Katar zatokowy: skuteczne krople? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-25, 13:32   #1
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189

Katar zatokowy: skuteczne krople?


Drogie wizażanki!
Czy możecie polecić mi skuteczne krople do nosa na katar zatokowy( bardzo gęsty, zalegający, żółty, który nie chce lecieć) Chodzi o coś co skutecznie rozrzedzi katar i pozwoli mi wydmuchać nos.Już od kilu dni męczę się z tym katarem. Domyślam się że to może być zapalenie zatok. Niestety do lekarza nie bardzo mogę teraz iść ( nie mam ubezpieczenia, czekam na nie) Głowa nie boli mnie bardzo, przy poruszaniu też nie.Mam jednak uczucie cieżkości i lekkiego ucisku. No i ten przeklęty katar..Proszę o rady
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:41   #2
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

buderhin. ale nie pamietam czy jest na recepte czy nie. to jedyne krople, ktore u mnie dzialaja, a co jesien mam zapalenie zatok.
ale moim zdaniem powinnas isc do lekarza jak najszybciej, chocby prywatnie. nieleczone zapalenie zatok moze powodowac przykre powiklania

Edytowane przez 201712190924
Czas edycji: 2010-11-25 o 13:42
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:45   #3
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
buderhin. ale nie pamietam czy jest na recepte czy nie. to jedyne krople, ktore u mnie dzialaja, a co jesien mam zapalenie zatok.
ale moim zdaniem powinnas isc do lekarza jak najszybciej, chocby prywatnie. nieleczone zapalenie zatok moze powodowac przykre powiklania
wiem o tym , poczekam jeszcze troszkę, jak nie przejdzie to pójdę. zaczynam się trochę niepokoić bo zawsze bardzo szybko wychodzę z wszelkich chorób, a teraz już się to przedłuża.
dzięki za radę, ale niestety te krople są na receptę
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:50   #4
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

z leków bez recepty dobry jest sinupret w tabletkach, ale jest dosyc drogi, ok. 50 zl za 100 sztuk, ale bierze sie 3 razy dziennie po 2 tabletki, wiec drogo wychodzi niestety

Edytowane przez 201712190924
Czas edycji: 2010-11-25 o 13:52
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:54   #5
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

Ja polecam otrivin - działa dość szybko i w porównaniu do innych stosunkowo długo
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:56   #6
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

z kropli polecam Euphorbium - mi tylko to pomaga na zatoki
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:58   #7
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

dziękuję za rady. tyle jest tego na rynku że naprawdę trudno się zdecydować, a nie chce kupować w ciemno jakiegoś badziewia które w ogóle nie pomoże.
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 14:26   #8
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

Ja tez polecam Otrivin, ale jeszcze bardziej polecam jednak wizyte u lekarza, trzeba dbac o siebie i nie wmawiac sobie, ze nie ma czasu, dla chcacego nic trudnego
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 14:47   #9
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ja tez polecam Otrivin, ale jeszcze bardziej polecam jednak wizyte u lekarza, trzeba dbac o siebie i nie wmawiac sobie, ze nie ma czasu, dla chcacego nic trudnego
podpisuje sie pod tym
z własnego doswiadczenia wiem ze odkładanie wizyty u lekarza jesli chodzi o zatoki konczy sie zazwyczaj bardzo bolesnymi punkcjami tym bardziej ze piszesz ze masz ten katar zalegajacy, który nie chce lecieć.
__________________
"Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono"
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:00   #10
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

No widzicie,ale ja mam problem bo nie chcą mnie przyjąć do przychodni, a na prywatnego lekarza nie bardzo mnie stać.
domyślam się że lekarz przepisuje antybiotyk ?
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:54   #11
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

Jeśli masz ostre zapalenie, to antybiotyk. Jeśli przewlekłe, to sterydy.

Pamiętaj, że takich kropli do nosa, bez recepty, nie wolno używać dłużej nić 3-5 dni. W innym razie po odstawieniu znów dostaniesz kataru. Tym razem jako reakcji na leki i będziesz musiała poczekać aż przejdzie sam...
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 16:32   #12
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

ja mam taki "katar" praktycznie przez caly rok;/ ciagle chodze z zatkanym nosem, albo co chwile mi sie przytyka, bylam z tym u lekarza dwa razy to skierowal na zdjecie rtg i powiedzial ze jest wszystko ok i to pewnie na tle alergicznym.. sama nie wiem czy ma racje u alergologa jeszcze nie bylam ale nie wiem czy mi czasem zlej diagnozy nie postawil, mysle ze to jednak cos z zatokami, czy gornymi drogami oddechowymi jest nie tak.... sama nie wiem co robic a meczy mnie juz to coraz bardziej
Przez pewien czas stosowalam sudafed w areozolu i byl calkiem dobry, jednak calkowicie mnie nie wyleczyl, ale moze Tobie troche pomoże, w kazdym razie zdrowia życzę
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 17:18   #13
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

Jako, że w temacie zatok jestem obeznana z powodu torbieli,która mi się tam zagnieździła napiszę krótko. Sulfarinol. Nie żadne Otriviny, ani inne wysuszające śluzówkę krople. Te,które napisałam to zawiesina, gęsta z przeznaczeniem na typowy karat zatokowy. Otrivin przesusza śluzówkę, oczywiście działa bardzo szybko i przynosi ulgę w katarze, jednak po zaprzestaniu psikania....no ze mnie po postu cieknie. Po zawiesinie, zastosowanej na noc, rano możemy wszystkie 'smarki' wydmuchać.
Lek jest dostepny bez recepty, kosztuje koło 11 zł.
W ciągu dnia polecam płukać sobie nozdrza solą fizjologiczną, lub pryskać roztwór soli morskiej. Pomorze to oczyścić nos. I niestety,ale mając chore zatoki jesteśmy skazane na noszenie czapki. Ja nie odkręcam też na maksa w nocy grzejników.
Więcej nie wiem.

Z leków antyalergicznych zamiast Sinupretu można kupić też Amertil, o ile sie nie mylę jest tańszy.
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.







Edytowane przez Gregorynka
Czas edycji: 2010-11-25 o 17:22
Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:06   #14
RoksanaL
Raczkowanie
 
Avatar RoksanaL
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 105
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

Dla mnie większość kropli to jest jedna wielka ściema. Polecam zwykła sól fizjologiczną (ampułka kosztuje grosze) do tego acatar zatoki - mi bardzo pomógł jak miałam podobny problem.
__________________
Cogito ergo sum
RoksanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:17   #15
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

jeśli sól morska, to hipertoniczna
ta izotoniczna jedynie przepłukuje i nawilża nos
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 19:18   #16
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
jeśli sól morska, to hipertoniczna
ta izotoniczna jedynie przepłukuje i nawilża nos
A napiszesz coś więcej o tej hiper coś tam? Używałaś? Bo może bym sobie takową kupiła...
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 20:38   #17
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
A napiszesz coś więcej o tej hiper coś tam? Używałaś? Bo może bym sobie takową kupiła...
no niestety doświadczenie me żadne w używaniu, ale kiedyś czytałam o tym i tak mi się zapamiętało
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 21:04   #18
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
Jako, że w temacie zatok jestem obeznana z powodu torbieli,która mi się tam zagnieździła napiszę krótko. Sulfarinol. Nie żadne Otriviny, ani inne wysuszające śluzówkę krople. Te,które napisałam to zawiesina, gęsta z przeznaczeniem na typowy karat zatokowy. Otrivin przesusza śluzówkę, oczywiście działa bardzo szybko i przynosi ulgę w katarze, jednak po zaprzestaniu psikania....no ze mnie po postu cieknie. Po zawiesinie, zastosowanej na noc, rano możemy wszystkie 'smarki' wydmuchać.
Lek jest dostepny bez recepty, kosztuje koło 11 zł.
W ciągu dnia polecam płukać sobie nozdrza solą fizjologiczną, lub pryskać roztwór soli morskiej. Pomorze to oczyścić nos. I niestety,ale mając chore zatoki jesteśmy skazane na noszenie czapki. Ja nie odkręcam też na maksa w nocy grzejników.
Więcej nie wiem.

Z leków antyalergicznych zamiast Sinupretu można kupić też Amertil, o ile sie nie mylę jest tańszy.
Cytat:
Napisane przez RoksanaL Pokaż wiadomość
Dla mnie większość kropli to jest jedna wielka ściema. Polecam zwykła sól fizjologiczną (ampułka kosztuje grosze) do tego acatar zatoki - mi bardzo pomógł jak miałam podobny problem.

Słyszałam o tym surfalinorze i chyba go kupię. ale czy on spowoduje że wydzielina się rozrzedzi ? dlaczego nie mozna odkrecac grzejnikow na maksa? ja wlasnie tak robię...

co do akataru zatoki i ibupromu zatoki- owszem działaly przez jakies 3 dni, teraz nie działają wcale
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 22:11   #19
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

Dlugo będziesz czekać na ubezpieczenie?
Wiadomo, że lepiej iść do lekarza od razu, ale jeśli poza zapchanym nosem nic Ci nie jest, to nie faszerowałabym się lekami na chybił trafił, tylko przecierpiała i poczekała na to, co lekarz powie... A 'ból' zapchanego nosa znam, przez 2 lata nie miałam czasu iść do laryngologa i w końcu zapomniałam, jak się oddych przez nos.
Nie masz temperatury?
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 01:35   #20
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

Otrivin działa bardzo szybko i stosunkowo długo i nie wysusza śluzówki, jak jego tańsze odpowiedniki. Problem z kroplami jest jednak taki, że bardzo łatwo się uzależnić, a potem niezwykle trudno takie krople odstawić. Wiąże się to z wiecznie zatkanym nosem i nieprzespanymi nocami. Dlatego zalecam wizytę u lekarza, najlepiej laryngologa.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 10:02   #21
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

Dla mnie żadne krople - jedynie ACATAR ZATOKI. Po zażyciu pierwszej tabletki po pół godzinie mogłam oddychać w miarę normalnie, byłam w szoku.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 12:15   #22
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;23457544]Dla mnie żadne krople - jedynie ACATAR ZATOKI. Po zażyciu pierwszej tabletki po pół godzinie mogłam oddychać w miarę normalnie, byłam w szoku.[/QUOTE]

działały u mnie na normalny katar. na zatokowy niestety nie.
mam zinatt-antybiotyk i krople sulfarinol, mam nadzieje ze pomoze..
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 14:02   #23
andune
Rozeznanie
 
Avatar andune
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 817
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

mi lekarz przepisał niedawno Buderhin (tyle że na recepcie...).
z bardziej domowych sposobów, to polecam inhalacje (np. z eucaliptusem), pomagają
__________________
cierpienie jest prowokacją
andune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 14:39   #24
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

polecam xylometazolin. Powoduje rozkurczenie opuchlizny i dzieki temu mozna oddychac w czasie kataru.

Na zatoki zas najlepsze jest noszenie czapki nawet jak jest dosc cieplo.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 16:26   #25
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

Właśnie miałam pisać, że xylometazolin i wszelkie preparaty na nim oparte (nie wiem,czy nawet nie Oxalin) to zło. Znaczy na 2-3 dni ok, ale później przesuszają nos. Te krople nie zwalczają kataru, a tylko przynoszą ulgę, mamy odetkany nos, a zatoki jak były zapchane tak są.
Nie twierdzę, że Sulfarinol jest jakiś super, ale po zakropleniu nosa na noc, rano mogłam sobie wydmuchać dużo wydzieliny (nie będę pisać obrazowo).
Grzejników na maxa nie odkręcam,żeby powietrze w pokoju nie było przesuszone. Chyba,że masz nawilżacz. Ja owszem mam,ale gdy go włączam czuję,że jest 'zbyt wilgotno'. Tak źle i tak niedobrze.

Jeszcze możesz się inhalować rumiankiem, trzy razy dziennie.

Aha,jeszcze napiszę,że kiedyś lekarz alergolog, zapytał jaki katar ma kolor, stwierdził, że jak już jest zielona wydzielina to bez antybiotyku się nie obejdzie .
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.







Edytowane przez Gregorynka
Czas edycji: 2010-11-26 o 16:28
Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 16:31   #26
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
Właśnie miałam pisać, że xylometazolin i wszelkie preparaty na nim oparte (nie wiem,czy nawet nie Oxalin) to zło. Znaczy na 2-3 dni ok, ale później przesuszają nos. Te krople nie zwalczają kataru, a tylko przynoszą ulgę, mamy odetkany nos, a zatoki jak były zapchane tak są.
Nie twierdzę, że Sulfarinol jest jakiś super, ale po zakropleniu nosa na noc, rano mogłam sobie wydmuchać dużo wydzieliny (nie będę pisać obrazowo).
Grzejników na maxa nie odkręcam,żeby powietrze w pokoju nie było przesuszone. Chyba,że masz nawilżacz. Ja owszem mam,ale gdy go włączam czuję,że jest 'zbyt wilgotno'. Tak źle i tak niedobrze.

Jeszcze możesz się inhalować rumiankiem, trzy razy dziennie.

Aha,jeszcze napiszę,że kiedyś lekarz alergolog, zapytał jaki katar ma kolor, stwierdził, że jak już jest zielona wydzielina to bez antybiotyku się nie obejdzie .
Jestem już po sulfarinolu, i rzeczywiście sprawia że można wydmuchać nos. Mam nadzieję że rano też mi się to uda, bo właśnie wtedy jest najgorzej, budzę się z ''pełnym nosem' którego żadną miarą nie mogę odetkać :/
no ja mam właśnie wieczny problem z grzejnikami- odkręcę, za gorąco,za sucho, zakręcę, zimno.. położyłam mokry ręcznik,ale wysechł i na powietrze to chyba nie wpłynęło a pokój jest mały wiec nagrzewa się lub ochładza błyskawicznie. Myślicie że postawienie na grzejniku jakiegoś pojemnika z wodą coś da?

co do kataru to jest ciemno żółty -rano i wieczorem a w dzień normalny,przezroczysty 0_0
Antybiotyk mam, jestem po drugiej porcji i jest lepiej bo głowa nie boli i czuję się ogólnie lepiej.

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2010-11-26 o 16:33
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 16:55   #27
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

Prawdę mówiąc,to ja nauczyłam się żyć w dzień z zatkanym nosem (podczas infekcji), zakraplam tylko na noc,żeby jakoś przespać. A, że masz jeszcze krzywą przegrodę, więc czy jestem chora, czy zdrowa, na jedną dziurkę i tak słabo dycham.
Grzejnik najlepiej sobie ustaw na 2-3, ogrzać ogrzeje, a przecież śpisz pod kołdrą,która też grzeje. No chyba, że masz gorączkę, albo myjesz wieczorem głowę i kładziesz się z mokrą. Wtedy musi być w pokoju jednak trochę cieplej. Są takie plastikowe nawilżacze powietrza, nakładane na grzejniki. Tylko trzeba pamiętać o dokładnym ich czyszczeniu,żeby w środku nie zrobił się grzyb.
No to się powymądrzałam .
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 18:02   #28
zeglarka25
Raczkowanie
 
Avatar zeglarka25
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 75
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

Odświeżam temat bo u mnie problem z zatokami powraca przynajmniej raz na dwa miesiące ;/ Była już u lekarza, próbowałam wielu środków z apteki, a także domowych sposobów i nic nie pomagało. Może macie jakieś swoje sprawdzone sposoby o których ja jeszcze nie wiem?
zeglarka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 18:15   #29
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Katar zatokowy: skuteczne krople?

Nie wiedziałam, że jest tu taki temat i bardzo dobrze, bo ja mam problem z zatotakami. W tym roku to jakiś koszmar - jestem chora już chyba miesiąc

Niestety na punkcję zatok nie chcę się zdecydować, będę testowała polecone przez tutaj kropelki.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-30 18:15:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.