Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-26, 12:53   #1681
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35495805]Takie buractwo to mnie pierwszy raz spotkalo.

Najlepsze bylo tlumaczenie tej baby o wyjatkowosci BB. Bo "my to nawet podlad niechetnie dajemy. Filozofia BB jest to, aby nauczyc klientke go nakladac" .

Pomijajac glupote tego stwierdzenia (jak bierzesz inny odcien podkladu ktory juz masz to nalezy znow sie uczyc nakladac?) podejscie do klienta naprawde jest niewybaczalne.
Poza tym te wszystkie klientki to specjalnej troski musza byc skoro wszystkiego trzeba ich uczyc .
[/QUOTE]
co za baby mnie w ogóle ostatnio "filozofia" Douglasa zadziwia... jak można skąpić próbek i nazywać to "filozofią"???
Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Jak chciałam wziąć próbkę do domu, to mnie poinformowano, że nie robią odsypek bare minerals. Ale wymalować Cię nimi jak najbardziej mogą
Spróbować namówić sephorzankę zawsze można - ja akurat miałam mnóstwo czasu, więc poprosiłam o umalowanie podkładem i potem obejrzałam się dokładnie z wszystkich stron w świetle dziennym w domu i ponosiłam cały dzień.
ale takie malowanie w Sephorze to nie to samo co moje w domu. Przede wszystkim, chciałabym móc wypróbować podkład przynajmniej na dwóch kremach itp. Ja muszę przed nałożeniem kremu umyć twarz, koniecznie... i co? wpuszczą mnie na zaplecze?
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35505473]Ogolnie nie mialo sensu nic co one gadaly.
Przeciez jak ktos uzywa swojego kremu, filtra, ulubionej bazy, serum i cholera wiec co jeszcze to na nauke nakladania podkladu chyba z tym calym arsenalem ma przyjsc .[/QUOTE]
James- powinnaś wziąć swój arsenał, pójść do Pani w D. i powiedzieć: chce mi pani zrobić makijaż jednym podkładem i babrać się Z TYM???
Myślę, że ilość i jakość kosmetyków zrobiłyby na pani wystarczające wrażenie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 13:36   #1682
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Zenek przysłał mi rabat 19,5%, ale nic mi nie trzeba od niego. Jeśli któraś chce skorzystać, to zapraszam. Szkoda, żeby się zmarnowało
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 14:33   #1683
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ekstrakt z mącznicy świetny jest na przebarwienia.Wystarczy wlać go do toniku,stosować i czekać
pięknie proszę, możesz mi powiedzieć skąd zamawiasz ten ekstrakt (z którego naturalnego sklepu) i w jakiej ilości go dolewasz? Można go dolać do hydrolatu? Ja ostatnio używam samych hydrolatów, bo bardzo mi podpasowały

Zastanawiam się nad tym olejem Khadi.
Teraz wykańczam zwyklaka - olej arganowy Alepii. Ja nie wiem czy mi olejowanie pomaga, na pewno nie szkodzi
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 14:40   #1684
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad tym olejem Khadi.
Teraz wykańczam zwyklaka - olej arganowy Alepii. Ja nie wiem czy mi olejowanie pomaga, na pewno nie szkodzi
Mam go, użyłam około 6-7 razy i myślę, że zadziałał w moim przypadku efekt placebo, bo mam wrażenie, że włosy przestały mi wypadać garściami, a to chyba mało prawdopodobne przy tak krótkim okresie stosowania W każdym razie następnego dnia po zmyciu go włosy są naprawdę fajne.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 14:41   #1685
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ale takie malowanie w Sephorze to nie to samo co moje w domu. Przede wszystkim, chciałabym móc wypróbować podkład przynajmniej na dwóch kremach itp. Ja muszę przed nałożeniem kremu umyć twarz, koniecznie... i co? wpuszczą mnie na zaplecze?
Ja przyszłam z już nałożonym kremem na twarzy, bez mejkapu.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 15:03   #1686
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

James, 3 dni to za mało, żeby olej w ogóle zdążył zadziałać Może dlatego nic na Ciebie nie działa, bo ledwie czegoś spróbujesz, od razu to odrzucasz? Ze wszystkimi kosmetykami jest tak, że na efekty trzeba czekać.

A w ogóle jak oceniasz włosy po tym oleju, ładnie wyglądały po wysuszeniu?

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad tym olejem Khadi.
Teraz wykańczam zwyklaka - olej arganowy Alepii. Ja nie wiem czy mi olejowanie pomaga, na pewno nie szkodzi
Ja go uwielbiam Najlepszy ze wszystkich olejków jakie miałam. Zresztą wystawiłam swoją recenzję na KWC.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mam go, użyłam około 6-7 razy i myślę, że zadziałał w moim przypadku efekt placebo, bo mam wrażenie, że włosy przestały mi wypadać garściami, a to chyba mało prawdopodobne przy tak krótkim okresie stosowania W każdym razie następnego dnia po zmyciu go włosy są naprawdę fajne.
6-7 razy to znowuż nie tak mało czasu, codziennie myjesz włosy?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 15:05   #1687
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
6-7 razy to znowuż nie tak mało czasu, codziennie myjesz włosy?
Myję głowę codziennie, ale olejku nie nakładam codziennie wieczorem, raczej co 2-3 noc.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 15:24   #1688
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Myję głowę codziennie, ale olejku nie nakładam codziennie wieczorem, raczej co 2-3 noc.
No to nam daje 2-3 tygodnie stosowania, to już nie tak mało
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 16:35   #1689
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35516534]Zaraz sie powiesze, slowo daje .

Zakupilam ostatnio tzw. "olej ostatniej nadziei" (olej z korzenia lopianu). Od kilku dni odprawiam modly do ksiezyca, aby zadzialal i zahamowal wypadanie. Uzylam go w niedziele, wtorek i dzis. Nalozylam na skore glowy i na cala dlugosc (wlosy byly suche). Dzis po myciu wlosy nagle zaczely wylazic w jeszcze wiekszej ilosci niz zwykle . Nie wiem co sie do cholery dzieje.
Nie mam pojecia czy olej powoduje wypadanie (Google mowi, ze tak moze byc) czy moze to tylko wypapadaja slabe wlosy bo nowe bardzo chca wyjsc (choc ta teoria tez mi sie nie widzi to za nia trzymam kciuki, niestety to ja wymyslilam na pocieszenie a nie Google).

Orientuje sie moze ktoras jak to jest z wypadaniem po olejowaniu?

Ja obecnie wchodze w moje wyzsze stadiom psychozy a cos czuje, ze za kilka minut popadne w rozpacz pt "bede lysa". Kurde, serio sie nerwowo wykoncze przez te wlosy.

[/QUOTE]


Mi wypadaly bardziej, gdy nakladalam olej na skore glowy:/
Teraz tylko Jantar i jego zawsze poelcam Mam jeszcze eliksir Green Pharmacy, ale jeszcze nie moge nic o nim powiedziec, bo uzylam raptem raz.
Wspolczuje, tez mi wlosy psuly humor:/ Bedzie dobrze
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 16:56   #1690
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczyny, po ile są pojedyncze cienie MAC, te które samemu można skomponować w palecie?
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 17:02   #1691
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
co za baby mnie w ogóle ostatnio "filozofia" Douglasa zadziwia... jak można skąpić próbek i nazywać to "filozofią"???

ale takie malowanie w Sephorze to nie to samo co moje w domu. Przede wszystkim, chciałabym móc wypróbować podkład przynajmniej na dwóch kremach itp. Ja muszę przed nałożeniem kremu umyć twarz, koniecznie... i co? wpuszczą mnie na zaplecze?

James- powinnaś wziąć swój arsenał, pójść do Pani w D. i powiedzieć: chce mi pani zrobić makijaż jednym podkładem i babrać się Z TYM???
Myślę, że ilość i jakość kosmetyków zrobiłyby na pani wystarczające wrażenie

No, nie zapominajmy, ze jeszcze swoj podklad bym musiala wziac bo BB nic dla mnie nie ma.

Koniec koncow musialabym chyba walizke na kolkach wziac na taka nauke mejkapu

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
James, 3 dni to za mało, żeby olej w ogóle zdążył zadziałać
Tylko, ze leca jeszcze bardziej, wiec cos jest nie tak moim zdaniem.


Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość

Mi wypadaly bardziej, gdy nakladalam olej na skore glowy:/
Teraz tylko Jantar i jego zawsze poelcam Mam jeszcze eliksir Green Pharmacy, ale jeszcze nie moge nic o nim powiedziec, bo uzylam raptem raz.
Wspolczuje, tez mi wlosy psuly humor:/ Bedzie dobrze
Jantaru uzywalam. Zero zmiany.

A probowaas uzywac oleju mimo wypadania? Pytam, bo moze wlosy w koncu przestana leciec.

-----------------------------------------------------------------------

Poszlam do fryzjera. Scielam wlosy. Ponad 20 cm (!!). Wygladam jak potwor. Sa krotkie (lekko za ramiona) i jakes takie dziwne. Ani z nich koka nie zrobie, ani nic.

Mialam takie dlugie wlosy .


Fryzjerka powiedziala, ze mam bardzo dziwne wlosy i nie wie, co mi poradzic. Wcale mnie to nie pocieszylo. POwiedziala, ze choc wlosy placza mi sie jak cholera a dol jest bardzo suchy to wlosy wcale nie sa zniszczone i nawet jeden wlos sie nie rozdwaja.

Powiedziala, ze nigdy czegos takiego nie widziala i nie wie, co mi poradzic.


Smutno mi. Mialam takie dlugie wlosy (do talii prawie) a teraz sa takie krotkie. Do tego ich malo jest, wiec wygladam jakbym mopa na glowie miala.

Mialam nadzieje, ze do ostatecznosci, czyli sciecia nie dojdzie, ale...

4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 17:03   #1692
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

James u mnie się dość dobrze spisywała wcierka z Joannay, ta z rzepą w plastikowym opakowaniu. Spróbuj też
Amli - wiem, że śmierdzi, ale pomagała Też miałam taki okres, że włosy mi zmniejszyły objętość o połowę... A hormonalnie było wszystko idealnie Na szczęście teraz, odkąd się przestawiłam na no silicone, no SLS i naturalną pielęgnację, powoli wracają do normy.
Wcierając olej w skórę głowy masujesz ją, włosy także, więc ja sobie tłumaczę, że przy tym masowaniu po prostu te słabsze włosy wypadają
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 17:15   #1693
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mam go, użyłam około 6-7 razy i myślę, że zadziałał w moim przypadku efekt placebo, bo mam wrażenie, że włosy przestały mi wypadać garściami, a to chyba mało prawdopodobne przy tak krótkim okresie stosowania W każdym razie następnego dnia po zmyciu go włosy są naprawdę fajne.
Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ja go uwielbiam Najlepszy ze wszystkich olejków jakie miałam. Zresztą wystawiłam swoją recenzję na KWC.


6-7 razy to znowuż nie tak mało czasu, codziennie myjesz włosy?
dzięki to się na niego skuszę

odstawiłam już szampony i odżywki Joico i inne typowo fryzjerskie kosmetyki

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po ile są pojedyncze cienie MAC, te które samemu można skomponować w palecie?
wydaje mi się, że ok 49/50 zł
paletka pusta 4-ka - 23 zł
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 17:56   #1694
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja przyszłam z już nałożonym kremem na twarzy, bez mejkapu.
no to już lepiej... chociaz u mnie odpada motyw wyjścia gdziekolwiek bez podkładu, nawet na makijaż robiony przez kogoś także w moim przypadku tak źle i tak niedobrze
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 18:20   #1695
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Zenek przysłał mi rabat 19,5%, ale nic mi nie trzeba od niego. Jeśli któraś chce skorzystać, to zapraszam. Szkoda, żeby się zmarnowało
Ja bym chciała Do tego jeszcze -5% za 3 produkty?
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 19:54   #1696
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Zenek przysłał mi rabat 19,5%, ale nic mi nie trzeba od niego. Jeśli któraś chce skorzystać, to zapraszam. Szkoda, żeby się zmarnowało
Santa Madonna! Zaszalał

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35527773]No, nie zapominajmy, ze jeszcze swoj podklad bym musiala wziac bo BB nic dla mnie nie ma.

Koniec koncow musialabym chyba walizke na kolkach wziac na taka nauke mejkapu



Tylko, ze leca jeszcze bardziej, wiec cos jest nie tak moim zdaniem.




Jantaru uzywalam. Zero zmiany.

A probowaas uzywac oleju mimo wypadania? Pytam, bo moze wlosy w koncu przestana leciec.

-----------------------------------------------------------------------

Poszlam do fryzjera. Scielam wlosy. Ponad 20 cm (!!). Wygladam jak potwor. Sa krotkie (lekko za ramiona) i jakes takie dziwne. Ani z nich koka nie zrobie, ani nic.

Mialam takie dlugie wlosy .


Fryzjerka powiedziala, ze mam bardzo dziwne wlosy i nie wie, co mi poradzic. Wcale mnie to nie pocieszylo. POwiedziala, ze choc wlosy placza mi sie jak cholera a dol jest bardzo suchy to wlosy wcale nie sa zniszczone i nawet jeden wlos sie nie rozdwaja.

Powiedziala, ze nigdy czegos takiego nie widziala i nie wie, co mi poradzic.


Smutno mi. Mialam takie dlugie wlosy (do talii prawie) a teraz sa takie krotkie. Do tego ich malo jest, wiec wygladam jakbym mopa na glowie miala.

Mialam nadzieje, ze do ostatecznosci, czyli sciecia nie dojdzie, ale...

[/QUOTE]
James, a może drożdże?

Skoro włosy same w sobie są zdrowe i nic im nie dolega
(poza plątaniem) to może problem leży w cebulkach? Albo skórze głowy (czy też mieszkach włosowych), może z nimi jest coś nie tak, skoro 'puszczają' włosy? Wiem, dziwaczna teoria, ale podejrzewam, że gdyby moje sianko wypadało to też wszędzie szukałabym przyczyn
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 21:54   #1697
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dzięki to się na niego skuszę

odstawiłam już szampony i odżywki Joico i inne typowo fryzjerskie kosmetyki


wydaje mi się, że ok 49/50 zł
paletka pusta 4-ka - 23 zł
milka, dzięki
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 23:24   #1698
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;35529960]James, a może drożdże?

Skoro włosy same w sobie są zdrowe i nic im nie dolega
(poza plątaniem) to może problem leży w cebulkach? Albo skórze głowy (czy też mieszkach włosowych), może z nimi jest coś nie tak, skoro 'puszczają' włosy? Wiem, dziwaczna teoria, ale podejrzewam, że gdyby moje sianko wypadało to też wszędzie szukałabym przyczyn [/QUOTE]
Moim zdaniem to brzmi logicznie. Czyli James powinna spróbować czegoś na wzmocnienie cebulek włosów.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 00:27   #1699
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35527773]


Jantaru uzywalam. Zero zmiany.

A probowaas uzywac oleju mimo wypadania? Pytam, bo moze wlosy w koncu przestana leciec.[/QUOTE]

Za dlugo to trwalo i za duzo wypadlo. Moze byloby lepiej w koncu, nie wiem, ale to nie bylo na moje nerwy:/


Cytat:
Poszlam do fryzjera. Scielam wlosy. Ponad 20 cm (!!). Wygladam jak potwor. Sa krotkie (lekko za ramiona) i jakes takie dziwne. Ani z nich koka nie zrobie, ani nic.

Mialam takie dlugie wlosy .
Ojej:/ Nie wiem co napisac, bo to ze odrosna to wiesz.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 07:31   #1700
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

James az 20 cm niezle Cie ciachnela
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 07:45   #1701
mirella102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 36
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Czasami czytam ten wątek w poszukiwaniu promocji i widzę, że co jakiś czas przewiją się wątki o słabych włosach, moim zdaniem w skrajnych przypadkach powinien pomóc trycholog.
mirella102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 09:12   #1702
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

James przy twojej diecie to raczej problem z cebulkami, trychologów jest w PL mało, ale może jakiś we Wrocławiu jest.
Sporo włosów obcięłaś, ale pewnie nie wyglądasz tak źle jak piszesz
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 14:51   #1703
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

W Marionnaud rabat na kosmetyki do opalania: http://www.marionnaud.pl/pl/tanie-opalanie




kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 21:50   #1704
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
W Marionnaud rabat na kosmetyki do opalania: http://www.marionnaud.pl/pl/tanie-opalanie




Mają burdel tam straszny...
Ogólnie powinny być wszystkie produkty do opalania -30%.
A nie naklejamy na to co chcemy...
Bo to kupy się nie trzyma w ogóle.
Okazuję się że np. Shiseido Sun Protection Liquid Foundation w odcieniu SP60 jest -30% a np. SP50 nie...
To tylko 1 z przykładów.



W Sephora jest promocja że przy zakupie 2 produktów z linii słonecznej 2 produkt -50%.
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 22:36   #1705
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

W Dougim -30% na L'Oreal Chciałam szminkę, ale nieciekawe kolory.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 22:47   #1706
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

W L'Occitane jeszcze zwiększyli wyprzedaż
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 23:51   #1707
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
James u mnie się dość dobrze spisywała wcierka z Joannay, ta z rzepą w plastikowym opakowaniu. Spróbuj też
Amli - wiem, że śmierdzi, ale pomagała Też miałam taki okres, że włosy mi zmniejszyły objętość o połowę... A hormonalnie było wszystko idealnie Na szczęście teraz, odkąd się przestawiłam na no silicone, no SLS i naturalną pielęgnację, powoli wracają do normy.
Wcierając olej w skórę głowy masujesz ją, włosy także, więc ja sobie tłumaczę, że przy tym masowaniu po prostu te słabsze włosy wypadają
Wcierki sprobuje. Tej akurat nie probowalam. Dziekuje .

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Za dlugo to trwalo i za duzo wypadlo. Moze byloby lepiej w koncu, nie wiem, ale to nie bylo na moje nerwy:/
Na moje chyba tez nie. Niemniej dzis znow olejowalam, wylazlo troche mniej na oko, ale to dlatego, ze sa krotkie i w oczy sie tak nie rzucaja.
Mam nadzieje, ze w koncu przestana wypadac.

Dzis w bezmiarze desperacji Dromin Intenso sobie kupilam. Moze cos pomoze.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ojej:/ Nie wiem co napisac, bo to ze odrosna to wiesz.
Wiem, ale narazie pozostaje mi z papierowa torebka na glowie chodzic.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James az 20 cm niezle Cie ciachnela
No sporo. Zalobe mam obecnie za wlosami.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
James przy twojej diecie to raczej problem z cebulkami, trychologów jest w PL mało, ale może jakiś we Wrocławiu jest.
Jakis jest. Interesowalam sie tym lekarzem juz bardzo dawno. Niestety wizazanki, ktore do tego gabinetu poszly bluzgaly i byly niezadowolone. Nie moge zapomniec jak jedna pisala, ze wlosy miala tak gwaltownie wyrywane (do badania wyrywa sie 100 wlosow; jej wyrwali wiecej), ze az jej krew poleciala.
Teraz juz wiesz, czemu mi sie tam nie pali.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 00:17   #1708
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35554822]
Wiem, ale narazie pozostaje mi z papierowa torebka na glowie chodzic.
[/QUOTE]

Ej, James, nie przesadzaj
Większośc zycia miałam czarne długie włosy za pas, a jak je w końcu ścięłam, to poczułam niejaką ulge Obecnie coraz bardziej skracam i doszłam do długosci końca szyi, a to jeszcze nie koniec, bo chce do połowy szyi bobika zrobić Jedyny kto narzeka na moją długośc włosów, to małżo I kolor zmieniam, teraz mam ciemną wiśnię, a będzie czerwień
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-07-28 o 00:18
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 10:39   #1709
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Kochane czy ktoras z Was miala już moze okazje obadac lub przetestowac nowy BB Pat and Rub?
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 11:01   #1710
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;35553876]W Dougim -30% na L'Oreal Chciałam szminkę, ale nieciekawe kolory.[/QUOTE]

W sklepach stacjonarnych? ciekawa jestem do kiedy i czy tylko to jest na kolorówkę, czy też na pielęgnację??

czaję się na cien/samoopalacz, a przed chwilą zadzwoniłam do D. i Pani nic o tej promocji nie wiedziała ;/

Edytowane przez pingwinek=]
Czas edycji: 2012-07-28 o 11:04
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.