tusz dający efekt teatralnych rzęs - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-01, 00:01   #721
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Cieszę się że sie zgadzamy
Fatale nie miał tak naprawdę jakiegoś negatywnego wpływu na moje rzęsy, ale tak sobie pomyślałam że skoro osłabił rzęsy tobie i jeszcze paru osobom to lepiej dmuchać na zimne i na razie zrobić odwyk
a fakt faktem że takie połączenie fatale i YSL daje niesamowity efekt (co prawda YSL mam dopiero od pięciu dni ale już próbowałam go mixować z fatale więc co nieco mogę o efekcie powiedzieć )
ja zaczelam fatala uzywac pod ysl bo sam jakos czasami dawal ladny efekt a innym razem taki no fajny, ale nie oszalamiajacy, a po 1-2 warstwach ysl mialam takie rzesy jak zawsze chcialam widoczne z daleka
dlugo uzywalam fatale i faktycznie mialam duze problemy z rzesami-kupilam mavale, ale nadal uzywalam fatala bo jakos nie pomyslalam, ze to moze byc jego wina, rzesy zaczely odrastac i jakos sie uspokoilo, ale jak uzylam teraz z 3-4 razy to znowu znalazlam rzesy na policzkach i sie troche wystraszylam juz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 00:11   #722
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja zaczelam fatala uzywac pod ysl bo sam jakos czasami dawal ladny efekt a innym razem taki no fajny, ale nie oszalamiajacy, a po 1-2 warstwach ysl mialam takie rzesy jak zawsze chcialam widoczne z daleka
dlugo uzywalam fatale i faktycznie mialam duze problemy z rzesami-kupilam mavale, ale nadal uzywalam fatala bo jakos nie pomyslalam, ze to moze byc jego wina, rzesy zaczely odrastac i jakos sie uspokoilo, ale jak uzylam teraz z 3-4 razy to znowu znalazlam rzesy na policzkach i sie troche wystraszylam juz
Kurczę, ja naprawdę nie sądziłam że u ciebie było po fatale tak źle. Jak pisałam wcześniej ja problemów nie miałam ALBO nie widziałam że mam (mam gęste rzęsy i tak naprawdę nie zwracałam uwagi czy coś mi tam wypadało ) a teraz przestałam używać profilaktycznie (ale kusi mnie skubany i już )
A tak porównując fatale i YSL - dużym plusem fatale u mnie było to że tak fajnie unosił rzęsy u nasady, YSL unosi je też, ale jakby troszkę mniej, ale i tak spisuje się świetnie. Jak fatale mi się skończy to umyję grzebyczek i będę sobie nim rzęsy rozczesywać
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 00:48   #723
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Kurczę, ja naprawdę nie sądziłam że u ciebie było po fatale tak źle. Jak pisałam wcześniej ja problemów nie miałam ALBO nie widziałam że mam (mam gęste rzęsy i tak naprawdę nie zwracałam uwagi czy coś mi tam wypadało ) a teraz przestałam używać profilaktycznie (ale kusi mnie skubany i już )
A tak porównując fatale i YSL - dużym plusem fatale u mnie było to że tak fajnie unosił rzęsy u nasady, YSL unosi je też, ale jakby troszkę mniej, ale i tak spisuje się świetnie. Jak fatale mi się skończy to umyję grzebyczek i będę sobie nim rzęsy rozczesywać
fatale je fajnie unosil wlasnie dzieki grzebyczkowi cudo to bylo!
tez mam geste i dlugie, ale jak zrobila mi sie dziura to ciezko bylo nie zauwazyc
mysle teraz nad jakims z grzebykiem wlasnie, ktory by wydluzyl rzesy bo reszte zalatwi ysl, ale nie mam pojecia jaki to tuszo moze byc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 02:11   #724
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Jeżeli mogę się wciąć w rozmowę, to powiem, że u mnie najbardziej teatralny efekt daje (niestety wycofywany już) L'Oreal Volume Shocking
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 09:45   #725
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez wredziulek Pokaż wiadomość
Jeżeli mogę się wciąć w rozmowę, to powiem, że u mnie najbardziej teatralny efekt daje (niestety wycofywany już) L'Oreal Volume Shocking
lubilam baze tego tuszu, sam tusz to jakas porazka gorszego w zyciu chyba nie mialam, lepszy byl nawet Hypnose


ja ostatnio maluje sie tylko i wylacznie wydluzajacym Stiletto, nie mam rano ochoty na ciapanie sie dwoma tuszami i musze powiedziec, ze to jest naprawde fajny tusz. a jak wydluza
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 10:09   #726
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez wredziulek Pokaż wiadomość
Jeżeli mogę się wciąć w rozmowę, to powiem, że u mnie najbardziej teatralny efekt daje (niestety wycofywany już) L'Oreal Volume Shocking
Ja z niego nie jestem jakoś bardzo zadowolona. Zdecydowanie wolę telescopa. Volume Shocking często skleja moje rzęsy i na pewno nie można przy nim mówić o teatralnym efekcie. Pewnie, że co rzęsy, to inny wybór, na Tobie może on wyglądać bardzo ładnie

Cytat:
Napisane przez Dimiti
ja podkradam mamie loreala teleskopa bo jak maluje sobie rzesy falsem to mam jeden klej:/
chyba musze cos nowego wyszukac bo inaczej oszaleje przy rozczesywaniu rzesidel!
Telescopic jest naprawdę niezły, ale nie można przy nim mówić o teatralnym efekcie, on daje efekt naturalny.Bardzo go lubię, bo ładnie rozczesuje, rozdziela, wydłuża, ale raczej nie pogrubia na tyle, żeby mówić o dramatic look


Cytat:
Napisane przez Dimiti
hym w Stanach rozdaja takie do zakupow bez problemu to nie to co u nas nie wiem ja widzialam w srebrnym opakowaniu iconica na all w zlotym nie moze swiatlo sie odbilo tak i dlatego wyglada ze to zlote opakowanie bylo?
heh ja bym pewnie otworzyla
Cytat:
Napisane przez Amelsss
Ja mam tą miniaturkę i ma srebrne opakowanie
Przyjrzałam się dokładnie tym zdjęciom i to ja się pomyliłam, opakowanie jest faktycznie srebrne. Dobrze, że awanturki nie zdążyłam zrobić. Gratuluję, Dziewczyny, uratowałyście moją reputację przed sprzedawcą
A tak poza tym ćwiczę silną wolę i jeszcze nie otworzyłam Diora, aczkolwiek już 4 razy dzisiaj przeszłam obok kosmetyczki


Cytat:
Napisane przez Misiakasiulec
Jakby to ująć..... masterpiece i FLE moim zdaniem do pięt YSL nie urastają rzęsy po YSL są pięknie rozdzielone, wywinięte do góry, czerń głęboka,zdjęcia postaram się jakoś jutro zrobić

Poduszę Was , jeszcze trochę Was poczytam/z Wami pogadam i będę kupować następny tusz, tym razem YSL i pójdę z torabmi

Edit: A tak na marginesie, przeglądam nowości kosmetyczne i dostrzegłam ciekawą szczoteczkę w tym artykule
Co o niej myślicie?





Edytowane przez lucy007
Czas edycji: 2009-07-01 o 11:03
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 11:04   #727
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
lubilam baze tego tuszu, sam tusz to jakas porazka gorszego w zyciu chyba nie mialam, lepszy byl nawet Hypnose

ja ostatnio maluje sie tylko i wylacznie wydluzajacym Stiletto, nie mam rano ochoty na ciapanie sie dwoma tuszami i musze powiedziec, ze to jest naprawde fajny tusz. a jak wydluza
OOooo wydluuuuuza to musze nabyc!
Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
Ja z niego nie jestem jakoś bardzo zadowolona. Zdecydowanie wolę telescopa. Volume Shocking często skleja moje rzęsy i na pewno nie można przy nim mówić o teatralnym efekcie. Pewnie, że co rzęsy, to inny wybór, na Tobie może on wyglądać bardzo ładnie

Telescopic jest naprawdę niezły, ale nie można przy nim mówić o teatralnym efekcie, on daje efekt naturalny.Bardzo go lubię, bo ładnie rozczesuje, rozdziela, wydłuża, ale raczej nie pogrubia na tyle, żeby mówić o dramatic look

Przyjrzałam się dokładnie tym zdjęciom i to ja się pomyliłam, opakowanie jest faktycznie srebrne. Dobrze, że awanturki nie zdążyłam zrobić. Gratuluję, Dziewczyny, uratowałyście moją reputację przed sprzedawcą
A tak poza tym ćwiczę silną wolę i jeszcze nie otworzyłam Diora, aczkolwiek już 4 razy dzisiaj przeszłam obok kosmetyczki

Poduszę Was , jeszcze trochę Was poczytam/z Wami pogadam i będę kupować następny tusz, tym razem YSL i pójdę z torabmi

no wlasnie mi sie podoba w teleskopie to ze rozczesuje ladnie zreszta pod ysl uzywam
jak znajde tusz wydluzajacy i lekko podkrecajacy (no i rzesy ladnie rozdzielone maja byc) to bedzie wspaniale
a co do zakupu ysl to to jest baaaardzo madra decyzja
heh dobrze, ze nie pisalas do sprzedawcy bo by sobie pomyslal, ze calkiem zakrecona jestes
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 11:48   #728
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
Poduszę Was , jeszcze trochę Was poczytam/z Wami pogadam i będę kupować następny tusz, tym razem YSL i pójdę z torabmi
Prosimy o litość wszelkie skargi to na Dimiti, kusicielkę jedną, ona to potrafi namówić (już mi po głowie chodzą następne tusze warte wypróbowania, chyba nie umiem sie przy jednym zatrzymać, a swoją drogą YSL warto wypróbować )
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 11:57   #729
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Który Telescopic uważacie za najlepszy?
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 12:14   #730
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Prosimy o litość wszelkie skargi to na Dimiti, kusicielkę jedną, ona to potrafi namówić (już mi po głowie chodzą następne tusze warte wypróbowania, chyba nie umiem sie przy jednym zatrzymać, a swoją drogą YSL warto wypróbować )
nie dosc, ze na mnie zwala to jeszcze chce zdradzic od razu ysl

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Który Telescopic uważacie za najlepszy?
ja uzywalam tylko srebrnego wiec za duzo napisac nie moge w tym temacie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 12:21   #731
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Który Telescopic uważacie za najlepszy?

Ja używam tego
(sprzedawca przypadkowy chodziło mi o zdjęcie)


Cytat:
Napisane przez Dimiti
a co do zakupu ysl to to jest baaaardzo madra decyzja
Cytat:
Napisane przez Misiakasiulec
Prosimy o litość wszelkie skargi to na Dimiti, kusicielkę jedną, ona to potrafi namówić (już mi po głowie chodzą następne tusze warte wypróbowania, chyba nie umiem sie przy jednym zatrzymać, a swoją drogą YSL warto wypróbować
Ja tu już widzę Dwie Kuszące

Spróbuję, ale najpierw wypapram te, które mam, bo ich się troszkę zrobiło (a`propos Diora, jeszcze nie otworzyłam, przejść obok kosmetyczki – 12 )
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 12:27   #732
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
Ja używam tego
(sprzedawca przypadkowy chodziło mi o zdjęcie)





Ja tu już widzę Dwie Kuszące

Spróbuję, ale najpierw wypapram te, które mam, bo ich się troszkę zrobiło (a`propos Diora, jeszcze nie otworzyłam, przejść obok kosmetyczki – 12 )
cos mi sie wydaje, ze za dlugo to Ty juz nie wytrzymasz
ja tam kusicielka wierna ysl! wiec to sie nie liczy jako kuszenie ja ino naprowadzam zblakane dusze w odpowiednim kierunku!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 12:34   #733
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
cos mi sie wydaje, ze za dlugo to Ty juz nie wytrzymasz
ja tam kusicielka wierna ysl! wiec to sie nie liczy jako kuszenie ja ino naprowadzam zblakane dusze w odpowiednim kierunku!
Konkretnie o ten kierunek Ci chodzi?
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 13:29   #734
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
Konkretnie o ten kierunek Ci chodzi?

ino, ze ja tylko czarny mam ale duzo osob kupowala w fioletach itd i zawsze chwalili, ze kolory piekne
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 13:35   #735
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

ok, wklejam zdjęcia z YSL obiecane Immolation pierwsze z mocniejszego makijażu (i tym samym mocniej wytuszowane rzęsy) a drugie to wersja light na dzień (sorki za jakość pierwszego zdjęcia, lepsze zdjęcia tego co potrafi YSL można zobaczyć na MM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=346720

Ale ja blado na ostatnich zdjęciach wyszłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 51.jpg (11,8 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (11,0 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (18,0 KB, 86 załadowań)
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 13:43   #736
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
ok, wklejam zdjęcia z YSL obiecane Immolation pierwsze z mocniejszego makijażu (i tym samym mocniej wytuszowane rzęsy) a drugie to wersja light na dzień (sorki za jakość pierwszego zdjęcia, lepsze zdjęcia tego co potrafi YSL można zobaczyć na MM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=346720

Ale ja blado na ostatnich zdjęciach wyszłam
zakochalam sie w Tobie!
jakie oczeta sliczne! i jaka buzka! moge Ci nawet dac buziaka jak chcesz?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 13:49   #737
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
zakochalam sie w Tobie!
jakie oczeta sliczne! i jaka buzka! moge Ci nawet dac buziaka jak chcesz?
Kurczę, się zawstydziłam a buziala dawaj
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 13:50   #738
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Kurczę, się zawstydziłam a buziala dawaj
i drugi na zapas
a czym to sie zawstydzilas? ja malo kiedy komplementy mowie/pisze, ale jak juz sie zdarza to sa w pelni zasluzone
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 13:55   #739
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
i drugi na zapas
a czym to sie zawstydzilas? ja malo kiedy komplementy mowie/pisze, ale jak juz sie zdarza to sa w pelni zasluzone
Dziękuję ślicznie Ja to właśnie z gatunku tych wstydliwych na komplementy
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 13:59   #740
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie Ja to właśnie z gatunku tych wstydliwych na komplementy
heh ja ten sam gatunek a jak sie robie czerwona przy ludziach to dopiero jest loltakze do monitora mozesz sie spokojnie rumienic
nie ma za co
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 17:03   #741
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
ok, wklejam zdjęcia z YSL obiecane Immolation pierwsze z mocniejszego makijażu (i tym samym mocniej wytuszowane rzęsy) a drugie to wersja light na dzień (sorki za jakość pierwszego zdjęcia, lepsze zdjęcia tego co potrafi YSL można zobaczyć na MM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=346720

Ale ja blado na ostatnich zdjęciach wyszłam
Bardzo ladny efekt Pewnie skuesze sie na ten YSl Ale to dopiero na jesien bo teraz mam maaaaaaaaaaaaase wydatkow
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 17:13   #742
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Bardzo ladny efekt Pewnie skuesze sie na ten YSl Ale to dopiero na jesien bo teraz mam maaaaaaaaaaaaase wydatkow
Dziękuję jak kupisz YSL to nie będziesz żałowała, daje naprawdę niesamowity efekt, ja się skusiłam i nie żałuję
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 17:20   #743
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Pewnie mi tez podpasuje, ale boje sie tylko ze wydam te ok 60-70zl a po miesiacu on bedzie suchy Bo pewnie tak bedzie...
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 17:29   #744
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

ja nie wiem co wy macie z tym wysuszaniem tuszy :P ja mam fatale od...grudnia i dalej sie nim maluje i dopiero od miesiaca daje mi efekt taki jaki lubie bo sie wysuszyl nieco i fajnie malujeco prawdaa nie maluje sie nim codziennie ostatnio bo w ogole malo co sie maluje no ale mial swoje dni ciaglego wykorzystywania
ale ja to jakos dziwnie dlugo wszystkie tusze mam..nie wiem co to za zaleznosc jest ale tak jest
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 17:30   #745
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ja też go mam!

Nawet nie użyłam ani razu, muszę wygrzebać go z kuferka i wypróbować

Smoky Lash wciąż nie doszedł
Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ten Twój listonosz jest niepoważny

Dimiti dzisiaj paczka też jeszcze nie przyszła... Ale się naczekam

Ale za to wypróbowałam opisywany wcześniej tusz Elizabeth Arden i jest rzeczywiście świetny. Pięknie rozczesuje rzęsy!

Nakłada się raczej cienkimi warstwami ale można osiągnąć nim całkiem dobre pogrubienie. Ogólnie to wyszły mi takie firanki, pięknie rozczesane, nie sklejone... jedynie pod lewym okiem po jakiś 5h się trochę osypał
Może dlatego, że na tym oku mam mniej rzęs (odrastają) i jeszcze nałożyłam trochę tuszu gdy poprzednia warstwa już wyschła?

Podsumowując jest godny polecenia tym bardziej, że nawet można upolować go dość okazyjnie
Mnie jeszcze zauroczyl kolor-prawdziwy braz i mimo wszystko zadowolona jestem z efektu

Cytat:
Napisane przez wredziulek Pokaż wiadomość
Jeżeli mogę się wciąć w rozmowę, to powiem, że u mnie najbardziej teatralny efekt daje (niestety wycofywany już) L'Oreal Volume Shocking

Wycofany jest?
Tusz nie bardzo lubie ale baze uwielbiam,musze zapasy poczynic
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 17:30   #746
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Mi po miesiacu albo max 2 wszystkie wysychaja
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 17:42   #747
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

A ja mam podobnie jak Candy Killer - fatale kupiłam w styczniu i do tej pory się nim maluję, ogólnie wszystkie tusze są u mnie jakieś trwałe, a przy nakładaniu na rzęsy ilości nie żałuję
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 17:44   #748
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

No to ja juz nie wiem o co w tym chodzi. Ja z iloscia tez nie zaluje bo nakladam zawsze 3 warstwy - czasem 4...

I koncza sie po miesiacu, po półtora... to czemu wam na dluzej starczaja? Ehhh.....
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 17:49   #749
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

no jaaa nie wiem o co tu chodzi a bys widziala jaka ja zla bylam jak mi sie po 3 miesiacach zesuszyl mf :P hehe
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 18:02   #750
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Candy

Moje MF po miesiacu nadaja sie tylko do wyrzucenia :P
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.