Ból paznokci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-12, 14:08   #1
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724

Ból paznokci


Witajcie kochane Wizażanki!
Nie wiedziłam gdzie ten wątek wsadzić więc wsadziłam go tu Proszę Was o pomoc! Kupiłam odżywkę do paznokci Eveline tą diamentową. Pomalowałam nią paznokcie, ale obłędnie mnie bolą paznokcie i opuszki! Od pomalowania minęło dwie godziny a ja nie wiem gdzie ręce wsadzić żeby nie bolało Może macie jakieś sposoby na to, bo jeżeli mnie pobolijeszcze maks z pół godziny to zmyję ją bo ból jest okropny. Ból po primerze kwasowym do akrylu chowa się przy tym! Pomocy!!!!!!!!
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 17:41   #2
Shanga
Raczkowanie
 
Avatar Shanga
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 115
Dot.: Ból paznokci

też często odczuwam ból po tych odżywkach, ale nie tak długi ani mocny. jak narazie to zmyj to i spróbuj może za kilka dni. jednakże nie zrażaj się, bo są genialne i potrafią cuda
Shanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 23:00   #3
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Ból paznokci

Jakoś przeżyłam, ale niestety ponad dwie godziny bólu i to takiego, że miałam wrażenie jakby ktoś mi odrywał paznokcie od palców W tej chwili też nie jest za wesoło, bo jeszcze odczuwam ból w 4 palcach ale w chwili czy brania czegoś do ręki lub dotykania. Może to stad ten okropny ból, bo właśnie zdjęłam akryl? A i jeszcze jedno pytanko: za każdym razem to tak samo boli???
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 18:16   #4
Shanga
Raczkowanie
 
Avatar Shanga
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 115
Dot.: Ból paznokci

Powiem Ci, że różnie to bywa.. Ale z ręką na sercu mogę powiedzieć, że te odżywki z eveline poprawiły moje paznokcie, bo zawsze jak miałam dłuższe to już po chwili się łamały, poza tym bardzo wolno rosły.. A teraz mogę stukać, malować i zmywać co raz, i są genialne. Myśle, że ten akryl miał na to jakiś wpływ. Może musisz poczekać, póki co nadal polecam, szczególnie tą 8 w 1, a teraz to ewentualnie Maksymalny wzrost, bo po niej nigdy mnie nie bolały
Shanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 19:59   #5
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Ból paznokci

Już tydzień czasu molestuję tą odżywkę Wiem jedno - za każdym razem boli, przy każdej aplikacji też Zaczynam się chyba przyzwyczajać do tego bólu, ale zmian na paznokciach nie zauważyłam. Nie rosną ani milimetra przez tydzień, bolą nawet bez malowania i co najgorsze są bardzo giętkie na tyle, że jak coś wezmę w ręce to aż się wyginają w drugą stronę Ale będę wytrwała i będę używać skoro zaczęłam
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 08:44   #6
biedr0na44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Ból paznokci

Dziewczyny a zabezpieczacie skórki tłustym kremem? Na opakowaniu odżywki jest napisane, żeby to robić. Miałam podobny problem, ale zawsze gdy ból paznokci się pojawiał, to nawet po pomalowaniu używałam kremu (sudokrem) i przechodziło używam odżywki eveline SOS i obecnie mam paznokcie długości ok 5 mm. Pozdrawiam
biedr0na44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 11:59   #7
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Ból paznokci

Paznokcie bolą ponieważ odżywki Eveline (8 w 1 i diamentowa) mają formaldehyd w składzie. Ból spowodowany jest drażnieniem tkanek przez tę substancję. I radzę uważać, bo oto jak mogą wyglądać paznokcie, kiedy przegina się z tymi odżywkami: http://grzee.blogspot.de/2012/08/o-r...zywce-8w1.html oraz http://grzee.blogspot.de/2012/08/o-r...zywce-8w1.html
A 'wzmocnienie' paznokci po tych odżywkach to nic innego jak reakcja obronna organizmu na formaldehyd - organizm chcąc powstrzymać drażniące działanie aldehydu pogrubia płytkę paznokcia, aby stworzyć swoistą barierę dla preparatu. Nie ma to więc nic wspólnego z odżywianiem paznokcia, czyli dostarczaniem do płytki substancji budulcowych.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 14:23   #8
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ból paznokci

Na waszym miejscu bym ją odstawiła!

http://joannapanna.blogspot.de/2012/...trzezenie.html

http://senaliah.blogspot.co.uk/2012/...anie.html#more
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 07:50   #9
biedr0na44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Ból paznokci

O kurde no to ładnie.. pojawiły mi się już ciemne kreski na paznokciach, ciekawe kiedy (czy w ogóle) to zejdzie???
biedr0na44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 12:43   #10
Weendy_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Ból paznokci

Dziewczyny, proszę o pomoc. Wczoraj pierwszy raz nałożyłam na paznokcie odżywkę z diamentami i po jej wyschnięciu zauważyłam, że wszystkie paznokcie do połowy płytki posiniały przy skórkach nie czuję żadnego bólu, nie są mocno sine ale jednak to widać.. trochę się przestraszyłam, nigdy tak nie miałam.. Jak myślicie, czy to może być wina tej odżywki i czy powinnam ją odstawić??
Weendy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 16:47   #11
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ból paznokci

Cytat:
Napisane przez Weendy_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o pomoc. Wczoraj pierwszy raz nałożyłam na paznokcie odżywkę z diamentami i po jej wyschnięciu zauważyłam, że wszystkie paznokcie do połowy płytki posiniały przy skórkach nie czuję żadnego bólu, nie są mocno sine ale jednak to widać.. trochę się przestraszyłam, nigdy tak nie miałam.. Jak myślicie, czy to może być wina tej odżywki i czy powinnam ją odstawić??
Odstaw ją.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.