Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-07, 19:51   #151
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Cytat:
Napisane przez drop woman Pokaż wiadomość
Koniczynko jestem ciekawa co powiesz o tym produkcie.....http://ukrainashop.com/opis/3623815/...-lysienie.html
Nie warto Kiepski skład i za wysoka cena (25zł).
Generalnie nie polecam wcierania w skórę głowy niczego co zawiera parafinę, olej mineralny itp.
Wyjątek robię tylko dla nafty.

SKŁAD (INCI): Articum lappa Root (Burdock) Oil, Mineral Oil, Avocado Oil, Cyclopentasiloxane, Polyisobutene, Ethylhexyl stearate, Octyldodecanol, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Tocopherol, Amaranthus Caudatus Seed Oil, vitamins complex: A, E,F, Ribes Nigrum (Black Currrant) Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Salvia sclarea Oil, BHT, BHA, Mentha Piperita Oil, Thymus vulgaris Oil, Water (and) Glycerin (and) Hydrolyzed Corn Protein, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Pojemność: 100 ml.

Z podanej przez Ciebie strony już lepszy jest ten z GP

Albo taki:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html


Na DOZie można nabyć:
http://www.d o z/apteka/p49828-Olej_z_korzenia_lopianu_z _ziolami_150_ml

Edytowane przez KONICZYNKA 47
Czas edycji: 2014-04-07 o 20:34
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 08:21   #152
Salsa03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 14
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Cześć Wszystkim

Uważam, że powinniśmy mówić o Łysieniu Plackowatym częściej i zdecydowanie więcej aby uświadamiać społeczeństwo. Zapraszam na mój blog: www.lysienieplackowate24.pl i zachęcam do polubienia strony - niech będzie nas więcej .

Pozdrawiam serdecznie
Salsa03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 08:28   #153
drop woman
Raczkowanie
 
Avatar drop woman
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Koniczynko bardzo Ci dziękuje za odpowiedź. Słyszałam dużo opinii na temat olejku sesa, bogactwo olejków i ziół. http://www.helfy.pl/wlosy/olejki-do-...sow-sesa-90-ml Możesz Kochana powiedzieć coś więcej o tym olejku, czy wart jest uwagi ? Pozdrawiam.
drop woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 21:34   #154
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Jak najbardziej. Sesa jest ok, choć lepszy wydaje się Khadi oparty na sezamie Sama kupuję te olejki indyjskie.

Jednak na łysienie wydają mi się ciut za słabe aby pokładać w nich większą nadzieję. Mogą być jedynie uzupełnieniem kuracji.

Próbowałaś tego soku cebulowego?
Ja kupiłam kapsułki z olejkiem czosnkowym (chcę zagęścić zakola no i strasznie ciekawi mnie efekt cebuli/czosnku na moich włosach a obawiałam się zapachu).
Będę wyciskała kapsułkę i wklepywała w miejsca które chcę zagęścić - podzielę się efektami.
Jak do tej pory używam na nie oleju rycynowego zmieszanego z olejkiem rozmarynowym i lawendowym, kapsułek Tokovitu 400 i wody brzozowej "podrasowanej" sokiem z brzozy Phytopharmu.
Efekty są, ale chciałabym więcej
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 12:16   #155
drop woman
Raczkowanie
 
Avatar drop woman
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

[QUOTE=KONICZYNKA 47;45982037]Jak najbardziej. Sesa jest ok, choć lepszy wydaje się Khadi oparty na sezamie Sama kupuję te olejki indyjskie.

Jednak na łysienie wydają mi się ciut za słabe aby pokładać w nich większą nadzieję. Mogą być jedynie uzupełnieniem kuracji.

Próbowałaś tego soku cebulowego?
Ja kupiłam kapsułki z olejkiem czosnkowym (chcę zagęścić zakola no i strasznie ciekawi mnie efekt cebuli/czosnku na moich włosach a obawiałam się zapachu).
Będę wyciskała kapsułkę i wklepywała w miejsca które chcę zagęścić - podzielę się efektami.

Rozumiem, dzięki ! Mój kumpel bardzo zachwala sese, jest zadowolony. Przez jakiś czas stosowałam cebule, ale zapach mnie odstraszył i poza tym brak czasu na stosowanie mikstury.Myślę o zastosowaniu, miodu na zakola. Możesz coś więcej powiedzieć mi o tych kapsułkach z olejem czosnkowym? jakie to kapsułki? Witamina E jak najbardziej, jest ważna dla włosów. Dzięki za przypomnienie o witaminie, zakupie ją.
drop woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 23:49   #156
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Cytat:
Napisane przez drop woman Pokaż wiadomość
Rozumiem, dzięki ! Mój kumpel bardzo zachwala sese, jest zadowolony. Przez jakiś czas stosowałam cebule, ale zapach mnie odstraszył i poza tym brak czasu na stosowanie mikstury.Myślę o zastosowaniu, miodu na zakola. Możesz coś więcej powiedzieć mi o tych kapsułkach z olejem czosnkowym? jakie to kapsułki? Witamina E jak najbardziej, jest ważna dla włosów. Dzięki za przypomnienie o witaminie, zakupie ją.
No niestety polecane w fitoterapii kuracje sokiem z cebuli, rzodkwi są czasochłonne i najgorsze, że jeszcze śmierdzące.
Zakupiłam kapsułki z Solgaru zawierające olejek czosnkowy i olej krokoszowy. A witaminę E Tokovit 400 (ale ona jest na receptę - czasem niektóre apteki sprzedają bez).
Tokovit świetnie nadaje się zamiast kremu na twarz po umyciu.
I wygodnie się używa bo przebijasz kapsułkę i nakładasz.

Co do miodu to szczerze mówiąc też nie spodziewałabym się spektakularnych efektów - lepiej już stosować go bardziej z nastawieniem na odżywienie włosów. Kupny miód ze sklepu nawet opatrzony etykietą "naturalny" rzadko takim jest w 100%.
Chyba, że masz dojście do zaufanego pszczelarza, który nie "tuninguje" miodu.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 10:37   #157
drop woman
Raczkowanie
 
Avatar drop woman
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Spróbuje przełamać się, i zacznę stosować sok z cebuli raz w tygodniu. Informacje o cebuli z bloga Demene http://pieknowedlugdemene.blogspot.c...ost-wosow.html. Cebula- informacje przydatne które znalazłam na chomikuj. STYMULACJA CZOSNEK/CEBULA (czyli weź długi urlop, odwołaj spotkania, najlepiej zetnij włosy na b. krótko lub ogol głowę bo będziesz miał nieprzespane noce z powodu szalonego zapachu). Metoda jest prosta. Z kilku-kilkunastu ząbków czosnku lub z cebuli wyciśnij sok i zaaplikuj na skórę głowy zwracając szczególną uwagę na słabsze miejsca. Palce maczamy w soku i nakładamy na skórę głowy stosując masaż. Pozostaw włosy do wyschnięcia minimum przez 1 godz. Można zastosować mieszanki soków. Zarówno cebula jak i czosnek mają wszystkie składniki odżywcze jakich włosy potrzebują oraz mają przy tym dużą siłę penetracji. Zawierają m. In. siarkę (działanie grzybobójcze) oraz cynk, który stosuje się jako suplement diety przy wypadaniu włosów. Czosnek zawiera także miedź co korzystnie wpływa na kolor i przeciwdziała szarzeniu włosów. Cebula jest bardzo dobra a czosnek jest dużo lepszy od cebuli. Jeżeli masz wybór wybierz czosnek. Sugeruję żeby aplikować sok czosnek/cebula na włosy 2 x dziennie najlepiej w ciągu dnia i pozostawiać do wyschnięcia. Na noc nie aplikować soków zwłaszcza soku z czosnku ponieważ mocny zapach mógłby nie pozwolić na spanie. Program zakłada jednak stosowanie przede wszystkim czosnku. Ja aplikuję czosnek w ciągu dnia wtedy kiedy nie ma w pobliżu innych osób albo na noc. Nakładam na poduszkę dodatkowa podkładkę a na głowę wilgotną czapeczkę lub aplikuję czosnek wczesnym wieczorem i później myję na noc głowę. Dobrze jest zastosować czosnek na noc ponieważ jest dłużej na włosach. Jeżeli chcesz mieć głowę pełną włosów postępuj tak przez 2 miesiące. Po 2 miesiącach stosuj czosnek 3-4 x w tygodniu na ok. 1-2 godziny. Na początek zanim zacznie się stosować program należy przez 8 dni aplikować na włosy oliwę z oliwek.

Znalezione w sieci domowe sposoby na usuwanie zapachu cebuli i czosnku z włosów: 1. Olejek z drzewa herbacianego, cytrynowy, pomarańczowy (najlepiej oryginalny ale można zrobić samemu – liście zielonej herbaty zalać dowolnym olejem, odstawić itp.). 2. Treściwy wywar z zielonej pietruszki + sok z cytryny. 3. Sok z zielonej pietruszki z wyciskarki. 4. Sok z cytryny. 5. Szampon + sok z cytryny + kilka kropel olejku. 6. Wywar z łupin cebuli (garść łupin zalać wodą, zagotować, wyłączyć, przykryć do ostygnięcia). 7. Płukanka wodna/ziołowa z dodatkiem soku z cytryny. 8. Wywar z kawy. 9. Napar/wyciąg z dziurawca, mięty lub szałwii. Również olejki. 10. Mydła specjalne. 11. Świeżo pozyskany poranny płyn naturalny - środkowa frakcja (włosy przepłukać, zostawić do wyschnięcia, umyć 2,3 x głowę. Dla b. odważnych 4-dniowy, przechowany przykryty gazą w chłodnym miejscu; nie w lodówce).
drop woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 00:02   #158
amelka37
Raczkowanie
 
Avatar amelka37
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

spróbujcie wcierać kozieradkę, serio - też miałam problem z łysym plackiem na środku głowy, próbowałam CP, jantar i nic, dopiero kozieradka to naprawiła. no i chyba śmierdzi mniej niż☠cebula ;pp
amelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 21:22   #159
drop woman
Raczkowanie
 
Avatar drop woman
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Słyszałam o kozieradce że pomaga na wypadające włosy i powoduje wysyp nowych włosków jestem ciekawa tego co napisałaś

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Do Koniczynki ! Zobacz profil tej dziewczyny http://www.youtube.com/user/AlopeciaFreeWithJass co myślisz ?
drop woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 21:42   #160
senorita_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

faktycznie dla osób które zmagają się z łysieniem plackowatym bardzo ważne jest wsparcie najbliższych, a czasem konieczne są rozmowy z psychologiem. Fajnie, że udało ci się wyleczyć, ale jak sądzę wymagało to od ciebie mnóstwo wysiłku i czasu na te wszystkie kuracje. Ostatnio słyszałam, że w leczeniu łysienia plackowatego bardzo skuteczna są komórki macierzyste pobierane z krwi pacjenta. Dzięki nim cebulki włosów zostają pobudzone do wzrostu. W Medycynie Młodości wykonują ten zabieg i z tego co słyszałam efekty są niesamowite. Na blogu można więcej poczytać na ten temat http://urszulabrumer.pl/czym-rozni-s...-plackowatego/ może komuś się przyda
senorita_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 16:40   #161
AnotherOne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Łysienie w tak mlodym wieku?

Witam! Przede wszystkim drogie Panie a takze Panów .
Na poczatku chcialbym poinformowac ze zapoznalem sie z podobnymi tematami na tym forum dotyczacymi łysienia mezczyzn jednak nie doszukalem sie takiego w ktorym zmartwienie to dotyczylo siedemnastolatka.
Otoz problem przedstawia sie bardzo podobnie co we wszystkich przypadkach łysienia mezczyzn. Na poczatku ignorowalem to ze po skonczeniu mycia wlosow zawsze dopatrywalem sie ich okolo 15 do nawet 30, ale po pewnym czasie kiedy zaczolem odchylac wlosy do tylu zakola zaczely coraz bardziej sie powiekszac i wtedy zaczolem przeciwdzialac... Probowalem picia drozdzy, specjalnych szamponow do cienkich wlosow ze sklonnoscia do wypadania, odzywek itp. Jak sie mozna domyslic nieskutecznie... Mam dlugie wlosy ok. 30 cm.
I teraz moje pytania:
1.Najwazniejsze:Czy jest jakis skuteczny i sprawdzony sposob aby
zapobiec powiekszaniu sie zakoli?
2.Czy jesli jest to uwarunkowane genami (moj ojciec jest dotkniety wlasnie tym samym problemem) to trzeba sie z tym pogodzic i sciac wlosy?
3. Czy jesli bede chodzic w rozpuszczonych wlosach to zakola beda bardzo widoczne ?
4. Wlosy zapuscilem niedawno i jedna z moich teorii jest taka ze to moze kwestia przyzwyczajenia sie wlosow do takiej dlugosci. Trafna?
5.Poza tym zastanawia mnie to ze chyba lysienie nie dotyka az tak mlodych ludzi... Moze to choroba lub styl zycia niezdrowy?
Bardzo przepraszam za wszelkie bledy
jezykowe i prosze o pomoc. Pozdrawiam !

A,wyglada to mniej wiecej tak: http://ifotos.pl/zobacz/IMG201404_enpwqsn.jpg
AnotherOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 19:07   #162
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Łysienie w tak mlodym wieku?

Cytat:
Napisane przez AnotherOne Pokaż wiadomość
I teraz moje pytania:
1.Najwazniejsze:Czy jest jakis skuteczny i sprawdzony sposob aby
zapobiec powiekszaniu sie zakoli? Gdyby był, to nie byłoby łysych mężczyzn , kobiet i...producentów peruk. Możesz jednak spróbować zawalczyć o spowolnienie tego procesu.
2.Czy jesli jest to uwarunkowane genami (moj ojciec jest dotkniety wlasnie tym samym problemem) to trzeba sie z tym pogodzic i sciac wlosy? Bez wątpienia jest to uwarunkowane genetycznie.
3. Czy jesli bede chodzic w rozpuszczonych wlosach to zakola beda bardzo widoczne ? Na dłuższą metę niestety nie ukryjesz ich tym sposobem.
4. Wlosy zapuscilem niedawno i jedna z moich teorii jest taka ze to moze kwestia przyzwyczajenia sie wlosow do takiej dlugosci. Trafna? Nie. W przeciwnym wypadku wypadałyby Tobie włosy z całej głowy, a nie tylko z zakoli.
5.Poza tym zastanawia mnie to ze chyba lysienie nie dotyka az tak mlodych ludzi... Moze to choroba lub styl zycia niezdrowy? To nie zależy od wieku - popatrz na wyłysiałych dwudziestolatków. Niektórzy nawet siwieją w tym wieku - jak myślisz czy wszystkie dziewczyny farbują się bo lubią? Otóż nie, niektóre po prostu muszą.
Bardzo przepraszam za wszelkie bledy
jezykowe i prosze o pomoc. Pozdrawiam !

A,wyglada to mniej wiecej tak: http://ifotos.pl/zobacz/IMG201404_enpwqsn.jpg
Poczytaj sobie wątki: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów - od części I

Edytowane przez KONICZYNKA 47
Czas edycji: 2014-04-28 o 22:58
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 19:59   #163
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Łysienie w tak mlodym wieku?

moja sąsiadka łysiała ze stresu i niedoboru witamin. MI kiedyś trochę wypadały to zażywałam tabletki skrzypu polnego.
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 22:29   #164
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Łysienie w tak mlodym wieku?

Łysienie dotyka aż tak młodych ludzi, niestety.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 11:34   #165
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Łysienie w tak mlodym wieku?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;46207708]Łysienie dotyka aż tak młodych ludzi, niestety.[/QUOTE]

Dokładnie. Sźcźególnie w okresie dojrzewania.A Ty już w nim jesteś. (Ja również zaczęłam łysieć w tym wieku)
Jeśli tata ma łysienie androgenowe to najprawdopodobniej masz po ojcu-genetycznie. Możesz łykać jakieś suplementy,żeby wzmocniły trochę włosy,ale cudów się nie spodziewaj.
Ja na Twoim miejscu ścięłabym włosy
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-04-28 o 11:35
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 10:22   #166
MAR K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
badanie - łysienie plackowate

Szanowni Państwo,
Prowadzę badania na temat psychologicznych uwarunkowań łysienia plackowatego. Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby byliby Państwo tak uprzejmi i wypełnili testy, które znajdują się pod poniższym linkiem:
docs.google.com/forms/d/18HfqL_oVM_Ty2HUOacUJnpgx p-jxmxIEv_Ndcr9nun0/viewform?usp=send_form
Z wyrazami szacunku,
Marta Kuty
MAR K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 08:47   #167
kamiladp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15
Dot.: badanie - łysienie plackowate

Witaj MAR K. Link jest nie dostępny, może zaistniała jakaś pomyłka.
kamiladp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 15:44   #168
drop woman
Raczkowanie
 
Avatar drop woman
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: badanie - łysienie plackowate

Koniczynko 47, dawno Cię tu nie widziałam... Mam pytanie .. czy zamiast olejku lawendowego, mogę wykorzystać hydrolat z lawendy ?
drop woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 21:29   #169
resovialady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Unhappy Łysy "placek" na głowie

Witam was wszystkie. Od małego zmagam się z problemem związanym z "łysym plackiem" nad czołem (za chwilę dorzucę zdjęcie). Z tego powodu zrobioną mam prostą grzywkę, ale problem w tym, że "znudziła mi się" i chciałabym dokonać jakiejś włosowej rewolucji. Marzy mi się przedziałek na środku, ale z powodu owego "łysego" miejsca nie mogę sobie na to pozwolić, bo brzydko to wygląda Co może być powodem tego i czy istnieje jakikolwiek sposób na pozbycie sie tego?
resovialady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-14, 22:27   #170
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: Łysy "placek" na głowie

Myślałaś nad tym, żeby pójść do trychologa?
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 11:44   #171
agulka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

a ja was podziwiam że macie tyle siły mi zaczyna brakować poprostu załamka na całego....
agulka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 11:33   #172
zientara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Cześć mam 28 lat i choruje na łysienie plackowate już od 22 lat niestety nie mam już nic na głowie, brwi i rzęsach. Moje próbki były wysyłane do anglii, byłam u nie jednego dermatologa jak byłam mała. Jeden dermatolog nawet doprowadził do tego że w 6 klasie podstawówki ważyłam 70 kg po hormonach były za mocne. Smarowałam nawet wszystkimi specyfikami typu vichy. Niestety włosy nie odrosły do tej pory byłam mężatką i mam piękną córkę , a szczęście mnie nie opuściło po rozwodzie poznałam prawdziwą miłość która o mnie dba mój obecny mąż z którym mam synka. Chciałabym wyzdrowieć ale niestety już się poddałam i nie wiem czy uda mi się z tego wyjść Jeśli mogła byś podać nazwę swojego lekarza chętnie bym do tej pani się przeszła może mi pomoże może i mi się uda. z góry dziękuję
zientara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 12:09   #173
Hityna
Raczkowanie
 
Avatar Hityna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 140
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Hej dziewczyny i chlopaki! Przepraszam was ze dlugo nic nie pisalam! Jesli macie jakies pytania to piszcie. U mnie wszystko ok nie bylo nawrotu choroby
Hityna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 22:35   #174
marmollade
Raczkowanie
 
Avatar marmollade
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 45
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Cytat:
Napisane przez Hityna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny i chlopaki! Przepraszam was ze dlugo nic nie pisalam! Jesli macie jakies pytania to piszcie. U mnie wszystko ok nie bylo nawrotu choroby
Cześć mam pytanko. Czym moze byc spowodowany nawrót lysienia plackowatego?? Nie mialam z poltora roku. Teraz juz od paru miesiecy jedno miejsce takie ze 2,5cm za uchem. Coś tam niesmialo zaczyna odrastac, taki puszek. Nie poddaje się, chcę to wyleczyc raz na zawsze i wierzę że uda mi się. Serdecznie pozdrawiam i zycze powrotu do zdrowia wszystkim zmagajacym sie z ta przypadloscia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
marmollade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 09:01   #175
Hityna
Raczkowanie
 
Avatar Hityna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 140
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

U mnie nawrot nie wystapil, wiec z doswiadczenia nie moge ci powiedziec. Moze to byc stres, jakis niedobor. Zalezy jakie podloze ma twoja choroba.
Hityna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 14:34   #176
marmollade
Raczkowanie
 
Avatar marmollade
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 45
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Cytat:
Napisane przez Hityna Pokaż wiadomość
U mnie nawrot nie wystapil, wiec z doswiadczenia nie moge ci powiedziec. Moze to byc stres, jakis niedobor. Zalezy jakie podloze ma twoja choroba.
Mysle ze prawdopodobnie stres mogl byc najwiekszym winowajca. Staram sie nad nim panowac, ale wiadomo jak to bywa w życiu Czy stosowanie wcierki z czosnku i cebuli badz tez rycyna dała by rade z tego rodzaju łysieniem tj. mała powierzchnia ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
marmollade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 14:35   #177
Hityna
Raczkowanie
 
Avatar Hityna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 140
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Nie wiem szczerze mowiac, chyba najlepsze sa leki na recepte zapisane przez lekarza.
Hityna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 15:07   #178
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Łysienie w tak mlodym wieku?

Byłam dzisiaj u fryzjera i jestem troszkę załamana... Włosów wypada mi cały czas dużo, podczas każdego mycia mam wręcz zapchany odpływ w wannie. I nawet fryzjerka, do której zawsze chodzę, powiedziała mi, że mam teraz strasznie mało włosów, że straciłam ich naprawdę sporo ! ;(

Robiłam sobie wyniki krwi (morfologia+żelazo) jeszcze w tamtym tygodniu. Ogółem niby wszystko jest w normie, jedynie jakichś "neutrofilów %" mam za mało, więc nawet nie odwiedzałam lekarza ponownie. Badania na tarczycę również miałam, rok temu - również wszystko było ok.

Co robić?
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 18:15   #179
laguna87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Witammoże komuś pomoże...na łysienie plackowate ( u mnie 6 ognisk w tym jedno osiągnęło powierzchnię 1/5 głowy) dermatolog zaleciła mi stosowanie maści Protopic(na łyse placki)+płyn Alpicort E+ Witaminy na włosy Dermena lub Revalid. Skutek taki po dwóch miesiącach stosowania na największym placku pojawił się meszek i nadal ROŚNIE choroba wymaga wiele wyrzeczeń, cierpliwości i wsparcia najbliższych...ale grunt to nie poddawać się walczę 7 miesiąc z chorobą jest lepiej na całej głowie są kujące włoski i meszek...mam nadzieję, że będzie tylko lepiejehhh co to stres potrafi zrobić z człowiekiem...Pozdrawiam
laguna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 19:36   #180
marmollade
Raczkowanie
 
Avatar marmollade
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 45
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Protopic? Trzeba będzie spróbować

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
marmollade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-07 21:44:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.