Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-10, 12:58   #3331
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Poziom 9.
Będzie ci pasował ale duzej różnicy nie zobaczysz bo ten 900s jest praktycznie taki jak masz w tej chwili na glowie.


Żaden miedziany. Miedziany to rudy. Tu jest piękny złoty blond.


Adzio jeśli najbardziej kolor oddają te foty przy oknie to kąpiel potrzebna jak nic. Na krótko z małą wodą 6%. Będzie też bezpieczniej bo masz teraz ciepły odcień a będziesz kładła zimny więc uwaga na zieleń czy szaroburosć!
A w ogóle C12 to polski mroźny blond.
Ale tak naprawdę nazwa powinna być lodowy blond.
Oki Bunny to jak kąpiel potrzebna to będzie ale chyba kupie taki rozjaśniacz Joanny sklepowy rozciecze wodę i zostawię na 15 minut.Myślę ze wystarczy.A jeszcze jedno jeśli zrobię ta kąpiel to już nie będzie ryzyka tego ze wyjdzie zieleń lub szaroburo?

Mysiu
no mam teraz taki miedziany ale fotki ciut dodały im barwnika.Najlepiej oddaje kolor foto 2 wiedz taki nijaki.Trochę jaśniejszych pasm jest i to widać.Zobaczysz u Ciebie tez będzie ok.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:03   #3332
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Jak narzie to wydaje mi sie ze mam kilka niebieskich pasemek
wysusze i zdam relacje ;d
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:04   #3333
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
A w takim razie mam pytanie: na włosy w jakim odcieniu nakładałaś wellaton 12/0 po raz pierwszy i z jaką wodą?
Dołączam zdjęcie jak wyglądały moje włosy PRZED (wcześniej błąd: napisałam po) pierwszym nałożeniu Wellatonu woda 9%, taka jak w pudełku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10341.jpg (40,2 KB, 51 załadowań)
__________________
Bo tak.

Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2010-12-10 o 13:08
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:07   #3334
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja na przykład chciałam zrezygnować z rosjaśniacza dlatego zaczełam testować farby ale robilam to bez dodatkowych kosztów czyli jedna lub 2 farby co miesiąc a teraz jak bede robić nutrisem i wodą 12% to bedzie mi wychodzilo 25zl na miesiąc a tak placilam 80zł .... i rosjaśniacz niszczył... wole sama robić włoski,znaczy ręką mamy a jeśli miałabym fajną fryzjerkę to na pewno bym do niej chodziła
Ale nawet jeśli byłaby to twoja przyjaciólka-fryzjerka to nie robiłaby ci wlosów co miesiąc za 25zl. Sam koszt farby profesjonalnej jest najczęściej wyższy a gdzie robocizna, nawet znikoma?

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ojej, nie spodziewałam sie zdjęc! bardzo Ci dziękuję!!!
Bardzo pomocny post!
Odrost masz w identycznym kolorze jak ja.
Tylko włoski po całości jaśniejsze, wiec nie wiem jak to mi sie uda, zeby miec taki kolorek. Sliczny- nie rudy, na odroscie tez mi się podoba.



Masz jasniejszy kolor niz ja obecnie Ale strasznie miedziany Ci sie zrobił.. tzn mnie sie podoba, mogłabym taki miec, wolałabym taki niz moje błotko


czyli to nim mogłanm robic.. ach ja głupia..

jesli sprawdzisz, to bede Ci ogromnie wdzięczna. Jak ja sprawdzałam na testerach to był taki dosc rudy, wiec się nie skusiłam, ale u Tygryski jest piekniutki!

a jakbym zrobiła tą kapiel, to tez miałabym kłasc 9.3? Czy cos innego?
Zalezy co ci wyjdzie po kąpieli. Bo jak nie bardzo jasno to można położyć tą 9.3 i tak wyjdzie ciemniej. Ale jeśli bardzo jasno ci wyjdzie np. poziom 9 to ciekawe czy wellaton ma 8.3? Bo jaki ty chcesz mieć końcowo poziom mysiu? Ty chcesz chyba 8 bo 9 za jasno?

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Bunny, a powiedz, co nakładać na włosy miedziano-złote po dekolorze (z rozjaśniaczem) lub kąpieli, jeśli docelowo chce się mieć coś z beżowej tonacji? Poziom dobiorę, ale chodzi mi o to, czy po prostu beże czy naturę czy co?
Nie bardzo rozumiem. Miedziano-złote to farba? bo po dekolorze powinny być żółto-rudawe. Ale raczej kurczakowe. jak dobrze jest zrobiony dekolor, nie ma za wiele rudego to można kłaść bez od razu. Albo beż pół na pół z naturą z tego samego poziomu a po miesiacu już sam beż.

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dziękuję właśnie właśnie taki jasny kolor bym chciała, tylko kochaneczka ma coś z popielem a ja chcę naturalny blond bez żadnych dodatków. Historia mojego schodzenia do blondu jest krótka: dekoloryzacja 1x, 3x nakładanie farby Wellaton 12/0, koniec



Mówisz ? ? Mi się wydaje, że ten 900s jest jaśniutki i bardzo mi się podoba i że dużo mi do niego brakuje. Chyba, że już jestem przewrażliwiona
Przewrażliwiona. Będzie tylko leciutko jaśniej ale to przeciez poziom 9 tak czy inaczej.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:08   #3335
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

efcia.. ło matko, jakie grubaśne włosy!!!!

adzio, damy rade
jak miałam bardzo jasne w wakacje, to uwazałam, ze są jasne, jak teraz mam ciemniejsze, to oczywiscie są za ciemne. Nigdy babie nie dogodzisz.

Ja kupię rozjaśniacz joanne naturię i zrobie z woda 6%, bo mi jeszcze po garnierze kilka butelek zostało. Ostatnio byłam z niego bardzo zadowolona, to mam nadzieje ze i tym razem zejdzie szybciutko. Tylko wtedy zaszalałam i dałam wodę 12% i juz po 3 minutach leciałam zmywac Ale włoski miałam miekkie i błyszczace, jakbym conajmniej farbe robiła a nie rozjasniacz
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:09   #3336
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Przewrażliwiona. Będzie tylko leciutko jaśniej ale to przeciez poziom 9 tak czy inaczej.
A jeśli zrobię wodą 12% ?

Cytat:
Napisane przez mysia m
efcia.. ło matko, jakie grubaśne włosy!!!!
dziękuję ale czasami dla mnie to jest koszmar, nie chcę ich prostować żeby nie niszczyć i póki długość jest taka nijaka dziwnie wyglądają takie grube, poskręcane włosy, same z siebie za cholerę się nie chcą ułożyć. Marzę o cienkich, delikatnych włosach ale niestety nic z tego, nawet jak pocieniuję żeby były lżejsze to i tak .. pfff.
__________________
Bo tak.

Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2010-12-10 o 13:13
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:10   #3337
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny, słonce Ty moje, poszukam zaraz na necie babeczki z kolorem jaki chciałabym miec, albo z palety jakiejs, bo juz sama nie wiem jaki chce poziom.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 13:19   #3338
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Oki Bunny to jak kąpiel potrzebna to będzie ale chyba kupie taki rozjaśniacz Joanny sklepowy rozciecze wodę i zostawię na 15 minut.Myślę ze wystarczy.A jeszcze jedno jeśli zrobię ta kąpiel to już nie będzie ryzyka tego ze wyjdzie zieleń lub szaroburo?

Mysiu
no mam teraz taki miedziany ale fotki ciut dodały im barwnika.Najlepiej oddaje kolor foto 2 wiedz taki nijaki.Trochę jaśniejszych pasm jest i to widać.Zobaczysz u Ciebie tez będzie ok.
Zielono nie będzie. Szaro-srebrno będzie i błękitno pasmami Po farbie ten kolor jest naprawdę lodowaty. Jakby blond który ma szron. Ale to sie zmywa w ciągu tygodnia albo od ręki jesli kilka razy umyjesz włosy- mnie nie przeszkadza. Wygląda jakby przesadziło sie z płukanką.
Oczywiście wychodzi tak na rozjaśnianych do białego. Ty aż tak nie masz wiec myśle że będzie dobrze, a jak nie to pomyjesz.
Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Jak narzie to wydaje mi sie ze mam kilka niebieskich pasemek
wysusze i zdam relacje ;d
Możesz mieć bo to w końcu mroźny blond.
ma w h*%! niebieskiego barwnika. To dlatego. Ale to zejdzie jak schodzi szampon fioletowy czy płukanka- bez obaw. Przy robieniu samego odrostu już nie ma niebieskiego, jest tylko gdy nakłada się na całe jaśniutkie wlosy.

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
A jeśli zrobię wodą 12% ?


dziękuję ale czasami dla mnie to jest koszmar, nie chcę ich prostować żeby nie niszczyć i póki długość jest taka nijaka dziwnie wyglądają takie grube, poskręcane włosy, same z siebie za cholerę się nie chcą ułożyć. Marzę o cienkich, delikatnych włosach ale niestety nic z tego, nawet jak pocieniuję żeby były lżejsze to i tak .. pfff.
Nie powinnaś dawać 12% do superrozjaśniacza chyba że producent tak zaleca. Ale to bez sensu bo skoro farba ma poziom 9 to poziomu samą wodą nie przebijesz. Trzeba było brać 10 lub wyżej jeśli chciałaś jaśniej.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, słonce Ty moje, poszukam zaraz na necie babeczki z kolorem jaki chciałabym miec, albo z palety jakiejs, bo juz sama nie wiem jaki chce poziom.
Ok zaraz zobaczymy co tam wynalazłaś.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:19   #3339
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

a u mnie jesien na maxa wyszlam sobie na zakupy i taka plucha na plusie pada do tego mzawka jak ja bym chciala zime z prawdziwego zdarzenia ale w belgii to chyba graniczy z cudem
cala magia swiat traci na swoim cudzie przy takiej pogodzie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:24   #3340
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
efcia.. ło matko, jakie grubaśne włosy!!!!

adzio, damy rade
jak miałam bardzo jasne w wakacje, to uwazałam, ze są jasne, jak teraz mam ciemniejsze, to oczywiscie są za ciemne. Nigdy babie nie dogodzisz.

Ja kupię rozjaśniacz joanne naturię i zrobie z woda 6%, bo mi jeszcze po garnierze kilka butelek zostało. Ostatnio byłam z niego bardzo zadowolona, to mam nadzieje ze i tym razem zejdzie szybciutko. Tylko wtedy zaszalałam i dałam wodę 12% i juz po 3 minutach leciałam zmywac Ale włoski miałam miekkie i błyszczace, jakbym conajmniej farbe robiła a nie rozjasniacz
Mam nadzieje ze jakoś nam to wyjdzie
Ja tez będę robić przed świętami lub w drugi dzień świąt wieczorem.To jeszcze nie wiem jak będę stać z czasem.Ja tez mam jeszcze parę farb w domu wiedz może po prostu wezmę wodę z farb albo rozciecze ta z rozjasniacza.To mówisz ta naturie bierzesz.Ja chyba nie zdążę jechać do hurtowni jak przyjadę do pl a przez internet nie zamówię.Dlatego zostaje mi sklepowy.
Czy to tym robiłaś ostatnio? Jakieś nowe opakowania czy co?




---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Zielono nie będzie. Szaro-srebrno będzie i błękitno pasmami Po farbie ten kolor jest naprawdę lodowaty. Jakby blond który ma szron. Ale to sie zmywa w ciągu tygodnia albo od ręki jesli kilka razy umyjesz włosy- mnie nie przeszkadza. Wygląda jakby przesadziło sie z płukanką.
Oczywiście wychodzi tak na rozjaśnianych do białego. Ty aż tak nie masz wiec myśle że będzie dobrze, a jak nie to pomyjesz.

Możesz mieć bo to w końcu mroźny blond.
ma w h*%! niebieskiego barwnika. To dlatego. Ale to zejdzie jak schodzi szampon fioletowy czy płukanka- bez obaw. Przy robieniu samego odrostu już nie ma niebieskiego, jest tylko gdy nakłada się na całe jaśniutkie wlosy.

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------


Nie powinnaś dawać 12% do superrozjaśniacza chyba że producent tak zaleca. Ale to bez sensu bo skoro farba ma poziom 9 to poziomu samą wodą nie przebijesz. Trzeba było brać 10 lub wyżej jeśli chciałaś jaśniej.


Ok zaraz zobaczymy co tam wynalazłaś.
Dziękuje jak zwykle nie zawodna.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-12-10 o 13:21
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:27   #3341
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Bunny, a jeśli nałożyłabym Wella Koleston Perfect, rozświetlony special blond 12/0 do jakiego poziomu by mi rozjaśniło ?
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 13:35   #3342
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

adzio, ja robiłam jakąs taką zieloną naturia, tzn zielone opakowanie do pasemek i balejażu.

Ja bede robic wczesniej, w tym co bedzie, bo potem juz nie bede sie babrac.

bunny, taki kolor miałam w wakacje- rozjasniony słoncem. To 9? Chciałabym znów coś takiego włąsnie. To było robione bezowym garnierem, ale teraz juz tak nie wychodzi.. Moze byc o ton ciemniej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg taki kolor.jpg (21,6 KB, 43 załadowań)
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:40   #3343
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dołączam zdjęcie jak wyglądały moje włosy PRZED (wcześniej błąd: napisałam po) pierwszym nałożeniu Wellatonu woda 9%, taka jak w pudełku.
Wow, i Wellaton 12/0 złapał na takich włosach? Nieźle!
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:44   #3344
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Wow, i Wellaton 12/0 złapał na takich włosach? Nieźle!
Przypominam, że farbowałam 3x
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:45   #3345
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Tak, tak, wiem, chodzi mi o to, że w ogóle cokolwiek ta farba złapała po pierwszym użyciu, bo włosy jednak miałaś dość ciemne. A wnioskuję, że złapała, skoro postanowiłaś dalej nią robić
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:47   #3346
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka, robiłam tą -
http://www.perfectmousse.pl/produkty...locisty-blond/
trudno uwierzyc co?
jaaa... a pisze złocisty blond... a sprawdzałaś na próbniku jak wychodzi?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:50   #3347
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Tak, tak, wiem, chodzi mi o to, że w ogóle cokolwiek ta farba złapała po pierwszym użyciu, bo włosy jednak miałaś dość ciemne. A wnioskuję, że złapała, skoro postanowiłaś dalej nią robić
Ano udało się, też byłam w szoku i jestem z siebie dumna że mi się samodzielnie udało ale zawzięłam się po tym, jak fryzjer powiedział mi, że się tego nie podejmie
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:50   #3348
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dziewczyny mnie tak juz wzielo swiatecznie jakie choinki u was kroluja w swieta sztuczne czy prawdziwe ????i czy dan jest u was na stole 12
bo my w niedziele zamierzamy kupic taka naturalna w doniczce zeby pachnialo ...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-10 o 13:52
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:51   #3349
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kotka, nie mieli próbników i poszłam w ciemno.. zawierzyłam producentowi a zrobiłąm głupotę.

cascada, ale Ty juz masz nastrój
U mnie wisza złote kolare na oknie dekorowane aniołkami i dzwoneczkami i gwiazde tez juz powiesiłam.. i to kilka dni temu :P
U nas bedzie prawdziwa choinka, kradziona prosto z pola pod lasem
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-12-10 o 13:52
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 13:57   #3350
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ha no i wzięłam tą c12, ostatnie opakowanie akurat było w rossmanie to pomyślałam znak jakiś :P ale nie wiem czy przed świętami nią zrobię czy po, żeby odrost trochę większy, to zobaczę jak mi rozjaśni naturalki no i wzięłam jeszcze odżywkę isany różową bo na promocji była i dorwałam to serum z apteczki babuni z joanny z miodem i proteinami mlecznymi to dwa na zapas wzięłam dobrze, że z Mamą byłam to mnie odciągnęła od półek z kosmetykami (w końcu oficjalnie nie kupuje żadnych rzeczy do włosów, bo mi miejsca w łazience brakuje na nie). Najgorsze, że rękawiczkę zgubiłam, ale kupiłam nowe takie z sznureczkiem jak dla dzieci, żeby przywiązać i nie zgubić :P
Adzi to po excell 8.13 efekt?
Efcia90 pasuje Ci ten blond, naturalnie wygląda
Co do fryzjerów, podobnie jak Mysia nigdy nie byłam zadowolona, chociaż chodziłam do różnych tych "z wyższej półki" także, dlatego wolę robić sama i mieć pretensje do siebie, a co do farbowania co miesiąc to cóż, przy tak jasnych włosach mój odrost wygląda prawie jak czarny, więc wygląda to tragicznie i nie ma rady trzeba zafarbować
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:58   #3351
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka, nie mieli próbników i poszłam w ciemno.. zawierzyłam producentowi a zrobiłąm głupotę.

cascada, ale Ty juz masz nastrój
U mnie wisza złote kolare na oknie dekorowane aniołkami i dzwoneczkami i gwiazde tez juz powiesiłam.. i to kilka dni temu :P
U nas bedzie prawdziwa choinka, kradziona prosto z pola pod lasem
mysia no to uroczo maly napewno uradowany
wkoncu swieta za 2tyg
ja nawet robie liste co gotowac mam zeby pozniej nie bylo niespodzianki
choinka naturalna z lasu mmmm moja tez naturalna bedzie tyle ze w doniczce z ziemia zeby dluzej postala.

co do fryzjerow to nie chodze do tych z wyzszej polki bo to nie o to chodzi ..trzeba znalezc takiego fryzjera u ktorego wiekszosc klientek jest zadowolona..ja tak znalazlam swoja..;to zwykla dziewczyna majaca salon w domu na dole...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-10 o 14:02
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:05   #3352
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ale nawet jeśli byłaby to twoja przyjaciólka-fryzjerka to nie robiłaby ci wlosów co miesiąc za 25zl. Sam koszt farby profesjonalnej jest najczęściej wyższy a gdzie robocizna, nawet znikoma?
.
zawsze wlosy robilam u mojej kolezanki fryzjerki dopiero od 2m-c nie robie u niej... placilam jej 35zł a oprucz tego sama kupowalam farbę w drogeri... wiec wychodzilo ponad 50zł

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka, nie mieli próbników i poszłam w ciemno.. zawierzyłam producentowi a zrobiłąm głupotę.
aha... no szkoda a na opakowaniu taki słoneczny ten kolor aaaa zamówilam sobie ta maske co poleciłaś z loreala
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:11   #3353
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ok dziewczyny muszę już wychodzić do pracy ale strzeliłam wam jeszcze foto mojego makijażu na dziś.Niestety w unifonie zawodowym ale trudno.Nie bardzo sie przylozylam dzis bo spedzilam z wami caly moj wolny czas Ale opłacało się.Blondasy miłego dnia i do jutra.Jutro na szczęście mam WOLNE!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 273.jpg (51,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 276.jpg (87,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 272.jpg (89,5 KB, 46 załadowań)
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:13   #3354
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Ha no i wzięłam tą c12, ostatnie opakowanie akurat było w rossmanie to pomyślałam znak jakiś :P ale nie wiem czy przed świętami nią zrobię czy po, żeby odrost trochę większy, to zobaczę jak mi rozjaśni naturalki no i wzięłam jeszcze odżywkę isany różową bo na promocji była i dorwałam to serum z apteczki babuni z joanny z miodem i proteinami mlecznymi to dwa na zapas wzięłam dobrze, że z Mamą byłam to mnie odciągnęła od półek z kosmetykami (w końcu oficjalnie nie kupuje żadnych rzeczy do włosów, bo mi miejsca w łazience brakuje na nie). Najgorsze, że rękawiczkę zgubiłam, ale kupiłam nowe takie z sznureczkiem jak dla dzieci, żeby przywiązać i nie zgubić :P
Adzi to po excell 8.13 efekt?
Efcia90 pasuje Ci ten blond, naturalnie wygląda
Co do fryzjerów, podobnie jak Mysia nigdy nie byłam zadowolona, chociaż chodziłam do różnych tych "z wyższej półki" także, dlatego wolę robić sama i mieć pretensje do siebie, a co do farbowania co miesiąc to cóż, przy tak jasnych włosach mój odrost wygląda prawie jak czarny, więc wygląda to tragicznie i nie ma rady trzeba zafarbować
Tak
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:15   #3355
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mysia no to uroczo maly napewno uradowany
wkoncu swieta za 2tyg
ja nawet robie liste co gotowac mam zeby pozniej nie bylo niespodzianki
choinka naturalna z lasu mmmm moja tez naturalna bedzie tyle ze w doniczce z ziemia zeby dluzej postala.

co do fryzjerow to nie chodze do tych z wyzszej polki bo to nie o to chodzi ..trzeba znalezc takiego fryzjera u ktorego wiekszosc klientek jest zadowolona..ja tak znalazlam swoja..;to zwykla dziewczyna majaca salon w domu na dole...
mały juz nie moze się doczekac mikołaja pod choinką, choinki w ogóle wyjazdu do dziadków. Codziennie po kilkanascie razy mnie pyta czy to już niedługo

A atmosfera przygotowan światecznych, to jest dla mnie własnie to coś. Uwielbiam zapach świat i szelest ubieranej choinki. U nas jest tradycją, ze zawsze w wigilie po prezentahc i obżarstwie robimy sobie taki quiz świateczny. Sa druzyny, które odpowiadaja na pytania. Czasem to nam się mało nie pobija o te punkty

Co do fryzjera, to ja brałam takiego, co to niby gwiazdy robił i w ogole miał byc boski. Przekonywał mnie tez, jak to pieknie wyjdzie, a efekt był taki, ze spalił mi włosy, ściał, bo uratowac się nie dało i jeszcze zrobił odcien zupełnie do mnie nie pasujący..
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
zawsze wlosy robilam u mojej kolezanki fryzjerki dopiero od 2m-c nie robie u niej... placilam jej 35zł a oprucz tego sama kupowalam farbę w drogeri... wiec wychodzilo ponad 50zł

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------



aha... no szkoda a na opakowaniu taki słoneczny ten kolor aaaa zamówilam sobie ta maske co poleciłaś z loreala
niestety :/
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:20   #3356
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Bunny, a jeśli nałożyłabym Wella Koleston Perfect, rozświetlony special blond 12/0 do jakiego poziomu by mi rozjaśniło ?
Zależy jaki masz poziom odrostu naturalnego i z jaką wodą.
Ale przy wodzie 9 czy 12% i poziomie 6 i nie niższym to do 12 poziomu.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
adzio, ja robiłam jakąs taką zieloną naturia, tzn zielone opakowanie do pasemek i balejażu.

Ja bede robic wczesniej, w tym co bedzie, bo potem juz nie bede sie babrac.

bunny, taki kolor miałam w wakacje- rozjasniony słoncem. To 9? Chciałabym znów coś takiego włąsnie. To było robione bezowym garnierem, ale teraz juz tak nie wychodzi.. Moze byc o ton ciemniej.
To poziom 8/9. Patrzę na te wellatony i nie ma 8.3. Ale zawsze można zrobić 8.0 i 9.3 i będzie złociście i pośrednio w poziomie
Bo jest jeszcze 7.3 ale on już ciemny. A ryzykować 9.3 i 7.3 żeby dało 8.3 to może być bolesne.

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Przypominam, że farbowałam 3x
Ale wellaton 12.0 i 12.1 to są blondy specjalne a wiec mają podwójną moc rozjaśniania i niszczenia więc musiało rozjasnić.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny mnie tak juz wzielo swiatecznie jakie choinki u was kroluja w swieta sztuczne czy prawdziwe ????i czy dan jest u was na stole 12
bo my w niedziele zamierzamy kupic taka naturalna w doniczce zeby pachnialo ...
U mnie zawsze sztuczna- taka tradycja i nie ma kto sprzątać igieł.
Dań tylko kilka bo jesteśmy tylko w 4 osoby na święta.
Kto by to przejadł...
u mnie nie ma świąt typowo rodzinnych- są tylko rodzice, córki i zięciowie no i zwierzaki- psy, koty, świnki morskie i króliki

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Adzio bardzo ładny makijaż, taki delikatny.
Zapomniałam napisać- w ogólnym oglądzie to c12 jest bardzo podobny do koloru dziewczyny z twojego avka.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:22   #3357
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Bunny dziękuję zdam relacje prawdopodobnie jutro

Yatta czemu poszczułam??

Kochaneczka ślicznie

Adzi śliczny makijaż
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:26   #3358
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziękuję Buuny
A co do panny z pudla to jeszcze nie miałam jej w dłoniach a wiedz tak za bardzo nie mogę stwierdzić.Jeszcze półtora tyg i jadę do POLSKI.Od razu lecę na zakupki to obczaję.Juz nie mogę się doczekać jak synuś od Mysi
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:27   #3359
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dziewczyny mam do was pytanie :

od 5 miesięcy zapuszczam swój naturalny kolor włosów ciemny blond .
sytuacja wygląda teraz tak,że mam od przedziałka 6 cm odrost ciemny blond no a reszta to jasny ,bardzo jasny blond.

Chodzi mi po głowie rozjaśnienie włosów TYLKO NA PRZEDZIAŁKU a resztę zostawić aby ta róznica ciemne-jasne się zatarłą ... albo zrobić na tym przedziałku pasemka ale nie wiem czy to będzie dobrze wyglądało? robiła któraś z was tak włosy?a może macie fotki takiego farbowania?

blond bunny jesteś już prawie fryzjerką więc może poradzisz
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:27   #3360
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Bunny dziękuję zdam relacje prawdopodobnie jutro

Yatta czemu poszczułam??

Kochaneczka ślicznie

Adzi śliczny makijaż
Dziekuje
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.