Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-22, 21:44   #3841
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

QUOTE=Dominicana;53556145]Theoutnet to sklep europejski. Należy do net-a-porter nie powinno więc być dodatkowego podatku[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Nie używam bo foreo zlikwidowała mi wszystkie suche skorki jakie miałam. I nie pojawiają się nowe. A używam do niej żelu AA eco , dostałam do foreo. Jest bardzo dobry

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------
Zamawiałam kilkakrotnie. Nie będzie cła bo to sklep z UK. Zawsze ok.
Dzięki dziewczyny . Nie wiedziałam nawet o tym. Sugerowałam się, że to takie dziecko net-a-porter i że ma com w nazwie to z ameryki też pewnie.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 22:05   #3842
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Polecam jak najbardziej! Jest bardzo delikatna, a jednocześnie skuteczna - ja będąc teraz na doustnych retinoidach stosuję ją do usuwania suchych skórek i mnie nie podrażnia (tak wiem, nie powinno się robić nic takiego, ale skoro mi pomaga a nie szkodzi to nie widzę przeciwwskazań). Gdy nie brałam leków to również widziałam poprawę stanu cery
Dziękuję, przekonałyście mnie, jutro klikam
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 22:53   #3843
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ja również polecam Foreo, naprawdę świetna jest na skórki.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 07:53   #3844
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja również polecam Foreo, naprawdę świetna jest na skórki.
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 08:52   #3845
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
o super, dziękuję
A jeszcze spytam czy zadowolona jesteś z foreo, kupiłabyś ponownie ?
ja tez nie zaluje zakupu foreo, kupilabym ponownie zdecydowanie.
ale ja w przeciwienstwie do Ranki - dzieki foreo uzywam kremow i olejkow regularnie, bo suchych skorek nie mam, ale po foreo skora tak ladnie wchlania wszelkie kosmetyki, ze az milo je nakladac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 09:26   #3846
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Dziewczyny - a zauważyłyście po Foreo zmniejszenie porów lub ujędrnienie skóry?
Nie mam problemu ze skórkami, więc szukam innego powodu aby kupić
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 09:41   #3847
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

ja przestalam robic peelingi, bo mi niepotrzeba - czyste pory to mniej widoczne pory

ja mam lunę mini - codziennie rano i wieczorem, rano na małych obrotach wieczorem na dużych, a 1-2 razy w tyg tą tylną, mocniejszą stroną.

ujędrnienie to nie wiem, ogolnie nie mam z tym problemow, ale nie wiadomo jak po roku byloby bez niej za to skora jest taka aksamitna, ja na poczatku mialam problem, zeby nie dotykac sie w ciagu dnia po policzkach, bo byly takie gladkie i mieciutkie

nie wiem jaka masz cere, ja np niestety przed okresem miewam wypryski takie podskorne, hormonalne i zauwazylam, ze foreo jakos tak je masuje, ze znacznie szybciej sie rozbijają [przedtem mialam je z tydzien minimum zanim sie wchlonely, teraz znikaja po 2-3 dniach]


Jedyny przypadek kiedy mozesz byc z foreo niezadowolona, to kiedy Twoja skora wymaga bardzo mocnego złuszczania, bylo tu kilka dziewczyn, ktore pisaly, ze foreo dla nich za delikatna i wola clarisonic.
Mi wlasnie przez ta delikatnosc pasuje, bo dzieki temu moge bez problemu uzywac ją 2x dziennie i bez podraznienia isc normalnie miedzy ludzi
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 09:59   #3848
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ja też bym kupiła foreo raz jeszcze - gdyby była taka konieczność ale już mini, nie tą dużą co mam. Już pisałam, w ogóle nie korzystam z tej strony antyaging...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 10:21   #3849
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja też bym kupiła foreo raz jeszcze - gdyby była taka konieczność ale już mini, nie tą dużą co mam. Już pisałam, w ogóle nie korzystam z tej strony antyaging...
Ja tak samo. Na początku nawet używałam tej typowo masującej strony, ale specjalnych efektów nie zauważyłam, więc z czasem tego zaniechałam, z lenistwa .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 11:17   #3850
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Kupiłabym Foreo jeszcze raz i jeszcze raz mini Wolę 2 strony myjące o różnej fakturze niż anti-age bo de facto skóra jest masowana już przy samym myciu. Druga strona faktycznie jest mocniejsza (używa jej mój narzeczony, ja czasami na brodzie i czole).
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 11:57   #3851
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Dziewczyny, a tak z innej beczki - czy któraś z Was używa/używała Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate i może coś o nim powiedzieć? Szukam jakiegoś dobrego serum, z przeznaczeniem głównie na noc - skórę mam suchą (ale nie jakoś patologicznie), mam przebarwienia, jestem po 30tce. Szukam czegoś, co nawilży, ładnie ujędrni i może nieco rozjaśni przebarwienia (choć tu nie nalegam, bo pewnie skutecznie zrobić to może tylko laser). Myślałam o tym serum, bo w recenzjach ochy i achy, ale jak poczytałam skład i opinię na stronie Paula's Choice, to trochę zwątpiłam Zastanawiam się teraz, czy ryzykować i spróbować Shiseido, czy kupić kolejne opakowanie ANR Estee Lauder. Ewentualnie może spróbowałabym serum Joyous od Antipodes, ale najpierw chcę rozważyć Ultimune.
Doradzicie coś z tym Shiseido?
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 12:02   #3852
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Co do shiseido się nie wypowiem, bo nie używam takiej pielęgnacji, ale zachęcam Ciebie do lekkich kwasów aha. Ja usunęłam moje wieloletnie przebarwienia przy ich pomocy. Konkretnie używałam 30 % AHA z EcoSpa (do lekkiego rozrobienia hydrolatem jeszcze), ale myślę, że kwasy innych marek też się sprawdzają...
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2015-11-23 o 12:04
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 12:09   #3853
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Co do shiseido się nie wypowiem, bo nie używam takiej pielęgnacji, ale zachęcam Ciebie do lekkich kwasów aha. Ja usunęłam moje wieloletnie przebarwienia przy ich pomocy. Konkretnie używałam 30 % AHA z EcoSpa (do lekkiego rozrobienia hydrolatem jeszcze), ale myślę, że kwasy innych marek też się sprawdzają...
Z kwasów używam ze 2-3 razy w tygodniu toniku Liquid Gold Alpha H i jestem bardzo zadowolona Niestety, część przebarwień i tak nie zniknęła całkowicie. Nie mam ich jakichś porażających, no ale jednak są. Może powinnam faktycznie spróbować czegoś mocniejszego? Tyle że nie znam się na tym za bardzo, bo Liquid Gold to jedyny okołokwasowy produkt, którego próbowałam, więc nie wiem nawet, co jest mocniejsze, a co słabsze i z czym się to wszystko je. Musiałabym najpierw poczytać dokładniej, żeby sobie nie zrobić krzywdy
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 14:04   #3854
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Jest jakaś szansa na stacjonarne -20% w Douglasie? Zwłaszcza Kraków. Wiem że w galeri krakowskiej były jakieś akcje z sobotami, ale pewnie w grudniu juz nie koniecznie. Może black friday? czy tylko online?
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 14:25   #3855
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a tak z innej beczki - czy któraś z Was używa/używała Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate i może coś o nim powiedzieć? Szukam jakiegoś dobrego serum, z przeznaczeniem głównie na noc - skórę mam suchą (ale nie jakoś patologicznie), mam przebarwienia, jestem po 30tce. Szukam czegoś, co nawilży, ładnie ujędrni i może nieco rozjaśni przebarwienia (choć tu nie nalegam, bo pewnie skutecznie zrobić to może tylko laser). Myślałam o tym serum, bo w recenzjach ochy i achy, ale jak poczytałam skład i opinię na stronie Paula's Choice, to trochę zwątpiłam Zastanawiam się teraz, czy ryzykować i spróbować Shiseido, czy kupić kolejne opakowanie ANR Estee Lauder. Ewentualnie może spróbowałabym serum Joyous od Antipodes, ale najpierw chcę rozważyć Ultimune.

Doradzicie coś z tym Shiseido?

Kup IsClinical - pro heal (retinol, wit c, sporo antyoksydantów, wit e, jest super!) albo activ serum. Polecam oba, i na przebarwienia i anty starzeniowo i na rozświetlenie cery super efekty!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 15:23   #3856
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Dziękuję dziewczyny za opinie, myślę, że się skuszę na Foreo
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 17:58   #3857
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Kup IsClinical - pro heal (retinol, wit c, sporo antyoksydantów, wit e, jest super!) albo activ serum. Polecam oba, i na przebarwienia i anty starzeniowo i na rozświetlenie cery super efekty!
Pierwszego nie znam, ale Activ serum IS to najgorszy (a tani nie jest ) kosmetyk jaki miałam.
Nie robił nic oprócz podrażniania skóry, śmierdział niesamowicie alkoholem.
Proponuje zakup mini poj. 5 ml, żeby przetestować ten kosmetyk.
Dla mnie to była kasa wyrzucona w błoto
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 18:39   #3858
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Kup IsClinical - pro heal (retinol, wit c, sporo antyoksydantów, wit e, jest super!) albo activ serum. Polecam oba, i na przebarwienia i anty starzeniowo i na rozświetlenie cery super efekty!
Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Pierwszego nie znam, ale Activ serum IS to najgorszy (a tani nie jest ) kosmetyk jaki miałam.
Nie robił nic oprócz podrażniania skóry, śmierdział niesamowicie alkoholem.
Proponuje zakup mini poj. 5 ml, żeby przetestować ten kosmetyk.
Dla mnie to była kasa wyrzucona w błoto
No i co ja mam teraz zrobić, co? Nie ułatwiacie decyzji

Na Paula's Choice to serum też jest zjechane ze względu na alkohol itd, co mnie dodatkowo zniechęca. Z drugiej strony jest kilka kosmetyków, które u mnie się sprawdziły, a tam miały nienajlepsze recenzje, więc trudno powiedzieć, jak by to wyszło w praktyce

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-11-23 o 18:43
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 18:55   #3859
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Z kwasów używam ze 2-3 razy w tygodniu toniku Liquid Gold Alpha H i jestem bardzo zadowolona Niestety, część przebarwień i tak nie zniknęła całkowicie. Nie mam ich jakichś porażających, no ale jednak są. Może powinnam faktycznie spróbować czegoś mocniejszego? Tyle że nie znam się na tym za bardzo, bo Liquid Gold to jedyny okołokwasowy produkt, którego próbowałam, więc nie wiem nawet, co jest mocniejsze, a co słabsze i z czym się to wszystko je. Musiałabym najpierw poczytać dokładniej, żeby sobie nie zrobić krzywdy
to kwas glikolowy o ile pamiętam? Coś mnie tam w składzie mocno onegdaj zniechęciło do tego produktu

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No i co ja mam teraz zrobić, co? Nie ułatwiacie decyzji

Na Paula's Choice to serum też jest zjechane ze względu na alkohol itd, co mnie dodatkowo zniechęca. Z drugiej strony jest kilka kosmetyków, które u mnie się sprawdziły, a tam miały nienajlepsze recenzje, więc trudno powiedzieć, jak by to wyszło w praktyce
nie chcę Cię jakoś baaardzo namawiać,ale myślę, że jeśli chodzi o peelingi kwasowe, to najlepsze są te najprostsze chyba... to jest ten zestaw który ja od lat kupuję:KLIK do tego hydrolat neroli lub różany (żeby odpowiednie ph było) i w domu przed użyciem mieszam sobie troszkę na dłoni, na początek w proporcjach pół na pół, potem zwiększam zarówno stężenie jak i czas trzymania tej mieszanki na twarzy. Jak zachowa się w miarę ostrożność, to krzywdy sobie człowiek nie zrobi
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 19:06   #3860
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to kwas glikolowy o ile pamiętam? Coś mnie tam w składzie mocno onegdaj zniechęciło do tego produktu
Tak, glikolowy Mi bardzo ten produkt służy, aż sama byłam zdziwiona, bo kupiłam w ramach eksperymentu, a po wykończeniu buteleczki wpadłam w stan bliski panice, że zostałam bez tego toniku Teraz mam go znowu i spokój w sercu jest


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie chcę Cię jakoś baaardzo namawiać,ale myślę, że jeśli chodzi o peelingi kwasowe, to najlepsze są te najprostsze chyba... to jest ten zestaw który ja od lat kupuję:KLIK do tego hydrolat neroli lub różany (żeby odpowiednie ph było) i w domu przed użyciem mieszam sobie troszkę na dłoni, na początek w proporcjach pół na pół, potem zwiększam zarówno stężenie jak i czas trzymania tej mieszanki na twarzy. Jak zachowa się w miarę ostrożność, to krzywdy sobie człowiek nie zrobi
Dziękuję Ci bardzo Jak najbardziej poczytam o tym, a stronę, którą podałaś, sobie zapisuję Mogłabym spróbować z tym poeksperymentować, zwłaszcza że zima idzie i słońca mało. Tylko raczej chyba nie powinnam tego łączyć z Liquid Gold, raczej albo, albo
A Ty stosujesz tę mieszankę rano czy wieczorem? Ile razy w tygodniu? Na to dajesz krem czy tylko kwas solo?
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:09   #3861
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Pierwszego nie znam, ale Activ serum IS to najgorszy (a tani nie jest ) kosmetyk jaki miałam.

Nie robił nic oprócz podrażniania skóry, śmierdział niesamowicie alkoholem.

Proponuje zakup mini poj. 5 ml, żeby przetestować ten kosmetyk.

Dla mnie to była kasa wyrzucona w błoto

O kurde, serio? Dla mnie było bomba! Teraz używam pro heal i tez sobie bardzo chwale ;p a np skinceuticals mnie podrażnial zarówno phloretin jak i ceferulic :p
Kurczę, smash a jakie serum polecasz?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:16   #3862
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
O kurde, serio? Dla mnie było bomba! Teraz używam pro heal i tez sobie bardzo chwale ;p a np skinceuticals mnie podrażnial zarówno phloretin jak i ceferulic :p
Kurczę, smash a jakie serum polecasz?
Kochana, jak na Ciebie działa to nie ma co zmieniać. Ja z IS uwielbiam ich żel do mycia (chociaż cena zbójecka ), ale AS naprawdę zrobiło mi jesień średniowiecza na twarzy.
Dlatego radziłam Vive, żeby kupiła najpierw mini poj.

Ostatnio używam na noc serum REN tego
http://uk.spacenk.com/en_GB/wake-won...200015339.html

i Antipodes tego
http://uk.spacenk.com/en_GB/wake-won...200015339.html
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:21   #3863
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Tak, glikolowy Mi bardzo ten produkt służy, aż sama byłam zdziwiona, bo kupiłam w ramach eksperymentu, a po wykończeniu buteleczki wpadłam w stan bliski panice, że zostałam bez tego toniku Teraz mam go znowu i spokój w sercu jest




Dziękuję Ci bardzo Jak najbardziej poczytam o tym, a stronę, którą podałaś, sobie zapisuję Mogłabym spróbować z tym poeksperymentować, zwłaszcza że zima idzie i słońca mało. Tylko raczej chyba nie powinnam tego łączyć z Liquid Gold, raczej albo, albo
A Ty stosujesz tę mieszankę rano czy wieczorem? Ile razy w tygodniu? Na to dajesz krem czy tylko kwas solo?
Raz w tygodniu (w weekend) rano na twarz przetartą micelem to nakładam, na jakieś 20 min, zmywam zwykłym mydłem. Potem normalnie, tonik, serum i krem.
W rozcienczeniu 1:1, ale ja od września z tym lecę, więc jestem dość zaprawiona.
Z drugiej strony raz w tyg na noc nakładam też silny krem z retinolem, więc nie chcę przesadzić. Nie zależy mi na zluszczaniu. Tylko na takim odświeżeniu, rozjasnieniu skóry.
Z przebarwienimi jest taka sprawa niestety, że choć do usunięcia ich potrzeba cierpliwości, to skutki nie będą trwałe, jeśli się nie będzie skóry chronić przez cały czas więc kwasy i wit. C i filtry do kompletu
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:22   #3864
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Z kwasów używam ze 2-3 razy w tygodniu toniku Liquid Gold Alpha H i jestem bardzo zadowolona Niestety, część przebarwień i tak nie zniknęła całkowicie. Nie mam ich jakichś porażających, no ale jednak są. Może powinnam faktycznie spróbować czegoś mocniejszego? Tyle że nie znam się na tym za bardzo, bo Liquid Gold to jedyny okołokwasowy produkt, którego próbowałam, więc nie wiem nawet, co jest mocniejsze, a co słabsze i z czym się to wszystko je. Musiałabym najpierw poczytać dokładniej, żeby sobie nie zrobić krzywdy
też jestem za kwasami i witaminą C na dzień w wysokim stężeniu 15%-20%....może wypróbuj peelingi (to raczej serum jest - nie zmywasz) Iwostinu z kwasami...ja mam z 12% glikolowym i chwalę sobie...kosztuje ok.50zł więc można zaryzykować

przy okazji chciałam podziękowac za polecenie pędzla do konturowania Real Techniques...dziś użyłam pierwszy raz i

też myslę o foreo ale najbardziej zależy mi efekcie ujędrniającym i dlatego chyba dużą wezmę

czy zna ktoś może gabinet medycyny estetycznej La Perla w Głogowie (Dolny Śląsk)...wybieram się na zabieg i nie wiem czy lepiej tam czy we Wrocku (mam jeden upatrzony)

La Perla ma b.dobre opinie...ale ta Warszawska
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:24   #3865
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Wygenerowałyście mi nowe chciejstwo - Foreo Ale jest minus 20% to kliknę na Mikołąjki.

Jaki kolor mini macie? Bo z opisu się raczej nie różnią
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:41   #3866
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Wygenerowałyście mi nowe chciejstwo - Foreo Ale jest minus 20% to kliknę na Mikołąjki.

Jaki kolor mini macie? Bo z opisu się raczej nie różnią
Ja mam tę większą, różową, ale kusiła mnie mini turkusowa. Mini wszystkie (niezależnie od koloru), są takie same (w sensie działania/funkcji/układu wypustek). W dużych kolor ma znaczenie. Jeśli nic nie pomieszałam, to różowa jest do skóry delikatnej, błękitna do mieszanej/tłustej, biała dla większych wrażliwców, a czarna dla chłopów .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:42   #3867
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
A którego używasz z Antipodes, bo zalinkowałaś 2 razy REN?
Ja myślę o Joyous na noc i o Hosannie na dzień (oba brzmią, jakby miały nadać się do moich potrzeb i oba mają dobre recenzje), ale żadnego z nich nie testowałam jeszcze. Uwielbiam za to ich manukową maskę i krem Vanilla Pod więc w sumie do marki jako takiej mam pozytywne nastawienie


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Raz w tygodniu (w weekend) rano na twarz przetartą micelem to nakładam, na jakieś 20 min, zmywam zwykłym mydłem. Potem normalnie, tonik, serum i krem.
W rozcienczeniu 1:1, ale ja od września z tym lecę, więc jestem dość zaprawiona.
Z drugiej strony raz w tyg na noc nakładam też silny krem z retinolem, więc nie chcę przesadzić. Nie zależy mi na zluszczaniu. Tylko na takim odświeżeniu, rozjasnieniu skóry.
Z przebarwienimi jest taka sprawa niestety, że choć do usunięcia ich potrzeba cierpliwości, to skutki nie będą trwałe, jeśli się nie będzie skóry chronić przez cały czas więc kwasy i wit. C i filtry do kompletu
Dzięki za objaśnienia
Ja filtr SPF50 stosuję codziennie, bez względu na pogodę. Niestety do tego rozsądnego wniosku doszłam dopiero po latach wystawiania skóry na słońce i po dorobieniu się przebarwień pod nosem i pod oczami Ale teraz już zmądrzałam i grzecznie aplikuję filtr.
Witaminy C nie stosuję, bo w sumie jakoś wszystkie kosmetyki, których używam, jej nie mają, a nigdy nie bawiłam się w samodzielnie produkowane mieszanki (z czystego lenistwa i braku stosownej wiedzy, a pewnie szkoda). Muszę poszukać czegoś dobrego z WitC... i w tym momencie utrudniam sobie poszukiwania serum na własne życzenie

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
też jestem za kwasami i witaminą C na dzień w wysokim stężeniu 15%-20%....może wypróbuj peelingi (to raczej serum jest - nie zmywasz) Iwostinu z kwasami...ja mam z 12% glikolowym i chwalę sobie...kosztuje ok.50zł więc można zaryzykować
Dziękuję, zerknę na nie

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
przy okazji chciałam podziękowac za polecenie pędzla do konturowania Real Techniques...dziś użyłam pierwszy raz i
Mówisz o tym z białym włosiem? Cieszę się, że przypadł Ci do gustu Ja również go dalej uwielbiam, naprawdę bardzo mi się przydaje
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:45   #3868
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam tę większą, różową, ale kusiła mnie mini turkusowa. Mini wszystkie (niezależnie od koloru), są takie same (w sensie działania/funkcji/układu wypustek). W dużych kolor ma znaczenie. Jeśli nic nie pomieszałam, to różowa jest do skóry delikatnej, błękitna do mieszanej/tłustej, biała dla większych wrażliwców, a czarna dla chłopów .

Dziękuję ja chcę Mini, czyli bez różnicy, mogę wybierać w kolorach
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:53   #3869
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Dziękuję ja chcę Mini, czyli bez różnicy, mogę wybierać w kolorach
Ciekawa jestem, jaki kolor wybierzesz .
Ehh, mnie się ciągle Mini w turkusie marzy, ale jak mam dużą Lunę i jeszcze do tego Clarisonica, to Luna mini to byłoby chyba przegięcie . Niemniej nie wykluczam, że kiedyś się skuszę na malucha
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:55   #3870
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Na Feelu jest promocja na Antipodes. Kliknelam moj krem podoczny.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.