Usuwanie blizn - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-18, 21:57   #31
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Krem na blizny

Cytat:
Napisane przez mjaw
Witam
Mam pytanie czy ktoś mógłby doradzić jakie są dobre kremy na blizny po zabiegach chirurgicznych? Mam niewielkie blizny po niedawno usuniętych na twarzy pieprzykach.



Ja mam kilka blizn po usuniętych znamionach. W maju minie rok od zabiegu. Używałam - i używam nadal - Cepanu. Rozjaśnił mi blizny, ale na tym się skończyło. Oglądał mi to chirurg i powiedział, że mogę mieć tendencję do bliznowców, ale z drugiej strony okres wchłaniania się blizny - jak to nazwał - wynosi około roku, więc jeszcze poczekam. Usłyszałam też, że jeśli będzie mi to bardzo przeszkadzać mogę udać się do chirurga plastyka, a on już na pewno to zlikwiduje.
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 22:12   #32
marzena20
Raczkowanie
 
Avatar marzena20
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 39
Dot.: Krem na blizny

cebion? krem? z apteki? bez recepty? ile kosztuje?
marzena20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 23:06   #33
Gail
Raczkowanie
 
Avatar Gail
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 354
Dot.: Krem na blizny

Nie stosowałam, ale słyszałam, że No-scar jest dobry na blizny wszelkiego rodzaju.
Gail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 16:41   #34
mjaw
Przyczajenie
 
Avatar mjaw
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Krem na blizny

Widziałam u koleżanki "czysty" kolagen. Podobno kolagen pobudza obumarłe komórki. To może i na blizny pomożę? Czy coś o tym wiecie?
mjaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 17:35   #35
Lajne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 43
Dot.: Krem na blizny

mjwa: jak duże były te znajomiona i jak je usuwałaś ? zadowolona jestes?
Lajne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 19:26   #36
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Krem na blizny

ja mam blizne przez cale plecy po operacji i uzywalam cepanu-jest tani i moim zdaniem dobry...nie iwem jak na male blizny ale na taka duza to ladnie rozjasnil...chociaz wiadomo-na taka pol metrowa blizne to nic nie pomoze :/
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 19:32   #37
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Krem na blizny

wybaczcie ale tak troszke zbocze z tematu,a mianowicie LAJNE jak bys byla tak mila to napisz jak wygladalo to usówanie pieprzyków bo tez bardzo bym chciala se pousuwac ich troszke,nie wiem tylko gdzie mam sie zglosic i ile kasy to bedzie kosztowac,a blizny masz widoczne?ogolnie to jestes zadowolona z zabiegu?
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 19:34   #38
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Krem na blizny

a co do kremów na blizny,to wiem ze moja kolezanka uzywala taki z masy perłowej no scar,uwazam ze jest swietny(sama widzialam efekty) kosztuje ok 36zl
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 21:55   #39
Lajne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 43
Dot.: Krem na blizny

'szukaj' na forum...
Lajne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 18:48   #40
szeherezada
Raczkowanie
 
Avatar szeherezada
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 59
Dot.: Krem na blizny

Nie radze ci zwracac sie do plastyka po to by usunac blizne - tez chcialam, ale na szczescie trafilam na chirurge-plastyczke, ktora nie chciala mnie na kase naciagnac, no i ona mi wyjasnila, ze "usuwanie blizny" polega na jej wycieciu (!) i ponownym zszyciu skory (!). Efekt - dluzsza blizna! Moze, troche plytsza!!! Dobre dla kogos, kto ma naprawde koszmarne blizny! Zwroc tez uwage na miejsca swoich blizn - jesli to sa miejsca naturalnie rozciagane, to nowa plytsza blizna moze byc nie tylko dluzsza, ale ostatecznie tez szersza!! Smaruj Cepanem i masuj! Na pewno troche splycisz! Ponoc istnieje sposob na wygladzanie laserowe, ale o tym nic nie wiem..
Pozdrawiam
szeherezada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 15:13   #41
mjaw
Przyczajenie
 
Avatar mjaw
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Krem na blizny

Wyjaśnie, ze poddałam się wycięciu pieprzyków na twarzy troche za namową koleżanki, która już kilka usunała. Jej blizny są niewielkie i naprawde trzeba się przypatrzyć by zauważyć. Ale ona jest w takim wieku, że jej skóra nie jest już taka gładka. To znaczy ma już trochę zmarszczek. Natomiast u mnie wydaje mi się, że blizny są bardziej widoczne, ale minął dopiero trzeci tydzień po zabiegu. Może trochę przesadzam. Jednak chciałabym już teraz zacząc działać stąd moje pytanie o środki wygładzające blizny.
Odpowiadając na pytania o zabieg. Wykonał mi go chirurg w prywatnym gabinecie. Ceny sprawdzałam równieź w innych miejscach są zbliżone za pierwszy pieprzyk (znamie) około 150-200 i kolejny 50-70. Ja zapłaciłam 225 zł i dodatkowo za badanie znamion 45 zł.
Zabieg trwał krótko, ale wrażenie okropne. Bolał tylko zastrzyk znieczulający. Po tygodniu miałam wyciągane szwy.
No i na tyle.
mjaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 19:23   #42
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: Krem na blizny

witam was ... musze wam powiedizec ze ja tez mialem usuwane pieprzyki a dikladnie czarniaki w klinice onkoligicznej panstwowej i tego zlauje poniewaz sposob zszycie skory byl byle jaki do tego mailem szwy wewnetrzne , na ktore jak sie okazalo jestem uczulony ,przez co moje cialo automatycznie wypyha szwy wewnetrzne przez co stan blizn stal sie oplakany ((( uwarzam ze taki rzeczy nalezy isc usuna c tylko prywatnie poniewaz lekarz jest staranny i sie niespieszy zeby przyjac kolejnego pacjenta na dzis spje blizny usuwam w prywatnej klinice i tez efekt jest slaby poniewarz na latce piersiowej i w niektoreych okolicach brzucha blizny sie rozchodza ... tak wiec troche czasu minie zanim sie ich pozbede
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 19:29   #43
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: Krem na blizny

jesli chodzi o kremy typu cepan i perl inkow czyli no-scar to daja dobry effekt ale to jeszcze niejest to co bysmy chcieli osiagnac dlatego polecam mikrodermabrazje jest czasochlona bo tzreba wykonac co najmniej 10 zabiegow a nawet i wiecej w celu dobrego efeltu , podobno pilingi chemiczne tez daja rady ale jeszcze nietestowalem na swojej skurze jesli ktos z was mial robiony piling chemiczny niech napisze jakie sa effekty i czy warto ....pozdrawiam was
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 20:40   #44
Ewa79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Dot.: Krem na blizny

Cześć,ja po operacji mam bliznę na brzuchu i lekarz kazał mi to smarować contractubeksem -troche drogi ok 40 ale większe opakowanie. Po roku blizna wygląda ładnie a w niektórych miejscach jest już praktycznie niewidoczna,wiadomo,im szybciej się zacznie smarować lepiej.Ta maść jest też na "trudne-twarde blizny" najlepiej idż do apteki i zapytaj farmaceuty.Pozdrawiam.
Ewa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 18:28   #45
mjaw
Przyczajenie
 
Avatar mjaw
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Krem na blizny

Dzięki wszystkim, którzy radzili jak usunąć blizny. Wszystkie te rady są bardzo cenne. Jesteście super ! Pozdrawiam !
mjaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 15:28   #46
tequilus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Dot.: Krem na blizny

jeśli chodzi o ten Cepan to na jakiego typu on jest blizny? Spłyca blizny po ospie?
Pozdrawiam
tequilus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 15:45   #47
kroofk@
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 870
Dot.: Krem na blizny

Cytat:
Napisane przez tequilus
jeśli chodzi o ten Cepan to na jakiego typu on jest blizny? Spłyca blizny po ospie?
Pozdrawiam
Wskazania do stosowania:
Krem Cepan stosuje się zewnętrznie na skórę, do miejscowego leczenia blizn i bliznowców (keloidów), po oparzeniach i zabiegach chirurgicznych oraz do leczenia przykurczy. Może być również stosowany do leczenia blizn powiek (uważając by preparat nie dostał się do oczu), a także blizn po czyrakach, owrzodzeniach i trądziku. Preparat stosuje się po całkowitym wyleczeniu rany.
Skład:
100g kremu zawiera:
substancje czynne:
Alii cepae extractum fluidum (1:1) 20,0 g
Chamomillae extractum 5,0 g
Heparinum natricum 5000,0 j.m.
Allantoinum 1,0 g
substancje pomocnicze:
mieszanina laurylosiarczanu sodu i alkoholu cetostearylowego
parafina ciekła
wazelina biała
emuglator monoglicerydowy (monostearynian glicerolu)
glicerol
4-hydroksybenzoesan metylu
4-hydroksybenzoesan propylu
woda oczyszczona
__________________
Przegrałam swój najlepszy czas...
MARZENIA I MIŁOŚĆ BOLĄ...

kroofk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 21:02   #48
arizona18
Raczkowanie
 
Avatar arizona18
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Exclamation Do Pana Doktora

Witam, również jak wy miałam cięty wyrostek, niestety w moim przypadku nie jest tak różowo jak mowisz karolinka444, że wyrostek to malutka blizna, może w przypadku innych osób tak jest, ale tak się nieszczęśliwie złożyło, że po operacji wytworzył mi się ropień w "powłokach" i przez tydzień czasu jeżdziłam do szpitala na "wyciskanie" żywcem ropy, po czym założono mi sączek, jak się domyślacie miałam jakiś czas (po operacji) rozwartą ranę, bo chcący mi wsadzić sączek musieli rozciąć szwy ok 2cm w dół szwu, i troche pod koniec jego. Nie zeszyli mnie spowrotem, bo się bali,że znowu dojdzie do ropnia. Na czas obecny 3 miesiące po operacji mam okropną bliznę, ktora jest zaczerwieniona i pomarszczona, a miała być taka "piękna" . Jak będę miała troche czasu to wrzucę zdjęcie...
Ale narazie nie to mnie martwi, przez ten okres po operacji, kiedy to miałam się oszczędzać i na siebie uważać, przytyłam bardzo na brzuchu i chciałabym już zacząć ćwiczyć, jednak boję się i nie zasięgałam dokładnie opinii mojej pani chirurg, ale mam nadzieję uzyskać ją od tutejszego Pana chirurga, stad moje pytanie, czy mogę po takim czasie (3miesiące) zacząć już ćwiczyć np. "brzuszki"? Czy może mi to czymś grozić jeśli chodzi o ranę po wyrostku, oraz proszę o podanie mi możliwych (skutecznych) metod leczenia blizny, bądź jej usunięcia używałam maść "Contractubex", ale nie zaobserwowałam poprawy tzn. nadal rana jest zaczerwieniona. Proszę o odpowiedź, ponieważ narazie mam dużo na głowie i nie mam czasu iść do lekarza.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.
__________________
♥♥♥♥♥♥moje♥♥♥♥♥♥♥♥cudowne♥♥♥♥♥
http://suwaczki.maluchy.pl/ci-12888.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-12889.png
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥pociechy♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
arizona18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 23:55   #49
myszowata
Raczkowanie
 
Avatar myszowata
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 42
GG do myszowata
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Niestety moja blizna też nie jest taka maluteńka.Chciałam bliznę usunąć laserowo, wysłałam zdjęcia tej blizny do ponad 30 różnych klinik w całej Polsce i werdykt był jeden. Przerost blizny i tylko demambryzacja, której koszt wynosi ok.2500 do 3500zł zależnie ile razy trzebaby zabieg powtórzyć ;( I do tego nie ma w ogóle mowy że blizna zniknie całkowicie. Te zabiegi mogą tylko ją bardziej uniewidocznić ;((((

Karolinka444 co to za plastry silikonowe, jeszcze o takich nie słyszałam .
Napisz coś więcej jak możesz.
Pozdrawiam
__________________
Fotografia Ślubna Katowice
myszowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 16:00   #50
arizona18
Raczkowanie
 
Avatar arizona18
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Witam ponownie, ja słyszałam o tych plastrach....Zaciekawiona stronka nowego programu na polsacie "Chcę być piękna", weszlam na nią i znalazłam strone internetową jednego z ich ekspertów, chirurga plastycznego.W poszukiwaniu czegoś o bliznach przeczytałam o owych plastrach silikonowych
Polecam ta lekturkę

Klinika Chirurgii Plastycznej dra Andrzeja Sankowskiego

A co do mnie czekam na odpowiedź

Pozdrawiam.
__________________
♥♥♥♥♥♥moje♥♥♥♥♥♥♥♥cudowne♥♥♥♥♥
http://suwaczki.maluchy.pl/ci-12888.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-12889.png
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥pociechy♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
arizona18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 14:40   #51
arizona18
Raczkowanie
 
Avatar arizona18
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

prosze..................
__________________
♥♥♥♥♥♥moje♥♥♥♥♥♥♥♥cudowne♥♥♥♥♥
http://suwaczki.maluchy.pl/ci-12888.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-12889.png
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥pociechy♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
arizona18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 22:54   #52
merida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7
Dot.: Jak leczyć bliznę po przeszczepie skóry?

... 7 miesiecy później...
A odpowiem sobie Za nogawke z podtrzymaniem zapłaciliśmy 95 zł.
merida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 23:33   #53
myszowata
Raczkowanie
 
Avatar myszowata
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 42
GG do myszowata
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Karolinka444, dzięki ci bardzo za odpowiedź na priv. Zakupiłam plastry, już 5 dzień je noszę. Mam nadzieję że będzie to póki co jakaś alternatywa operacji!!! Zrobiłam zdjęcie przed założeniem, i będę co jakiś czas robić zdjęcia jak będzie widać efekty na pewno się pochwale i wstawie na wizaz. Póki co pozostaje mi nadzieja że będzie lepiej.

Ariozono ja robiłam już wcześniej brzuszki gdzieś 2 miesiące po operacji, jeśli tylko nie bolą cię mieśnie brzucha tam gdzie miałaś cięcie to wydaje mi się że możesz ćwiczyć śmiało. Ja tak przynajmniej robiłam. Ale oczywiście dla pewności skonsultuj się z lekarzem.


Buziaki
Pozdrawiam
__________________
Fotografia Ślubna Katowice
myszowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 13:06   #54
karolinka444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

hej Myszowata fajnie że moglam pomóc Pozdrawiam daj znac jak beda rezultaty a napewno beda papapp
karolinka444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 22:14   #55
felnan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Kamuflowanie Blizn Prosze o POMOC

Witam
Mam blizny na rece sa dosc swieze bo uplynely 3 miesiace i widac zaczerwienienia wokol nich albo lekki rumien. Licze na rady szczególnie kobiet przeciez makijaz maja w jednym palcu. Czytalem o kremach kamuflujacyh, podkladach itp Jestem facetem nie mam na ten temat zielonego pojecia. Nie moge tez zapytac kolezanki bo to wstydliwe.
Jednynie wyobraznia mi podpowiada co moglo by pomoc jakas masc ktora rozsmarowalbym na rece i zaczerwienienia bylyby mniej widoczne?
A moze podklad o jasnym kolorze ktory bylby niezauwazalny a tez pokryl te zaczerwienienia. Prosze o nazwy takich specyfikow. Kazda rada bedzie cenna
felnan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 12:17   #56
Myszolek
Przyczajenie
 
Avatar Myszolek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny pooparzeniowe -> metody usuwania

witam ja gdy mialam 2 latka wylałam na siebie mleko .. mam poparzoną szyje i klatke piersiową. chcicalabym jakies adresy lekarzy albo szpitali gdzie bede mogla to usunąc laserowo albo jak to sie tylko da .. prosze o odpowiedz
POZDRAWIAM
Myszolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 14:17   #57
Diakini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 180
Dot.: Blizny pooparzeniowe -> metody usuwania

w Warszawie powstał nowy gabinet Medycyna Urodu przy Oświatwej 14spejalizujący się w leczeniu blizn pracuje tam pani dr Hofman która ma ogromne doświadczenie w zachowawczym leczeniu blizn. wiem że wykorzystuje masaż i laseroterpię.powodzenia
Diakini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 01:06   #58
marylka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny pooparzeniowe -> metody usuwania

Witam!
Chciałabym sie dowiedziec conieco o ekspanderze,ponieważ moja córka (6lat) ma miec za rok wszczepiany ekspander.Ma blizny 2-go stopnia.Ekspander ma być na lewy bark, ponieważ Basi wytworzyły się tam przykurcze i już miała je 4 razy usuwane i dalej sie robią(jest to przykurcz tuż przy szyi,zaciąga skórę szyi na bark).Ma blizny na:twarzy, szyi,ramieniu,klatce piersiowej i barku-po stronie lewej.Leczymy je już 4 lata.Jak sie postępuje z takim "urządzeniem"?Jak często się to napełnia?I czy to bardzo bolesne? Jej lekarz mówi,że w Basi przypadku to jest konieczne.Próbowaliśmy już żeli(veraderm,zeraderm) i plastrów (silon)silikonowych,maści różnorakich i plastrów tj:plastofix,hypafix,polo fix(ale polofixu nie polecam jest okropny)Będę wdzięczna za odpowiedź.Dziękuję.
marylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 10:49   #59
malgonia1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

wiem co to znaczy miec blizny...ja swoich jeszcze nie widzialam....pogryzł mnie pies...w miejsca ugryzienia mozna bylo wlozyc pilki od tenisa stolowego....tez zastanawiam sie co teraz...bo mam ponad 20 szwow...chce udac sie na operacje laserowego usuniecia,ale jak to zrobic,ile to kosztuje??pomożcie mi i innym zainteresowanym...
malgonia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 16:33   #60
ChocoOna
Przyczajenie
 
Avatar ChocoOna
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Witam wszystkich! Ja rowniez mam blizny, tyle, ze po oparzeniu... Mam je juz ponad 16 lat... Ale chcialabym cos z nimi zrobic... tyle, ze nie mam pojecia jak... Czy ktos mial jakas operacje badz usowane blizny laserowo? Gdzie mozna to zrobic? Ile kosztuje itd.? Bardzo prosze o pomoc! pozdrawiam cieplutko
__________________
'' I żeby to był Mruczankowy Dzień, i żeby ptaszki śpiewały.''



ChocoOna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-23 14:26:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.