Pędzle - zbiorczy - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 10 19,61%
dobre 15 29,41%
średnie 9 17,65%
słabe 10 19,61%
fatalne 7 13,73%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-25, 22:53   #1861
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

a gdzie są do kupienia te EcoTools?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 23:23   #1862
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Chciałam tylko dodać swoje 3 grosze, otóż niedawno zakupiłam swój pierwszy pędzel - wysuwany pędzel Revlona do pudru/różu z linii Premium. Pędzle Revlona były bardzo popularne na Allegro, a chciałam mieć taki, którego mogłabym używać i w domu i poza domem. Niestety BARDZO się rozczarowałam. już przy pierwszym użyciu wypadały włoski (długie). Miałam nadzieję, że będzie lepiej, ale jest coraz gorzej... Przy każdym użyciu wypadają włoski, teraz już i długie i krótkie (takie jakby ścinki). Każdorazowo wypada ok. 10 włosków jak nie więcej Baardzo przeszkadza to w malowaniu, szczególnie, że nakładam podkład na filtr i te włoski się strasznie lepią do twarzy, ciężko usunąć.
Teraz planuję kupić flat topa (do minerałów) z EDM, mam nadzieję, że się już tak nie zawiodę

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-03-25 o 23:24
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 00:51   #1863
balbinka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 32
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
a gdzie są do kupienia te EcoTools?
A to na przyklad w sieci Superdrug w Wexford.

nhung, jak widac nie zawsze znana marka gwarantuje wysoka jakosc... przykro, ze to akurat Ciebie dopadlo...
balbinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 05:09   #1864
miss_dior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 356
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
a gdzie są do kupienia te EcoTools?
Super-Pharm, Rossman, drogerie internetowe (tam największy wybór)
miss_dior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 13:42   #1865
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Cytat:
Napisane przez miss_dior Pokaż wiadomość
Super-Pharm, Rossman, drogerie internetowe (tam największy wybór)
dziękować
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:51   #1866
b91b1c4b00ce6b8c195dd3be6e1333c1c169119f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 17
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

jestem typem chłopczycy, a więc stojącą z kosmetykami na bakier ;p prócz korektora i tuszu do rzęs. czas najwyższy to zmienić, zaraz będę po studiach ;p

kompletnie się nie znam na pędzlach.. widziałam w sklepach różne, Eco Tools właśnie przykuły moją uwagę. co polecacie właśnie w takim lub nieco wyższym zakresie cenowym? tak żeby posłużyły w miarę długo.. no i najlepiej od razu ten niezbędny komplet, kupowany na raty lub w całości.
w tym temacie nawet nie wiem, co jest drogo, a co tanio
b91b1c4b00ce6b8c195dd3be6e1333c1c169119f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 21:36   #1867
balbinka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 32
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Ambrox, wszystko zalezy od zasobnosci portfela. Oczywiscie pedzle i kosmetyki MAC (te oryginalne) sa wszedzie stawiane na pierwszym miejscu. Jestem tak jak ty poczatkujaca, chcialam powiedziec 'pacykarka', wizazanka, ktora wlasnie dostala przesylke z firmy Maestro - moj zestaw startowy pedzli. Kupilam na promocji wiec cena byla atrakcyjna. Tutaj wklejam to co dostalam:
Zestaw 10 pedzli skladajacy sie z (tego zestawu juz nie ma w ofercie, ale mozesz skompletowac inny lub podobny):
s.790 nr.1 - eyeliner wykonany z syntetycznego włosia "sablinsky", cienki i sprężysty do bardzo dokładnego obrysowywania oka.
- R 1 średnica 1.4mm, dł.włosia 8mm
s.350 nr.8 - pędzel do nakładania cieni, wykonany ze sprężystego złotego nylonu;
kształt włosia owalny, wykonany z syntetycznego włosia - złoty nylon, skuwka spłaszczon - R 8
s.320 nr.8 i 14- pędzel do nakładania cieni na powieki i łączenia kilku kolorów, wykonany z miękkiego włosia pony;- kształt włosia owalny, wykonany z naturalnego włosia pony, skuwka spłaszczona.
- R 8 średnica 9mm, dł.włosia 10mm - R 14 średnica 13mm, dł.włosia 14mm
s.660 nr 6 przeznaczone są do eyelinera i brwi
- kształt włosia skośny, wykonany z włosia syntetycznego "SABLINSKY" - imitacja czerwonej kuny, skuwka spłaszczona.
- R 6 średnica 7mm, dł.włosia 4.5/7mm s.420 przeznaczone są do cieniowania.
- pędzel typu "kulka", kształt włosia owalny, wykonany z naturalnego włosia pony, skuwka okrągła.
- R 6 średnica 5mm dł.włosia 7mm
s.210 przeznaczone są do podkładu.
- kształt włosia owalny, wykonany z syntetycznego włosia typu perłowy nylon, skuwka spłaszczona.
- R 20 średnica 19mm, dł.włosia 27mm
s.155 przeznaczone są do pudru i różu.
-kształt szpiczasty, wykonany z miękkiego włosia koziego, posiada drewniany lakierowany trzonek, skuwka niklowana okrągła.
Pędzel przeznaczony do modelowania i konturowania twarzy,doskonały do nakładania pudru sypkiego i w kamieniu.
s.110 przeznaczone są do pudru.
- owalny, wykonany z miękkiego i sprężystego włosia koziego, posiada drewniany i lakierowany trzonek, skuwka niklowana - spłaszczona.- R 24 średnica 24mm,dł.włosia 43mm
s.930 aplikator z gabeczka
Dodatkowo kupilam jeszcze:
s.497 przeznaczone są do cieniowania/rozcierania
-Kształt włosia ułożony owalnie, Wykonany z miękkiego włosia naturalnego, Idealnie rozprowadza cienie wszelkiego rodzaju,niezastąpiony do łączenia,mieszania i rozcierania kolorów.
R. 12 średnica 11mm,dł.włosia 17mm
s.380 przeznaczone są do cieni.
- skuwka okrągła, ułożony ukośnie, wykonany z naturalnego włosia pony.
- R 6 średnica 6mm, dł.włosia 7/11mm
s.360 przeznaczone są do cieni.
- pędzel krótki, wykonany z naturalnego włosia pony. - R 6 średnica 7mm, dł.włosia 5mm
s.310 przeznaczone są do cieniowania.
- kształt włosia owalny, wykonany z naturalnego włosia czerwonej kuny, skuwka spłaszczona. - R 6 średnica 7mm, dł.włosia 8mm

Poniewaz kupowalam na promocji, wiec nie moglam nic zmienic w tym zestawie 10 pedzli. Firma jest bardzo elastyczna, a dziewczyna (p. Ina), ktora mnie obslugiwala miala anielska cierpliwosc i odpowiadala na wszystkie moje pytania nawet te najglupsze.
Tutaj na forum i na youtube bardzo dobre opinie maja firmy Kozłowski (w przyplywie gotowki bede chciala kupic ich pedzle do pudru i rozu) oraz Hakura (tutaj mysle o "skunksach" do podkladu).

Pierwszym moim wyborem byla firma Kozlowski, ale promocja w Maestro przewazyla szale.
Nie wiem co inne wizazanki powiedza o moim wyborze, ale uwazam ze za te pieniadze, ktore zaplacilam (ciutek ponad 200 zl), to mam od czego zaczac. Mam nadzieje, ze chociaz troszecze przyblizylam Ciebie do podjecia tej trudnej decyzji, bo ja mialam bardzo duzo watpliwosci.
balbinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 20:48   #1868
Blur135
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 23
Dot.: Pędzle

A ja mam takie pytanie, mam wrażenie, że to jednak dobry wątek. Co to jest pacynka? Wpisałam w google i pokazuje mi, że to zwykła gąbeczka, podobna do tych, które można dostać czasem razem z cieniem. To to samo czy one (pacynki, znaczy) się czymś różnią?
Blur135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 20:52   #1869
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez Blur135 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie, mam wrażenie, że to jednak dobry wątek. Co to jest pacynka? Wpisałam w google i pokazuje mi, że to zwykła gąbeczka, podobna do tych, które można dostać czasem razem z cieniem. To to samo czy one (pacynki, znaczy) się czymś różnią?
Pacynka to inaczej aplikator, podobny do tych, które są dołączane z cieniami, tyle, że te z cieniami są z takiej gorszej gąbeczki zrobione, natomiast jak zakupisz sobie z profesjonalnej firmy, to ta gąbeczka jest dużo trwalsza, gęściejsza i łatwiej ją oczyścić.
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 22:23   #1870
Blur135
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 23
Dot.: Pędzle

Dziękuję. To w takim razie - jakie są dobre? Profesjonalne firmy kojarzą mi się z koniecznością wydawania fur pieniędzy, ale czy takie np. inglotowe albo catrice'owe się nadadzą? (jeżeli akurat te firmy mają je w asortymencie -_-''')
Blur135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 22:27   #1871
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez Blur135 Pokaż wiadomość
Dziękuję. To w takim razie - jakie są dobre? Profesjonalne firmy kojarzą mi się z koniecznością wydawania fur pieniędzy, ale czy takie np. inglotowe albo catrice'owe się nadadzą? (jeżeli akurat te firmy mają je w asortymencie -_-''')
przyznam, że nie testowałam innych niż Kryolan, ale za taki aplikator z wymiennymi końcówkami możesz znaleźć na all za 15zł, a taki ma właśnie sprawdzony i ni ejest to super drogo, tym bardziej, że można potem dokupywac końcówki, a za tą cenę kupujesz jakby 4 aplikatory/pacynki
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 23:34   #1872
Blur135
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 23
Dot.: Pędzle

Dzięki, poszukam w takim razie
Blur135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 23:37   #1873
Blur135
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 23
Dot.: Pędzle

To znowu ja, znowu z pytaniem, tym razem o pędzelek do ust. Potrzebny mi w sumie tylko dlatego, że mam jedną pomadkę, Essence All about cupcake i na moich ustach konieczne mi jest bardzo dokładnie ją położyć, a usta mam małe - w sensie szerokości. W każdym razie, nie wiem, jaki pędzelek wziąć. Czy któraś z dziewczyn mogłaby mi doradzić? Będę wdzięczna, bo pomadka ma świetny kolor, ale nie mogę jej nosić, bo aplikacja to koszmar
Blur135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 11:54   #1874
asim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 24
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Witam szanowne Wizażanki

Konto mam tu od bardzo dawna, ale prawie nie piszę.

Dojrzałam chyba wreszcie do bardziej profesjonalnego makijażu (kiedyś tylko korektor, cień + tusz, ewentualnie błyszczyk).
Niestety trądzik i inne młodzieńcze problemy z cerą pozostawiły po sobie przebarwienia i blizny i póki ich się nie pozbędę trzeba to jakoś ukrywać
Jako kobieta zamężna, spoważniałam trochę i zaczęłam nosić się bardziej elegancko. Do eleganckiego stroju pasuje zadbana twarz, pięknie ale delikatnie umalowana No i potrzebuję pędzli

Czytam różne wątki, edukuję się na temat pędzelków i polecanych firm i przewinęła się między nimi firma MAC. Pojedyncze pędzle nie należą do najtańszych, znalazłam na allegro zestaw, podejrzanie tani:

http://allegro.pl/mac-zestaw-pedzli-...296949740.html

Czy ktoś potrafi powiedzieć czemu cena jest taka niska? Może to podróby? A może te rodzaje pędzli nie nadają się do niczego? Czy też cena jest normalna i bezpodstawne są moje obawy? A może ktoś ma takie pędzle (od tej pani/z podobnej czy też tej samej aukcji) i może ocenić?

Tu np. tylko 7 pędzli, a cena znacznie wyższa:
http://allegro.pl/nowy-zestaw-pedzli...295157785.html

Potrzebuję pędzli w zasadzie na już, nie za drogich, bo chciałabym kilka sztuk na raz a nie chcę rozwodu :P Najbardziej w sumie zależy mi na pędzlach do oczu. W maju idziemy na dwie komunie, chciałabym nauczyć się nimi do tego czasu posługiwać.

Edytowane przez asim
Czas edycji: 2012-04-26 o 11:56 Powód: dodałam kilka słów :)
asim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 12:04   #1875
Pogoria88
Raczkowanie
 
Avatar Pogoria88
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 174
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Cytat:
Napisane przez asim Pokaż wiadomość
Witam szanowne Wizażanki

Konto mam tu od bardzo dawna, ale prawie nie piszę.

Dojrzałam chyba wreszcie do bardziej profesjonalnego makijażu (kiedyś tylko korektor, cień + tusz, ewentualnie błyszczyk).
Niestety trądzik i inne młodzieńcze problemy z cerą pozostawiły po sobie przebarwienia i blizny i póki ich się nie pozbędę trzeba to jakoś ukrywać
Jako kobieta zamężna, spoważniałam trochę i zaczęłam nosić się bardziej elegancko. Do eleganckiego stroju pasuje zadbana twarz, pięknie ale delikatnie umalowana No i potrzebuję pędzli

Czytam różne wątki, edukuję się na temat pędzelków i polecanych firm i przewinęła się między nimi firma MAC. Pojedyncze pędzle nie należą do najtańszych, znalazłam na allegro zestaw, podejrzanie tani:

http://allegro.pl/mac-zestaw-pedzli-...296949740.html

Czy ktoś potrafi powiedzieć czemu cena jest taka niska? Może to podróby? A może te rodzaje pędzli nie nadają się do niczego? Czy też cena jest normalna i bezpodstawne są moje obawy? A może ktoś ma takie pędzle (od tej pani/z podobnej czy też tej samej aukcji) i może ocenić?

Tu np. tylko 7 pędzli, a cena znacznie wyższa:
http://allegro.pl/nowy-zestaw-pedzli...295157785.html

Potrzebuję pędzli w zasadzie na już, nie za drogich, bo chciałabym kilka sztuk na raz a nie chcę rozwodu :P Najbardziej w sumie zależy mi na pędzlach do oczu. W maju idziemy na dwie komunie, chciałabym nauczyć się nimi do tego czasu posługiwać.
Nawet nie patrz na pędzle MAC na allegro, szczególnie zestawy, bo są to w 99,9% podróby. Ceny pojedynczych pędzli tej firmy zaczynają się od ok. 100PLN.
Nie wiem jak inne dziewczyny uważają, ale Real Techniques ma fajny zestaw pędzli do oczu (5szt.), kosztuje 96PLN na alledrogeria. Mam ich zestaw do twarzy plus pędzel do różu i jestem bardzo zadowolona.
Możesz też zamówić ich pędzle ze strony iherb, ale bardzo długo czeka się na paczkę.
Pogoria88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 13:02   #1876
asim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 24
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Tak myślałam, cena była za niska jak na jedną z lepszych firm.

Długie czekanie odpada, bo tak jak pisałam - w maju 2 komunie, na których chcę pięknie wyglądać a muszę mieć czas obyć się z pędzlami

A firma M. Luigi - słyszał ktoś? Na Allegro dosyć tanio mają zestawy, piszą, że z włosia naturalnego. Tylko czy taka firma M. Luigi będzie lepsza niż podróbka MACa?

Ja mam jeden jakiś tani z Rossmanna, firma Beauty, nie jest zły, trochę rozpryskuje cienie po twarzy, ale malując powoli da się to zniwelować, tylko to jest gruby pędzel do nakładania cienia na całą powiekę, a ja chciałabym kilka cieńszych do kresek, zagłębienia powieki czy cieniowania.

Jestem początkująca, więc nie muszą to być pędzle za 50zł/sztuka. Jeszcze nie wiem na ile się wkręcę, nie chciałabym wydawać grubej kasy jakby pędzle miały potem leżeć i się kurzyć, mąż by mnie z domu wyrzucił hehe


EDIT 27/04/2012

Pytanie nieaktualne, pomocny okazał się... mąż
Zapytałam go co by wybrał mając określony budżet - pełny zestaw narzędzi tańszej firmy czy tylko wybrane narzędzia, które są mu niezbędne ale lepszych firm
Wybrał drugą odpowiedź i tak samo zrobiłam.
Może nie wszystkie są super markowe ale chyba nie wybrałam źle.

Zamówiłam:
Pędzel do różu, do pudru i smokey eyes firmy Essence, do cieni szeroki Maestro seria 360 rozm. 6, do cieniowania kuleczka Maestro seria 430 rozm. 6, do brwi i kresek Kozłowski EB 502.
Kupiłam sobie jeszcze puder rozświetlający essence, za całość zapłaciłam razem z kurierem 93zł.

Mam nadzieję, że będę zadowolona.

Edytowane przez asim
Czas edycji: 2012-04-27 o 10:23
asim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 14:08   #1877
Maaalaaa20
Raczkowanie
 
Avatar Maaalaaa20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 489
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie.

Zaczynam swoją przygodę z pędzlami. Nigdy nie przywiązywałam do tego wagi, ale teraz zaczęłam dużo się interesować makijażami i postanowiłam zakupić sobie pędzle z firmy "Maestro". Z racji tego, że nie mam zbyt wiele pojęcia jeszcze przyczyniłam się do tego żeby skorzystać z tutejszych waszych rad mianowicie chodzi mi o to, abyście poleciły mi które mam zakupić pędzle (wielkością). Jest tutaj ogromna ilość osób z widzą i chcę z tego skorzystać. I czy mogłabym zmówić z tej strony: http://maestrobrush.pl/pl/

Interesowałyby mnie takie pędzelki:
1. Do podkładu
2. Do rozcierania/cieniowania
3. Do korektora
4. Do nakładania cieni na mokro
5. Do różu
6. Kulkowy do rozcierania
7. Do nakładania cienia
8. Do pudru
9. Do kreski i brwi
10. Pędzel do eyelinera

Myślę, że są to wszystkie, z których chcę sobie stworzyć zestaw.
Wielkościami też doradźcie, bo kompletnie nie wiem, a chce kupić dobrze
Z góry dziękuję wszystkim za rady.
Pozdrawiam ciepło
__________________
Razem - 30.10.2009r.
Narzeczony - 04.08.2012r.

Szczęśliwa żona - 01.08.2015r.
Maaalaaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 09:38   #1878
eruannalle24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 35
Polecane pędzle do blendowania/rozcierania

Każda z nas wie, że dobry pędzel do rozcierania cieni na powiekach do podstawa udanego makijażu. Chciałabym wiedzieć jakie pędzelki są waszymi faworytami w tej kwestii oprócz sławnego już MAC 217
eruannalle24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 10:02   #1879
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Polecane pędzle do blendowania/rozcierania

Maestro 497
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 497.jpg (53,6 KB, 167 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 12:59   #1880
olgiercik24
Raczkowanie
 
Avatar olgiercik24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów (i) Wrocław
Wiadomości: 288
Dot.: Polecane pędzle do blendowania/rozcierania

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Maestro 497
Dokładnie- też go mam i jest suuper !
olgiercik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 16:23   #1881
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Polecane pędzle do blendowania/rozcierania

Też się zgadzam co do 497.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 17:28   #1882
joanjett86
Przyczajenie
 
Avatar joanjett86
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Dot.: Polecane pędzle do blendowania/rozcierania

Ja mam kuleczkę z essence. Tania. Mały dobry do smoky eyes. Trochę mnie jednak czasem te włoski drapią. Mam jeszcze E311 lancrone. Jest duży i bardzo miękki. Dobry do delikatnego makijażu bardzo mocno rozciera. Potrzebuję jeszcze jakiegoś średniego.
joanjett86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 18:11   #1883
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Polecane pędzle do blendowania/rozcierania

217 i tylko 217
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 07:17   #1884
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Polecane pędzle do blendowania/rozcierania

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
217 i tylko 217
....
kolciu a masz porównianie tego maca do 479 z maestro?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 19:20   #1885
MissAvzia
Raczkowanie
 
Avatar MissAvzia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: over the rainbow
Wiadomości: 141
Dot.: Polecane pędzle do blendowania/rozcierania

Ja lubię też Hakuro h79, chociaż fakt, co maestro 497 to maestro 497
Nie mam porównania do Maca i raczej mieć nie będę, wystarcza mi to co mam.
MissAvzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 16:22   #1886
milka222555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Witajcie
Strasznie lubie się malować, ale niestety nie mogę trafić na fajny zestaw pędzli szczególnie chodzi mi o pędzel do blendowania/ rozcierania ,ale ogólnie cały zestaw mi się przyda. wpadłam na ten zestaw i przykuł moją uwagę ale nie wiem czy to dobry wybór więc proszę o opinie i sugestie co do firm itp. Będe ogromnie wdzięczna pozdrawiam
PS. to link do tych pędzli o których mówiłam: http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...357112994.html
milka222555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 19:20   #1887
Ingusia_sz
Raczkowanie
 
Avatar Ingusia_sz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 323
GG do Ingusia_sz
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

witajcie dziewczyny prosze o radę co do wyboru pędzli.
interesują mnie takie zestawy :
http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...357112756.html

http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...367448290.html

jak i również ten o który pyta milka222555 http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...357112994.html
są do siebie bardzo zbliżone i czy warto tej firmy kupować zestawy?
są to zestawy jednego użytkownika ale w tym z czerwonymi rączkami niema do różu a będzie mi potrzebny, a nie wiem jak się spisują pędzle z jasnym włosiem proszę o radę z góry bardzo dziękuje
__________________
KOCHAJ SwyCh WrOgów: tO OnI mÓwIą ci o TwOiCH błędach

bloga mam też ja

Edytowane przez Ingusia_sz
Czas edycji: 2012-05-28 o 19:24
Ingusia_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 22:57   #1888
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

W zestawie 1 i 3 pędzle wyglądają na dobre. W 2 zestawie pędzel do pudru i różu może drapać.
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:41   #1889
Ofca w Wielkim Miescie
Rozeznanie
 
Avatar Ofca w Wielkim Miescie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 509
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Cytat:
Napisane przez miss_dior Pokaż wiadomość
brak testerów w drogeriach to niestety wciąż bolączka klientów drogerii w naszym kraju :/

od siebie mogę powiedzieć, że uwielbiam nakładać podkład moim pędzlem z eco tools. wstyd się przyznać, ale mam ochotę się niem miziać nawet dłużej, niż to potrzebne
Jaki pędzel masz do podkładu?

Ja zastanawiam się nad tym w załączniku - nazwany jest jako do "wykończenia makijażu", ja chciałabym do używać jako pędzla do podkładu płynnego (podobno włosie jest b. miękkie). Nadałby się?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blogger-image--714570833.jpg (98,5 KB, 9 załadowań)
Ofca w Wielkim Miescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 11:52   #1890
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Cytat:
Napisane przez Ofca w Wielkim Miescie Pokaż wiadomość
Jaki pędzel masz do podkładu?

Ja zastanawiam się nad tym w załączniku - nazwany jest jako do "wykończenia makijażu", ja chciałabym do używać jako pędzla do podkładu płynnego (podobno włosie jest b. miękkie). Nadałby się?

Wiesz, akurat nie mam tego pędzla, ale znając Ecotools myślę że do podkładu się nie będzie nadawał- ma bardzo miękkie włosie. Raczej do omiatania twarzy z nadmiaru pudru itp.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 22:59:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.