Salony ślubne- Olsztyn - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-04, 19:03   #1
Marta Tomka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1

Salony ślubne- Olsztyn


Witam.Podobnie jak każda z Was chciałam mieć najpiękniejszą suknie ślubną na świecie.Wiadomo że jest to rzeczą gustu:jedne lubią gorsety,falbany,inne proste,dopasowane do ciała kiecki.Niektóre wolą koronki a inne świecidełka.Na początku nie miałam koncepcji,ale wybrałam się do salonów w Olsztynie.Podsumuję to tak:nigdzie nie spotkałam się z niemiłą obsługą.Byłam w salonach gdzie Panie mówiły za każdym razem jak zakładałam jakąś sukienkę że wyglądam cudownie i że powinnam już podpisywać umowę!-mało tego wymuszały ode mnie numer tel. i natrętnie dzwoniły czy już się namyśliłam.Szczerze to zniechęca-takie łapanie klienta na siłę.W innym salonie zraziło mnie to że sukienki które przymierzałam były brudne,miały w niektórych miejscach poobrywane koronki przy dole i nie wyglądały atrakcyjnie-aż mi się mierzyć nie chciało,a do tego ceny nie były niskie.Fakt kobietka która tam pracuje jest bardzo miła i pozwalała mi nawet na to żebym ubrana w sukienkę przeszła się po salonie i usiadła aby sprawdzić wygodę poruszania się ale nie wybrałam z tego salonu nic.W jednym salonie byłam mimo tego że rok wcześniej znajoma u której świadkowałam miała okropne wspomnienia w związku ze współpracą z tym salonem:kolejne przymiarki były gorsze od wcześniejszych,na dodatek obiecane zniżki,których w rezultacie nie było i mały wybór dodatków.Oj rozpisałam się a miałam napisać że kiedyś przez przypadek znalazłam w katalogu suknie firmy La Sposa i bardzo mi się spodobały,kierowana tym udałam się do salonu Madame Danuta.Wybrałam sukienki, przymierzyłam i dałam sobie czas do namysłu.Poczytałam na różnych stronach różnych forum że ten salon nie cieszy się dobrą opinią.Mimo wszystko tam wróciłam i nie żałuję:po pierwsze na umowie na początku zapisano mi dwa modele sukien bo nie mogłam się zdecydować (obie były śliczne),po drugie Pani Renata która tam pracuje przynosiła mi wszystko o czym wspomniałam.Dostałam w prezencie podwiązkę (niby nic ale miły gest).Przymierzałam do znudzenia bolerka, halki i welony.Suknia w dniu w którym ją odbierałam była uprana,wykrochmalona,upra sowana i pachnąca. Mimo że ją wypożyczałam jako ostatnia osoba w tym sezonie to wyglądała jak nowa.Koszt mojej sukni nie był wygórowany.Piszę to nie tylko aby zmienić opinię na temat tego salonu,czy też zachęcić którą z Was ale dlatego że chcę podziękować Paniom z tego salonu za brak niemiłych niespodzianek,za sympatyczną współpracę,oraz za wyjątkową sukienkę która się wszystkim podobała a szczególnie mojemu mężowi.Mam nadzieję że będzie więcej dziewczyn które podzielą moje zadowolenie.Pozdrawiam.
Marta Tomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 14:59   #2
agatka-szoszonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 70
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

Witam,
ja też szczerze mówiąc nie wiem skąd się bierze zła opinia o salonie Madame Danuta krążąca po sieci. Była w wielu olsztyńskich salonach i było różnie. Albo obsługa z wielkim fochem, albo suknie nie do końca czyste. A w Danucie, fakt że musiałam poczekać dość długo (panie obsługiwały inną klientkę) było bardzo sympatycznie. Doradzono mi bezbłędnie i właśnie oszczędzam na moja wymarzona suknię
Generalnie salon polecam
agatka-szoszonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 16:29   #3
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

ja w tym roku byłam buszować po salonach w Olsztynie, gdyż mieszkam niedaleko... wspomnienia mam mieszane w salonie wyżej wspmnianym sympatyczne panie wręcz prawie wymusiły na mnie podpisanie umowy, jednak stwierdziłam, że przyjdę jak się zdecyduję na 100% i z "sympatycznej pani" wyłoniła sie "wredna baba"
Po kilku miesiącach maja kuzynka również się do nich wybrała, zdecydowana podpisała umowę, jednak w domu stwierdziła, że to nie "ta wymarzona", następnego dnia pojechała do salonu i nie chcieli jej oddać zaliczki (w umowie było napisane, że oddają chyba 70% zaliczki) w końcu z pomocą kobiety, która własnie przyszła przymierzać suknie zaliczkę jej zwrócono
ja zdecydowałam się na salon VivienVigo, jednak gdybym wiedziała co mnie spotka w życiu bym tam umowy nie podpisała ale na szczęście wszystko w miarę dobrze się skończyło
moja siostra w tamtym roku wypożyczała suknie w salonie na ul. Partyzantów (nie pamiętam nazwy) i z naszych rodzinnych doświadczeń ten salon wypadł najlepiej

sądze jednak, że ile Panien Młodych tyle opinii
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 20:27   #4
agatka-szoszonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 70
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość

sądze jednak, że ile Panien Młodych tyle opinii

toć ba
byłam dziś w nowym salonie ( w podwórku między dawnym Koktajlem? a Telepizzą)
i z niego również jestem bardzo zadowolona. Obsługa fachowa, dobór fasonu i koloru sukni bezbłędny (tylko ceny wyższe niż w Danucie, przynajmniej interesujących mnie modeli).

Edytowane przez agatka-szoszonka
Czas edycji: 2008-10-06 o 20:27 Powód: literówki
agatka-szoszonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:26   #5
Aurelia1211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

Cześć! Ja mam podobne doświadczenie z salonem Madame Danuta. Nie polecam. Byłam tam z moją przyjaciołką suknia przez nas wybrana faktycznie piękna ale i droga do z kolekcji La Sposa za wypożyczenie około 2000, no ale na ten jedyny dzień warto. Problem pojawił się dopiero wówczas, kiedy przyszłyśmy na przymiarkę. Okazało się że skrócono ją w taki sposób że straciła cały swój szyk i urok, na dole zrobił się okropny kokon, bo wszystkie warstwy zostały poprostu podłożone i przeszyte lamówką-straszne. Oczywiście kiedy podpisywałyśmy umowę Panie mówiły że wszystko pięknie przerobią...wcisnęły nam suknię a potem gdy protestowałyśmy na przymiarkach, powiedziały że to jedyny sposób i jak chcemy to możemy zrezygnować, do ślubu był tydzień!!! no więc co miałyśmy zrobić?? Nie było już czasu na zmiany sukni.Dużo stresu i nerwów, za dużo jak na tydzień przed ślubem.
Teraz ja stoję przed wyborem sukni i do MadameDanuta na 100% się nie wybiorę, ale czekam na otwarcie nowego salonu w Olsztynie Lisa Ferrera, piękne suknie z kolekcji Demetrios i Cosmobella, byłam w tym salonie w Warszawie, piękne sukienki i miła obsługa. Mam nadzieję że w Olsztynie będzie podobnie. Podobno otwarcie już w grudniu.
Aurelia1211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 21:11   #6
kotekMamrotek
Raczkowanie
 
Avatar kotekMamrotek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 173
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

witam! prosze powiedzcie mi w których salonach jest dostepna kolekcja Atelier Diagonal ???dziekuje
__________________
jesteśmy ze sobą od 28-04-2006
zaręczyny 28-04-2008
ten szczególny dzień 06-06-2009 o 16.oo
kotekMamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 20:29   #7
Martha82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 120
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

Kupiłam swoją suknię w salonie http://www.galeria-slubna.pl/ i jest to dokładnie ta sama, którą modelka na stronie ma na sobie ;-) Niestety jak siedzi to nie widać jej w pełnej okazałości, ale suknie z tego salonu mają bardzo ładny krój. Przede wszystkim są obcisłe w talii i kilka cm w dół, dlatego świetnie podkreślają figurę. W innych salonach suknie były obcisłe w talii i od razu rozchodziły się na szeroko, co nie na każdej figurze dobrze wygląda :/ Poza tym w tym salonie byłam najbardziej zadowolona z obsługi i rad, jakie dostałam.

W Vivien Vigo na Grunwaldzkiej kobieta wmawiała mi za każdym razem, że pięknie wyglądam, co mijało się z prawdą. Suknie rozchodziły się od razu pod talią tak jak napisałam wcześniej. Poza tym byłam tam kilka razy, bo za pierwszym w ogóle nikt nie zwrócił uwagi na to, że weszłam, chociaż sklep obsługiwały 2 panie, a tylko klientka przymierzała suknię.

Do Madam Danuta zaszłam tylko na chwilę, bo ceny były tam bardzo wysokie, a żadna suknia nie podobała mi się bardziej od tej, którą już wcześniej mierzyłam na Jarotach w salonie, o którym na początku napisałam.

Afrodyta to salon, który zrobił na mnie najgorsze wrażenie. Za pierwszym razem poszłam tam z narzeczonym i zdążyłam sama większość obejrzeć zanim ktokolwiek się mną zainteresował. Wyszłam wkurzona, ale ostatecznie poszłam tam jeszcze raz ze świadkową. Kobieta ze sklepu była zbyt zajęta chodzeniem w kółko i myśleniem, i w końcu podeszła jak ją poprosiłyśmy. Spytałyśmy o jakieś w miarę proste suknie bez zbytnich ozdób. Przyniosła chyba 2, może 3, ale nie do końca byłam z nich zadowolona. Poprosiłam o inne w podobnym stylu, ale stwierdziła, że nie mają już żadnych, mimo że wisiało tam chyba kilkadziesiąt sukni w przeróżnym stylu.

Byłam jeszcze w kilku salonach, ale w nich skończyło się tylko na oglądaniu, więc na ich temat nie mogę się wypowiadać.
Martha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 13:02   #8
Ilonki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

Hej! Widziałam juz tutaj info o nowym salonie Lisa Ferrera w Olsztynie. Ostatnio tam byłam i muszę przyznaż że zrobił bardzo dobre wrażenie. Ciekawe suknie i miła obsługa szcególnie fajna suknia 2814 Demetrios i kto wie czy nie bedzie tą jedyną. Choć lokalizaja salonu nie jest przy głównych ulicach to nie żałuję że tam byłam. Fajna alternatywa bo i salon i suknie zupełnie inne niż wszędzie.
Ilonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 11:33   #9
Ladyblack83
Raczkowanie
 
Avatar Ladyblack83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Wiadomości: 118
Question Dot.: Salony ślubne- Olsztyn


Edytowane przez Ladyblack83
Czas edycji: 2009-07-29 o 09:11
Ladyblack83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 13:37   #10
tragulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

Za punkt honoru postawiłam sobie wyjaśnić na czym polega zakup sukni w salonie Madame Danuta w Olsztynie i z czym to się wiąże, bo niestety ale na dobrą opinię trzeba sobie zapracować, a ten salon tego nie robi.
...jeśli ktoś ma mocne nerwy to polecam salon ze względu na duży wybór sukien, ale radzę się zastanowić...bo kolejna wizyta w tym salonie przyprawiałaby mnie o mdłości...dopóki nie kupiłam sukienki było wszystko cudownie...jakbym poprosiła to pewnie i w tyłek by pocałowano...jednak zgodnie z tym co pisały poprzedniczki...po wpłaceniu zaliczki ....jakby nagle człowiek przeniósł sie w inne miejsce.po pierwsze gdy moja suknia była w trakcie drogi...poszłam do salonu przymierzyć wybrane buty i co się okazało, że mogłam je przyłożyć do sukienki na wieszaku bo przecież "suknia na sklepie się zniszczy jak ją ciągle ktoś będzie przymierzał" po drugie chciałam mieć suknie w domu dużo wcześniej przed ślubem, gdy zażyczyłam sobie poprawek na 1.5 miesiąca przed ślubem musiałam się nasłuchać że no my tego nie praktykujemy, zazwyczaj poprawiamy na 2tyg przed - kompletny idiotyzm, skoro ja już za nią zapłaciłam to w czym problem, a no był, Panie po moim ostrym zwróceniu uwagi lekko się zaniepokoiły i w końcu jak to powiedziały "zrobimy dla Pani wyjątek" Po trzecie gdy przyszło do wyboru bolerka, to kazano mi przyjść na niespełna tydzień przed ślubem, bo wcześniej to nie da rady. I oczywiście co się okazało, że nie ma dla mnie bolerka, bo albo wyglądają jak jakieś szmaty-wszystkie leżą w jednej reklamówce albo nie ma takiego rozmiaru, jak potrzeba. Oczywiście są Panie, które są bardzo miłe, ale to tylko część obsługi, Pani właścicielka zdecydowanie powinna się zastanowić nad swoim podejściem. Te miny i uszczypliwości to niech zachowa dla siebie Bo dzisiaj na rynku nie trudno o upadek, szczególnie że klient ma coraz większy wybór. A uważanie się za najlepszy salon w mieście obliguje, nie tylko do wielkiego utargu ale też do dobrej opinii- a ja wystawiam zdecydowanie negatywną. Sukienkę mam piękną, ale to nie zasługa tego salonu tylko mojej decyzji o sukience, którą mogłabym równie dobrze kupić gdzie indziej, gdybym wiedziała wcześniej o zwyczajach tam panujących....pozdrawiam i życzę mocnych nerwów.
tragulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 23:14   #11
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

Byłam ostatnio z koleżanką na przymiarkach sukni w salonie na pieniężnego.
Panie bardzo sympatyczne, chociaż nie podobało mi się to, że za bardzo wciskają dodatki. Według nich tylko ich biżuteria pasuje do ich sukienek...
__________________


MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 17:06   #12
ania8915
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

Hej dziewczyny
Biorę ślub w lipcu. Suknie mam właśnie z salonu Arianne na pieniężnego, niestety ostanio wiele słyszałam, o tym, że jak zgłaszasz się po suknię przed ślubem to nie wygląda jak ta, którą mierzyłaś, gdyż jeste bardzo zniszczona;/ Czy macie jakieś doświadczenia związane z tym salonem?? Bardzo proszę podzielcie się
Pozdrawiam
ania8915 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 15:49   #13
Azuki
Raczkowanie
 
Avatar Azuki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 310
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

http://www.afrodyta.olsztyn.pl/ ja polecam afrodyte bylam tam 2 lata temu i w dalszym ciagu mnie tam ciagnie panie traktuja dosc personalnie kazda klientke. Przymierzalam tez te sukienki z przecenyy i w dalszym ciagu czulam sie wyjatkowo nawet doradzaly by przychodzic przed wprowadzaniem nowych kolekcji wtedy sukienki sa tansze. Ogolnie bardzo mile wrazenie mialam . Ale nie zamowilam jeszcze tam sukienki tak nie wiem jak jest z realizacja. Moze ktoras wie cos na temat tego salonu ?
__________________
Wielka milosc09.09.2002
Zareczeni 01.06.2011 (Dzien Dziecka)
Slubujemy 31.08.2013

Azuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 11:15   #14
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

Zdecydowałam się na wypożyczenie sukni z Afrodyty.Na przymiarce zostałam świetnie obsłużona przez panią Małgosię - w salonie panuje super klimat i mają na prawdę duży wybór sukni. Ślub 31 sierpnia, 10 dni przed będziemy dopasowywać suknię do moich rozmiarów (tzn. głównie skracać ). Z olsztyńskich salonów miałam przyjemność jeszcze z Magdaleną - na początku było ok, ale jak zażyczyłam sobie przymierzenie więcej niż 4 sukien (wg nich tylko taka ilość jest ok, bo potem "się miesza") to paniom było nie po nosie, pospieszały mnie, zero doradzania, bo już czekała kolejna pani do przymiarek... Zraziły mnie tym, mimo że jedna suknia mi się podobała... Ale na szczęście znalazłam swój ideał a Afrodycie

PS. Do Madam Danuty nawet nie zachodziłam po naczytaniu się opinii w Internecie.
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 17:53   #15
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

Ja również ostatnio wybrałam sobie suknię w Afrodycie, pomagała mi pani Małgosia i jestem baardzo zadowolona
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 14:08   #16
one456
Przyczajenie
 
Avatar one456
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 25
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja również ostatnio wybrałam sobie suknię w Afrodycie, pomagała mi pani Małgosia i jestem baardzo zadowolona
Pani Małgosia fajna kobitka nie ?
Suknię miałam prześliczną ale to dzięki niej


one456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 09:03   #17
Lena783
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 187
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

odświeżam, bo potrzebuje porady ! Słuchajcie ja wlaśnie przymierzam się do szukania różnych salonów w Olsztynie, byłam już w Madame Danuta i Afrodycie, ale w sumie straciłam tam tylko mase czasu bo nie znalazłam tego, czego szukałam, poza tym obsługa była średnio pomocna :/ Żeby już nie choidzic od salonuy do salonu spytam wprost – warto iśc do „Magdaleny” i ”Lisy Ferrera” ?
Lena783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 09:16   #18
ZoskaImin080
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Katowice/Lublin/Wwa
Wiadomości: 95
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

to zależy, czego szukasz - klasycznej sukni, eleganckiej czy może coś ekstrawaganckiego ? w "Magdalenie" maja nawet rożową kiecke
ZoskaImin080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 12:47   #19
kaszuszka
Raczkowanie
 
Avatar kaszuszka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 325
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

Ja polecam Magdalenę! Panie przemiłe, przymierzyłam chyba z 7 sukien nie było problemu.
__________________
Żona Męża! 19.07.2014


30/40
kaszuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 10:20   #20
aminaa27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

Cytat:
Napisane przez agatka-szoszonka Pokaż wiadomość
Witam,
ja też szczerze mówiąc nie wiem skąd się bierze zła opinia o salonie Madame Danuta krążąca po sieci. Była w wielu olsztyńskich salonach i było różnie. Albo obsługa z wielkim fochem, albo suknie nie do końca czyste. A w Danucie, fakt że musiałam poczekać dość długo (panie obsługiwały inną klientkę) było bardzo sympatycznie. Doradzono mi bezbłędnie i właśnie oszczędzam na moja wymarzona suknię
Generalnie salon polecam
Ja niestety nie mogę się zgodzić... Trafiłam tam z dobrym nastawieniem, ale zawiodłam się strasznie! Tak jak ktoś już napisał: wmuszają tam w Klienta podpisanie umowy, a skołowana przyszła panna młoda po przymierzeniu 10 sukien, w końcu kupuje. Następnego dnia przychodzi ze zwrotem, a oni, że nic z tego(!), pomimo że nie było żadnej adnotacji o zwrocie w umowie, ani na tak, ani na nie. Złożyłam już sprawę do UOKiK, bo wg prawa Klient może się rozmyślić w ciągu kilku dni, a te Panie miały to gdzieś! Z obsługi jest 1 miła dziewczyna, inne po zaistnieniu problemu zamieniają się w hieny. Brak słów... odradzam wszystkim!

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

To fakt, Panie w Afodycie są ekstra! Przywiozłam suknię, na którą ktoś mi nadepnął i była lekko rozpruta. Pani nic nie policzyła, złożyła życzenia i była przemiła. Także podczas wyboru, przymiarek itp. wszystko było w porządku-polecam
aminaa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 12:25   #21
kamila8678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

A ja skorzystalam z salonu Virginia. Bylam wszedzie, byly ladnie i ladniejsze suknie ale najbardziej przypadly mi w akurat tym salonie.
kamila8678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 12:41   #22
Rainbow90
Raczkowanie
 
Avatar Rainbow90
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 166
Dot.: Salony ślubne- Olsztyn

Potwierdzam wszystkie miłe słowa o Afrodycie, byłam tam rok temu z moją kuzynką, kupiła suknię właśnie tam i była mega zadowolona!
Rainbow90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-26 13:41:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.