czy pasuje mi grzywka? pilne :)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-02, 17:40   #1
zakia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 21

czy pasuje mi grzywka? pilne :))


hej pojutrze rano ide do fryzjera, po dlugich eskerymentach z asymetria chce w koncu wyrownac 2 strony..ale zaczela tez mnie kusic grzywka, i to tak porzadnie..wlosy mam bardzo cienkie, slabe, malo puszyste i ciezkie do ukladania, zalaczam zdjecia z roznych perspektyw bez grzywki i z "prowizoryczna" myslalam tez o bardzo krociutkiej..w kazdym razie pytanie brzmi cz pasuje mi grzywka i jesli tak to jaka najlepiej..prosze o kazdego o opinie, policze glosy i problem z glowy,z gory dzieki
zakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-02, 18:27   #2
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Re: czy pasuje mi grzywka? pilne :))

Moim skromnym zdaniem grzywka Ci PASUJE Wyglądałabyś z nią b. ciekawie, może nawet lekko tajemniczo Sama kilka dni temu się zdecydowałam na taką malutką grzywkę 'na bok' zachodzącą lekko na oko i muszę powiedzieć, że mija odmiana, chociaż się bałam. A Tobie naprawdę jest na tych fotkach z grzywką ładniej
A, taka rada ode mnie: wydaje mi się, że gdy nosisz włosy rozpuszczone, nie powinnaś ich dawać "za ucho", tylko pozostawić luźno Myślę, że tak korzystniej wyglądasz.
Pozdrawiam
Napisz, czy się zdecydowałaś
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-02, 19:01   #3
misss3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 100
Re: czy pasuje mi grzywka? pilne :))



a mi sie wydaje ze pasowała by ci grzywka albo taka króciutka, albo taka lekko za brwi prosta i włoski nie za uszy lecz własnie na buzke
pozdrawiam
pis
misss3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-02, 19:05   #4
zakia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 21
Re: czy pasuje mi grzywka? pilne :))

hej dzieki za rady, ja wiem ze lepiej wygladam z wlosami nie za ucho, ale problem w tym ze zawsze mi przeszkadzaja i grzywka wydaje mi sie wygodna do noszenia chyba sie zdecyduje, jeszcze sie troche pozastanawiam.. na pewno poinformuje na forum i wkleje zdjecie chyba ze nie ebdzie zbyt korzystne
zakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-02, 19:08   #5
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: czy pasuje mi grzywka? pilne :))

szczerze polecam grzyweczke, i wycieniowanie wloskow przy twarzy!!!podsyłam propozycje, niektore sa na krotkich wloskch ale moze cos cie zainspiruje i mysle ze krociotka grzywka tez bedzie fajna!!! masz bardzo ciekawa twarz!!! ....
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-02, 21:37   #6
zakia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 21
Re: czy pasuje mi grzywka? pilne :))

dzieki za zdjecia bardzo podoba mi sie ostatnia propozycja.. co do cieniowania wlosow przy twarzy raczej sie nie skusze, planuje miec dla odmiany prosta fryzure, rowne boki, z tylu delikatnie scieniowane by tyl byl krotszy niz przod, no i pewnie ta grzywka..
zakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.