technik administracji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-28, 17:31   #1
wojti96
Przyczajenie
 
Avatar wojti96
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 23

technik administracji


czy na kierunku administracja jest dużo matmy? w sensie czy prowadzi się typowo ścisle przedmiotowe obliczenia czy taki humanista nie cierpiący matmy jak ja sobie poradzi?
wojti96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 18:25   #2
darkness_side
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 114
Dot.: technik administracji

Na tym kierunku nie ma matematyki. Też mi się kiedyś wydawało, że jest matematyka, ale nie. Sama uczę się na techniku administracji i w przyszłym roku kończę. Najbardziej polecam szkoły publiczne, państwowe niż te prywatne. W szkołach prywatnych muszą ludzi zachęcać aby skorzystać z ich oferty kusząc różnymi ulgami, prezentami, gadżetami. Po za tym czasem nie masz pewności, że jak zdobędziesz już zawód po 2 latach pisząc egzamin państwowy tzw. ''zawodowy'' po takiej prywatnej szkole to coś ten papier wtedy będzie się liczył... Czasem jest właśnie odwrotnie...Ja uczęszczam do szkoły państwowej zaocznie ponieważ jest to szkoła zaoczna, która rozumie, że ludzie pracują w tygodniu i idzie ludziom na ręke. I ogólnie sobie chwalę.

Ja mam troszkę rachunkowości i ekonomii ale są to zajęcia raz na kilka msc, kilka razy w msc i tak naprawdę zdając egzamin nie zdajesz z rachunkowości i ekonomii egzaminu (gdybyś te przedmioty miał bo nie musisz ich mieć) tylko zdajesz TYLKO Z ADMINISTRACJI, TYLKO Z PRAWA jakie masz na zajęciach + technika pracy biurowej, uczenie się pisania różnorodnych pism urzędowych. Tylko to Cię spotka na egzaminie, nic więcej.

Na techniku administracji masz tylko prawi cywilne i administracyjne, prawo pracy, prawo opiekuńcze i rodzinne. Czyli wszystko to co musi znać każdy urzędnik na poziomie średniego wykształcenia. Bo prawnik po studiach musi znać całe prawo, każde prawo jakiekolwiek istnieje.
darkness_side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-29 19:25:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.