174cm, 56kg i problem od pasa w dół ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-15, 07:31   #1
Vozvrashcheniye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 7

174cm, 56kg i problem od pasa w dół ;)


No właśnie,mam 174cm wzrostu ,56kg,ale od dawna nie moge sobie poradzić z udami i pośladkami.Są po prostu tłuste!Od tygodnia biegam po okolicznym lesie 45 minut,w domu skacze na skakance (150X rano,150X po poludniu i 150X wieczorem),no i oczywiście mniej jem.Zdyskwalifikowałam pieczywo,sery,makarony itd.Może ktoś poradzi mi jakieś odpowiednie ćwiczenia + dietę?
Vozvrashcheniye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 09:00   #2
Basiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 19
Re: 174cm, 56kg i problem od pasa w dół ;)

hej hej !!

no niestety w tydzień to niczego nie zdziałasz na wszystko trzeba czasu. Acha nie przesadzaj z tymi ćwiczeniami. Ja osobiście ćwiczę dwa razy w tygodniu (steep, siłownia, skakanka itp.) a do tego staram się zdrowo odżywiać, nie stosuję żadnej diety bo samo to słowo powoduje u mnie atak obżarstwa. Dlatego stawiam na jedzenie prawie wszytkiego z umiarem i jest super. Acha raz po raz chodzę na zabiegi ciała do kosmetyczki (bardzo przyjemne). Kiedyś katowałam się dietami i ćwiczeniami a efektu nie było.

życzę powodzenia

Basiek
Basiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-24, 19:35   #3
Ariya
Raczkowanie
 
Avatar Ariya
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 93
Re: 174cm, 56kg i problem od pasa w dół ;)

szczerze mówiąc nie wiem jak przy tym wzroście i tej wadze możesz mieć cokolwiek tłustego, ale skoro się upierasz, może znajdziesz jakieś interesujące ćwiczenia na tej stronce: http://www.☠☠☠☠☠☠☠/lydki.htm Radziłabym Ci przystopować z częstotliwością, ogranicz się do ćwiczeń co drugi dzień i koniecznie się rozciągaj, bo osiągniesz skutek odwrotny do zamierzonego, zamienisz tłuszczyk na taką warstwę mięśni, że Twoje nogi będą miały w obwodzie jeszcze więcej!
Ariya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 13:23   #4
Vozvrashcheniye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 7
Re: 174cm, 56kg i problem od pasa w dół ;)

Już dawno przystopowałam,ale głównie ze względu na lenistwo .Jem to co lubie ,ale w rozsadnych ilosciach.Najwazniejszy jest zdrowy rozsądek.Dzieki za strone z cwiczeniami
Vozvrashcheniye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.