Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-11, 16:36   #151
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez etha Pokaż wiadomość
Ja myślę, że nie masz problemu z nadmiernym owłosieniem, najwyżej jakiś bardzo malutki. Zerknij sobie na ten obrazek, przedstawia on normalny stopień owłosienia u ludzi, im ciemniejszy kolor, tym owłosienia jest więcej i nie oznacza to choroby: http://en.wikipedia.org/wiki/File:Androgenic_hair.svg

Meszek i pojedyncze włoski to nie choroba, bo każdy ma włoski na całym ciele, poza powiekami i dolną powierzchnią stóp i dłoni. To, że pojedyncze sztuki chcą być bardziej widoczne, nie stanowi o problemie, każdy lekarz ci to powie. Wiem co mówię, bo ja naprawdę mam problem z owłosieniem.

A do specjalisty to najlepiej do endo-gina, a jeśli nie znajdziesz, to najpierw do gina, a potem do endokrynologa. Chociaż ja myślę, że z tego co piszesz, w twoim przypadku nie jest to konieczne.
Dobrze że to napisałaś. Często się pojawiało tutaj że ktoś ma nadmierne owłosienie, czy włosy wokół brodawek itp. A to nie do końca właściwy trop bo na prawdę mocne, ciemne włosy byłby raczej oznaką że coś jest nie tak z hormonami więc ja bym się zastanowiła czy to należymy do "przeciętnie owłosionych" czy mamy bardzo widoczny problem z tym Wiadomo też, że nie ma co porównywać blondynki do brunetki...

Edytowane przez abercrombie&fitch
Czas edycji: 2010-10-11 o 16:37
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 18:17   #152
tan88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Pokaż wiadomość
ja łykam, ale nic nie czuję
a pojawiają się nowe włosy? ;>
tan88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 19:48   #153
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez tan88 Pokaż wiadomość
a pojawiają się nowe włosy? ;>

chociaż czasami mam wrażenie, że coś się dzieję, ale może tak bardzo czekam i ciągle oglądam, że wydaje mi się, że na prześwitującej skórze pojawiły się kropki, z których wyrosną włoski.....czekam i czekam

A Tobie rosną?

__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2010-10-11 o 19:49
MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 21:00   #154
tan88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

no mnie nie rosną, czasami czuję właśnie jak mnie mrowi ta skóra głowy, ale nic poza tym... ale chyba jeszcze za mało tabletek zjadłam, bo dopiero 6

pozostaje nam tylko cierpliwie czekać
tan88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 21:10   #155
G12acka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 230
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

6 mało, efektów należy się spodziewać dopiero po kilku mies. regularnego stosowania, dziwi mnie, że w przypadku autorki różnicę było widać już po 2 mies Ja biorę już 2 tyg.
__________________
Hey you don't take me seriously please cause I don't take life seriously.

odstawiam detergenty
G12acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 10:55   #156
etha
Raczkowanie
 
Avatar etha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez G12acka Pokaż wiadomość
dziwi mnie, że w przypadku autorki różnicę było widać już po 2 mies
Ja mam na to pewną teorię
Obniżenie DHT powoduje, że włosy, które miałyby niedługo wypaść przez androgeny, ale jeszcze są w fazie wzrostu i się dobrze trzymają, albo te, które dopiero wychodzą ponad powierzchnię skóry (i też mimo młodego wieku miałyby niedługo wypaść przez androgeny), zostają na głowie zamiast wypaść, więc już dość szybko powinno być widać zagęszczenie. Włosy rosną przecież cały czas, nawet osobie z łysieniem androgenowym i nawet w miejscach, w których to łysienie obejmuje. Na początku stają się coraz cieńsze i szybko wypadają, ale wciąż tam się pojawiają. Czy jakoś tak, tak sobie z nudów wymyślam
__________________
| | | || |


Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, to nie pisz w wątku, bo tylko przeszkadzasz osobom, które kiedyś będą przeglądały temat w poszukiwaniu konkretnych informacji. Moje motto.

5w6

etha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 12:13   #157
G12acka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 230
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez etha Pokaż wiadomość
Ja mam na to pewną teorię
Obniżenie DHT powoduje, że włosy, które miałyby niedługo wypaść przez androgeny, ale jeszcze są w fazie wzrostu i się dobrze trzymają, albo te, które dopiero wychodzą ponad powierzchnię skóry (i też mimo młodego wieku miałyby niedługo wypaść przez androgeny), zostają na głowie zamiast wypaść, więc już dość szybko powinno być widać zagęszczenie. Włosy rosną przecież cały czas, nawet osobie z łysieniem androgenowym i nawet w miejscach, w których to łysienie obejmuje. Na początku stają się coraz cieńsze i szybko wypadają, ale wciąż tam się pojawiają. Czy jakoś tak, tak sobie z nudów wymyślam
Prawdopodobne

Ja dzisiaj robiłam sobie przegląd i widzę sporo babyhairów, ale nie śmiem twierdzić, że to zasługa Prostamolu. Nie wierzę w ekspresową poprawę
__________________
Hey you don't take me seriously please cause I don't take life seriously.

odstawiam detergenty
G12acka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 12:28   #158
tan88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

ja też mam dużo takiego pierza... ale to chyba miałam wcześniej, póki co szukam na głowie takie zarostu

włosy trochę przestały mi wypadać, ale oprócz prostenalu łykam jeszcze cynk, witamine b6 (po 3 dziennie) i raz dziennie merz special, oprócz tego stosuję seboradin lotion i szampon radical, ostro też skróciłam włosy
tan88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 16:52   #159
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez tan88 Pokaż wiadomość
ja też mam dużo takiego pierza... ale to chyba miałam wcześniej, póki co szukam na głowie takie zarostu

włosy trochę przestały mi wypadać, ale oprócz prostenalu łykam jeszcze cynk, witamine b6 (po 3 dziennie) i raz dziennie merz special, oprócz tego stosuję seboradin lotion i szampon radical, ostro też skróciłam włosy

ja dodatkowo łykam Vitapil i zastanawiam się nad biotyną , stosuje rzepę w ampułkach, amlę, skrócić na ostro nie mogę, bo nie mam czego skaracać.....obcinam tylko odrobine raz na jakiś czas z tyłu.....grzywki nie musze obcinać bo mi nie rośnie...
dodam jeszcze, że ogólnie to włosów nie mam zniszczonych, nie rozdwajają się, zresztą chyba nie mogą bo są tak cienkie, że nie mają szans sie jeszcze podzielić

Mogłabym się pocieszać, że szybką schną- w 20 minut bez użycia suszarki, ale co z tego jak przez te wcierki i odżywki pielegnacja zajmuje 3-4 godziny co 2 dzień....


Ale zupełnie zboczyłam z tematu .... minęły prawie 3 tygodnie od założenia wątku ciekawe co słychać u założycielki, wszak najdłużej z nas zażywa prostenal...ja dzis 16 kaps. i zastanwiam sie nad zakupem tego szamponu o którym tu pisałam
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2010-10-12 o 17:52
MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 10:32   #160
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Dziewczyny, napiszcie, czy w jakiś sposób zmienia sie wasze owłosienie na innych częściach ciała, bo po ciąży zagnieżdżają mi się na udach czarne włosiska, takie jak na łydkach

Kupiłam Prostamol Uno i czekam az skończe karmiś piersią.
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 12:04   #161
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Lady Guidette Pokaż wiadomość
Dziewczyny, napiszcie, czy w jakiś sposób zmienia sie wasze owłosienie na innych częściach ciała, bo po ciąży zagnieżdżają mi się na udach czarne włosiska, takie jak na łydkach

Kupiłam Prostamol Uno i czekam az skończe karmiś piersią.
u mnie po ciazy nie bylo zadnych zmian nic zero ani wypadania wlosow ani ich wzrostu poprostu normalnie wszystko wygladalo ok
a u ciebie to pewnie cos z hormonami
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 17:51   #162
Monnaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Kupiłam dziś szampon z Dermeny i olejek rycynowy... Co prawda muszę jeszcze skończyć Seboradin, ale mam pytanie - dużo wcierać tego olejku? Przed każdym myciem głowy? Miała któraś z Was kiedyś coś do czynienia z tym szamponem, żeby móc mniej więcej określić, po jakim czasie może coś zadziałać? W jakikolwiek sposób!
__________________
Łuku, strzał, błękitu nieba - nic nam więcej nie potrzeba!
Monnaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 15:29   #163
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
u mnie po ciazy nie bylo zadnych zmian nic zero ani wypadania wlosow ani ich wzrostu poprostu normalnie wszystko wygladalo ok
a u ciebie to pewnie cos z hormonami
No właśnie z hormonami. Przed ciążą lekarz mi dał Yasmin właśnie na objawy androgeniczne, czy jakoś tak, jak on to powiedział. Mam wrażenie, że poziom testosteronu mi sie znowu podnosi, mam nawet dwa czarne kłaki na ...klacie
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 22:27   #164
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

u mnie nic ciekawego
czyli łykam te pigułki i tyle.

poczytałam troszkę o biotynie i kupiłam kiedyś, ale okazuje się, że ta moja biotyna to jakas słaba - bo 0,3 mg?
to niby dawka dziennego zapotrzebowania ale czytałam i wychodzi na to, że aby był efekt trzeba zażywać 2,5 do 5mg dziennie. Dziewczyny sobie radziły jedząc uwaga! karmę dla psów (konkretnie witaminki dla rotwailerów)
ale już jest biotyna w takim stężeniu - dla ludzi

nazywa się to cudo Biotebal i sobie zamówiłam. ten silniejszy czyli 5mg.
Ponoć efekty są spektakularne (próba losowa ponad 90 osób łykało 2,5mg przez pół roku), ponad 70% osób stwierdziło szybszy wzrost włosów i ich widoczne zgęstnienie.

Żeby nie łykać 15 tabletek - zamówiłam Biotebal.

Oczywiście jeszcze sobie zamowiłam Dermenę i Radical (szamponiki), henne wax (odżywkę), Vitapil (bo się skończył) i Sterko

Sterko to olejek z Saw Palmetto w formie kapsułek (320mg). Może się lepiej będzie wchłaniać ???

Kilka stron wczesniej ktoś tutaj takie podał info o tych składnikach z których można wcierki zrobić (piperyna, kofeina, saw palmetto i pokrzywa). Też zamówiłam i nic....
Już tydzień czekam i nic nie doszło

========================= ===
co do włosów - tych maluchów jest coraz więcej, zakola mi już całkiem zarosły takim puszkiem, dużo jest też na linii grzywki, troszkę mniej na środku głowy ich wyrasta. Rosną generalnie bardzo szybko (ostatnie farbowanie miałam 20-tego - zawsze farbuję 20-tego każdego miesiąca), a tydzień temu mierzyłam włosy i odrost miał idealnie 1cm.
Rosną tak +/- 1,3 cm miesięcznie więc szybko.

Te włosy z tyłu głowy coraz gestsze (czuć nawet jak się w kucyk zbierze), ale na czubku głowy szału jeszcze nie ma. No i niestety dalej wypadają (ale chyba tylko te stare - bo tych krótkich nie widzę ani w trakcie mycia w wannie, ani w trakcie suszenia).

Zobaczymy. Za miesiąc wstawię nowe foty
mam nadzieję, że ku pokrzepieniu serc.

========================= =
Byłoby mi łatwiej (mniej by było widać prześwity) gdybym była blondynką, no ale farby rozjasniające strasznie niszczą włosy i dlatego farbię na czarno Castingiem. Ale przez ich szybki wzrost muszę co miesiąc farbować odrosty - bo mam pewnie z 40% siwych włosów. Widać to okropnie - jakbym na przedziałku miała posypane popiołem - paskudnie i na dodatek wygląda jakby przedziałek był strasznie szeroki. Więc farbuję
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 15:57   #165
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Ja mam ten sam problem, z tym, że z castingów w kolorze brąz przerzuciłam się na farby ziołowe w proszku, wiem, że będę musiała pewnie farbować co 3 tygodnie, bo farba się wypłukuje, ale ku mojemu zadowoleniu pokrywa moje siwki, czyli co drugi włos a włosy mają taki fantastyczny połysk.

Od jutra też zacznę brać biotynę mam taką 500mg.
Napisz gdzie kupiłaś te kapsułki saw palmeto i jak dokładnie sie nazywaja i jak masz zamiar je stosować
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 19:18   #166
anula08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Witam Kobietki! Ja też borykam się z takim samym problemem. od 5 lat wypadają mi włosy. pozostało mi kilka Nie mam anemii, bo robiłam badania, używałam loxon, aplicort i pełno witamin dostępnych na rynku. Nie robiłam badań w kierunku dht, bo nikt ich do tej pory nie zlecił nie mam wąsika, ale na na moim bikini i bardziej w dół pojawia się dużo więcej niepotrzebnych włosków Dziś zakupiłam sobie w sklepie zielarskim środek na męskie problemu skład ekstrakt z palmy sabal 150 mg i z korzenia pokrzywy 200mg. Pani ze sklepu tez mi to zaproponowała (jak zobaczyła brak moich włosów), czyli nie tylko na forum jest to popularne. Kazała brać jedna tabletę dziennie i zapewniła, że w żadnym przypadku to nie zaszkodzi bo to czyste zioła. Także zobaczymy. Jak mi się uda to wrzucę fotki jakie mam teraz "bujne " włosy. Acha chciałam jeszcze dodać, że łykam vitapil, mam przetłuszczające się włosy. Myję je codziennie szamponem ziołowym z Joanny, bo dermatolog, który twierdzi, że jest oki mi innych zabronił.

Edytowane przez anula08
Czas edycji: 2010-10-15 o 19:24
anula08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 20:33   #167
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
Kilka stron wczesniej ktoś tutaj takie podał info o tych składnikach z których można wcierki zrobić (piperyna, kofeina, saw palmetto i pokrzywa). Też zamówiłam i nic....
Już tydzień czekam i nic nie doszło
Ja poleciłam. Serio nic nie wysyłają? Dziwne. Sama nie zamawiałam u thantosa ale na wcierkowym wątku jest polecany (i na Laboratorum urody też). Chociaż te sklepy z półproduktami mają trochę dłuższy czas realizacji zamówień. Przynajmniej jak ja zamawiałam z BU albo naturalisa to zawsze po ok 2 dniach wysyłali dopiero paczkę.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 07:39   #168
zabkania
Zadomowienie
 
Avatar zabkania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 757
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
u mnie nic ciekawego
czyli łykam te pigułki i tyle.

poczytałam troszkę o biotynie i kupiłam kiedyś, ale okazuje się, że ta moja biotyna to jakas słaba - bo 0,3 mg?
to niby dawka dziennego zapotrzebowania ale czytałam i wychodzi na to, że aby był efekt trzeba zażywać 2,5 do 5mg dziennie. Dziewczyny sobie radziły jedząc uwaga! karmę dla psów (konkretnie witaminki dla rotwailerów)
ale już jest biotyna w takim stężeniu - dla ludzi

nazywa się to cudo Biotebal i sobie zamówiłam. ten silniejszy czyli 5mg.
Ponoć efekty są spektakularne (próba losowa ponad 90 osób łykało 2,5mg przez pół roku), ponad 70% osób stwierdziło szybszy wzrost włosów i ich widoczne zgęstnienie.

Żeby nie łykać 15 tabletek - zamówiłam Biotebal.

Oczywiście jeszcze sobie zamowiłam Dermenę i Radical (szamponiki), henne wax (odżywkę), Vitapil (bo się skończył) i Sterko

Sterko to olejek z Saw Palmetto w formie kapsułek (320mg). Może się lepiej będzie wchłaniać ???

Kilka stron wczesniej ktoś tutaj takie podał info o tych składnikach z których można wcierki zrobić (piperyna, kofeina, saw palmetto i pokrzywa). Też zamówiłam i nic....
Już tydzień czekam i nic nie doszło

========================= ===
co do włosów - tych maluchów jest coraz więcej, zakola mi już całkiem zarosły takim puszkiem, dużo jest też na linii grzywki, troszkę mniej na środku głowy ich wyrasta. Rosną generalnie bardzo szybko (ostatnie farbowanie miałam 20-tego - zawsze farbuję 20-tego każdego miesiąca), a tydzień temu mierzyłam włosy i odrost miał idealnie 1cm.
Rosną tak +/- 1,3 cm miesięcznie więc szybko.

Te włosy z tyłu głowy coraz gestsze (czuć nawet jak się w kucyk zbierze), ale na czubku głowy szału jeszcze nie ma. No i niestety dalej wypadają (ale chyba tylko te stare - bo tych krótkich nie widzę ani w trakcie mycia w wannie, ani w trakcie suszenia).

Zobaczymy. Za miesiąc wstawię nowe foty
mam nadzieję, że ku pokrzepieniu serc.

========================= =
Byłoby mi łatwiej (mniej by było widać prześwity) gdybym była blondynką, no ale farby rozjasniające strasznie niszczą włosy i dlatego farbię na czarno Castingiem. Ale przez ich szybki wzrost muszę co miesiąc farbować odrosty - bo mam pewnie z 40% siwych włosów. Widać to okropnie - jakbym na przedziałku miała posypane popiołem - paskudnie i na dodatek wygląda jakby przedziałek był strasznie szeroki. Więc farbuję
znalazlam tabletki Biotebal 2,5 ktora zawiera 2,5 biotyne
tu jest link do tabletek ktore zawieraja 5 mg biotyny
http://www.tanie-leczenie.pl/apteka-...FYeEDgodDiwkKw

pozdrawiam
__________________
zabkania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 14:06   #169
etha
Raczkowanie
 
Avatar etha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez anula08 Pokaż wiadomość
nie mam wąsika, ale na na moim bikini i bardziej w dół pojawia się dużo więcej niepotrzebnych włosków
Powtórzę się. Zobacz sobie ten obrazek, pokazany jest na nim normalny stopień owłosienia u ludzi, który nie świadczy o chorobie:
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Androgenic_hair.svg
Chodzi tam o włoski grubsze i ciemniejsze, a nie o kilkumilimetrowy meszek (chociaż nie wiem jak jest u ciebie).

Cytat:
Napisane przez anula08 Pokaż wiadomość
Dziś zakupiłam sobie w sklepie zielarskim środek na męskie problemu [...]. Pani ze sklepu [...] kazała brać jedna tabletę dziennie i zapewniła, że w żadnym przypadku to nie zaszkodzi bo to czyste zioła.
Senes to też tylko zioła, a pijąc jedną herbatkę dziennie codziennie można sobie pięknie rozleniwić jelita... Z ziołami też trzeba ostrożnie i z umiarem.

Ale życzę ci, żeby ten środek na męskie problemy ci pomógł Zawsze lepiej wiedzieć, że to łysienie androgenowe i zacząć coś z nim robić niż próbować wszystko po kolei, co dostanie się w drogerii. Powodzenia!
__________________
| | | || |


Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, to nie pisz w wątku, bo tylko przeszkadzasz osobom, które kiedyś będą przeglądały temat w poszukiwaniu konkretnych informacji. Moje motto.

5w6

etha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-16, 16:25   #170
tan88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

nie wiem czy to możliwe, zjadłam dopiero 3 tabletki prostenalu perfect (początkowo nie wiedziałam, że aż tak się różni) i 7 tabletek zwykłego prostenalu, ale już widzę, że na moich zakolach pojawiają się nowe włosy! czy to możliwe? :P mrowi mnie też trochę skóra głowy... ale nie widzę nigdzie indziej nowych włosów jak u Was?
tan88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 18:19   #171
anula08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez etha Pokaż wiadomość
Powtórzę się. Zobacz sobie ten obrazek, pokazany jest na nim normalny stopień owłosienia u ludzi, który nie świadczy o chorobie:
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Androgenic_hair.svg
Chodzi tam o włoski grubsze i ciemniejsze, a nie o kilkumilimetrowy meszek (chociaż nie wiem jak jest u ciebie).



Senes to też tylko zioła, a pijąc jedną herbatkę dziennie codziennie można sobie pięknie rozleniwić jelita... Z ziołami też trzeba ostrożnie i z umiarem.

Ale życzę ci, żeby ten środek na męskie problemy ci pomógł Zawsze lepiej wiedzieć, że to łysienie androgenowe i zacząć coś z nim robić niż próbować wszystko po kolei, co dostanie się w drogerii. Powodzenia!
Tak w sumie to sama nie wiem, ale tonący brzytwy się chwyta a mi serio kilka włosów na głowie zostało...

Edytowane przez anula08
Czas edycji: 2010-10-16 o 18:46
anula08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 11:32   #172
tan88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

dobrarada po jakim czasie zauważyłaś nowe włosy?
tan88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 17:06   #173
Jandia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Dobrarada, Twój pomysł z Prostenalem uratował mi życie!

Nie będę tu opisywała mojej walki z wypadaniem włosów, ale trwało to ponad 6 lat. Przeszłam masę badań: na tarczycę, hormony itp (wszystkie miały wynik bardzo dobry), stosowałam ogromną ilość witamin - zerowy efekt.

Wybrałam się na badanie włosa( badanie trichologiczne ). Wynikło z niego, że mam łysienie o podłożu androgenowym. Leczyli mnie loxonem i alpicortem (do wcierania)- poprawa na chwilę...
Nie wspomnę już ile kasy wydałam na tabletki typu Merz Special, Skrzyp, Revalid itp.

Ostatnio musiałam ściąć włosy na krótko (co akurat spowodowało, że wyglądam lepiej, więc nie żałuję).

Od 2 tyg łykam 1 tabl Prostenalu dziennie i ... nie wiem czy to sugestia, ale włosy wypadają w minimalnej ilości: kilka dziennie!

Przez całe lata nie było po żadnym preparacie takiego efektu!

Dzięki raz jeszcze dobrarada
Jandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 23:45   #174
babi
Raczkowanie
 
Avatar babi
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 67
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Gratuluję efektów i zazdroszczę... Ja niestety mam problem z tymi tabletkami.Skład mają tak zachęcający i wydaje się bezpieczy,a mnie kwadrans po zażyciu zaczyna boleć głowa jak przy nadciśnieniu i kołacze mi serce! To wszystko przechodzi dopiero po ok.6 godzinach! Czuję się jak na haju,a to przecież tylko zioła! Czy któraś z Was też tak miała????
babi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 13:10   #175
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Przeczytałam, ale albo nie zauważyłam, albo nikt się tym nie interesował - czy prostenal pomaga też mężczyznom łysiejącym androgennie? Na logikę przypuszczam, że tak, ale wolałabym się upewnić
Czy w grę wchodzą efekty uboczne (i jak to jeswt z ginekomastią, czy "biust" rośnie panom wyraźnie, czy na granicy błędu statystycznego?)?
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 13:14   #176
babi
Raczkowanie
 
Avatar babi
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 67
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Sprostowanie! ;-)
Taką długą nadpobudliwość miałam 2 dni,dziś wzięłam 3 tabletkę i przez pół godz.byłam tylko lekko poddenerwowana.Szukałam w forach sportowych o działaniu saw palmetto-wielu kulturystów to bierze i nie sądzę,żeby tylko na włosy.W każdym bądź razie ja jestem zdesperowana żeby poprawić stan swoich włosów.Za długo trwa u mnie proces wypadania,lekarze mnie zbywają i mówią,ze samo przejdzie(3 lata temu urodziłam dziecko-i się zaczęło na maksa),a tu -guzik-przechodzi na chwilkę i wraca.Po jednej stronie głowy mam juz wyraźny prześwit.Przeanalizowałam skład za pomocą dostępnej w necie literatury i myślę,że ogólnie nie powiniwn zaszkodzić,a wręcz przeciwnie,bo każdty z jego skladników jest polecany kobietom.Być może saw palmetto ma też pobudzające działanie,stąd u mnie taka reakcja na początku przyjmowania.Więc ja walczę dalej!

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Co do facetów to czytałam,że też biorą to na utrzymanie włosów na głowie,czyli rekukcji DHT.Ale ponoć biorą też to w cyklach z innymi suplementami przy ćwiczeniach.Jeśli się mylę to proszę o sprostowanie ;-)
babi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 13:46   #177
G12acka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 230
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Mi też włosy przestały wypadać. Dobrarado, dzięki, że podzieliłaś się z nami tym odkryciem. Jesteś genialna
__________________
Hey you don't take me seriously please cause I don't take life seriously.

odstawiam detergenty
G12acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 14:37   #178
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez babi Pokaż wiadomość
Sprostowanie! ;-)
Co do facetów to czytałam,że też biorą to na utrzymanie włosów na głowie,czyli rekukcji DHT.Ale ponoć biorą też to w cyklach z innymi suplementami przy ćwiczeniach.Jeśli się mylę to proszę o sprostowanie ;-)
Biorą też po to żeby zwiększyć poziom testosteronu który pomaga w budowie masy mięśniowej.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 15:35   #179
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Przeczytałam, ale albo nie zauważyłam, albo nikt się tym nie interesował - czy prostenal pomaga też mężczyznom łysiejącym androgennie? Na logikę przypuszczam, że tak, ale wolałabym się upewnić
Czy w grę wchodzą efekty uboczne (i jak to jeswt z ginekomastią, czy "biust" rośnie panom wyraźnie, czy na granicy błędu statystycznego?)?
Co do łysienia to nie wiem, ale "biust" panom rosnie na pewno.....mój tata jest tego najlepszym przykładem
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 22:39   #180
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

mozecie mi cos wytłumaczyc? skąd wiecie ze nalezy brac te tabletki skoro niektóre z Was piszą ze tego hormonu sie nie bada, tego DHT?
bada się cos innego czy jak? czy bierzecie w ciemno?
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.