Zapalenie a badania u ginekologa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-17, 21:36   #31
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zapalenie a badania u ginekologa

Cytat:
Napisane przez Ixaaa Pokaż wiadomość
I właściwie czy to możliwe jeśli po dwukrotnych ogólnych badaniach moczu które wykazywały obecność bakterii liczną , posiew wykazał brak...czy może badanie zostało źle wykonane? Jej wiem że nikt nie może tego wiedzieć...ale już nie wiem co robić i do jakiego lekarza iść bo nadal nie wiem co mi jest, a co dopiero to leczyć...koło się zamyka...
Jxaaa, możesz wierzyć, możesz nie wierzyć, ale ja tak miałam ZAWSZE. Najpierw liczne nabłonki i leukocyty w ogólnych badaniach, a na posiewach nic nie rosło. Raz podczas zapalenia leżałam w szpitalu i okazało się tak jak wyżej, przyszła lekarka i do mnie z pretensją: jak pani to zrobiła. Wskazuje na piasek albo kamienie, podrażnienia mechaniczne i/lub obecność grzybka w drogach moczowych. u mnie zawsze potem rozwijała się grzybica intymna. Może doby gin. Pomogly mi herbaty ziolowe, intensywne i długotrwałe zakwaszanie moczu i jednoceśnie branie probiotyków intymnych.
Powodzenia.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 15:47   #32
Ixaaa
Raczkowanie
 
Avatar Ixaaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34
Dot.: Zapalenie a badania u ginekologa

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Jxaaa, możesz wierzyć, możesz nie wierzyć, ale ja tak miałam ZAWSZE. Najpierw liczne nabłonki i leukocyty w ogólnych badaniach, a na posiewach nic nie rosło. Raz podczas zapalenia leżałam w szpitalu i okazało się tak jak wyżej, przyszła lekarka i do mnie z pretensją: jak pani to zrobiła. Wskazuje na piasek albo kamienie, podrażnienia mechaniczne i/lub obecność grzybka w drogach moczowych. u mnie zawsze potem rozwijała się grzybica intymna. Może doby gin. Pomogly mi herbaty ziolowe, intensywne i długotrwałe zakwaszanie moczu i jednoceśnie branie probiotyków intymnych.
Powodzenia.

Czyli chyba na prawdę nie ma co liczyć na pomoc lekarzy, bo zmieniać na prywatnego i od nowa wszystko zaczynać...koło się zamyka...a teraz przed samą maturą kompletnie nie mam na to czasu.
A ponoć byłam u gina najlepszego w mieście...tyle, że może na kasę chorych to sobie olała, nie wiem, wydawało mi się, że bada mnie skrupulatnie, na usg tak zaglądała że omg, tylko że wiadomo że patrzyła w usg jedynie na organy płciowe a nie na moczowody itp, tak nisko to nawet nie zjeżdżała z tym sprzętem, gdzie mnie boli.
Powracam do faszerowania się wit.C i urinalem...ile ja już tego wzięłam, jeszcze przy nadziei mnie trzyma fakt że może samo przejdzie jak się ciepło zrobi i nic nie będzie mnie wywiewało na przystankach.
Dziękuję Ukrycior na prawdę za zainteresowanie moją sprawą
__________________
Razem od 3.05.2007 !!
Ixaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 15:49   #33
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zapalenie a badania u ginekologa

Cytat:
Napisane przez Ixaaa Pokaż wiadomość
Czyli chyba na prawdę nie ma co liczyć na pomoc lekarzy, bo zmieniać na prywatnego i od nowa wszystko zaczynać...koło się zamyka...a teraz przed samą maturą kompletnie nie mam na to czasu.
A ponoć byłam u gina najlepszego w mieście...tyle, że może na kasę chorych to sobie olała, nie wiem, wydawało mi się, że bada mnie skrupulatnie, na usg tak zaglądała że omg, tylko że wiadomo że patrzyła w usg jedynie na organy płciowe a nie na moczowody itp, tak nisko to nawet nie zjeżdżała z tym sprzętem, gdzie mnie boli.
Powracam do faszerowania się wit.C i urinalem...ile ja już tego wzięłam, jeszcze przy nadziei mnie trzyma fakt że może samo przejdzie jak się ciepło zrobi i nic nie będzie mnie wywiewało na przystankach.
Dziękuję Ukrycior na prawdę za zainteresowanie moją sprawą
Nie ma za co. Zdrówka życzę. Jak chcesz to wpadnij do nas na wątek społecznościowy o chorych przewlekle. Mam w podpisie. Można sobie ponarzekać, a dziewczyny zawsze pocieszą, doradzą...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 10:03   #34
Ixaaa
Raczkowanie
 
Avatar Ixaaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34
Dot.: Zapalenie a badania u ginekologa

Byłam ostatnio na usg, no i faktycznie mam powiększone węzły, smaruje je maściami rozgrzewającymi, dostałam też kolejne leki na mocz a był to ciprinal, po wzięciu 2 tabletek miałam straszną biegunkę i ogólnie jak już powoli samo przechodziło tak od nowa zaczęło po tym boleć. Postanowiłam postawić na leczenie ziołami. Lekarz podczas usg powiedział ze z resztą jest wszystko wporządku, kamieni żadnych nie wykrył, tylko te węzły.
No i po braniu tych wszystkich leków na mocz mam wrażenie że popsuło mi się trochę trawienie. Słyszałam że mają takie właśnie działanie, miewam bardzo często wzdęcia i ogólnie taka ciężkość w brzuchu, piłam przez tydzień dziurawiec i zdawało się poprawiać, ale czy może zna ktoś jakieś inne zbawienne zioła które przyniosą regenerację jelitom? Bo żadnych tabletek już nie jestem w stanie przyjmować...A na mocz mam zamiar kupić urosan, ponoć wyciągi z brzozy mają znakomite właściwości i jakąś tam maść franciszkanów na węzły....
Chodzenie po lekarzach i branie kolejnych tabletek nie ma już sensu bo rozwalam sobie tym układ pokarmowy tylko...Zatem ponawiam pytanie jakie ziółka na jelita...czy te reklamowane leki na wzdęcia jak xenna extra czy espumisan pomagają jednorazowo czy mogą to wyleczyć? No i zioła...jakie zioła na to?
__________________
Razem od 3.05.2007 !!
Ixaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.