Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniacie ten wątek?
Strzał w 10!Bardzo mi się podoba 135 69,59%
Taki sobie..nic specjalnego 59 30,41%
Głosujący: 194. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-30, 16:55   #691
paznokietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 75
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

hej a ja jestem takim typem kolorystycznym zawsze mi sie wydawało że tak ale do końca pewna nie jestem ?
paznokietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 18:06   #692
Sexi_Pistol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 405
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Wydaje mi się, że ten sam co ja (tak na pierwszym zdjęciu, ana pozostałych już niekoniecznie). Że zima zima (na 1), a nie zima południowa. Jaką masz karnację, tak na co dzień?

Mogę dorzucić do wątku swoje zdjęcie, tyle, że jako 'zima czerwona'
__________________
...
Sexi_Pistol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 22:04   #693
paznokietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 75
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

taką nazwałabym ją zółto-oliwkową
paznokietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 13:59   #694
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez czarnulka066 Pokaż wiadomość
A ja? Jak myślicie czy jestem zimą południową??
Mam czarne włoski takie jak na zdjęciu - kolor naturalny
Oczy jak widać prawie czarne
I bardzo ciemna karnacja - na zdjęciu wyszłam trochę blado (przez światło) bo mam naprawdę ciemniejszą twarz:P (na szczęście bo nie lubię się opalać:P:P) nigdy nie byłam na solarium i opalać się nie lubię, więc też naturalnie
Wiele osób się mnie pyta czy jestem z Polski:P Pan na studiach próbował mi wmówić, że nie jestem Polką:P
kilka razy się pytał czy jestem pewna:P No i ludzie czasem zaczepiają mnie i się pytają jak mi się podoba w Polsce
A na studiach myśleli, że jestem z wymiany jakiejś
A kobieta, u której kupowałam frytki stała i pół godziny mi mówiła żebym szukała swoich przodków bo na pewno mam gdzieś w Indiach kogoś ludzie stojący w kolejce zaczęli jej przytakiwać
powiem czy szczerze że jak Ciebie zobaczyłam to tez skojarzyłaś mi się z Indiami
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 17:48   #695
Sexi_Pistol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 405
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Mnie też to mówią, ale jak pytam 'w takim razie z jakiego kraju jestem?' to automatycznie dowiadują się, że jednak jestem z Polski. W sumie nie wiem czemu mnie o to pytają przecież w naszym kraju czarne włosy nie są taką rzadkością (chociaż znajomyz neta powiedział mi ze to niestandardowe połączenie do niebieskich oczu), a aż takim dziwolągiem chyba nie jestem. No i karnacja różowawa a nie oplanona indyjska, jak u koleżanki na zdjęciu

Za to ja kocham Indie i mogłabym być wyglądać na hinduskę, nie przeszkadzałoby mi to
__________________
...
Sexi_Pistol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 22:50   #696
KamCi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

łeeeee...ktos mi wykradł hasło i musiałam załozyc nowe konto
..jakis czas temu dodawalam tu fotki i wyszło iz jestem zimą a tu ostatnio na innym forum słysze ze LATO?! i juz sama nie wiem...czy to ze wydaje mi sie ze mam ciemniejsza skore od kolezanek to zasługa wypijania hektolitrow soku marchwiowego ;d, czy tego ze letnia opalenizna mi długo "schodzi" , albo tego ze w około mam bladsze kolezankki po prostu
sama nie wiem:[ zwłaszcza ze samej trudno mi wybrac odpowiednie kolory a tutaj teraz taka zamota;d bardzo lubie brązy i beże...chociaz mnie postarzają ;di jak sie dowiedziałam ze jestem zima to przestłam je nosic ;d ale teraz jak lato w koncu to chyba zaczne
najswiezsze foto ;D sprzed sekundy ;D



PYTANIA
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
szybko...i tak jak pisałam wczesniej nie wiem co to za kolor...w sumie to złtawo-brązowo-żółto-szary a np. na zgrubieniach np. palcach nawet w taki brudny czarny ;d ktos kiedys powiedział ze wygladam jakbym byla niedomyta[? ]
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Niebieskie/Granatowe

teczowki maja ciemniejsza obwódke i nie ma plamek
oprawa oczu zdecydoana raczej
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
nie mam
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
nie wiem jaki ma odcień ;D tak samo jak z opalenizną...pomieszanie z poplątaniem...ale jak sie rumienie to na krwistą czerwień
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
sredni(ciemny)brąz ze złotymi przebłyskami
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
jak na foto ;d
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
w sumie to lubie wszystkie kolory ;d oprócz pewnego odcienia pomaranczu w ktorym wygladam na 20lat wiecej i jakbym zarwała kilka nocek z rzedu ;d

Edytowane przez KamCi
Czas edycji: 2009-12-23 o 17:45
KamCi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 22:56   #697
vanessax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

co do typów to nic ci nie powiem ale za to przypominasz mi moją Joey Potter z jeziora marzeń
vanessax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 13:54   #698
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Hey....

Dziewczyny...od 5 dni robię testy dotyczące mojego typu urody, czytam, rozmyślam...i nic nie mogę wymyślić. Co dojde do jakiegos wniosku to znów mam watpliwości
Najbardziej wiarygodny test mówi iż jestem zima... w sumie to może i tak- ale południową
Przeczytałam troszkę postów w tym i innym wątku. Przygotowałam odpowiedzi na ewentualne pytania, które mogą być wam przydatne. Licze na wasza pomoc
Dlatego proszę o wasza opinię.

Niestety nie mam fotki bez make-up'a

Oto odpowiedzi na pytania:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
szybko, czasem jestem lekko zarumieniona (policzki, ramiona, dekold-ale tylko jak długo sie piekę na słońcu), ale tego samego dnia po wieczornej kąpieli już jestem brązowa- w sumie to jest taki złoty brąz... Utrzymuje sie długo...!
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy to jest jakas masakra w ogóle. Niby za czasów dzieciaka mówili ze sa niebieskie, ale jakoś sie zrobiły zielone...zalezy co obiorę Obwódki sa ciemniejsze. A do tego środek wpada w taki piwny kolor i mam jakieś kropeczki-takie plamki ciemniejsze. Oprawa oczu- ciemnobrązowa/brązowa.
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Mam piegi tylko i wyłącznie w lecie, i to kilka dosłownie...
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Hmmm...i tu jest pies pogrzebany. Nie mam pojęcia
Na pewno nie jestem blada-w sensie porcelanowa i nie mam niebieskiego odcienia skóry. Jeśli się rumienie to na różowo.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Naturalne włoski to już dawno zapomniane...ale to był brąz- średni bać ciemny.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
moim zdaniem może to być brzoskwinka...ale odsyłam do zdjęcia
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Uwielbiam czerń oraz biel, fiolet, atramentowy, róż, szary, brązowy-ciemne brazy, kremowy, zielony, borda. Obojętny jest mi czerwony- ale raczej jako dodatki. Nie przepadam za pomarańczem, błękitem, złotym, turkusem...i jakimis pastelami.
Nie wiem czy to potrzebne, ale mam na nosku pękające naczynka. Aha...1 zdjęcie to czas zimowy, 2-cie to lato. Na solarium raczej nie chodzę- wiec to mój naturalny kolor skóry.

P.S. W innym wątku poprosiłam o analizę kolorystyczna, ale nie mogę się doczekać odpowiedzi;/
__________________
"...Take me to the bar
Drink up to sorrow
Sorrow for break up
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8

Edytowane przez domelcia
Czas edycji: 2009-12-25 o 14:25
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 14:48   #699
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Ja bym obstawiała mimo wszystko na lato..
Nie wiem.. ten ciemny kolor włosów Cię nieco przytłacza. Mimo opalonej skóry, mój ogólny odbiór - LATO
__________________
Co może przynieść związek Polki z Kurdem? Lepszy syn czy córka?
Z jakimi problemami borykają się kobiety? Dlaczego płaczą i co doprowadza je do śmiechu?
Co skrywam pod uśmiechem ja?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 15:03   #700
KamCi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

to do mnie czy d o kolezanki?
KamCi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 16:29   #701
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez KamCi Pokaż wiadomość
to do mnie czy d o koleżanki?
... no właśnie Ale chyba o ciebie chodzi KamCia.

Bo ja lato to chyba nie bardzo...bo jako lato (czy blade czy oliwkowe) powinno dać się zauważyć u mnie niebieski odcień karnacji. A takowego nie mam przecież Moja karnacja jest raczej ciemnawa. Jako dziecko nie miałam blond czy nawet jasno brązowych włosów.... Pozatym okropnie wygladam w pastelach, wszelkich perłowych cieniach lub błyszczykach...

Doszłam do wniosku, że na pewno jestem typem chłodnym...ale lato??hmm...??
__________________
"...Take me to the bar
Drink up to sorrow
Sorrow for break up
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8

Edytowane przez domelcia
Czas edycji: 2009-12-23 o 16:41
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 17:34   #702
vanessax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:

Cytat:
Napisane przez KamCi
to do mnie czy d o koleżanki?

... no właśnie Ale chyba o ciebie chodzi KamCia.

Bo ja lato to chyba nie bardzo...bo jako lato (czy blade czy oliwkowe) powinno dać się zauważyć u mnie niebieski odcień karnacji. A takowego nie mam przecież Moja karnacja jest raczej ciemnawa. Jako dziecko nie miałam blond czy nawet jasno brązowych włosów.... Pozatym okropnie wygladam w pastelach, wszelkich perłowych cieniach lub błyszczykach...

Doszłam do wniosku, że na pewno jestem typem chłodnym...ale lato??hmm...??

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
Nie wiem.. ten ciemny kolor włosów Cię nieco przytłacza. Mimo
ja mam takie wrazenie patrzac na Ciebie domelciu, wiec chyba o domelcie chodziło ale to moja logiczna interpretacvja waszych wypowiedzi bo na typach sienie znam wiem tylko dziewczyn z tego watku sa sliczne
vanessax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 17:45   #703
KamCi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez vanessax3 Pokaż wiadomość
ja mam takie wrazenie patrzac na Ciebie domelciu, wiec chyba o domelcie chodziło ale to moja logiczna interpretacvja waszych wypowiedzi bo na typach sienie znam wiem tylko dziewczyn z tego watku sa sliczne

to czekamy na honey pie niech roztrzygnie
KamCi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 17:49   #704
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

vanessax myślisz, ze to do mnie??!! Dziwne...w sumie to na 1szym zdjęciu jest brąz ciemny, a na 2 to czarny- wyszedł przez przypadek (ciemny brąz z Castinga tak chwyta, na hebanik). I wszyscy, łącznie z moją fryzjerka, jak mnie w tym czarnym zobaczyli, to twierdzili, ze to mój kolor. A jak po pół roku zrobiłam dekoloryzacje to mi wypominali, że tak mi do twarzy w tym czarnym...

Zastanawiające

W każdym razie, nie ma co gdybać HONEY sprostuje i będzie wszystko jasne
__________________
"...Take me to the bar
Drink up to sorrow
Sorrow for break up
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 20:43   #705
vanessax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez domelcia Pokaż wiadomość
... no właśnie Ale chyba o ciebie chodzi KamCia.

Bo ja lato to chyba nie bardzo...bo jako lato (czy blade czy oliwkowe) powinno dać się zauważyć u mnie niebieski odcień karnacji. A takowego nie mam przecież Moja karnacja jest raczej ciemnawa. Jako dziecko nie miałam blond czy nawet jasno brązowych włosów.... Pozatym okropnie wygladam w pastelach, wszelkich perłowych cieniach lub błyszczykach...

Doszłam do wniosku, że na pewno jestem typem chłodnym...ale lato??hmm...??

niebieskawego odcieniu skóry nie widze akurat u żadnej z was
strasznie sie bronisz przed tym niebyciem zimą ;d
z resztą jak dla mnie to zadna nie jest latem ale tak jak juz mowilam- nei znam sie
vanessax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 21:52   #706
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

....a mogę być nawet jesienią bylebym nią rzeczywiście była.

Po prostu widzę za dużo sprzeczności z latem...głownie jeśli chodzi o kolory ubrań w których mi do twarzy a w których nie...no i włosy, i te moje oczy z mocno zarysowana ciemniejsza obwódką oddzielająca tęczówkę od białka.

Nie wiem... zobaczymy co inne dziewuszki powiedzą
__________________
"...Take me to the bar
Drink up to sorrow
Sorrow for break up
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 22:24   #707
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

już już wyjaśniam
Faktycznie, moje niedopatrzenie
Chodziło mi o Domelcię. Tak tak, mimo wszystko tak mi się wydaje. To nic, że nie miałaś nigdy nic wspólnego z blondem. Wiesz, jak tak na Ciebie spojrzałam to mi się przypomniała moja mama za czasów.. dawniejszych Ona też miała takie brązowe, mysie włosy i farbowała je na ciemno, często na czarno. I mógłby ktoś się nabrać że ma coś wspólnego z zimą, a to by była pomyłka.
Póki jesteś młoda i piękna, wiele kolorów które nie są Twoje nie koniecznie zaraz Cię bardzo oszpecą..
Cóż trochę zbaczam z tematu tego wątku.. Ale Jesteś pewna że nie jest Ci dobrze w kolorach np. pastelowych ale złamanych szarością.. (dajmy na to błękit popielaty albo złamany różowy?)

KamCi, piękny kolor oczu. Zastanawiam sie czy nie jesteś wiosną, ale pomedytuję jeszcze nad tym co napisałaś i nad zdjęciem, bo nie mam pewności
__________________
Co może przynieść związek Polki z Kurdem? Lepszy syn czy córka?
Z jakimi problemami borykają się kobiety? Dlaczego płaczą i co doprowadza je do śmiechu?
Co skrywam pod uśmiechem ja?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40

Edytowane przez honey pie
Czas edycji: 2009-12-23 o 22:25
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 22:53   #708
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

honey pie ... ale moj naturalny kolor włosów to brąz...od dziecka, nawet bym powiedziała że ciemny. Kilka razy chciałam sie przefarbowac na blond to styliści- zaznaczam, że to dobrzy fryzjerzy i kilku ich było- powiedzieli, że mi tego nie zrobią i żebym zapomniała bo to nie mój kolor!! Natomiast podobam się w czekoladach, fioletach i tej czerni (kiedyś miałam taką z połyskiem granatu- i tez ok)co ci nie pasuje do mnie

A co do pasteli to właśnie nie bardzo w nich wyglądam. Róz owszem- ale intensywny (wklejam focie-trochę nie wyjściowa, ale...) No i w bieli i czerni mi do twarzy- a jakbym była latem to w czarnym jak śmierć, a w białym szaro.

Hm... to już nie wiem nic. Idę przeszukać na Googlach wszystkie tematy odnośnie charakterystyki tej nieszczęsnej ZIMY i sugerowanego LATA- zrobię zestawienie...i drogą eliminacji tudzież dedukcji może coś w końcu wykombinuje
__________________
"...Take me to the bar
Drink up to sorrow
Sorrow for break up
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 23:24   #709
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

a ja uważam, że czarny jest za ciemny dla Ciebie. Przepraszam za ten upór ale na prawdę..
Jeszcze raz napiszę: jesteś młoda i ładna, więc możesz naginać pewne rzeczy.

Nie musisz się stawać zaraz blondynką, nawet gdyby się okazało że jesteś latem. Średni brąz (koniecznie w szarawej tonacji) byłby okej.

Co do pastelowych barw. Pamiętaj, że nie chodzi tu o czyste kolory! Lato, owszem nosi pastele, ale takie "przybrudzone".
Słuchaj, możesz być jeszcze typem mieszanym
Lato-zima..
Szkoda że więcej osób sie tu nie udziela, bo może do czegoś byśmy doszły..

Ps. a można się dowiedzieć do czego potrzebna jet Ci ta analiza? Chcesz cos konkretnego zmienić, czy tak dla własnej świadomości?
__________________
Co może przynieść związek Polki z Kurdem? Lepszy syn czy córka?
Z jakimi problemami borykają się kobiety? Dlaczego płaczą i co doprowadza je do śmiechu?
Co skrywam pod uśmiechem ja?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 23:41   #710
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

W sumie to dla siebie chce to wiedzieć. Interesuje się ogólnie wizażem - włosy, paznokcie, make-up...z tym, że kogoś zawsze lepiej "zdiagnozować", a z sama sobą jest problem. A łatwiej potem dobrać kolorki ciuszków, cieni, czy farby itp.

Wiem, wiem...włosy czarne za ciemne ;p Jak pisałam, to był przypadek i wytrzymałam z nimi pół roku-były wakacje, a że kocham słonce to i opalona byłam Tak, że zgadzam się z tobą co do czarnego-zwłaszcza na zimę, gdy brakuje słońca, a zwolenniczka solary nie jestem :P
Głownie mam brązy zimne, teraz popielaty brąz zrobiłam... Do średniego brązu jest ok, a wyżej już- jakieś miody, jasne brazy juz mi nie służą.

Szkoda, szkoda, że nas tu więcej nie ma, bo "burza mózgów" daje czasem niesamowite efekty


A i doszłam do pewnych wniosków przeszukując zasoby googlowskie- i mam pewna teorie co do KAMCI. Choc nie wiem na ile te informacje w necie są wiarygodne, no ale...spróbuje to sklecić w sensowna całość i jak nie usne to jeszcze dziś umieszczę moje wypociny
__________________
"...Take me to the bar
Drink up to sorrow
Sorrow for break up
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 01:02   #711
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Uffff..... zrobiłam takie cudo....!! załacznik 1-musiałam to jako .jpg zrobić. Może komuś sie przyda => wszystko co znalazłam w necie.


KamCia. Zauwazyłam tak:

Niebieskie/Granatowe-teczowki maja ciemniejsza obwódke i nie ma plamek
Jak przegladałam fotki z urodą zimy, to bardziej ta obwódka była widoczna niż twoja…ale…nie jestem specjalistką. Wydaje mi sie ze zima to takie jak na 2,3,4 fotce co załączyłam...(nie patrzyłam czy to ZIMY, tylko na oczka...
sredni(ciemny)brąz ze złotymi przebłyskami
W lecie Nie występuje złocisty blond, a u zimy sa to popiele i granaty
się rumienie to na krwistą czerwień
Zima jak w ogóle się rumieni to na lekki różowawy kolor, ale za to Lato na czerwony.
Bardzo szybko, nawet na brudny brąz (czarny)…
Ani zima, ani lato nie opala sie na taki "brudny" brąz, czy jak pisałaś czarny....

Wiec ja tu po prostu wykminiłam, ze wychodzi mieszanka LATO-ZIMA A podobno takie istnieja (w sensie cechy jak w obydwu tych typach).

Słodkich snów
__________________
"...Take me to the bar
Drink up to sorrow
Sorrow for break up
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8

Edytowane przez domelcia
Czas edycji: 2009-12-24 o 01:07
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 10:48   #712
KamCi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez domelcia Pokaż wiadomość
Uffff..... zrobiłam takie cudo....!! załacznik 1-musiałam to jako .jpg zrobić. Może komuś sie przyda => wszystko co znalazłam w necie.


KamCia. Zauwazyłam tak:

Niebieskie/Granatowe-teczowki maja ciemniejsza obwódke i nie ma plamek
Jak przegladałam fotki z urodą zimy, to bardziej ta obwódka była widoczna niż twoja…ale…nie jestem specjalistką. Wydaje mi sie ze zima to takie jak na 2,3,4 fotce co załączyłam...(nie patrzyłam czy to ZIMY, tylko na oczka...
sredni(ciemny)brąz ze złotymi przebłyskami
W lecie Nie występuje złocisty blond, a u zimy sa to popiele i granaty
się rumienie to na krwistą czerwień
Zima jak w ogóle się rumieni to na lekki różowawy kolor, ale za to Lato na czerwony.
Bardzo szybko, nawet na brudny brąz (czarny)…
Ani zima, ani lato nie opala sie na taki "brudny" brąz, czy jak pisałaś czarny....

Wiec ja tu po prostu wykminiłam, ze wychodzi mieszanka LATO-ZIMA A podobno takie istnieja (w sensie cechy jak w obydwu tych typach).

Słodkich snów
pewnie jestem mieszanka ;P własnie z moim kolorem opalenizny to w cały swiat jest wszystko ;d bo w lato mam na sobie wszystkie mozliwe odcienie złotego(zółtegego)brazowe go i szarego a jesli chodzi o rumience to zastanawiam sie czy to tez nie jest sprawa "sercowa" bo nawet po najmniejszym wysiłku jestem cała czerwona jak burak
tylko oczom nie moge zrobic fajnej fotki zeby bylo widac obwódke bo na tej fotce to w ogole jej nie widac jedna jaka znalazłam to ta...ale i tak nie bardzo widac...musze zainwestowac w dobry aparat
dzieki za analizee wiec lato - zima bo nawet spogladajac na Twoja tabelke to mam cechy i lata i zimy np.
to opalanie sie na popielaty braz (myslalam ze to lato sie tak opala )
niebieskawe białko
włosy nie pasuja ani tu ani tu ;d
usta i oczy chyba do zimy

w zasadzie to traz wszystko mi pasuje do zimy
te typy to sciema chyba zaczne nosic ubrania w kolorach ktore mi sie podobaja

Edytowane przez KamCi
Czas edycji: 2009-12-24 o 10:54
KamCi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 12:18   #713
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

KamCi, tylko że masz ogólnie wygląd takiej "wiecznej dziewczynki", wyglądasz jak aniołek . Masz bardzo delikatną urodę. Trochę jak Reese Whiterspoon.. To jest typowe dla wiosny. I ten błękit oczu.. A co do koloru skóry to nie wiem, czy to taki przekłamany kolor, ale widzę tu odcień brzoskwiniowy. Wiosna opala się szybko i wiem z doświadczenia, że nie zawsze rumieni się na taki idealnie pomarańczowy kolor..
Przede wszystkim musisz stwierdzić czy jesteś ciepłym czy zimnym typem. Lepiej Ci w złocie czy srebrze? W różowym czy pomarańczowym?

Ps. życzę wszystkim Ciepłych i Wesołych Świąt
__________________
Co może przynieść związek Polki z Kurdem? Lepszy syn czy córka?
Z jakimi problemami borykają się kobiety? Dlaczego płaczą i co doprowadza je do śmiechu?
Co skrywam pod uśmiechem ja?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40

Edytowane przez honey pie
Czas edycji: 2009-12-24 o 12:19
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 12:22   #714
KamCi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
KamCi, tylko że masz ogólnie wygląd takiej "wiecznej dziewczynki", wyglądasz jak aniołek . Masz bardzo delikatną urodę. Trochę jak Reese Whiterspoon.. To jest typowe dla wiosny. I ten błękit oczu.. A co do koloru skóry to nie wiem, czy to taki przekłamany kolor, ale widzę tu odcień brzoskwiniowy. Wiosna opala się szybko i wiem z doświadczenia, że nie zawsze rumieni się na taki idealnie pomarańczowy kolor..
Przede wszystkim musisz stwierdzić czy jesteś ciepłym czy zimnym typem. Lepiej Ci w złocie czy srebrze? W różowym czy pomarańczowym?

Ps. życzę wszystkim Ciepłych i Wesołych Świąt

jak aniołek dzieeki )
w rózowym i w srebrze.... złoto mnie troche przytłacza

Edytowane przez KamCi
Czas edycji: 2009-12-24 o 12:27
KamCi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 12:39   #715
vanessax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

ajakim typem jest ona?


naturalny kolor włosów:sredni braz
oczy brazowe
opala sie na braz
vanessax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 12:46   #716
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

KamCia...te oczy masz sliczne...

Kurcze, tez mi się wydaje, że ten kolor skóry masz brzoskwiniowy bardziej- nawet zółtawy....
__________________
"...Take me to the bar
Drink up to sorrow
Sorrow for break up
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 15:51   #717
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez vanessax3 Pokaż wiadomość
ajakim typem jest ona?


naturalny kolor włosów:sredni braz
oczy brazowe
opala sie na braz
Wydaje się, że właśnie zima południowa
__________________
Co może przynieść związek Polki z Kurdem? Lepszy syn czy córka?
Z jakimi problemami borykają się kobiety? Dlaczego płaczą i co doprowadza je do śmiechu?
Co skrywam pod uśmiechem ja?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 21:34   #718
czarnulka066
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulka066
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 5 353
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
powiem czy szczerze że jak Ciebie zobaczyłam to tez skojarzyłaś mi się z Indiami
Hihi no widzisz ale już przywykłam Taka moja "uroda"

Cytat:
Napisane przez Sexi_Pistol Pokaż wiadomość
Mnie też to mówią, ale jak pytam 'w takim razie z jakiego kraju jestem?' to automatycznie dowiadują się, że jednak jestem z Polski. W sumie nie wiem czemu mnie o to pytają przecież w naszym kraju czarne włosy nie są taką rzadkością (chociaż znajomyz neta powiedział mi ze to niestandardowe połączenie do niebieskich oczu), a aż takim dziwolągiem chyba nie jestem. No i karnacja różowawa a nie oplanona indyjska, jak u koleżanki na zdjęciu

Za to ja kocham Indie i mogłabym być wyglądać na hinduskę, nie przeszkadzałoby mi to
Mi też aż tak bardzo to nie przeszkadza przecież tamtejsze kobiety są piękne tylko dziwi mnie, że aż tak ludzie reagują i się dziwią

Ale już wiem, że jestem zimą południową
__________________
We are the world, we are the children...We are the ones who make a brighter day...so let's start giving..


!!Od 12 grudnia 2010!! Tylko przemyślane zakupy


czarnulka066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 14:24   #719
Catherine07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 458
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Chyba ja też pasuje
Catherine07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 17:08   #720
Angelli74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

A ja??? Proszę pomóżcie mi bo taka stara już jestem i przez tyle lat nie potrafię się jednoznacznie "zakwalifikować" do żadnego typu urody ... i strasznie mnie to wkurza
Włosy od dzieciństwa mam w kolorze czekoladowego brązu, prawie czarne (urodziłam się już z bujną czarną czupryną ), ale nie jest to odcień zimny (popielaty), raczej w słońcu mienią się na kasztanowo. Oczy piwne.
W lato wyskakują mi piegi, w zimie nie mam ani jednego.
Opalanie ... hmm .. pierwsze na czerwono, później brązowieje, ale odcień opalenizny nie jest taki ciepły, złocisty jak widzę u innych, raczej chłodny, taki "przybrudzony", dość ciemny, o ile opalenizna może być chłodna
Cera przed opalaniem bardziej jasna niż śniada, chociaż bladolicą nigdy nie byłam.
No i co ???? Niby JESIEŃ, ale:
w brązach wcale mi nie ładnie, w rudościach, rdzach - wręcz obrzydliwie. Z ciepłych kolorów to brzoskwinia, łosoś, czekolada, krem, żółty i czerwony;
świetnie się czuję w pastelach - chłodnych błękitach, różu, bieli, pistacji ...

czyli jednym słowem - same sprzeczności !!!

załączam zdjęcia - "przekrój" celowy : przed opaleniem i po opalaniu, z makijażem i bez.

Proszę niech ktoś mi powie czy jestem zimą czy jesienią
Angelli74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.