Singielki 25 +. Część X - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-19, 22:12   #871
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Raczej 2 tyg spóźniona @ i spotkania z Przyjaciółkami .





Teraz też mój pms mówi, że jedyne co powinnam jeść to frytki i lody waniliowe .











Piekne te botki .


Wygodne? ;>


Meega wygodne i stabilne w ogóle nie czuć obcasa

I szerokie noski, nic nie ciśnie



Te z guziczkami na wąską stopę, bo mają szpice, ale takie śliczne, ech... Idealnie by mi do płaszcza wiktoriańskiego pasowały

https://m.deichmann.com/PL/pl/shop/d...oryDetail=true

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wychlalam juz 0.7 wina i piwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Zdrówko!

Ja lajtowo: Cydr lubelski niefiltrowany
Chyba ostatni w tym roku, bo jesień za oknem
Cydr mi tylko w lato wchodzi, trzeba się będzie na coś mocniejszego przerzucić
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-08-19 o 22:15
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 23:46   #872
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Poza tym jestem w takim wieku, że zewsząd(głównie fb) dociera do mnie nawał informacji o zaręczynach, o małżeństwach i zdjęciach nowo urodzonych dzieci. Zróbcie mi coś, może jakaś anty się zrobiłam? Ale tego jest tak duuuużo. i też już mam dość
Fala minie, na horyzoncie zostaną znajomi, którzy z tą falą nie popłynęli A za parę lat spodziewaj się fali spektakularnych rozstań i rozwodów. Kilkoro moich znajomych, którzy tuż po studiach brali śluby jak z bajki ma za sobą (mało bajkowe) rozwody.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 03:44   #873
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Na to wygląda .



Odnoszę wrażenie, że czasem nasze mózgi robią projekcje dosłownie z doopy i stąd efekt.
Nie przejmuj się .
Moj mozg to sobie robi często ze mnie ewidentne jaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 06:19   #874
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Na to wygląda .



Odnoszę wrażenie, że czasem nasze mózgi robią projekcje dosłownie z doopy i stąd efekt.
Nie przejmuj się .



Cześć .

A co do zacytowanego, to kwestia ludzi - imo.
Moje Przyjaciółki i ja jesteśmy starsze od Ciebie i Mili, a każda okazja jest dobra (np.moje rozstanie ) żeby się spotkać, pogadać, iść na imprezę, zjeść coś dobrego, wypić .
W czerwcu zrobilysmy sobie wypad do Wro - dotarła nawet ta, w 5 miesiącu ciąży . Nie poszła z nami na balety- wiadomo. Ale w reszcie atrakcji uczestniczyła dzielnie- w tym 5 godzin w pociągu ze Szczecina.



Dogadałybyśmy się .


U mnie Fortuna się chłodzi. Ale nie mam whisky, więc pewnie oddam Mamie i przytulę Warkę .
Ja też z tych starszych i moje koleżanki również nie mają problemu, że gdzieś wyjść. W przyszłym tygodniu pewnie będą jakieś balety...chociaż ja nie mam co na siebie włożyć
Mam wieeelkiego Ballantine'sa mogę się podzielić

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 06:47   #875
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25 +. Część X

To kwestia towarzystwa. Ja sama bardzo rzadko chodzę tańczyć ale do barów i restauracji chodzę dość często że znajomymi.
Teraz też zdecydowałam, że będę chodzić na ściankę wspinaczkową i muszę sobie iść kupić buty dzisiaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 09:58   #876
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
ŻÓŁWIK! Miałam niemalże identyczną sytuację z tym że my ciut tylko młodsze. Na propozycję odpowiedziała mi że do klubu tylko gówniarze chodzą i że ona tam faceta nie znajdzie... No ale ja jej nie kazałam tam szukać nikogo, tylko potańczyć łoesu Młodość to chyba się kończy w wieku 20 lat a im dalej tym trzeba na trumnę odkładać.
cześć u mnie ten "problem", że ja jestem jedyną singielką wśród koleżanek, więc w zasadzie to ja mogłabym powiedzieć, że w klubie faceta nie znajdę ale tak nie mówię, bo dla mnie wyjście na tańce to wyjście na tańce, a nie poszukiwania faceta koleżanki natomiast na weekendy mają plany ze swoimi partnerami, imprezki w gronie znajomych, wiyty rodzinne, romantyczne wieczory...


Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Aco do zacytowanego, to kwestia ludzi - imo.
Moje Przyjaciółki i ja jesteśmy starsze od Ciebie i Mili, a każda okazja jest dobra (np.moje rozstanie ) żeby się spotkać, pogadać, iść na imprezę, zjeść coś dobrego, wypić .
W czerwcu zrobilysmy sobie wypad do Wro - dotarła nawet ta, w 5 miesiącu ciąży . Nie poszła z nami na balety- wiadomo. Ale w reszcie atrakcji uczestniczyła dzielnie- w tym 5 godzin w pociągu ze Szczecina.
brzmi ekstra To jakbyście planowały następny wypad do Wro, dajcie znać

Wcinam właśnie placuszki kokosowe, piję kawę i nastawiam się psychicznie na ogarnianie burdelu mieszkaniowego
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 10:03   #877
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
cześć u mnie ten "problem", że ja jestem jedyną singielką wśród koleżanek, więc w zasadzie to ja mogłabym powiedzieć, że w klubie faceta nie znajdę ale tak nie mówię, bo dla mnie wyjście na tańce to wyjście na tańce, a nie poszukiwania faceta koleżanki natomiast na weekendy mają plany ze swoimi partnerami, imprezki w gronie znajomych, wiyty rodzinne, romantyczne wieczory...







brzmi ekstra To jakbyście planowały następny wypad do Wro, dajcie znać



Wcinam właśnie placuszki kokosowe, piję kawę i nastawiam się psychicznie na ogarnianie burdelu mieszkaniowego

Mila jestes z wro? Można sie umówić na jakies wyjście
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-20, 10:07   #878
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Mila jestes z wro? Można sie umówić na jakies wyjście
jestem z Wałbrzycha ale Wrocław blisko, może sie uda coś kiedyś ogarnąć, będę o Tobie pamiętać!
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 10:45   #879
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Meega wygodne i stabilne w ogóle nie czuć obcasa

I szerokie noski, nic nie ciśnie



Te z guziczkami na wąską stopę, bo mają szpice, ale takie śliczne, ech... Idealnie by mi do płaszcza wiktoriańskiego pasowały

https://m.deichmann.com/PL/pl/shop/d...oryDetail=true

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------





Zdrówko!

Ja lajtowo: Cydr lubelski niefiltrowany
Chyba ostatni w tym roku, bo jesień za oknem
Cydr mi tylko w lato wchodzi, trzeba się będzie na coś mocniejszego przerzucić
Tak zachwalilaś, że mam ochotę . Póki co funduszu brak -właśnie sobie przypomniałam, że we wtorek mija mi termin ubezpieczenia mieszkania (mentalnie żyję jeszcze w lipcu...), jutro muszę jeszcze odrobaczyć koty, więc pewnie pęknie z pół koła... Buty zdecydowanie muszą zejść na dalszy plan .

Te drugie też całkiem fajne, ale widać z daleka, że kiepsko wyprofilowane, będą niewygodne i na pewno czuć każdy kamień. Platforma pod stopą to błogosławieństwo <3.

Nie przepadam za cydrem, przypomina mi w smaku szampana, którego też nie lubię .

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Fala minie, na horyzoncie zostaną znajomi, którzy z tą falą nie popłynęli A za parę lat spodziewaj się fali spektakularnych rozstań i rozwodów. Kilkoro moich znajomych, którzy tuż po studiach brali śluby jak z bajki ma za sobą (mało bajkowe) rozwody.
Nie zgodzę się. Uważam, ze tak, jak we wszystkim - liczą się ludzie i ich podejście. Z mojej paczki ze studiów tylko ja nie mam męża- część ma również dzieci. I nie przeszkadza to wcale w regularnych, wspólnych wyjściach i wypadach (jak choćby ten do Wro).

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Moj mozg to sobie robi często ze mnie ewidentne jaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój ostatnio też- dziś znowu ex mi się śnił .

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
Ja też z tych starszych i moje koleżanki również nie mają problemu, że gdzieś wyjść. W przyszłym tygodniu pewnie będą jakieś balety...chociaż ja nie mam co na siebie włożyć
Mam wieeelkiego Ballantine'sa mogę się podzielić

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
A ta sukienka ze zdjęcia? ;> Jakiś czas temu pokazywałaś- czerwona, delikatnie rozkloszowana. Bardzo ładnie w niej wyglądałaś .
Dzięki . W rezultacie zaparzyłam czystka i poszłam spać .

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
brzmi ekstra To jakbyście planowały następny wypad do Wro, dajcie znać

Wcinam właśnie placuszki kokosowe, piję kawę i nastawiam się psychicznie na ogarnianie burdelu mieszkaniowego
Co roku jeździmy w inne miejsce , ale ja staram się być we Wro średnio raz na kwartał. Teraz będę pod koniec września, ale nie wiem jak z czasem, bo chcę odwiedzić Ciocię (jak zawsze), cmentarz + jedziemy do Karpacza. Jeśli okaże się, że zostanę dzień dłużej, to chętnie się spotkam .

Właśnie weszłam na wagę i do mojej wymarzonej brakuje 10kg , na minusie . Tylko tyle i aż tyle. Kiedyś byłam bardziej zdyscyplinowana etc. Nie podoba mi się, że ostatnio pofolgowałam ze wszystkim .
W planie rower i Mel B dziś. Muszę tylko budzik nastawić, bo znając życie- zapomnę .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...

Edytowane przez Cindy28
Czas edycji: 2017-08-20 o 10:46
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 10:56   #880
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Witam z Wrocławia
If you know what I mean 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 10:58   #881
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Tak zachwalilaś, że mam ochotę . Póki co funduszu brak -właśnie sobie przypomniałam, że we wtorek mija mi termin ubezpieczenia mieszkania (mentalnie żyję jeszcze w lipcu...), jutro muszę jeszcze odrobaczyć koty, więc pewnie pęknie z pół koła... Buty zdecydowanie muszą zejść na dalszy plan .

Te drugie też całkiem fajne, ale widać z daleka, że kiepsko wyprofilowane, będą niewygodne i na pewno czuć każdy kamień. Platforma pod stopą to błogosławieństwo <3.

Nie przepadam za cydrem, przypomina mi w smaku szampana, którego też nie lubię .



Nie zgodzę się. Uważam, ze tak, jak we wszystkim - liczą się ludzie i ich podejście. Z mojej paczki ze studiów tylko ja nie mam męża- część ma również dzieci. I nie przeszkadza to wcale w regularnych, wspólnych wyjściach i wypadach (jak choćby ten do Wro).



Mój ostatnio też- dziś znowu ex mi się śnił .



A ta sukienka ze zdjęcia? ;> Jakiś czas temu pokazywałaś- czerwona, delikatnie rozkloszowana. Bardzo ładnie w niej wyglądałaś .
Dzięki . W rezultacie zaparzyłam czystka i poszłam spać .



Co roku jeździmy w inne miejsce , ale ja staram się być we Wro średnio raz na kwartał. Teraz będę pod koniec września, ale nie wiem jak z czasem, bo chcę odwiedzić Ciocię (jak zawsze), cmentarz + jedziemy do Karpacza. Jeśli okaże się, że zostanę dzień dłużej, to chętnie się spotkam .

Właśnie weszłam na wagę i do mojej wymarzonej brakuje 10kg , na minusie . Tylko tyle i aż tyle. Kiedyś byłam bardziej zdyscyplinowana etc. Nie podoba mi się, że ostatnio pofolgowałam ze wszystkim .
W planie rower i Mel B dziś. Muszę tylko budzik nastawić, bo znając życie- zapomnę .
W końcu jej nie kupiłam, bo stwierdziłam, że nie będę miała gdzie w niej pójść ale nadal mnie kusi, tylko kasy trochę szkoda (bo remont).

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-20, 10:59   #882
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Witam z Wrocławia
If you know what I mean 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witam we Wrocławiu
Jak ci się podoba?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I love sarcasm. It's like punching people in the face, but with words.
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 11:03   #883
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Mi tam się podoba bardzo 😃 w końcu WrocLove 😎😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 11:19   #884
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X



impreza była dobra, ale przyszedł W. i mnie wyprowadził z klubu
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 11:28   #885
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość


impreza była dobra, ale przyszedł W. i mnie wyprowadził z klubu

I co, rozmawialiście??
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 11:34   #886
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
I co, rozmawialiście??
Coś Ty, tylko się nasłuchałam, że za dużo wypiłam i jak go nie będzie to mogę sobie imprezować, a tak to nie i mnie odwiózł do SWOJEGO mieszkania
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 11:39   #887
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

I co robiliście w tym jego mieszkaniu ? 😃
Myślałam że wy razem na tą imprezę idziecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 11:40   #888
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Coś Ty, tylko się nasłuchałam, że za dużo wypiłam i jak go nie będzie to mogę sobie imprezować, a tak to nie i mnie odwiózł do SWOJEGO mieszkania

Jezu co za akcje ;P
Niby zwiazek, a niby nikt sie nie określił.
Tak sobie myśle czy to tez nie jest dla niego męczące i moze jednak wolałby sie określić ale jak to chłopy o uczuciach nie rozmawiają?
Moze ty zacznij ;D
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 11:55   #889
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
I co robiliście w tym jego mieszkaniu ? 😃
Myślałam że wy razem na tą imprezę idziecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie, ja poszłam z koleżanką, ale wiedziałam, że on tam też będzie. Na początku pogadaliśmy chwilę, potem się rozeszliśmy, a potem wpadł i mnie wyciągnął z tego klubu, bo stwierdził, że jestem zbyt pijana, w ogóle tak mi się śmiać chce z tego teraz

A co robiliśmy? Jak na opiekuńczego chłopaka przystało, położył mnie do łózka i kazał spać i powiedział, że jak jestem bez niego to mam tyle nie pić

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Jezu co za akcje ;P
Niby zwiazek, a niby nikt sie nie określił.
Tak sobie myśle czy to tez nie jest dla niego męczące i moze jednak wolałby sie określić ale jak to chłopy o uczuciach nie rozmawiają?
Moze ty zacznij ;D
Teraz już nie będzie okazji, bo już wyjeżdza, a wczoraj/dzisiaj to naprawdę nie był dobry moment, po takiej ilości alko w sensie no on był trzeźwy, wiadomo, ja miałam wczoraj taki odchył #idontcare, heh
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-20, 12:03   #890
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
No nie, ja poszłam z koleżanką, ale wiedziałam, że on tam też będzie. Na początku pogadaliśmy chwilę, potem się rozeszliśmy, a potem wpadł i mnie wyciągnął z tego klubu, bo stwierdził, że jestem zbyt pijana, w ogóle tak mi się śmiać chce z tego teraz

A co robiliśmy? Jak na opiekuńczego chłopaka przystało, położył mnie do łózka i kazał spać i powiedział, że jak jestem bez niego to mam tyle nie pić



Teraz już nie będzie okazji, bo już wyjeżdza, a wczoraj/dzisiaj to naprawdę nie był dobry moment, po takiej ilości alko w sensie no on był trzeźwy, wiadomo, ja miałam wczoraj taki odchył #idontcare, heh
Czyli dalej w zawieszeniu chcesz byc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 12:10   #891
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Czyli dalej w zawieszeniu chcesz byc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chcę, ale... jestem. Nie mogę jeszcze dojść z tym do ładu.
W ogóle to ja jestem chyba jeszcze pijana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 12:20   #892
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Nie chcę, ale... jestem. Nie mogę jeszcze dojść z tym do ładu.
W ogóle to ja jestem chyba jeszcze pijana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czemu w ogóle wy razem nie wyszliscie na te imprezę? A był ten randkowicz z niedzieli?

Spoko. Mi z godz temu zniknął helikopter 😛


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 12:21   #893
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
cześć u mnie ten "problem", że ja jestem jedyną singielką wśród koleżanek, więc w zasadzie to ja mogłabym powiedzieć, że w klubie faceta nie znajdę ale tak nie mówię, bo dla mnie wyjście na tańce to wyjście na tańce, a nie poszukiwania faceta koleżanki natomiast na weekendy mają plany ze swoimi partnerami, imprezki w gronie znajomych, wiyty rodzinne, romantyczne wieczory...



brzmi ekstra To jakbyście planowały następny wypad do Wro, dajcie znać

Wcinam właśnie placuszki kokosowe, piję kawę i nastawiam się psychicznie na ogarnianie burdelu mieszkaniowego
Te placuszki kokosowe robisz sama? Jeśli tak, podzielisz się przepisem?

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
A czemu w ogóle wy razem nie wyszliscie na te imprezę? A był ten randkowicz z niedzieli?

Spoko. Mi z godz temu zniknął helikopter ��


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka a Ty we Wro randkujesz?

Edytowane przez Classic
Czas edycji: 2017-08-20 o 12:27
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 12:24   #894
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
A czemu w ogóle wy razem nie wyszliscie na te imprezę? A był ten randkowicz z niedzieli?

Spoko. Mi z godz temu zniknął helikopter ��


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty jesteś we Wro, bawisz się dobrze?

Nie wyszliśmy razem, bo on chciał się spotkać ze znajomymi też, długo razem siedzieliśmy od czasu jego przyjazdu, więc weekend mieliśmy spędzać osobno. I ja też mu się w tym klubie nie narzucałam, pogadaliśmy chwilę i poszliśmy dalej. No a że po mnie wrócił to inna sprawa

Nie było go, bo mu napisałam, że będę tam z kimś innym. Za to był chłopak, z którym spotykałam się trochę, a któego poznałam bodaj w kwietniu (pamięta ktoś pseudo Nowy nabytek? ), nawet do mnie rano pisał z pytaniem, czy bezpiecznie wróciłam
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 12:27   #895
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Ty jesteś we Wro, bawisz się dobrze?

Nie wyszliśmy razem, bo on chciał się spotkać ze znajomymi też, długo razem siedzieliśmy od czasu jego przyjazdu, więc weekend mieliśmy spędzać osobno. I ja też mu się w tym klubie nie narzucałam, pogadaliśmy chwilę i poszliśmy dalej. No a że po mnie wrócił to inna sprawa

Nie było go, bo mu napisałam, że będę tam z kimś innym. Za to był chłopak, z którym spotykałam się trochę, a któego poznałam bodaj w kwietniu (pamięta ktoś pseudo Nowy nabytek? ), nawet do mnie rano pisał z pytaniem, czy bezpiecznie wróciłam
Z tym ostatnim dobre
A reszty nie komentuję, bo myślę, że już mieliście z W. mnóstwo okazji porozmawiać Ja bym w takim zawieszeniu nie wytrzymała.
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 12:30   #896
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

W ogóle TOTALNIE zawaliłam całą moją zdrową dietę. Dobrze mi szło, trzymałam i kalorii i dobrego rozkładu (który sama sobie ustaliłam, więc w sumie nie wiem, czy taki idealnie dopasowany do mnie), nawet chudłam sobie ładnie, bo tak spokojnie i miarowo, no i nie wiem, co się stało i wszystko poszło się walić, straciłam motywację, nie chcialo mi się zdrowo gotować i znów zaczęłam jeść na szybko, cokolwiek, włącznie z czekoladą, i oczywiście, jak widać, znów zaczęłam pić to piwo, eh.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 12:30   #897
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Te placuszki kokosowe robisz sama? Jeśli tak, podzielisz się przepisem?

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------


Dinulka a Ty we Wro randkujesz?
Poznałam wczoraj jednego gościa. Mieliśmy dziś się spotkać. Rano zawracal gitarę o spotkanie, a jak napisałam że o 14 możemy się spotkać to stchorzyl i napisał że źle się czuje 😜

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Ty jesteś we Wro, bawisz się dobrze?

Nie wyszliśmy razem, bo on chciał się spotkać ze znajomymi też, długo razem siedzieliśmy od czasu jego przyjazdu, więc weekend mieliśmy spędzać osobno. I ja też mu się w tym klubie nie narzucałam, pogadaliśmy chwilę i poszliśmy dalej. No a że po mnie wrócił to inna sprawa

Nie było go, bo mu napisałam, że będę tam z kimś innym. Za to był chłopak, z którym spotykałam się trochę, a któego poznałam bodaj w kwietniu (pamięta ktoś pseudo Nowy nabytek? ), nawet do mnie rano pisał z pytaniem, czy bezpiecznie wróciłam
Oki rozumiem 😃
No dobrze dobrze o 6 poszłam spać 😃

Ja o diecie w weekend się nie wypowiadam
Bo od samego słuchania przytyjecie 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2017-08-20 o 12:32
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 12:31   #898
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Z tym ostatnim dobre
A reszty nie komentuję, bo myślę, że już mieliście z W. mnóstwo okazji porozmawiać Ja bym w takim zawieszeniu nie wytrzymała.
No ja wiem, że jestem głupia
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 12:37   #899
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
No ja wiem, że jestem głupia
Tak bym tego nie nazwała Po prostu się dziwię

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Poznałam wczoraj jednego gościa. Mieliśmy dziś się spotkać. Rano zawracal gitarę o spotkanie, a jak napisałam że o 14 możemy się spotkać to stchorzyl i napisał że źle się czuje 😜


Oki rozumiem 😃
No dobrze dobrze o 6 poszłam spać 😃

Ja o diecie w weekend się nie wypowiadam
Bo od samego słuchania przytyjecie 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niezły
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 12:38   #900
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Tak bym tego nie nazwała Po prostu się dziwię

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------


Niezły
Tak jak pisałam wczoraj Czeko, wiem, że taka rozmowa może oznaczać definitywny koniec i tego się boję
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-11 14:56:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.