Odchudzanie ...17 latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-23, 14:35   #1
Agushka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 19

Odchudzanie ...17 latki


Czesc dziewczyny ja juz niemam do siebie sily....chodzi o to ze wciaz czuje sie taka okropnie gruba mam 178 cm wzrostu... waga niemam pojecia.... ale wymiary
95 71 95 niby nie jest zle...bo wczesniej w tali..<czyli 2 miechy temu> bylo 79 ale ja bym tak bardzo chciala wazyc 55 kg ....a jest pewnie z 70... Mam pytanie czy jesli przez np tydzien bede na glodowce...potem 2 tygodnie warzywka i niskokaloryczne owocki...a potem 1000 kcal...i cwiczonka mam na mysli callanetics i 6 weidera..bieganie to jest szansa zrzucic te 10 kg w ciagu 2 miesiecy bardzo bardzo mi zalezy na zgrabnej szczuplej..sylwetce..ale takze na zdrowiu...Prosze o opinie i wsparcie dziewczynki
agata
Agushka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 14:49   #2
Raniffer
Raczkowanie
 
Avatar Raniffer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 217
Dot.: Odchudzanie ...17 latki

Waga 55 kg., przy tak wysokim wzroscie, to naprawde za mało. Proponuje zacząc ćwiczyc, spacerować, ruszać się, myślę, ze żadna rygorystyczna dieta nie jest Ci potrzebna...
__________________
masz taki zamyślone usta
masz takie malinowe oczy
ale pewnym krokiem kroczysz.
♥♥♥
Raniffer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 14:51   #3
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Odchudzanie ...17 latki

Cytat:
Napisane przez Agushka88
Czesc dziewczyny ja juz niemam do siebie sily....chodzi o to ze wciaz czuje sie taka okropnie gruba mam 178 cm wzrostu... waga niemam pojecia.... ale wymiary
95 71 95 niby nie jest zle...bo wczesniej w tali..<czyli 2 miechy temu> bylo 79 ale ja bym tak bardzo chciala wazyc 55 kg ....a jest pewnie z 70... Mam pytanie czy jesli przez np tydzien bede na glodowce...potem 2 tygodnie warzywka i niskokaloryczne owocki...a potem 1000 kcal...i cwiczonka mam na mysli callanetics i 6 weidera..bieganie to jest szansa zrzucic te 10 kg w ciagu 2 miesiecy bardzo bardzo mi zalezy na zgrabnej szczuplej..sylwetce..ale takze na zdrowiu...Prosze o opinie i wsparcie dziewczynki
agata
Twój pomysł na dietę jest tragiczny, spowoduje jedynie spowolnienie metabolizmu i problemy ze zdrowiem
racjonalna dieta i dużo ruchu to najlepszy sposób na gubienie kilogramów
ogranicz ww proste czyli słodycze cukry białe pieczywo
ogranicz ww złozone wieczorem tj. po 18 tylko warzywa i białko
jedz 5-6 małych posiłków
to w zupełności wystarczy
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.