Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-22, 21:56   #2011
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Bayka, możesz wypróbować też dzieciaczkowe myjadła. Polecam gorąco balsam do kąpieli Babydream dla mam różowy oraz żel dla dzieci Babydream niebieski.
Żele są tanie, wydajne i mają łagodny skład
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 22:14   #2012
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Bayka, możesz wypróbować też dzieciaczkowe myjadła. Polecam gorąco balsam do kąpieli Babydream dla mam różowy oraz żel dla dzieci Babydream niebieski.
Żele są tanie, wydajne i mają łagodny skład
Baby dream znam i uwielbiam niebieski szampon rumiankowi i olejek dla kobiet w ciazy fur mama sa wspaniale jak bede tylko miala okazje t zakupie/zamowie te polecane przez Ciebie puki co idac za Twoja rada zobacze co z asortymentu dla mam i maluszkow jest dostepne u mnie. Wlasnie wyczytalam tez o myciu twarzy zelami do higieny intymnej ze wzgldu na ich delikatnosc moze to byloby cos dla mnie

Caly wolny czas z pracy spedze z nosem w internecie poszukujac informacji dzisiaj to juz kilkanascie godzin czytam i zapisuje sobie ale przynajmniej zuzyje ten czas pozytecznie, a po powrocie do pracy, kiedy juz nie bede miala za duzo czasu na doksztalcanie sie przynajmniej moze bede miala juz tyle informacji, ze zbiore zestaw kosmetykow taki, ktory mi bedzie sluzyl
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 06:48   #2013
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Baby dream znam i uwielbiam niebieski szampon rumiankowi i olejek dla kobiet w ciazy fur mama sa wspaniale jak bede tylko miala okazje t zakupie/zamowie te polecane przez Ciebie puki co idac za Twoja rada zobacze co z asortymentu dla mam i maluszkow jest dostepne u mnie. Wlasnie wyczytalam tez o myciu twarzy zelami do higieny intymnej ze wzgldu na ich delikatnosc moze to byloby cos dla mnie

Caly wolny czas z pracy spedze z nosem w internecie poszukujac informacji dzisiaj to juz kilkanascie godzin czytam i zapisuje sobie ale przynajmniej zuzyje ten czas pozytecznie, a po powrocie do pracy, kiedy juz nie bede miala za duzo czasu na doksztalcanie sie przynajmniej moze bede miala juz tyle informacji, ze zbiore zestaw kosmetykow taki, ktory mi bedzie sluzyl
ja bym jeszcze dorzuciła, że dopóki stan skóry nie będzie zadowalający to kupuj podkłady nawilżające, bo lepiej zmatowić twarz bibułką poprawić podkład i przypudrować niż dokładać matujący podkład na nie nawilżoną, z na wpół startym podkładem
matujące podkłady szybciej zasychają i trudniej je rozprowadzić na nierównej strukturze skóry, a nawilżający wyrówna to co się nie starło z poprzedniego makijażu... z resztą są malutkie chusteczki do demakijażu - ja bym zmyła makijaż i zrobiła go jeszcze raz
nie mieszaj dwóch podkładów - kup sobie jakąś plastikową butelkę z atomizerem i przelej trochę podkładu, albo w jakiś szczelny słoiczek i poprawiaj tym samym
tak samo krem pod podkład można w jakimś zastępczym opakowaniu nosić
ja tak wszystko noszę... o perfumach w małym atomizerku też chyba nie muszę wspominać
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 07:42   #2014
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja bym jeszcze dorzuciła, że dopóki stan skóry nie będzie zadowalający to kupuj podkłady nawilżające, bo lepiej zmatowić twarz bibułką poprawić podkład i przypudrować niż dokładać matujący podkład na nie nawilżoną, z na wpół startym podkładem
matujące podkłady szybciej zasychają i trudniej je rozprowadzić na nierównej strukturze skóry, a nawilżający wyrówna to co się nie starło z poprzedniego makijażu... z resztą są malutkie chusteczki do demakijażu - ja bym zmyła makijaż i zrobiła go jeszcze raz
nie mieszaj dwóch podkładów - kup sobie jakąś plastikową butelkę z atomizerem i przelej trochę podkładu, albo w jakiś szczelny słoiczek i poprawiaj tym samym
tak samo krem pod podkład można w jakimś zastępczym opakowaniu nosić
ja tak wszystko noszę... o perfumach w małym atomizerku też chyba nie muszę wspominać
Az wstyd sie przyznac, ale ja nigdy nie zwracalam uwagi na rodzaj podkladu-czy nawilzajacy czy jaki u mnie to wygladalo tak, ze kupowalam po prostu najjasniejszy pamietam tylko jak kupowalam podklad Soray to te dzielily sie na kryjace i matujace, wiec bralam kryjacy. Bardzo podobal mi sie jego kolor, choc byl dla mnie za ciemny, i podklad ten dawal takie fajne rozswietlenie buzi

Widze, ze sama jestem sobie winna, ze to wszystko mi sie kupy nie trzyma na to, zeby przetrzec chusteczka do demakijazu nie wpadlam, a to takie szybkie, proste, i duzo lepsze niz wsmarowywanie nowych warstw na te poprzednie-zepsute
I tez z tymi pudeleczkami...nawet mam takie niby na wyjadz a takze takie miniaturowe pudeleczka hermetyczne(na prawde malutkie), teraz z nich skorzystam
az mi glupio, bo sie zastanawiam, czemu ja sama na takie proste rzeczy nie wpadlam i robilam tyle glupich bledow, do tego jeszcze sie dziwilam czemu cos jest nie tak
Dziekuje za cenne porady Tobie jak i wszystkim Wam dziewczyny
Na prawde wdroze je w zycie, najwyzszy czas
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 09:35   #2015
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
oliwe z oliwek mam, ale ona zapchala manie kiedys tak strasznie, ze potem mialam kilka tygodni pod skura wielkie gule, a to dlatego, ze probowalam oliwy do metody OCM i teraz sie jej boje tak samo olej kokosowy, ale chyba oba sa dosc komedogenne
z tego co wiem olej kokosowy może być komedogenny, ale oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia już nie, może miałaś jakąś "normalną" Mi po OCM różne dziwne rzeczy się działy na twarzy, kilka razy próbowałam i za każdym razem twarz coraz gorzej reagowała... Szkoda, że nie każdemu to pasuje

Co do mycia - wybierz cokolwiek delikatniejszego. Jak pisała Quench, jakiś płyn do mycia/mydełko dla małych dzieci, nawet delikatny żel do higieny intymnej Zwykłe mydło zazwyczaj jest zbyt agresywnym detergentem, mocno narusza barierę lipidową, co prowadzi do przesuszania.
i ogólnie to życzę powodzenia w rewolucji kosmetycznej, która chyba się u Ciebie szykuje
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 10:24   #2016
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
To zależy od kremu. Z jednymi żel hialuronowy łączy się bardzo ładnie, do tego przyspiesza wchłanianie (np. Epitheliale A.H), a z innymi się w ogóle nie współpracuje (u mnie dotyczyło to np. Cicaplastu LRP - tej balsamowej wersji).
Jakie nazwy... Ja próbowałam łączyć z Penatenem i oliwkową Ziają...
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
z tego co wiem olej kokosowy może być komedogenny, ale oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia już nie, może miałaś jakąś "normalną" Mi po OCM różne dziwne rzeczy się działy na twarzy, kilka razy próbowałam i za każdym razem twarz coraz gorzej reagowała... Szkoda, że nie każdemu to pasuje

Co do mycia - wybierz cokolwiek delikatniejszego. Jak pisała Quench, jakiś płyn do mycia/mydełko dla małych dzieci, nawet delikatny żel do higieny intymnej Zwykłe mydło zazwyczaj jest zbyt agresywnym detergentem, mocno narusza barierę lipidową, co prowadzi do przesuszania.
i ogólnie to życzę powodzenia w rewolucji kosmetycznej, która chyba się u Ciebie szykuje
Co tzn?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 10:26   #2017
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
z tego co wiem olej kokosowy może być komedogenny, ale oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia już nie, może miałaś jakąś "normalną" Mi po OCM różne dziwne rzeczy się działy na twarzy, kilka razy próbowałam i za każdym razem twarz coraz gorzej reagowała... Szkoda, że nie każdemu to pasuje

Co do mycia - wybierz cokolwiek delikatniejszego. Jak pisała Quench, jakiś płyn do mycia/mydełko dla małych dzieci, nawet delikatny żel do higieny intymnej Zwykłe mydło zazwyczaj jest zbyt agresywnym detergentem, mocno narusza barierę lipidową, co prowadzi do przesuszania.
i ogólnie to życzę powodzenia w rewolucji kosmetycznej, która chyba się u Ciebie szykuje
A dziekuje tak, szyszuje sie duza rewolucja, oj duza
dzis ide kupic cos delikatnego do mycia twarzy, puki co tylko to bedzie zmiana, bo na zamowione kosmetyki pewnie poczekam cos ponad tydzien. Ale wtedy zaczne dzialac zamowilam tez takie serum z 8% wit c i 30^ ginko biloba, mam nadzieje, ze to pomoze na przebarwienia powinno

Filtr zamowilam niestety taki, ktory moze zostac naruszony przez kolorowke, ale pomyslalam, ze zeby sie nie zmarnowal to bede na niego tylko delikatnie nakladac odrobine pudru, juz bez podkladu itd. W ten sposob filtr sie nie zmarnuje, buzia bedzie ochroniona a i cera odpocznie od podkladu

Mam jeszcze pytanie, niestety az wstyd o to pytac, no ale zapyam
jak dziewczyny rozprowadzacie podklad na granicy z wlosami? Bo ja chocbym nie wiem jak sie starala, jak dokladnie rozcierala to ZAWSZE go tam i tak widac bo mnie zalamuje a do linii wlosow staram sie dociagac i tak jak najmniejsza, najciensza warstwe podkladu, bo wiem, ze znowu bedzie problem

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Co tzn?
sprzyja tworzeniu sie zaskornikow, skladniki komedogenne w kosmetykach zapychaja pory.
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak

Edytowane przez Bayka
Czas edycji: 2012-07-23 o 10:28
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 10:38   #2018
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
A dziekuje tak, szyszuje sie duza rewolucja, oj duza
dzis ide kupic cos delikatnego do mycia twarzy, puki co tylko to bedzie zmiana, bo na zamowione kosmetyki pewnie poczekam cos ponad tydzien. Ale wtedy zaczne dzialac zamowilam tez takie serum z 8% wit c i 30^ ginko biloba, mam nadzieje, ze to pomoze na przebarwienia powinno

Filtr zamowilam niestety taki, ktory moze zostac naruszony przez kolorowke, ale pomyslalam, ze zeby sie nie zmarnowal to bede na niego tylko delikatnie nakladac odrobine pudru, juz bez podkladu itd. W ten sposob filtr sie nie zmarnuje, buzia bedzie ochroniona a i cera odpocznie od podkladu

Mam jeszcze pytanie, niestety az wstyd o to pytac, no ale zapyam
jak dziewczyny rozprowadzacie podklad na granicy z wlosami? Bo ja chocbym nie wiem jak sie starala, jak dokladnie rozcierala to ZAWSZE go tam i tak widac bo mnie zalamuje a do linii wlosow staram sie dociagac i tak jak najmniejsza, najciensza warstwe podkladu, bo wiem, ze znowu bedzie problem

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------


sprzyja tworzeniu sie zaskornikow, skladniki komedogenne w kosmetykach zapychaja pory.
A, dzięki. Ja używam oleju kokosowego na noc... Oby mnie nie zapchał
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 10:47   #2019
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A, dzięki. Ja używam oleju kokosowego na noc... Oby mnie nie zapchał
Obserwuj co i jak, jesli juz uzywasz jakis czasi i wszystko jest ok, to moze Cie nie zapcha. Ja raz po kapieli wysmarowalam sie cala i tak mnie wysypalo nie tylko na twarzy, ale na dekolcie, ramionach i na gornej czesci plecow, ze masakra . A ja nigdy wczesniej nie zwracalam uwagi co zapycha a co nie, kropki czarne na nosie mialam, czasem jakas niespodzianka, ale jakos wagi do tego nie przykladalam, moze juz wczesniej cos mnie lekko zapychalo. Ale po tym oleju to juz w szoku bylam

Chcialam zapytac tez, czy ktoras z Was miala podklad Avene porcelain, bo chcialam zapytac o kolorek, bo ten chyba bym byla w stanie u mnie dostac
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 11:27   #2020
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Jakie nazwy... Ja próbowałam łączyć z Penatenem i oliwkową Ziają...

Co tzn?
zatykający pory

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A, dzięki. Ja używam oleju kokosowego na noc... Oby mnie nie zapchał
to co zapycha jednego nie musi zapychać wszystkich
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 11:29   #2021
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Wstawiam Wam jeszcze zdjecia, bo aparat juz naladowany.

Na zdj. 1 - ja, z podkladem True match C1 rose Ivory. Plama nieroztarta podkladu, ale pod nia mam wielka late nalozonego podkladu. Nad ta nierozmazana plamka nie ma podkladu, wiec widac, ze ten nalozony i roztarty nie odcina sie od skory bez podkladu

Pozostale zdjecia: tak mi sie utleniaja podklady
od lewej jest true match ten c1, po prawej affinitone 3, sand beige. na dole utlenione, u gory swiezo nalozone, nieroztarte.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1938.jpg (33,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1928.jpg (34,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1930.jpg (34,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1933.jpg (31,6 KB, 13 załadowań)
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 11:35   #2022
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Dziewczyny serdecznie dziekuje za odzew i za wszelkie porady

Dziewczyny a czym zmywacie makijaz/myjecie twarz? Bo wstyd sie przyznac, ale ja myje mydlem w plynie. Wysusza strasznie, wiem, czuje po mojej skorze, ale mi sie wydaje, ze produkt do mycia twarzy jest na skorze tak krotko, ze niewiele moze jej pomoc, chocby byl najwspanialszy na swiecie-pewnie bardzo sie myle? Co byscie mi polecily? Moze moglabym myc takim olejkiem pod prysznic Eucerin na przyklad, albo jest u mnie taki z olejem z awokado i lecytyna...tylko boje sie czy nie zapcha i nie zablokuje dosstepu kremu, ktory po myciu bede nakladac?

No to ja najpierw zmywam makijaż Vichy purete themale 3w1. Mam dwie wersje jedną jakby takie mleczko do wszystkich rodzajów skóry.https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...emakijazu.html. Dla mnie jest w porządku. Ładnie usuwa makijaż. Nawet eyelinery, chociaż tu trzeba trochę się pomęczyć . Ale nie podrażnia. I mam drugi z tej serii https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ra-wersja.html . Jest on do skóry wrażliwej. Tak samo dobrze oczyszcza, ale nie przepadam za nim ponieważ po zmyciu makijażu zostawia taki tłusty filtr, przez co trzeba jeszcze twarz wodą przemyć.
Jeśli chodzi o oczyszczanie twarzy to polecam pianke Iwostin https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...szczajaca.html. Mi starczyła na jakieś 7 miesięcy . Widziałam że też mają nawilżający ale nie używałam. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...emakijazu.html
Teraz używam La Roche Posay https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...tive-skin.html. TYlko mniejszy, z limitowanki. Ogólnie ładnie oczyszcza, ale na temat matowienia nie wypowiem się, bo mi skóra nie się świeci . Do tego 2 razy w tygodniu używam peelingudo twarzy a zaraz po niej nakładam maseczkę. No i tak wygląda moja pielęgnacja. W końcu mam hopla na punkcie nieskazitelnej cery

Edytowane przez Sabriel_
Czas edycji: 2012-07-23 o 11:36
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 12:08   #2023
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dla mnie idealny był effaclar z la roche posay - o ten http://aleleki.pl/images/effaclar%20zel.jpg.

Butla jest wielka, ma fajny dozownik i jest mega wydajny, mi starczyłby chyba na kilka lat. Jest bardzo neutralny, bezzapachowy. Dla mnie był idealny
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 15:22   #2024
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
A dziekuje tak, szyszuje sie duza rewolucja, oj duza
dzis ide kupic cos delikatnego do mycia twarzy, puki co tylko to bedzie zmiana, bo na zamowione kosmetyki pewnie poczekam cos ponad tydzien. Ale wtedy zaczne dzialac zamowilam tez takie serum z 8% wit c i 30^ ginko biloba, mam nadzieje, ze to pomoze na przebarwienia powinno

Filtr zamowilam niestety taki, ktory moze zostac naruszony przez kolorowke, ale pomyslalam, ze zeby sie nie zmarnowal to bede na niego tylko delikatnie nakladac odrobine pudru, juz bez podkladu itd. W ten sposob filtr sie nie zmarnuje, buzia bedzie ochroniona a i cera odpocznie od podkladu

Mam jeszcze pytanie, niestety az wstyd o to pytac, no ale zapyam
jak dziewczyny rozprowadzacie podklad na granicy z wlosami? Bo ja chocbym nie wiem jak sie starala, jak dokladnie rozcierala to ZAWSZE go tam i tak widac bo mnie zalamuje a do linii wlosow staram sie dociagac i tak jak najmniejsza, najciensza warstwe podkladu, bo wiem, ze znowu bedzie problem

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------


sprzyja tworzeniu sie zaskornikow, skladniki komedogenne w kosmetykach zapychaja pory.
daawno temu miałam ten kłopot, ale u mnie wynikało to ze zbyt suchej skóry na czole mało tego na linii włosów tylko podkład potrafił się utlenić
Jeśli masz suchą lub odwodnioną cerę i każdy podkład podkreśla skórki może powinnaś zacząć używać miceli i przez parę dni nie myć buzi wodą?
myjadła z użyciem wody nawet te najłagodniejsze w mniejszym lub większym stopniu jednak wysuszają. Normalna czy tłusta cera tego nie odczuje. Ale sucha z natury lub odwodniona "cierpi" i używanie tylko miceli i mleczka po paru dniach może dać dużą ulgę i poprawę kondycji.
Ale również polecam żele i oliwki Babydream-tanie i fajne składy - byle nie mydło
Do regeneracji i likwidacji skórek polecam Alantany(o ile miałabyś dostęp), maści, krem- w zimie gdy mi broda obłaziła i cera była ściągniętą w parę dni Alantany przywracały jej normalność np ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...inami-a-e.html

ten affinitone toż to istna pomarańcza
nie myślałaś że może od stosowania na noc klasycznego kremu Nivea w dzień może Ci się warzyć ten podkład? Przy pomniało mi sie że kiedyś miałam na noc fajny regeneracyjny ciężki krem ale potem dostrzegłam związek między nim a zachowywaniem się makijażu na drugi dzień
w ogóle na dzień pod makijaż smarowałaś się jakimś kremem? czy od razu po umyciu mydłem kładłaś makijaż?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 16:47   #2025
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja rani twarzy nie myje, bo wyczytalam, ze to niepotrzebnie wysusza, i chcialam sprobowac czy mi to pomoze ten nieszczesny krem nivea i tak rano jest wchloniety a pozostalosc pewnie wtarta w poduszke
wiec rano smaruje zwyklym kremem na dzien, a wtedy makijaz.

Z tym pudrem na granicy wlosow to by sie zgadzalo, ze to moze byc od suchosci skory, bo ze sucha mam, mimo ze jest mieszana to wiem na bank, bo ciagle podklady podkreslaja mi suche skorki,a z nosa co kilka dni skora mi zlazi platami, tak sie luszczy

Z tymi micelam to chetnie sprobuje, ale dzis juz bylam na zakupach i kupilam delikatny (tak mi sie wydaje) krem do mycia z olejkami itd. Pstosuje go jakis czas, jak nie pomoze to wtedy sprubuje np tych miceli czy cos

oh, juz sie nie moge doczekac mojego zamowienia, tam beda kosmetyki z prawdziwego zdarzenia a nie krem nivea krem z nawilzajacym mocznikiem i inny z wit C taki na dzien itd wierze, ze mi to wszystko pomoze

Kupilam tez jeden jasny podklad, taki lekki w konsystencji, przynajmniej nie jest matujacy, i nie sciaga ani nie wysusza, wiem, bo juz kiedys go mialam, nie lubilam go bo kryje slabo i jest wodnisty, no ale nie ma co zalepiac puki co skory tymi ciezszymi dopuki nie mam jej do porzadku doprowadzone

Znalazlam tez szafe gosha, i tam byl bardzo jasny podklad, nie pamietam numerka, ale chyba 112 porcelain. Znacie go, dobry jest?
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 17:15   #2026
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Śnieżki, nie wiem, czy się natknęłyście na zdjęcie faceta który jedna połowę twarzy ma jakby zdecydowanie starszą niż drugą? http://www.sunny923.com/includes/blo...1&post_id=2451
Facet jest żywym potwierdzeniem na to, jak słońce przyspiesza starzenie się cery, i bez gadania o jakiś uwarunkowaniach genetycznych...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 17:25   #2027
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Śnieżki, nie wiem, czy się natknęłyście na zdjęcie faceta który jedna połowę twarzy ma jakby zdecydowanie starszą niż drugą? http://www.sunny923.com/includes/blo...1&post_id=2451
Facet jest żywym potwierdzeniem na to, jak słońce przyspiesza starzenie się cery, i bez gadania o jakiś uwarunkowaniach genetycznych...

no odrobinkę widziałam twarz nauczycielki-co to swoją połówką od okna była starsza ale gościu wymiata-wręcz się nad ingerencją grafika zastanawiam
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 23:26   #2028
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Śnieżki, nie wiem, czy się natknęłyście na zdjęcie faceta który jedna połowę twarzy ma jakby zdecydowanie starszą niż drugą? http://www.sunny923.com/includes/blo...1&post_id=2451
Facet jest żywym potwierdzeniem na to, jak słońce przyspiesza starzenie się cery, i bez gadania o jakiś uwarunkowaniach genetycznych...
Ja to na co dzień obserwuję w swoim otoczeniu. Moja mama jest o 20 lat starsza od swojej szwagierki. A to ona wygląda na starszą, bo co tydzień odwiedza solarium i smaży się na słońcu.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 23:44   #2029
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Czy puder bambusowy BU jest dostępny w jakiejś drogerii czy trzeba go zamawiać?
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 07:48   #2030
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Czy puder bambusowy BU jest dostępny w jakiejś drogerii czy trzeba go zamawiać?
BU-to Biochemia Urody, tylko przez neta

http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-powders.html
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 07:52   #2031
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

kwas hialuronowy mozna dodac do toniku, mieszać z jakimś olejkiem
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 14:04   #2032
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Bladziochy, próbowałyście tego pudru? http://www.rossnet.pl/Produkt/Synerg...Piaskowy,96448 . Jadę jutro do miasta i zastanawiam się czy by nie kupić... Tani jest, dużo nie stracę Jeśli któraś brała, to jaki odcień? Na KWC czytam, że dziewczyny brały odcień niby najciemniejszy, a był bardzo jasny
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 17:17   #2033
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Bladziochy, próbowałyście tego pudru? http://www.rossnet.pl/Produkt/Synerg...Piaskowy,96448 . Jadę jutro do miasta i zastanawiam się czy by nie kupić... Tani jest, dużo nie stracę Jeśli któraś brała, to jaki odcień? Na KWC czytam, że dziewczyny brały odcień niby najciemniejszy, a był bardzo jasny
najjasniejszy jest kolor 03, co nie znaczy że jest jasny bo nie jest, raczej do średnio jasnej lub średniej cery bo jeszcze się utlenia. Kiedyś próbowałam go i pamiętam że jak dla mnie to był bardzo bardzo ciemny
z jasnych drogeryjnych prędzej Rimmel 001 chyba i Manhattan soft compact 0 transparent najjaśniejszy. Bardzo jasne są też z Constance Carrol kolor 17 i 18-ale one w małych drogeryjkach są
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 17:53   #2034
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Bladziochy, próbowałyście tego pudru? http://www.rossnet.pl/Produkt/Synerg...Piaskowy,96448 . Jadę jutro do miasta i zastanawiam się czy by nie kupić... Tani jest, dużo nie stracę Jeśli któraś brała, to jaki odcień? Na KWC czytam, że dziewczyny brały odcień niby najciemniejszy, a był bardzo jasny
ja go mialam, ale zadowolona nie bylam za bardzo. Na twarzy byl bezowo-brzoskwiniowy, do tego tworzyl pudrowa maske, a to nie za dobrze wygladalo

Dziewczyny mialyscie najjasniejszy podklad Fit me? ten porcelain? albo najjasniejszy z Gosha, chyba 112 porcelain?
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 19:18   #2035
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Hmm... A jakieś w miarę niedrogie pudry które można dostać w Rossmanie? Wiem, że tam wybór nie powala, ale zdarzają się perełki, dlatego pytam Chcę kupić puder z myślą o zmatowieniu buzi po użyciu kremu z filtrem... Bambusa na razie sobie odpuszczam - niedługo wyjeżdżam i paczka nie dojdzie ;p
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 19:27   #2036
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Hmm... A jakieś w miarę niedrogie pudry które można dostać w Rossmanie? Wiem, że tam wybór nie powala, ale zdarzają się perełki, dlatego pytam Chcę kupić puder z myślą o zmatowieniu buzi po użyciu kremu z filtrem... Bambusa na razie sobie odpuszczam - niedługo wyjeżdżam i paczka nie dojdzie ;p
Szukaj wśród transparentnych. Astor ma taki, Manhattan i Rimmel także. Uważaj by puder nie zdestabilizował Ci filtra
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 19:29   #2037
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Szukaj wśród transparentnych. Astor ma taki, Manhattan i Rimmel także. Uważaj by puder nie zdestabilizował Ci filtra
A jak sprawdzić czy puder nie destabilizuje filtra? Jestem kompletnie zielona w tym temacie
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 19:39   #2038
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
A jak sprawdzić czy puder nie destabilizuje filtra? Jestem kompletnie zielona w tym temacie
puder nie powinien miec w skladzie talku i miki oraz... tlenku cynku i czegos tam jeszcze nie pamietam niestety wszystkich kladnikow destabilizujacych filtry ale moze Twoj filtr jest stabilny i nieczuły na kolorowke?

Bladzioszki, czy sa wsrod Was takie jak ja, czyli ciemnoblond wlosy i szarozielone oczy? o jasnej cerze wspominac nie musze
bo chcialam zapytac o makijaz oka, pomyslow mi brak!
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 19:49   #2039
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
puder nie powinien miec w skladzie talku i miki oraz... tlenku cynku i czegos tam jeszcze nie pamietam niestety wszystkich kladnikow destabilizujacych filtry ale moze Twoj filtr jest stabilny i nieczuły na kolorowke?

Bladzioszki, czy sa wsrod Was takie jak ja, czyli ciemnoblond wlosy i szarozielone oczy? o jasnej cerze wspominac nie musze
bo chcialam zapytac o makijaz oka, pomyslow mi brak
!
Ja. I mój makijaż to brązowe smokey albo makijaż do opadającej powieki jaki pokazywała Brunetka na youtube klik
I jeszcze minimalistyczna opcja z brązową kreską na powiece (czarna mi nie pasuje).
Szarości, wszelakie róże i fiolety mi nie pasują
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 20:01   #2040
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
A jak sprawdzić czy puder nie destabilizuje filtra? Jestem kompletnie zielona w tym temacie
napisz jaki masz krem z filtrem to rzucę okiem na skład
w drogerii typu rossmann raczej beztalkowego i bezmikowego pudru nie kupisz
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.