POMOCY W WYBORZE PUDERKU.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-13, 08:25   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

POMOCY W WYBORZE PUDERKU....


Właśnie mam zamiar niedługo kupić puderek sypki, ale nie wiem który wybrać. Na pierwszą linię idą ten z pędzelkiem bourjois i luminelle yves Rocher. Prosze pomozcie, a moze znacie jakies inne tez dobre??????????????
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-13, 08:25   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
POMOCY W WYBORZE PUDERKU....

Właśnie mam zamiar niedługo kupić puderek sypki, ale nie wiem który wybrać. Na pierwszą linię idą ten z pędzelkiem bourjois i luminelle yves Rocher. Prosze pomozcie, a moze znacie jakies inne tez dobre??????????????
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-13, 08:50   #3
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: POMOCY W WYBORZE PUDERKU....

Nici te z pedzelkiem to taki pedzel z pojemniczkiem z tylu??? Mam taki z Art deco i doceniam w nim tylko jakosc pudru... Samo urzadzenie jest nierewelacyjne... Na pewno nie nadaje sie do nakladania pudru do utrwalenia makijazu... Moze predzej do robienia poprawek bo jest o tyle wygodne ze puder sie nie wysypuje i nie peka (tak jak przy pudrach w kamieniu) no i wbudza zachwyty kolezanek [img]icons/icon7.gif[/img] Ale te pedzle nie sa najlepszej jakosci i mnie sie wydaje ze zdrapuja troche warstwe podkladu... Do domu kup sobie zwykly w pudelku a taki z pedzelkiem to najwyzej do torebki Zobacz w KW opis pudru sypkiego YR))
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-13, 08:50   #4
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: POMOCY W WYBORZE PUDERKU....

Nici te z pedzelkiem to taki pedzel z pojemniczkiem z tylu??? Mam taki z Art deco i doceniam w nim tylko jakosc pudru... Samo urzadzenie jest nierewelacyjne... Na pewno nie nadaje sie do nakladania pudru do utrwalenia makijazu... Moze predzej do robienia poprawek bo jest o tyle wygodne ze puder sie nie wysypuje i nie peka (tak jak przy pudrach w kamieniu) no i wbudza zachwyty kolezanek [img]icons/icon7.gif[/img] Ale te pedzle nie sa najlepszej jakosci i mnie sie wydaje ze zdrapuja troche warstwe podkladu... Do domu kup sobie zwykly w pudelku a taki z pedzelkiem to najwyzej do torebki Zobacz w KW opis pudru sypkiego YR))
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-13, 09:28   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: POMOCY W WYBORZE PUDERKU....

Podobnie jak Dominika radze sugerowac sie sama jakoscia pudru a nie tym, ze posiadaja pedzelek. Ostatnio sprawdzilam ten nowy Bourjois. To nie pedzel to szczecina [img]icons/icon12.gif[/img] Lepij go w ogole nie uzywac, bo jeszcze podrapie buzie.
Ale sam puder wydawal sie byc dobry. Delikatny, ladnie sie rozkladal.
Nie wiem jakie masz widelki finansowe jesli chodzi o puder, ale jak bys miala ochote na ten z wyzszej polki cenowej to polecam pudry Guerlaina (ok.150 zl), sa baaaaaaaaardzo wydajne i cudownie aksamitne w dotyku.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-13, 09:28   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: POMOCY W WYBORZE PUDERKU....

Podobnie jak Dominika radze sugerowac sie sama jakoscia pudru a nie tym, ze posiadaja pedzelek. Ostatnio sprawdzilam ten nowy Bourjois. To nie pedzel to szczecina [img]icons/icon12.gif[/img] Lepij go w ogole nie uzywac, bo jeszcze podrapie buzie.
Ale sam puder wydawal sie byc dobry. Delikatny, ladnie sie rozkladal.
Nie wiem jakie masz widelki finansowe jesli chodzi o puder, ale jak bys miala ochote na ten z wyzszej polki cenowej to polecam pudry Guerlaina (ok.150 zl), sa baaaaaaaaardzo wydajne i cudownie aksamitne w dotyku.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-15, 17:09   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: POMOCY W WYBORZE PUDERKU....

Puder Bourjois jest może i dobry ale pędzel jest zbyt twardy.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-15, 17:09   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: POMOCY W WYBORZE PUDERKU....

Puder Bourjois jest może i dobry ale pędzel jest zbyt twardy.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.