Seboradin - wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-20, 23:19   #91
krepa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 854
GG do krepa
Dot.: loton seboradin - help

Stosuje Seboradin Niger i musze przyznac, ze jest super! Stosuje go jakis miesiac wraz z szamponem z tej samej serii. Wloski mniej sie przetluszczaja i co najwazniejsze czuje male, klujace wloski.
__________________

krepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 07:24   #92
cookie_monster
Raczkowanie
 
Avatar cookie_monster
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 68
Dot.: loton seboradin - help

Cytat:
Napisane przez krepa Pokaż wiadomość
Stosuje Seboradin Niger i musze przyznac, ze jest super! Stosuje go jakis miesiac wraz z szamponem z tej samej serii. Wloski mniej sie przetluszczaja i co najwazniejsze czuje male, klujace wloski.
a wysuszyl ci wlosy?
cookie_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 19:49   #93
krepa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 854
GG do krepa
Dot.: loton seboradin - help

Cytat:
Napisane przez cookie_monster Pokaż wiadomość
a wysuszyl ci wlosy?

Nie, mi nie wysuszył. Mam włosy przetłuszczające się, myje je codziennie. Stosuje też Wax, Kallos krem mleczny, więc jakiegoś wysuszenia nie zauważyłam. Włosy mi się trochę elektryzują, ale myśle, że to wina czapki.
__________________

krepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 11:35   #94
Eemyla_1987
Raczkowanie
 
Avatar Eemyla_1987
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 36
GG do Eemyla_1987
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

Czytam od kilku dni wszystkie posty na temat włosów(aż się boję że to już obsesja) i dziś wreszcie zakupiłam na allegro WAX do włosów ciemnych i skoczę jeszcze po wspominany tutaj SEBORADIN lotion i mam nadzieje ze moje zniszczone od prostowania , farbowania i codziennego suszenia włoski troche odżyją i podrosną . Polecam jeszcze ciepły olejek rycynowy na suche końcówki na 15 min przed myciem głowy, nie są później takie sterczące i suche. Boję się tylko że włosy będą zbyt obciążone tymi specyfikami i przez to będą bardziej oklapłe i ciężkie a tego bym nie chciała i dziekuję Wam za radyjesteście SUPER!!! Może polecicie coś żeby podnieść włosy od nasady włosa?
__________________
"Gdy w pewnym momencie Twojej codzienności
potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód,
połóż się leniwie na ulicy,
roześmiej się życiu w twarz
i powiedz że i tak jesteś dzisiaj senny"




Eemyla_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 18:30   #95
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

dziewczyny ja kupiłam SEBORADIN lotion
i jak wy to nakładacie?? bo
ja nie poradna ni nie wiem jak :/
__________________
By osiagnac sukces nalezy najpierw nastawic na to swój umysl, a w sercu miec wiare w swoje mozliwosci.
Arnold Schwarzenegger
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 22:16   #96
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

up up
__________________
By osiagnac sukces nalezy najpierw nastawic na to swój umysl, a w sercu miec wiare w swoje mozliwosci.
Arnold Schwarzenegger
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 12:03   #97
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

niektore przelwaja do butelczki z atmomizerem a ja mam inna metode, pochylam glowe w dol, nalewam odrobine plynu na dlon i wsmarowuje w skore glowy a nie wlosy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-18, 13:35   #98
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
niektore przelwaja do butelczki z atmomizerem a ja mam inna metode, pochylam glowe w dol, nalewam odrobine plynu na dlon i wsmarowuje w skore glowy a nie wlosy
a jesli moge zapytac, na jak długo wystarcza pani taka butelka tego lotionu?
i jak efekty ?
__________________
By osiagnac sukces nalezy najpierw nastawic na to swój umysl, a w sercu miec wiare w swoje mozliwosci.
Arnold Schwarzenegger
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 17:55   #99
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

Cytat:
Napisane przez NaStoLatKa :) Pokaż wiadomość
a jesli moge zapytac, na jak długo wystarcza pani taka butelka tego lotionu?
i jak efekty ?
hmm jakos na miesiac regularnego stosowania dzien w dzien, potem robie przerwe, wlosy juz po paru dniach przestaja wypadac, po 2-3 rosna jakby szybciej i wyrastaja nowe, czuc "igiełki"
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 23:31   #100
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

jesli chodzi o przyspieszenie porostu włosów to polecacie bardziej lotion czy balsam? czy jescze cos innego? czy nie ma znaczenia? heheh
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 00:12   #101
dorotita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 120
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
hmm jakos na miesiac regularnego stosowania dzien w dzien, potem robie przerwe, wlosy juz po paru dniach przestaja wypadac, po 2-3 rosna jakby szybciej i wyrastaja nowe, czuc "igiełki"
Dobrze zrozumialam ze po tym lotionie Seboradin wyrastaja nowe wlosy? ile z was zauwazylo?
a co do Ampulek Seboradin, nie moge je stosowac po myciu bo wlosy sa automatycznie tluste, myslicie ze moge stosowac je na noc? czyli lotion rano a ampulki wieczorem. Mozna tak?
dorotita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-19, 11:51   #102
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

warto poczytać opinie na KWC, ja slyszalam, ze lotion ma mocniejsze działanie, kosmetyki z serii Seboradin zawierają wyciąg z czarnej rzepy, a ona ma w sobie duzo siarki, a siarka pobudza wzrost wlosow tak samo cebula, ale kolezanka z innego watku probowala i zostal jej ten zapach na dluzej
ja po lotionie mam nieswieze wlosy, wiec robie tak, efekty sa wiec sposob tez skuteczny. wlosy myje codziennie, bo sie szybko przetluzczaja, wracam do domu, wcieram w skore, po 2-3h normalnie myje wlosy, wiec zero zapachu rzepy i lepkich wlosow przy skorze
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:41   #103
mozaika88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 247
Dot.: Który Seboradin?

u mnie u nasady robia sie tluste po jakis 3 dniach a reszta az po koncowki jest bardzo sucha.chce kupic lotion seboradin.zalezy mi przede wszystkim na szybkim wzroscie wlosow. To kupic ten z czarnej rzepy?
mozaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 07:55   #104
alhazira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 88
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

stosujecię bez przerwy ten lotion? bo na opakowaniu pisze żeby robic 2tyg przerwy. ja stosuje od 2 tygodni co jakies 2, 3 dni
alhazira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 12:27   #105
izulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 272
Dot.: loton seboradin - help

Odświeżam watek, bo wczoraj zakupiłam ten loton do włosów zniszczonych farbowaniem i modelowaniem (chyba tak jest napisane). Zapach jak dla mnie ok, nie przeszkadza mi.
Jestem po pierwszej aplikacji, na efekty więc jeszcze poczekam. Stosuje też szampon Seboradin. Mam nadzieje, że mi nie przesuszą włosów.
izulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 16:02   #106
motylek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Cool Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

Mam pytanie!! Kupiłam sobie dzisiaj ten z czarnej rzepy, bo chce żeby mi szybko włosy urosły... czy wystarczy go wcierać tylko w skórę głowy?
motylek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 17:06   #107
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

Cytat:
Napisane przez motylek92 Pokaż wiadomość
Mam pytanie!! Kupiłam sobie dzisiaj ten z czarnej rzepy, bo chce żeby mi szybko włosy urosły... czy wystarczy go wcierać tylko w skórę głowy?
Tak, najlepiej wcieraj tylko w skóre glowy, by nie wysuszyc reszty, efekty gwearantowane i szybki porost
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 16:23   #108
SaNDy_A
Raczkowanie
 
Avatar SaNDy_A
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 32
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

Ja kupiłam wczoraj Seboradin Lotion, używam od dziś... Przelałam do buteleczki z atomizerem Dostałam tylko jakąś nową "edycję" z wyciągiem z czarnej rzodkwi (czy coś takiego)... Zapach (jeśli w ogóle można to tak nazwać) jest tragiczny :/ ale da się przeżyć używam "na spółkę" z WAXem.

Ale mam pytanie... czy, po spryskaniu głowy i wtarciu co trzeba, można suszyć włosy suszarką, czy trzeba zostawić do "samowyschnięcia" (co wydaje się lepsze ale mnie osobiście denerwuje, gdy muszę tak robić :/ )...?
SaNDy_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 16:04   #109
dziabka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 69
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

to ten lotion, który przyspiesz porost włosów jest z rzepą czy rzodkwią czarną?
dziabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 01:19   #110
Paula1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
GG do Paula1983
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

Mi się wydaje, że ten z rzepą i rzodkwią to są te same tylko ten z rzodkwią to nowa edycja (ale też jest do przetłuszczających się i wypadających włosów). Właśnie zakupiłam sobie szampon i lotion z rzodkwią zobaczymy jakie efekty. Niestety balsamu i ampułek nie mogę nigdzie dostać
Paula1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 08:20   #111
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

Właściwie czarna rzodkiew potocznie nazywana jest czarną rzepą (tak się utarło). Szukałam kiedyś w necie czarnej rzepy, ale w nazwach łacińskich po protu coś takiego nie figuruje, zawrze jest raphanus sativus v. niger, co dopowiada rzodkwi. Rzepa z łaciny to brassica rapa.
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 11:00   #112
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

takze zaczelam stosowac seboradin.. uzywam moze jakies 2 , 3 tygodnie. Przetluszczanie jakby troszke sie zmniejszylo, bo rano na drugi dzien moje wlosy nie wygladaja tragicznie. Uzywam go zawsze rano po umyciu wlosow, nakladam na mokre. Jak wysusze to wlosy sa odbite od nasady, puszyste- super
Co do wzrostu to moze minimalnie szybciej rosna, ale narazie nie zauwazylam spektakularnych efektow, ale wiem, ze na nie chyba troszke trzeba poczekac dluzej. Po odrostach widze, ze urosly ok 1,5cm a minie niedlugo miesiac od farbowania.
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 12:46   #113
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

Ja też kocham Szampon seboradin Mam tak, że jak skończy mi się jakiś szampon to sięgam po inny, miałam już jakieś ze skrzypem polnym, z melisą, rumiankiem i innymi duperelkami, ale żaden nie był tak cudowny jak Seboradin! Włosy mam po nim miękkie, puszyste i długo wyglądają świeżo. Nie przetłuszczają się tak często jak zazwyczaj.

Kocham go Teraz jeszcze wypróbować muszę Lotion Seboradin
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 14:08   #114
kassia20
Raczkowanie
 
Avatar kassia20
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 144
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

A czy lotion Seboradin nadaje się dla kogoś kto nie myje włosów codziennie? Mam włosy suche i myje je góra dwa razy w tygodniu, a tutaj przeczytałam, że po lotionie włosy mogą wyglądać na nieświeże :/ nie widzi mi się myć ich codziennie...
kassia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 18:44   #115
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

Nie wiem jak po Lotionie, ale ja stosując szampon seboradin niger (trzy razy w tygodniu - nie muszę myć częściej włosów) miałam je w o wiele lepszej kondycji! I wyglądały o wiele czyściej, nie przetłuszczały się tak szybko jak zazwyczaj.
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 21:34   #116
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

Czy lotion Seboradin Niger może jakoś negatywnie podziałać na farbowane na ciemno włosy?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 06:14   #117
Paula1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
GG do Paula1983
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

Cytat:
Napisane przez kassia20 Pokaż wiadomość
A czy lotion Seboradin nadaje się dla kogoś kto nie myje włosów codziennie? Mam włosy suche i myje je góra dwa razy w tygodniu, a tutaj przeczytałam, że po lotionie włosy mogą wyglądać na nieświeże :/ nie widzi mi się myć ich codziennie...
Ja myje glowe 3 razy w tygodniu i używam lotion seboradin. Moje włosy sa delikatnie przetłuszczone po nim ale nie zwiększyłam częstości myć.Wiadomo że wmasowujesz go w skórę głowy a nie w całe włosy. Ja wmasowuję systematycznie No i nie nakładaj go za dużo. Codziennie (na mokre i suche włosy).Tylko nie możesz później tak często czesać włosów.A naprawdę pomaga.Ja jestem zadowolona mimo że używam go 2 tygodnie.

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Nie wiem jak po Lotionie, ale ja stosując szampon seboradin niger (trzy razy w tygodniu - nie muszę myć częściej włosów) miałam je w o wiele lepszej kondycji! I wyglądały o wiele czyściej, nie przetłuszczały się tak szybko jak zazwyczaj.
Ale szampon spłukujesz a lotion pozostawiasz na skórze głowy, więc takie codzienne wcieranie delikatnie przetłuszcza (przynajmniej moje włosy). Ale nie myję częściej niż 3 razy w tygodniu.Może po jakimś czasie ten efekt przetłuszczania zniknie zobaczymy. A może po prostu moje włosy takie są, że muszę je co 2 dzień myć i nie ma znaczenia czy stosuje lotion czy nie nie wiem.

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Czy lotion Seboradin Niger może jakoś negatywnie podziałać na farbowane na ciemno włosy?
Też mam farbowane ciemne włosy (co prawda to było miesiąc temu) i nie zauważyłam (JESZCZE) negatywnego działania szamponu i lotionu seboradin. Ale dziewczyny pisały, że może zmienić kolor albo trochę wypłukać farbę.
Paula1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 09:27   #118
kassia20
Raczkowanie
 
Avatar kassia20
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 144
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

Cytat:
Napisane przez Paula1983 Pokaż wiadomość
Ja myje glowe 3 razy w tygodniu i używam lotion seboradin. Moje włosy sa delikatnie przetłuszczone po nim ale nie zwiększyłam częstości myć.Wiadomo że wmasowujesz go w skórę głowy a nie w całe włosy. Ja wmasowuję systematycznie No i nie nakładaj go za dużo. Codziennie (na mokre i suche włosy).Tylko nie możesz później tak często czesać włosów.A naprawdę pomaga.Ja jestem zadowolona mimo że używam go 2 tygodnie.

dziękuję dzisiaj wybieram się po ten lotion i mam nadzieję, że nie będzie potrzeby zwiększenia częstotliwości myć, bo dwa razy w tygodniu to zdecydowanie wystarczająco dla moich włosów
kassia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 11:47   #119
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

Dziewczyny, a który seboradin wpływa na wyrastanie nowych włosów?
Moje i tak rosną bardzo szybko, ale akurat wyznaje zasadę że jeżeli nie są gęste i grube to nie ma co ich zapuszczać , więc głównie interesuje mnie porost nowych włosów. Który seboradin najbardziej pomaga zagęścić włosy? Mówiłyście też coś o objętości. Który lotion coś takiego daje?
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 12:21   #120
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Seboradin Lotion - który lepszy ?

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a który seboradin wpływa na wyrastanie nowych włosów?
Moje i tak rosną bardzo szybko, ale akurat wyznaje zasadę że jeżeli nie są gęste i grube to nie ma co ich zapuszczać , więc głównie interesuje mnie porost nowych włosów. Który seboradin najbardziej pomaga zagęścić włosy? Mówiłyście też coś o objętości. Który lotion coś takiego daje?
Na wyrastanie nowych wpływa ten różowy (czerwony? ) z czarną rzodkwią. Mam po nim na prawdę dużo, dużo gęstsze włosy, więc osobiście polecam. Jeśli chodzi o objętość - dziewczyny pisały o odbiciu włosów u nasady po stosowaniu właśnie tego lotionu. Zresztą ja też to zauważyłam
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-16 20:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.