Problem z tipsami :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-13, 16:27   #31
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Problem z tipsami :(

Czuję się ja na korcie tenisowym i ogladam przebijanie piłki,ale to jest nawet zabawne.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 21:06   #32
ena20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 89
Dot.: Problem z tipsami :(

A ja powiem tylko tyle. Najlepszą obroną jest atak. Widac to już w 3 poście.

P.S. Od kiedy to na kursie przestaje się uczyć podstaw?
ena20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 08:08   #33
werita30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 15
Dot.: Problem z tipsami :(

Super odpowiedź.Ja robiła kurs 8 lat temu i miałam spora przerwę bardzo chę tnie słucham takich rad bo są bardzo cenne. Ja tez miałam problem z tym że na końcu odstawał mi żel i to niemalże natychmiast ale kupiłam przede wszystkim dobry pędzelek no i oczywiście żel nakładałam z maleńką przerwą od macierzy i to jest to. Ale cały czas mam właśnie z podpowietrzaniem na liniach bocznych. Jak któraś mogła by mi pomóc. Boję się żelem dojechać do linii bocznych a może powinnam bo wtedy tips się zachacza i podważa ale jak znów najadę żelem to wtedy odstaje .Proszę o poradę. W ogóle to ile warstw nakładacie żelu bo jak słucham to już w głowie od tego mi się kręci.
werita30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 10:23   #34
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Problem z tipsami :(

Cytat:
Ale cały czas mam właśnie z podpowietrzaniem na liniach bocznych. Jak któraś mogła by mi pomóc. Boję się żelem dojechać do linii bocznych a może powinnam bo wtedy tips się zachacza i podważa ale jak znów najadę żelem to wtedy odstaje
O podpowietrzaniu napisała już Albertyna
Ale nie rozumiem co masz na myśli dalej... Linie boczne są de facto z żelu wykonane wiec jak mozesz do nich nie dojeżdzać?
I co znaczy ,ze tips się zahacza , bo nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic !!
I co odstaje?


Cytat:
W ogóle to ile warstw nakładacie żelu bo jak słucham to już w głowie od tego mi się kręci.
Zależy. Jak leży
Moge budować paznokcia z jednej warstwy cleara, mogę nałozyc pink i clear na całość, moge nalożyc pink na częsć rozową a clear na całosć, dwie warstwy pinka na calosc, przy zatapianiu jedną,cienką warstwe clear zalać celarem lub nałozyć więcej warstw przy skomplikowanym zdobieniu.

To paznokcie i zamierzony efekt koncowy determinują ilość zelu jakiej użyjemy.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 08:43   #35
werita30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 15
Dot.: Problem z tipsami :(

Ok Paulakrk dzięki faktycznie,że Albertyna opisała.Czasami tak mi sie robiło, że pomiędzy tipsem a płytką paznokcia na bokach zaczął odstawać tips być może za dużego nakładałam -a mam te z dużą kieszonką.Ale coraz lepiej mi wychodzi bo sobie robię i widzę że już się ładnie trzymają i po dwóch tygodniach widać jak odrosły ale bez podpowietrzonego żelu. Dzisiaj będę robić pierwszy raz french z białym żelem .Mam nadzieje że się uda. Pozdrawiam.

Dajcie pisać dziewczynom nawet jak do końca sie nie znają na tym co dopiero zaczynają robić bo nawet najdziwniejsze pytania a udzielone mądre odpowiedzi są dla nich znaczące
werita30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 09:30   #36
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Problem z tipsami :(

Cytat:
Napisane przez werita30 Pokaż wiadomość
że pomiędzy tipsem a płytką paznokcia na bokach zaczął odstawać tips być może za dużego nakładałam -a mam te z dużą kieszonką.
Kieszonka nie ma nic do rzeczy - pewnie nakladalas zbyt duży rozmiar.
W przypadku przedużania na tipsie trzeba bardzo dokładnie przymierzyć tipsy tak by nie były zbyt male /duże /nadmiernie rozpłaszczone itp .
Ale jak jest lepiej to OK
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.