Czy da sie zlokalizowac numer telefonu ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-29, 10:16   #31
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Czy da sie zlokalizowac numer telefonu ?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
ta aplikacje sciaga sie na telefon ,czy to musi byc jakis konkretny telefon ? bo moj to raczej nie jest zaden iphone

ja poprosilam znajomego,zeby zadzwonil pod ten numer,chce chociaz wiedziec mniej wiecej jaki ma ta osba glos,a konkretniej jaki akcent,bo mi to duzo powie .... zobaczymy.

tu nie chodzi o polske,ale o wlochy.

hmm ...wiesz co, nie mam pojęcia, czy ona działa na wszystkie telefony. Ja mam sony ericsson xperia i u mnie śmiga dobrze. Możesz ją pobrać w internecie i przesłać ją kablem usb na telefon. Zainstalujesz i zobaczysz, być może też zadziała. Jeśli nie, to usuniesz Ale warto spróbować
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 13:25   #32
kr0p
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 26
Dot.: Czy da sie zlokalizowac numer telefonu ?

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
Autorko, niestety nikt nie udzieli Ci informacji typu: kto jest wlascicielem, skad dzwoni itp. Takie rzeczy moze troche poweszyc policja,ale tak jak wspomniala wizazanka wyzej-jedynie w ekstremalnych sytuacjach. Mozesz jednak sciagnac specjalna aplikacje (ja mam taka ), w ktorej bez problemu zablokujesz sobie polaczenia i smsy od niechcianych numerow. Nie wiem czy moge podawac tutaj nazwe,ale zaryzykuje. Aplikacja nazywa sie easy filter pro- jedynia chyba ta opcja u Ciebie wchodzi w gre.
Po co aplikacja do tego by blokować numer? W kazdym telefonie można normalnie dodać nr do czarnej listy by nie mógł się do nas dodzwonić. Nie potrzeba żadnej aplikacji. Z kolei jeśli chodzi o pytanie "skąd dzwoni" to już aplikacja niestety jest potrzebna. Możesz spróbować z i-mobi, jest bardzo dokładna.
kr0p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 16:28   #33
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Czy da sie zlokalizowac numer telefonu ?

Cytat:
Napisane przez kr0p Pokaż wiadomość
Po co aplikacja do tego by blokować numer? W kazdym telefonie można normalnie dodać nr do czarnej listy by nie mógł się do nas dodzwonić. Nie potrzeba żadnej aplikacji. Z kolei jeśli chodzi o pytanie "skąd dzwoni" to już aplikacja niestety jest potrzebna. Możesz spróbować z i-mobi, jest bardzo dokładna.
U mnie czarna lista nic nie daje, mimo wpisania w nią numeru telefonu i tak ten numer dzwonił... Nie wiem dlaczego
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 10:48   #34
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Czy da sie zlokalizowac numer telefonu ?

Cytat:
Napisane przez kr0p Pokaż wiadomość
Po co aplikacja do tego by blokować numer? W kazdym telefonie można normalnie dodać nr do czarnej listy by nie mógł się do nas dodzwonić. Nie potrzeba żadnej aplikacji. Z kolei jeśli chodzi o pytanie "skąd dzwoni" to już aplikacja niestety jest potrzebna. Możesz spróbować z i-mobi, jest bardzo dokładna.


No właśnie mylisz się, w moim telefonie nie ma żadnej czarnej listy, w poprzednim smartfonie też nie nie miałam.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-21 10:48:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.