trądzik różowaty - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-04, 15:32   #331
ladyfun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 37
Dot.: trądzik różowaty

Mi pomaga soolantra i protopic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Teraz nie mam zaostrzenia więc stosuje soolantre 3 razy w tygodniu i protopic okolo 2 razy w tygodniu. W pozostale dni uzywam krem nawilzajacy. Bardzo wazne sa kosmetyki. Ja po wielu latach prób toleruje Bioderme, serie zarówno sensibio jak i hydrabio oraz niektore kosmetyki ziaji. Do mycia stosuje phisiogel i jakos jest. Jak czuje poczatki zaostrzenia zwiekszam na kilka dni czestotliwosc protopicu i soolantry. Caly czas chodze na kontrole do dermatologa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyfun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 06:43   #332
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Dot.: trądzik różowaty

Miałam protopic. Przynosił chwilową ulgę ale strasznie mnie oczy palił po nim. No i jest ma receptę a starcza na krótko.

Muszę spróbować z tą dieta. Nie wiedziałam że ostrych nie można.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

P.s dzięki za podpowiedzi
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 11:27   #333
Jowitaa1989
Przyczajenie
 
Avatar Jowitaa1989
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: trądzik różowaty

U mnie pół roku temu zdiagnozowano trądzik różowaty, byłam załamana bo moja twarz zaczęła przypominać pole bojowe.. dobrze, że zgłosiłam się w tamtym czasie za namową mamy, bo myślałam że to zwykły trądzik młodzieńczy. Na szczęście można z tym walczyć, ja z naturalnych sposobów robię sobie maseczki z płatków owsianych i napary z ziół (mięta, melisa). Od miesiąca stosuje też nowe kosmetyki - xxx krem, pasta i maść. Ciesze się, że składniki tego zestawu są naturalne a krem naprawdę pomaga. Poczytajcie w internecie, jest dużo dobrych opinii na ten temat

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-03-27 o 21:48 Powód: Reklama.
Jowitaa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 11:28   #334
Baska888
Przyczajenie
 
Avatar Baska888
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 6
Dot.: trądzik różowaty

Jowitka, a jaki to krem ? Szukam czegoś naturalnego na swoje wypryski, ale nic nie pomaga, albo uczula
Baska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 08:07   #335
Naleka99
Przyczajenie
 
Avatar Naleka99
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2
Dot.: trądzik różowaty

Protopic na trądzik?! Pierwsze słyszę, żeby komuś przepisano Protopic.... Ja tego używam, gdy wyskakują mi egzemy bo mam azs i na początku bardzo pali a czasami nawet swędzi, ale w życiu nie posmarowałbym tego na trądzik. Nic dziwnego, że Ci nie pomogło. Ja męcze się z trądzikiem różowatym od kilku lat ale aktualnie jest u mnie znaczna poprawa bo używam całego zestawu xxx. Cenowo nie wychodzi to drogo jak na cały zestaw. Tak jak za Protopic za większą pojemność ale przynajmniej działa :P

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-09-29 o 00:03
Naleka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 11:59   #336
Bernadella
Przyczajenie
 
Avatar Bernadella
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4
Dot.: trądzik różowaty

no właśnie z tym xxx to ciekawa sprawa, bo raczej ciężko go dostać stacjonarnie a zbiera bardzo przychylne opinie. Ostatnio nawet koleżanka z pracy o nim wspomniała. Zastanawiam się czy nie kupić na swoje trądzikowe utrapienia.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-09-29 o 00:04
Bernadella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 06:56   #337
Malwimalwi
Przyczajenie
 
Avatar Malwimalwi
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: trądzik różowaty

Ja też najbardziej lubię kremy z ich serii i pastę oczyszczającą na noc. Skusiłam się na nie ze względu na skład, bo większość nawet dermokosmetyków składem nie powala. Po miesiącu stosowania wyglądam znacznie lepiej
Malwimalwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-17, 14:55   #338
AnnaKochanna
Przyczajenie
 
Avatar AnnaKochanna
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 6
Dot.: trądzik różowaty

A to ciekawe. Możesz napisać coś więcej o tym kremie? Szukam czegoś dla swojej mamy, bo ma problemy z trądzikiem różowatym...
AnnaKochanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 15:35   #339
pinezka28
Przyczajenie
 
Avatar pinezka28
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: trądzik różowaty

Ja stosuję od tygodnia. Może to za krótko, żeby coś napisać, ale na pewno czuję że krem koi moją skórę. Co ważne - nie uczula. Niektóre specyfiki wpływały na mnie alergicznie, ale nie ten. Całe szczęście.
pinezka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 14:47   #340
Funia101
Przyczajenie
 
Avatar Funia101
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: trądzik różowaty

Szukam czegoś na trądzik różowaty. Absolutnie nie chcę żadnych lekarstw, bo albo mnie wysuszają albo podrażniają wątrobę lub żołądek. A ten krem o którym piszecie to ten xxx? widziałam ostatnio recenzję (bardzo dobrą zresztą) no i zastanawiam się czy sama nie skorzystać

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-09-29 o 00:04
Funia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 07:39   #341
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Dot.: trądzik różowaty

Cytat:
Napisane przez Naleka99 Pokaż wiadomość
Protopic na trądzik?! Pierwsze słyszę, żeby komuś przepisano Protopic.... Ja tego używam, gdy wyskakują mi egzemy bo mam azs i na początku bardzo pali a czasami nawet swędzi, ale w życiu nie posmarowałbym tego na trądzik. Nic dziwnego, że Ci nie pomogło. Ja męcze się z trądzikiem różowatym od kilku lat ale aktualnie jest u mnie znaczna poprawa bo używam całego zestawu xxx. Cenowo nie wychodzi to drogo jak na cały zestaw. Tak jak za Protopic za większą pojemność ale przynajmniej działa :P
Tak to bywa z lekarzami.
Nie wytrzymałam, poszłam do innego i od razu dostałam Metronidazol i vitella ictano i jest super poprawa.
Muszę jeszcze poszukać jakiegoś dobrego kremu na dzień pod makijaż żeby był mega mocno nawilżający. Ten xxx jest dobry? Bo jak miałam Qcera Rosa to był dramat tak wysuszał.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-09-29 o 00:04
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-25, 07:49   #342
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: trądzik różowaty

Sesderma azelac nawilza i nadaje sie pod makijaz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 15:39   #343
Sebastian2275
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Trądzik różowaty!

Witam jestem tu pierwszy dzień, mam 24 lata, moim problemem jest właśnie trądzik różowaty.



Czytałem wiele wątków dotyczących właśnie tej dolegliwości, ale mam wrażenie, że większość osób udziela się aby zareklamować dany produkt (nie wiem które odpowiedzi rzeczywiście są prawdziwe mam mętlik w głowie).

Przejdę do sedna, od pół roku a może i nawet dłużej zauważyłem, że moje policzki i podbródek są czerwone i nie powracają do naturalnego koloru. Czoło jest tylko lekko zaczerwienione, nie widoczne, ale policzki wyglądają fatalnie. Po jakimś czasie gdy zjadłem coś ostrego lub wypiłem gorącego, a także po gorących prysznicach robiłem się czerwony jak burak. W sytuacjach stresowych dochodził świąd skóry na szyi a także twarzy. Próbowałem uporać się z tym na własną rękę, zacząłem przeglądać różne tematy na internecie, rzuciłem palenie (nie palę jakieś 4 miesiące), zmieniłem dietę, przestałam spożywać pikantnych potraw, gorących napoi. Stosowałem tabletki nonance które są tak bardzo chwalone, niestety z żadnym skutkiem, stosowałem kremy z linii acnerose które też są chwalone, nic nie pomogło. Parę dni temu, gdy już byłem bezsilny zapisałem się do dermatologa w Warszawie (Centrum Medyczne Alfa Lek na Nowym Świecie). Na wizycie opowiedziałem Pani moją przygodę z tym paskudztwem, sytuację w których się to nasila, no i stwierdziła, że rzeczywiście jest to trądzik różowaty. Nie było jakoś dużo pytań, więcej ja jej o wszystkim opowiedziałem, żadnego dokładnego spojrzenia na problem z bliska (przynajmniej ja myślałem, że tak to wygląda jakas lampa, czy coś). Przypisała mi antybiotyk Soolantre (stosować 2 x dziennie przez ok. 2 miesiące) a także rano krem z filtrem UV 50 (Ivostin lub Cetaphil) oraz kremy do skóry naczynkowej (Capillin lub Rosacin).Zapytałem się także o zabieg laserowy, gdzieś wyczytałem, że jest stosowany na trądzik tej odmiany ale Pani mi stanowczo odradziła. Czy ktoś używał z Was tych samych leków? Jakieś opinie na ich temat? Co Wam innego pomogło? Mam już dosyć mojej twarzy, wstydzę się wychodzić do ludzi, a nawet do pracy przestałem chodzić, zakupy sprawiają mi nawet trudność ciągle przebywam sam zamknięty w 4 ścianach, myślałem, że jestem twardym facetem ale nawet taki problem strasznie mnie osłabił, załamał. Wy kobiety możecie zawsze ukryć ten problem pod makijażem (też mam zacząć się malować aby wyjść z domu? Haha) może ma ktoś sposób aby choć troszkę czyms zakryć ten problem na czas trwania kuracji antybiotykiem? Potrzebuje pomocy!!
Sebastian2275 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 17:36   #344
cinderella123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 18
Dot.: trądzik różowaty

Hej.mam pytanie czy ktos z was stosowal witamine PP na tr . rozowaty? pani dermatolog mi przypisala ale gdzies wyczytalam ze szkodzi naczykom krwionosnym (rozszerza je) i juz sama nie wiem czy brac? Jesli ktos ma jakas opinie bede wdzieczna.
cinderella123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 21:50   #345
Safiyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Safiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 116 886
Wasze doświadczenia z trądzikiem różowatym

Wiem, że na ten temat jest już parę wątków, ale ja już tracę nadzieję w mojej walce z trądzikiem różowatym (chociaż to dopiero początek) i chciałabym usłyszeć, jak u Was przebeigało leczenie.

U mnie było tak: mój problem to zaczerwienienie skóry, szczególnie na policzkach i nosie. Akurat u mnie wygląda to tak, że na dwóch policzkach mam trochę inne objawy - na jednym skóra jest ogólnie czerwona, a na drugiej mam bardziej takie małe czerwone krostki. Największe zaczerwienienie jest przy nosie, gdzie skóra jest jakby twardsza.

Miałam już wcześniej niemiłe doświadczenia z dermatologami, którzy nie potrafili zdiagnozować choroby, więc tym razem poszłam do dwóch różnych lekarzy. Oboje stwierdzili, że to najprawdopodobniej trądzik różowaty. Jeden lekarz przypisał mi Rozex, a drugi krem Soolantra i jakiś antybiotyk, a do tego zalecił zmianę tabletek antykoncepcyjnych na takie, które mają też działać na trądzik, ale stwierdziłam, że to chyba zbyt radykalne rozwiązanie na początek, więc postanowiłam zastosować rady pierwszego lekarza.

Stosuję Rozex już prawie od czterech tygodni (za tydzień idę na kontrolę do lekarza). Na początku wydawało mi się, że jest trochę lepiej. Skóra dalej była zaczerwieniona, ale nie tak intensywnie, była jakby bledsza. Ale teraz mam wrażenie, że znowu jest tak samo. Czasem jest niby lepiej, ale ogólnie bez wielkich zmian i krostki nie zniknęły, a czasami znowu robię się cała czerwona...

Jak było u Was? Czy komuś z Was się zdarzyło, że pierwszy stosowany lek nie przyniósł efektów, ale inny podziałał? Bo jestem już bezradna. Boję się, że teraz przypiszą mi co innego i znowu nic się nie zmieni. Martwi mnie też trochę to, że obaj dermatolodzy zasugerowali, że może po prostu mam taki typ skóry podatny na zaczerwienienia... Ale gdyby tak było, to chyba miałabym taki problem całe życie? A u mnie to zaczerwienienie jest stosunkowo od niedawna. A może mieliście tak, że lekarz najpierw stwierdził trądzik różowaty, a to było co innego? Proszę, opowiedzcie, jak u Was przebiegało leczenie.
Safiyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 07:51   #346
cinderella123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 18
Dot.: Wasze doświadczenia z trądzikiem różowatym

hej safiyaa. niestety ten tradzik to nie taka latwa sprawa. mi z poaczatku na krostki bardzo pomogl rozex. ale zaczerwieniena dalej sa i czasem pojawiaja sie dosc mocne rumience. a jak sa rumience to i znowu krotski wyskakuja nowe. ciezko troche ten tradzik opanowac. przede wszystkim staraj sie nie stresowac bo to bardzo pogarsza stan cery. mi Pani dermatolog przypisala ostatnio antybiotyk. recepte wzielam ale nie wykupilam jeszcze. bo nie chce brac tabletek. (przynajniej na razie) dostalam takze witPP ale nie wiem czy brac bo sa rozne opinie.
cinderella123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 11:54   #347
Safiyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Safiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 116 886
Dot.: trądzik różowaty

Dzięki za odpowiedź. Wiem, że jest ciężko, ale niestety robię się niecierpliwa :P Teraz znowu niby nie jest tak źle, więc może jakoś chociaż trochę to opanuję... Pójdę do lekarza za parę dni i zobaczę, co powie i czy też zobaczy jakąś różnicę...
Safiyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 09:30   #348
Joannakosmet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 8
Dot.: trądzik różowaty

Witajcie!
Piszę pracę magisterską na temat LED w terapii trądziku. Organizuje krótką, anonimową ankietę internetową na ten temat. Potrzebuję waszej odpowiedzi! Mam nadzieje że pomożecie.
Terapia LED w trądziku pospolitym:
https://docs.google.com/forms/d/e/1F...GVM2w/viewform
Terapia LED w trądziku różowatym:
https://docs.google.com/forms/d/e/1F...Wfqog/viewform
Joannakosmet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 15:49   #349
cinderella123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 18
Dot.: trądzik różowaty

Safiyaa - a co obecnie stosujesz? rozex tylko? czy tez krem jakis? ja szukam jakiegos dobrego na ten rumien i naczynka. ale tyle ile kremow to tyle opinii. troszke pomagaja glinki do buzi. ja mam czerwona i rozowa. bardzo przyjmna buzka po nich jest. oczywiscie wiadomo to tylko maska cudow nie zdziala.
cinderella123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-16, 21:10   #350
Safiyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Safiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 116 886
Dot.: trądzik różowaty

Na razie tylko Rozex, bo ostrożnie podchodzę do wszelkich kremów, bo boję się, że jeszcze się pogorszy :P Dermatolog polecił mi jeszcze kosmetyki Cetaphil - emulsję do mycia twarzy i balsam nawilżający. Powiem szczerze, że miałam ostatnio taki kryzys i naprawdę wyglądało to gorzej, ale chyba teraz się trochę poprawia. Dermatolog ocenił, że jest całkiem dobrze i widać poprawę. Więc dalej będę stosować Rozex. Miałam duży problem z mocno zaczerwionioną i suchą skórą w okolicach nosa, więc dermatolog poradził, żebym jeszcze częściej nawilżała ją balsamem i to rzeczywiście dużo daje.
Safiyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 11:39   #351
Kala_repa
Przyczajenie
 
Avatar Kala_repa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 5
Dot.: trądzik różowaty

Mi pomógł xxx... załagodził czerwone plamy, poradził sobie z większością wyprysków.. a ciekawe jest to, że nie ma tam żadnej chemii, nie jest na recepte itp. A jednak można jeszcze znaleźć kosmetyki godne naszych zmęczonych twarzyczek

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-09-29 o 00:05
Kala_repa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 11:32   #352
judyta95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: trądzik różowaty

Ja polecam serie Rosacure z firmy Synchroline. Seria do naczynkowej i tradziku rozowatego. Kupisz w sumie tylko online chyba gdzies w aptekach lub gabinetach.

Edytowane przez judyta95
Czas edycji: 2018-06-22 o 11:35
judyta95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-01, 21:37   #353
AnonimowySwirek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: trądzik różowaty

Witam jestem chłopakiem lat 16 , z trądzikiem borykam się od początku 2017 roku . Chciałbym wszystkich uświadomić ze rok moich obserwacji faszerowania sie summamedami, tetracyklinami i po przejrzeniu wszystkich artykułów i masy forum na temat tej "choroby" jestem w stanie powiedzieć że nie uciekniecie od tego , do póki nie oczyścicie organizmu z toksyn. Jak do tego doszedłem ? od małego znalazlem zamiłwanie w chipsach i niezdrowym jedzeniu. Jeździłem na 2 tygodniowe obozy gdzie do toalety na "2 bieg " bywałem raz lub dwa ja 2 tygodnie nawet nie zdawałem sobie sprawy że jestem chodzacą toksyną. Problemy zaczęły się na początku 2017 roku . Trenowałem sport i wyszło że jestem najbardziej odwodniony w klubie . Nie wzruszyła sie tym bo nie miałem ku temu powodów. zaznaczam że jadłem paczkę chipsów co 1-2 dni orzeszki zupki chibskie w dodatku na noc . NIE PŁUKAŁEM TEGO PŁYNAMI . po rozpoczęciu problemów na buzi (POLICZKI!) odstawiłem chipsy orzeszki i czekolady wszelkiego rodzaju. jednak cera była coraz to gorsza ( stan zapalny na cały prawy policzek od wyciskania i nowych niespodzianek o dziwo skronie i żuchwa czyste bez skazy. Powodowały to tosty (gluten) przenica konsumowana przez osobę która praktycznie w ogóle nie pije to samo BAAARDZZO mozolnie sie przebija przez jelito az do układu wydalniczego. oczywiście antybiotyki czyli:ANTY BIO TY widzicie tą ironie? To jest anty biologiczne nie współgra z naturą . Polecam zaopatrzyć się w probiotyki przy stosowaniu antybiotyków. ale do rzeczy. moje policzki jak i jelita uratował młody jęczmień nabawiłem sie za przeproszeniem w cholerę alergii pokarmowych (teraz zjedzenie orzeszków powoduje u mnie podskórnej gule cos jak trądzik różowaty) moi kochani poczytajcie na temat głodówek (detoksykacji organizmu) i nie siegajcie po śmieci z przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego oni chcą tylko zbić na was kase . ODPROWADZAMY TOKSYNY W ORGANIZMIE ! Ja stosuje sok z cytryny (wyciskany) na noc (ważne żeby nie mieć kontaktu z promieniami UV) i przykładem lód rano i wieczorem i działa odradzam gorące kompiele czy prysznice bo to rozleniwia nasza skórę a zimna woda zmniejsza pory i przyspiesza jej prace ! w razie dodatkowych informacji można pisac śmiało pamiętajcie twarz to wasza 3 nerka i informator stanu waszego organizmu od środka . Jeśli wnętrze nie będzie poprawnie funkcjonowac to na buzi również nie będzie cudów
AnonimowySwirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 09:06   #354
werka_gderka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6
Dot.: trądzik różowaty

Ja stosowałam kilka preparatów alaclarin, clarena, nawet jakieś zioła. Nie powiem jakiś efekt tam był, ale nie na długo. Ostatnio jeszcze kupiłam na allegro xxx i to jest chyba najlpesze. Dermatolog mi powiedziała, że to chyba przez kwas azelainowy zawarty w maści.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-09-29 o 00:05
werka_gderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 10:55   #355
Albina_Lis
Przyczajenie
 
Avatar Albina_Lis
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 8
Dot.: trądzik różowaty

Moja mama używa xxx i widzę u niej znaczną poprawę. Może tego spróbujcie?

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-09-29 o 00:06
Albina_Lis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 16:33   #356
AvariaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 4
Dot.: trądzik różowaty

Właśnie moja babcia cierpi na trądzik różowaty. Gdzie kupić to xxx?

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-09-29 o 00:06
AvariaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 15:26   #357
Lela20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 3
Dot.: trądzik różowaty

Na trądzik i zmiany skórne bardzo pomaga kolagen. Jak się go regularnie stosuje to cera wygląda dużo lepiej, a przebarwienia po jakimś czasie znikają i co ważne nie jest agresywny wiec nie podrażnia. Dodatkowo ma działanie ujędrniające i regenerujące wiec tak naprawdę w jednej buteleczce masz wszystko czego potrzeba 🙂

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7462127455
Lela20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 14:46   #358
zosiq_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 12
Dot.: trądzik różowaty

kremy, pianki do mycia i serum od AVA z hespadryną i wąkrotką azjatycką – rewelacja. Lepszy wygląd i lepsze samopoczucie, bo skóra nie piecze i wygląda lepiej, bo rumień blednie
zosiq_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 06:02   #359
pulmone
Przyczajenie
 
Avatar pulmone
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 14
Dot.: trądzik różowaty

Odkąd skończyłam 25 lat to zaczął się mój problem z trądzikiem różowatym i męczyłam się z nim długi czas. Na początku to były niewielkie zmiany, jakieś małe pękające naczynka, czasem pare krost, ale później już tylko gorzej. Stosowałam wiele kosmetyków, czasem trochę pomagało, ale często nic, zamówiłam xxx, bo oponie miał całkiem dobre i w końcu mój problem się skonczył, po ok 2 miesiacach wyleczyłam się całkowicie

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-09-29 o 00:06
pulmone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 15:23   #360
Ariana38
Przyczajenie
 
Avatar Ariana38
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 7
Dot.: trądzik różowaty

Cytat:
Napisane przez pulmone Pokaż wiadomość
Odkąd skończyłam 25 lat to zaczął się mój problem z trądzikiem różowatym i męczyłam się z nim długi czas. Na początku to były niewielkie zmiany, jakieś małe pękające naczynka, czasem pare krost, ale później już tylko gorzej. Stosowałam wiele kosmetyków, czasem trochę pomagało, ale często nic, zamówiłam xxx, bo oponie miał całkiem dobre i w końcu mój problem się skonczył, po ok 2 miesiacach wyleczyłam się całkowicie

całkowicie? to miałaś wielkie szczęście, mojej mamie powiedziała pani doktor, że różowatego nie można się pozbyć przez całe życie. Też używa tych kosmetyków co Ty. Dalej ma lekko różową buzię, ale już nie tak jak kiedyś. Pomagajmy sobie naturalnymi sposobami i produktami a nie nie daj Boże jakąś chemią!!!
__________________
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-09-29 o 00:07
Ariana38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-16 13:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.