Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-14, 13:39   #2311
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
to nie tylko przypadłość Twojego Mario - ja taki syf i bałagan zauważyłam w Blue City - szafa The Balm to było pobojowisko - puste testery, reszta w bałaganie, zasyfione wszystko resztkami, a rzecz działa się około południa w pustym sklepie, chyba był czas na ogarnięcie

Plus skwaśniałe perfumy w testerach... Ile one tam stoją? Chyba rzeczywiście jest sens się zwijać, skoro tak mało klientów, że nawet testerów nie wypsikują...
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 13:41   #2312
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Mam takie samo zdanie. Pisałam już o tym kiedyś, z jaką niemiłą obsługą się tam spotykałam, wyprzedaże właściwie żadne, pustki w sklepach. Szkoda, bo kiedyś bardzo lubiłam Mario. Ostatnio w Reducie naprawdę zostałam miło obsłużona, ale to tylko kropla w morzu.
Ja w M. bylam zawsze przerazona, gdy panie sprzedajace otwieraly z radoscia pelnowymiarowe produkty.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 15:57   #2313
pyzyzmiesem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 311
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczynom z Katowic i okolic polecam promocje na Stawowej w Douglasie - niestety oferta już mocno przebrana, ale mają bardzo ciekawe obniżki. Chyba to jest związane z przenosinami do nowej galerii, bo nowości już nie przychodzą.
pyzyzmiesem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 17:07   #2314
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pyzyzmiesem Pokaż wiadomość
Dziewczynom z Katowic i okolic polecam promocje na Stawowej w Douglasie - niestety oferta już mocno przebrana, ale mają bardzo ciekawe obniżki. Chyba to jest związane z przenosinami do nowej galerii, bo nowości już nie przychodzą.

a jakie są tam przeceny? ile %?
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 17:12   #2315
pyzyzmiesem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 311
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
a jakie są tam przeceny? ile %?
do 70%.
Np. zestaw Diora: "piątki", lakier, konturówka kosztuje 200 zł - porobili gotowe zestawy, ale jak poprosisz to wymieniają kolory. Lakiery Diora po 49 zło, szminkę Kanebo kupiłam za 60 zło, oryginalna cena 260. Czyli warto, ale ostrzegam, że oferta w piątek była bardzo przebrana
pyzyzmiesem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 17:34   #2316
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pyzyzmiesem Pokaż wiadomość
do 70%.
Np. zestaw Diora: "piątki", lakier, konturówka kosztuje 200 zł - porobili gotowe zestawy, ale jak poprosisz to wymieniają kolory. Lakiery Diora po 49 zło, szminkę Kanebo kupiłam za 60 zło, oryginalna cena 260. Czyli warto, ale ostrzegam, że oferta w piątek była bardzo przebrana
ok, dziękuję za odpowiedz
ja jutro ide do szpitala i nawet nie zdążę skoczyć pooglądać, chociaż może i dobrze, bo muszę zużywać
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:06   #2317
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny czy jest jakaś szansa, że ten cień wszedł do stałej oferty: http://cafemakeup.com/2010/05/14/gue...99une-emotion/ znalazłam że to limitka z 2010 roku: http://www.temptalia.com/guerlain-me...or-summer-2010. Zakochałam się w nim .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 21:01   #2318
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest jakaś szansa, że ten cień wszedł do stałej oferty: http://cafemakeup.com/2010/05/14/gue...99une-emotion/ znalazłam że to limitka z 2010 roku: http://www.temptalia.com/guerlain-me...or-summer-2010. Zakochałam się w nim .
Wydaje mi sie, ze w stałej go nie ma, ale znalazłam na Allegro jezeli Cię to ratuje: http://allegro.pl/guerlain-ombre-ecl...339178564.html

__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 21:07   #2319
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Czy chyba zamykają interes w Polsce...
Podobno w Polsce ma zostać maks. 14 perfumerii, ale ja obstawiam mniej jak mam być szczera. We Wrocławiu jeszcze z 2 miesiące temu szukali nowej lokalizacji.
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 22:28   #2320
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze w stałej go nie ma, ale znalazłam na Allegro jezeli Cię to ratuje: http://allegro.pl/guerlain-ombre-ecl...339178564.html

Ooo dziękuję . Sama też szukałam na allegro, ale jakoś nie udało mi się znaleźć.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 09:00   #2321
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
Też tam kupowałam. Intimissimi jeszcze daje radę, ale ostatnio byłam u brafitterki i wyszło mi, że mam pod biustem 60 (a zawsze kupowałam 75, szok), więc sieciówki odpadają już.

Z tą La Senzą to się zastanawiam, czy przypadkiem nie spadła im liczba klientek odkąd wprowadzili double push upy i zrezygnowali ze zwykłych push upów. Dla mnie te double się nie nadawały, dla osób dużym biustem tym bardziej. A seksowne koszulki zmienili na wyuzdane. Więc ostatnio, fakt, coraz rzadziej udawało mi się tam coś znaleźć, i rzadziej też tam zaglądałam. A kiedyś kupowałam tylko tam.
Ja z la senzt lubilam majtki bo stanik tez - z uniwersalnego 75 przeszłam na 60

Co do Mario w Poz to obsługa tez średnia a jedna panna to wręcz opryskliwa
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-15, 17:47   #2322
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

może głupie pytanie ale orientujecie sie o której pojawiaja się okazje dnia na truskawce? bo co wejde to te ciekawe rzeczy są już wykupione
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 18:07   #2323
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
może głupie pytanie ale orientujecie sie o której pojawiaja się okazje dnia na truskawce? bo co wejde to te ciekawe rzeczy są już wykupione
z tego co wiem to o 12
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 19:38   #2324
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Co tu taka cisza...?
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 19:42   #2325
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Mijają 4 miesiace, odkąd zaczęłam kuracje Revitalashem, a rzęsy dalej rosną dłuższe, obecnie sa na takim etapie, ze nawet rodzina mnie się pyta, czy sztuczne noszę Generalnie jest tak, ze nie muszę oczów malować tuszem i bardzo mi się to podoba Zastanawiam się co dalej, czyli dokończyć opakowanie i dac sobie spokój z odzywką, czy też kupić ponownie i używać raz - 2 razy w tygodniu dla podtrzymania efektu. No i wiem za bardzo.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-07-15 o 20:19
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 19:44   #2326
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Szczerze myślałam, że kuracja Revitalashem daje efekt pięknych i długich na stale a tu
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 20:12   #2327
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mijają 4 miesiace, odkąd zaczęłam kuracje Revitalashem, a rzęsy dalej rosną duższe, obecnie sa na takim etapie, ze nawet rodzina mnie się pyta, czy sztuczne noszę Generalnie jest tak, ze nie muszę oczów malować tuszem i bardzo mi się to podoba Zastanawiam się co dalej, czyli dokończyć opakowanie i dac sobie spokój z odzywką, czy też kupić ponownie i użuwać raz - 2 razy w tygodniu dla podtrzymania efektu. No i wiem za bardzo.
kurde kusi mie ten revitalash, ale boje sie ze nie bede systematyczna i przez to tylko kase wyrzuce w błoto.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 20:21   #2328
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Szczerze myślałam, że kuracja Revitalashem daje efekt pięknych i długich na stale a tu
No wiem, ze nie na stałe, dlatego sie zastanawiam co dalej, czy używanie raz-2 razyw tygodniu podtrzyma efekt, czy też nie
Poza tym nie ma takiego specyfiku na rynku, po którego odstawieniu efekt sie utrzyma, niestety

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
kurde kusi mie ten revitalash, ale boje sie ze nie bede systematyczna i przez to tylko kase wyrzuce w błoto.
Nie wiem, jak u Ciebie bywa z systematycznościa, ale ja z tym nie mam problemu. Jak sobie coś narzucę to potrafię w tym wytrwać, jeśli mi zalezy Odkąd zaczęłam ja stosowac, ani razu nie miałam przypadku, abym nie zaaplikowała przed spaniem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 20:25   #2329
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wiem, ze nie na stałe, dlatego sie zastanawiam co dalej, czy używanie raz-2 razyw tygodniu podtrzyma efekt, czy też nie
Poza tym nie ma takiego specyfiku na rynku, po którego odstawieniu efekt sie utrzyma, niestety

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Nie wiem, jak u Ciebie bywa z systematycznościa, ale ja z tym nie mam problemu. Jak sobie coś narzucę to potrafię w tym wytrwać, jeśli mi zalezy Odkąd zaczęłam ja stosowac, ani razu nie miałam przypadku, abym nie zaaplikowała przed spaniem
no własnie ja wiem ze u mnie z tym ciężko musiałabym sobie przypomnienie w telefonie ustawiać chyba
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-15, 20:30   #2330
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
no własnie ja wiem ze u mnie z tym ciężko musiałabym sobie przypomnienie w telefonie ustawiać chyba
Ale czemu, o myciu zebów nie zapominasz chyba? A przeciez mozna to połączyć, najpierw odzywka na rzęsy, potem mycie zebów, albo odwrtonie i będzie systematycznosc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 20:33   #2331
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wiem, ze nie na stałe, dlatego sie zastanawiam co dalej, czy używanie raz-2 razyw tygodniu podtrzyma efekt, czy też nie
Poza tym nie ma takiego specyfiku na rynku, po którego odstawieniu efekt sie utrzyma, niestety
Niestety nie ma To zależy od Ciebie, ale jak już masz tak długie rzęsy, to lepiej to podtrzymać
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2013-07-15 o 20:34
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 20:36   #2332
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Niestety nie ma To zależy od Ciebie, ale jak już masz tak długie rzęsy, to lepiej to podtrzymać
Tylko pytanie, czy te 1-2 razy w tygodniu podtrzyma efekt Nie znam nikogo, kto by tak stosował, a moze jest tu ktoś, kto wyhodował rzesy na Revi, a teraz dorywczo go uzywa i się wypowie na ten temat ?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 20:48   #2333
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja wyhodowałam rzęsy na revi (używałam większej pojemności przez jakieś 8-9 miesięcy, w tym ostanie dwa co 2 dzień). Teraz używam rapidlash (za jakieś 150 zł na all kupiłam) i stosuje co 2-3 dni i powiem że efekt nawet się trochę polepszył Może revi był już trochę stary/zbrudzony/rozrzedzony łzami, ale rapid naprawdę mnie miło zaskoczył (stosuję go jakiś miesiąc).
Uważam że warto wydać na taką odżywkę, bo daje naprawdę spektakularny efekt. A że trzeba stosować cały czas to już trudno...
Skoro revita 3,5 ml starczył mi na 8 miesięcy stosowany prawie codziennie to myślę że 3 ml rapid starczy na prawie rok. Jeśli za 150 zł mam mieć przez rok rzęsy które wyglądają jak sztuczne to uważam że to niewielki koszt. Kilka razy tyle bym straciła na testowanie drogich tuszy które i tak by nawet w małym % nie dały takiego efektu jak rzęsy po revi
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 20:51   #2334
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wiem, ze nie na stałe, dlatego sie zastanawiam co dalej, czy używanie raz-2 razyw tygodniu podtrzyma efekt, czy też nie
Poza tym nie ma takiego specyfiku na rynku, po którego odstawieniu efekt sie utrzyma, niestety
Ja swoje podhodowałam, jest nieźle i gdybym jeszcze zrobiła hennę, to też nie musiałabym ich malować. Oczywiście Twoim pewnie nigdy nie dorównają, ale i tak nie narzekam.
Obecnie stosuję odżywkę co 2-3, a nawet co 4 dzień, bo mam trochę stresów i nie zawsze pamiętam o tym. Póki co rzęsy nie wypadają. Zobaczymy jak będzie dalej.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 20:51   #2335
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale czemu, o myciu zebów nie zapominasz chyba? A przeciez mozna to połączyć, najpierw odzywka na rzęsy, potem mycie zebów, albo odwrtonie i będzie systematycznosc
ale jak tu sprawić zeby mi sie mycie zebów kojarzyło z rzesami
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 20:58   #2336
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ale jak tu sprawić zeby mi sie mycie zebów kojarzyło z rzesami
Postawić odzywke koło szczoteczki i pasty do zebów

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Ja wyhodowałam rzęsy na revi (używałam większej pojemności przez jakieś 8-9 miesięcy, w tym ostanie dwa co 2 dzień). Teraz używam rapidlash (za jakieś 150 zł na all kupiłam) i stosuje co 2-3 dni i powiem że efekt nawet się trochę polepszył Może revi był już trochę stary/zbrudzony/rozrzedzony łzami, ale rapid naprawdę mnie miło zaskoczył (stosuję go jakiś miesiąc).
Uważam że warto wydać na taką odżywkę, bo daje naprawdę spektakularny efekt. A że trzeba stosować cały czas to już trudno...
Skoro revita 3,5 ml starczył mi na 8 miesięcy stosowany prawie codziennie to myślę że 3 ml rapid starczy na prawie rok. Jeśli za 150 zł mam mieć przez rok rzęsy które wyglądają jak sztuczne to uważam że to niewielki koszt. Kilka razy tyle bym straciła na testowanie drogich tuszy które i tak by nawet w małym % nie dały takiego efektu jak rzęsy po revi
Dziękuje za opinie. Musze pomyślec nad ewentualnie tym rapid lashem. Bo w sumie szkoda byłoby zniweczyć efekt takiej udanej kuracji
Teraz jak stosuję tusz, to jedną warstwę tylko, bo jak daję więcej to wtedy wygląda już to nie tyle nienatutalnie co karykaturalnie, niczym u Draqueen
Ciekawe na ile mi starczy Revi 3.5 ml
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja swoje podhodowałam, jest nieźle i gdybym jeszcze zrobiła hennę, to też nie musiałabym ich malować. Oczywiście Twoim pewnie nigdy nie dorównają, ale i tak nie narzekam.
Obecnie stosuję odżywkę co 2-3, a nawet co 4 dzień, bo mam trochę stresów i nie zawsze pamiętam o tym. Póki co rzęsy nie wypadają. Zobaczymy jak będzie dalej.
Gretchen, a od kiedy stosujesz co 2-4 dni Revi, długo już?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 21:45   #2337
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Postawić odzywke koło szczoteczki i pasty do zebów

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------


Dziękuje za opinie. Musze pomyślec nad ewentualnie tym rapid lashem. Bo w sumie szkoda byłoby zniweczyć efekt takiej udanej kuracji
Teraz jak stosuję tusz, to jedną warstwę tylko, bo jak daję więcej to wtedy wygląda już to nie tyle nienatutalnie co karykaturalnie, niczym u Draqueen
Ciekawe na ile mi starczy Revi 3.5 ml

Gretchen, a od kiedy stosujesz co 2-4 dni Revi, długo już?

Foty, foty !!!


__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 21:46   #2338
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja używam X-lash od 9 marca, zazwyczaj systematycznie i jestem zachwycona efektami
Rzęsy są długie i podkręcone, no i X-lash nie zawiera w swoim składzie bimatoprostu...

Używam go codziennie wieczorem , po nałożeniu kremu na twarz i pod oczy , stricte - na noc przed snem Nie mam problemu z systematycznością , bo x-lash leży sobie na toaletce obok kremu na noc

A tak jeszcze off-topowo się pochwalę : zrobiłam sobie dziś pierwszy ( i będzie jedyny) tatuaż ... O! Tak mi odbija na stare lata ...
Tatuaż jest nieskończony jeszcze ( bo jest dość spory), w czwartek kolejna sesja ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 22:16   #2339
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Foty, foty !!!


Bez tuszu, czy z tuszem?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 22:45   #2340
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bez tuszu, czy z tuszem?
Ja poprosze bez

A w temacie mam pytanie - jak myślicie, czy efekt wzrostu i ich widocznosci to tez kwestia ich koloru. Ja mam jasne rzesy i bez tuszu troche słabo je widać. Czy odzywka je ' uwidoczni'?

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2013-07-15 o 22:46
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.