nie kryje wcale Matuje podobnie jak sypki clinique. Przypudrowana wyglądam troszke blado, więc kiedy mam jasniutki podkład to konieczne jest użycie brązera (ale skoro zapas mam to czemu nie ). Dostałam również próbkę od przemiłej Wizażanki odcienia 01 tegoż pudru. Porównując na oko wychodzi niesamowicie różowy (a tego chciałam uniknąć) natomiast kiedy nałożyłam na twarz różowość zniknęła a został zdrowy ładny kolorek. Dlatego tez myśle nad dokupieniem tego odcienia bądź wymianą pół na pół z kimś kto ma np 01 a chciałby trochę 06

Cytat:
Napisane przez Estella
Dzięki właśnie podobają mi się i Shiseido i pryzmy prasowane. Clinique - chodzi o pudry prasowane, w okrągłych opakowaniach.
Za jakiś czas skończy mi się mój prasowaniec do poprawiania makijażu w ciągu dnia i muszę sie rozejrzeć za czymś nowym.
Jeżeli chodzi o clinique to brązery - odcień najjaśniejszy 02 (sunkissed) i 04 chyba (sunswept) bodajże. Dają naprawdę ładny efekt, z tym że ta 4 jest zdeycydowanie ciemna więc dla jasnej cery się nie nadaje - ja stosuję albo minimalnie albo tylko latem kiedy troszkę sie opalę


Ufff... rozpisałam się.

Polecicie ładne brązy (chłodne, żadne rude i miedziane) i fajne zielenie?
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 08:25   #1854
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Baybe3 zobacz kilka stron wcześniej moje beżowo-brązowe Chanele. Może coś z IsaDory ładnego znajdziesz, ma duży wybór.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 10:25   #1855
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Baybe piekna kolekcja, same perelki Kolejna wizazanka nakreca mnie na brazer Clinique, chyba sie wreszcie zlamie
Baybe mam prosbe - mozesz zrobic jeszcze raz zdjecie brazerom Clinique przy otwartym spodku brazujacym Sephory i rozswietlaczu z gwiazdkami - najbardziej kolorystycznie kojarze te dwa produkty i mialabym lepsze porownanie - oba brazery klinikowe wyszly na twoim zdjeciu bardzo jasno. Z gory dziekuje

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2007-10-30 o 11:07
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 10:49   #1856
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
No to przedstawiam moje zbiory
Śliczny zbiór pudrów, brązerów i róży. Praktycznie wszystko mogłabym mieć u siebie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 11:11   #1857
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
No to przedstawiam moje zbiory
baybe super zbiory pudrów
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 11:39   #1858
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

U mnie tez drobna aktualizacja Zakupy wyjątkowo udane Znalazlam w koncu korektor, ktory nie dosc ze fantastycznie kryje, to jest wystarczająco jasny i nie wpada na fotkach w "żółć", jak to sie dzialo w przypadku najjasniejszej wersji unifiance toch pro Wczesniej mialam wersje Colorstay Natural, ktory absolutnie nie krył Ten natomiast jest swietny

No i Hauschka rozswietlająca, bezdrobinkowa o wyjątkowo dziwacznym i intensywnym zapachu; bez talku, ale jest mica.
Rozswietla nadzwyczaj delikatnie, nie czyni twarzy płaską, ale tez nie robi nic więcej. Nie matuje rowniez na długo Puszek ma fajny, wbrew pozorom, ten jak najbardziej nadaje sie do uzytku. Opakowanie dosc kruche.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT7724.JPG (63,3 KB, 148 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 12:33   #1859
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
a jaki one dają efekt na ciele? do jakiej są karnacji?
kuleczki sa brazowe wiec wydaje mi sie ze do ciemnej karnacji czesc z nich zawiera blyszczace drobinki wiec buzia jest rozswietlona, ale nie ma efektu brokatu na twarzy, wszystko wyglada bardzo naturalnie
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 13:25   #1860
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Podkład Toleriane jak dla mnie zastyga troszkę szybciutko, krycie jest niestety widoczne. Nie zapycha porów, matuje średnio (mnie żaden podkład nie matuje rewelacyjnie). Jeżeli chcesz wyśle próbeczkę Ja ciągle szukam idealnego podkładu, pełnowymiarowych mam mało, natomiast na co dzień testuję przeróżne podkłady z próbek, o które zawsze proszę przy jakichkolwiek zakupach w sephorach i douglasach. Na razie wysoko oceniam Spectaculara HR, Kanebo cream Finish i rozświetlający Armaniego.
Produkt Dr. Hauschki to puder jedwabny, używany przeważnie dla matowania filtrów. Używam i cenię

Dziekuje za propozycje(z probeczka). Testowalam go u kolezanki,ale tylko raz i nie w "ekstremalnych" warunkach typu noszenie go przez caly dzien na twarzy itp. po prostu nalozylam sobie go tylko na nosek w celu sprawdzenia koloru W sumie to twoj opis mi wystarcza tyle ze niepasuje mi te "widoczne krycie" to znaczy ze sie odznacza od np. dekoldu? Ja aktualnie mam Normatein Vichy(Toleriane mi sie z nim skojarzyl) i niby ten podklad ma nie "splywac" z twarzy a u mnie splywa niemilosiernie,jakbym chciala to moglabym go zciagnac z twarzy chusteczka chigieniczna,pod wzgledem trzymania sie na twarzy jest sraszny... zastanawiam sie tez nad nowym Max Factorem w kompakcie nazywa sie Miracle Touch. Tez kusi Moze go testowalas?
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.