Bierznia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-01, 20:41   #1
ryba1001
Raczkowanie
 
Avatar ryba1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 95

Bierznia


Chcę kupić bieznie do domu ,czy może ktoś wie jaka by była dobra i nie droga. Podobno fajna sprawa ,koleżanka ma i sobie chwali tylko ze ona ma taką za 10000zł, na taką mnie nie stać

Edytowane przez ryba1001
Czas edycji: 2006-06-11 o 21:23
ryba1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 21:45   #2
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: Bierznia

wydaje mi sie, ze najlepiej bedzie spytac prawdziwego fachowca o zdanie. poszperaj w necie, powysylaj maile do sklepow gdzie taki sprzed sprzedaja i zbierz informacje. napewno kazdy powie Ci ze ich sprzet jest najlepszy, ale jednak udziela tez fachowych porad. taka bierznia to raczej powazny zakub bo z tego co wiem to duzo kosztuje....ale jak z kazda rzecza mozna wybrac optimum. mozesz tez sprobowac na silowni popytac, tam tez przejmuja sie cena takiej bierzni a pozatym to instruktor moze duzo wiedziec na ten temat.
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 10:05   #3
ryba1001
Raczkowanie
 
Avatar ryba1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 95
Dot.: Bierznia

Na profesjonalnych stronach patrzyłam ale tam są bardzo drogie ni i bardzo fajne, musze spróbować na allegro pdobno tam można nieraz znaleść. Dzięki Volunteer.
ryba1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 16:52   #4
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Dot.: Bieznia

Kupujac bieznie, zwroc przede wszystkim uwage na:
"Bieżnia - jest doskonałym spalaczem kalorii, gdyż angażujesz na niej większą część ciała niż na przykład na stacjonarnym rowerku. Dodatkowo, chodzenie i bieganie są tak naturalnymi czynnościami dla większości ludzi że mogą oni ćwiczyć na bieżni dłużej i intensywniej niż na innym sprzęcie bez zmęczenia. Dobra bieżnia powinna mieć regulowany kąt nachylenia aby oferować różne stopnie trudności (bardzo ważne przy treningach typu HIIT). Powinna także posiadać jakiś system amortyzujący aby obniżyć obciążenia ścięgien i stawów podczas biegu. Większość nowych bieżni ma to wszystko, a dodatkowo jeszcze posiada monitor pracy serca.Jeśli Twój klub dysponuje jedynie bieżniami starego typu, uważaj szczególnie na te bez amortyzacji." /z postu Tyki na sfd/.
Kupujac na allegro sprawdz dokladnie sprzedajacego, bo wiadomo sprzet drogi i latwo trafic na oszusta
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 21:25   #5
ryba1001
Raczkowanie
 
Avatar ryba1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 95
Dot.: Bierznia

Dzięki Liluu za wyczerpujący opis na co mam zwrócić uwage .
ryba1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.