Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 23:11   #151
Justi167
Przyczajenie
 
Avatar Justi167
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

ATLANTA salon fryzjerski damsko-męski, Sosnowiec-Pasaż, ul. Warszawska 3/2, nazwiska fryzjerki nie znam.
Mam długie, proste włosy i chciałam tylko podciąć końcówki. Poprosiłam o wycieniowanie - aby się ładnie układały. Włosy wyglądają teraz dużo gorzej niż przed podcięciem - sprawiają wrażenie chorych, czy wręcz spalonych. Nigdy nie miałam tak nieestetycznie i niefachowo podciętych końcówek. Pojedyncze włosy są chaotycznie poskracane w różnych miejscach, jakby ktoś jeździł mi żyletką po głowie. Mimo, że włosy zostały skrócone o jakieś 5 cm, juz myślę o wizycie gdzie indziej aby to poprawić choć trochę. Zdecydowanie nie polecam tego salonu.
Justi167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 18:21   #152
V88
Rozeznanie
 
Avatar V88
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: M.
Wiadomości: 678
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez yourjust Pokaż wiadomość
Kraków

Ja odradzam salon "Joanna Kudyba Santorini" przy ul.Rydlówka.Może i mają dobre kosmetyki,ale ceny są kosmiczne + chciałam mieć wyprostowane włosy,natomiast pani wysuszyła je na szczotce,tak,że faktycznie były proste ale sianowate:/ Ogólnie jak dla mnie panowała tam taka "nadęta" atmosfera,jeśli wiecie,co mam na myśli. Pani bardzo chciała mnie mieć z głowy,miała mi wyrównać i pocieniować włosy, a machnęła je ledwo 4 razy nożyczkami ,w dodatku nie równo. Moje sugestie jak ciąć,olała. Gdy zaczęłam jej ponownie mówić jak chce,żeby mi ścięła włosy, pani machnęła nożyczkami po raz ostatni ,po prostu ściągnęła ze mnie pelerynę i bezczelnie powiedziała "dziękuję". Na pewno tam nie wrócę. Nie chcę robić żadnej anty-reklamy,może komuś innemu taki 'sposób strzyżenia" spasuje,ale ja byłam po tej wizycie bardzo,bardzo zawiedziona. Jedyny plus nowej fryzury był taki,że mi ładnie włosy pachniały,ale tej ceny nie było to raczej warte+ta rażąca bezczelność na koniec..
Także nie polecam tego salonu. Byłam tam dwa razy i za pierwszym byłam zadowolona. Troszkę krócej mnie obcięła niż chciałam, ale generalnie nie mogłam się do niczego doczepić.
Fryzjerka ta ciągle ogłasza się na różnych gruperach, gruponach itp., więc po blisko roku czasu, postanowiłam, że tam wrócę, kupiłam kolejny grupon, bo po co przepłacać i siedząc na fotelu, przyznałam się, głupia, że jestem w salonie drugi raz, na co pani na mnie naskoczyła, że tak nie wolno, że to tylko dla nowych klientów, że nie powinna mnie w ogóle obsługiwać... Poczułam się mega głupio, bo nic takiego w warunkach zakupu nie przeczytałam. Po czym tak mnie opitoliła, że przez najbliższy rok mam spokój z fryzjerem, zanim mi włosy odrosną. Zrobiła to złośliwie, z premedytacją. Taką mi grzywkę ciachnęła, że zaczyna się z tyłu głowy i jest takiej długości, że jeszcze przynajmniej przez pół roku nie zagarnę jej za ucho. Masakra. Nie polecam. Nadęta paniusia i tak yourjust napisała - na koniec chamskie "dziękuję", ściąga z ciebie fartuch i ani włosów pozostałych po strzyżeniu nie wyczyści, ani nic... Zdecydowanie nie polecam. Na pewno więcej się tam nie zjawię.
__________________
Walczę
64-63-.....-58,1 - ... -53
V88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 11:30   #153
violetove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Nie polecam salonu fryzjerskiego p. Izy Byrszel w Gniewkowie k/Torunia.
Farbę na odrost położyła mi w mig, nawet potrafiła równocześnie rozmawiać przez telefon. Kiedy jednak doszło do obcięcia - a miała tylko wyrównać - skrócić dolną warstwę, żeby wyrównać ją z górną - skończyło się na tym że próbowała mi zrobić jakąś emo grzywkę w stylu "wszystkie włosy do przodu". Oczywiście skończyło się bardzo krótką fryzurą. Skróciła mi dolną warstwę, ale także masakrycznie tą górną. To było w lutym, ale męczę się do teraz. Na szczęście włosy rosną mi w miarę szybko... więc za rok pewnie wszystko wróci do pionu...

Nie polecam p. Izy! Kompletny brak wyobraźni fryzjerskiej
violetove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 12:00   #154
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

CZĘSTOCHOWA

salon MALADOX, ul. Bohaterów Katynia.

Salon działający stosunkowo od niedawna, wizualnie dobrze się prezentujący, blisko domu, więc czemu się nie wybrać?
Chodziłam tam na obcięcie grzywki, końcówek i było bez zachwytów, ale okej.
Jednak postanowiłam odmienić się, zaszokować całkiem nową fryzurą.
I zaczęło się...
Fryzjerka nie chciała nawet wysłuchać moich propozycji i wizji... przerwała w połowie i cięła jak głupia, robiąc mi z długich włosów, poszarpane włosy, nie sięgające nawet do ramion. Nie zważała także na moje uwagi, że włosy są już za krótkie a wyraźnie prosiłam o włosy leżące jeszcze na ramionach!
Pomijając ten fakt, potem było gorzej... NAJGORZEJ.
Otóż fryzjerka się skaleczyła, ale cieła dalej! GDY KREW ZACZĘŁA KAPAĆ NA PODŁOGĘ zaczęła ssać palca... Mnie zrobiło się słabo i niedobrze chyba od szoku którego doznałam. Potem poszła na zaplecze, wracając po chwili powiedziała do młodszej pomocnicy: "Młoda skocz się po plaster bo my nie mamy" No LUDZIE! Salon fryzjerski i brak apteczki. W życiu bym nie pomyślała bo wyglądał na nowoczesny i czysty salon.
Próbowałam też, przed tym zdarzeniem dowiedzieć się coś o silikonach i parabenach w kosmetykach do włosów, gdyż zaciekawił mnie ten temat, jednak żadna z znajdujących się tam "fryzjerek" nie potrafiła choć wymijająco mi odpowiedzieć na moje, wydaje mi się dość proste pytania.
Podczas obcinania włosów, uskuteczniała też rozmowy przez telefon z mężem, pogaduchy i sprawy typu co na obiad.
PORAŻKA, PORAŻKA, PORAŻKA.
Nie polecam, omijać szerokim łukiem.

P.S Fryzjerki tamtejsze mają też taki sposób, podkreślania jak aktualnie mamy beznadziejnie obcięte włosy. Moja przyjaciółka była tam kilka razy i ostatnio usłyszała takie pytanie: "kto panią tak wychatrał?" Niestety przyjaciółka zgodnie z prawdą musiała odpowiedzieć, że właśnie ONA.
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 22:48   #155
chochman
Przyczajenie
 
Avatar chochman
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Ja też naiwnie myślałam,że odrobinę podciąć włosy to prosta sprawa i w tym celu można nie szukać specjalnie salonów. Jak widać jest to duża sztuka. Po długim hodowaniu krótkich wlosów, które już ładnie zakryły mi uszy, postanowiłam nadać kształt fryzurze, zaznaczając wyraźnie, żeby zostawić włosy z przodu do końca ucha - na co fryzjerka pierwszym,zdecydowanym cięciem ścięła je, zostawiając uszy na wierzchu i długość do poczatku ucha.....zrobiła to tak szybko, że nie zdążyłam zareagowac, choć minutę wcześniej wyjaśniłam, o co chodzi. Koszmar pozostal żal, bo tak zapuszczałam włosy, poza tym w okolicy ucha mam bliznę, którą fryzjerka odkryła ścinając włosy....i co zrobić? pozostaje chyba peruka i klnąć na durną babę. A wystarczy SŁUCHAĆ co się do baby mówi. To wszystko zdarzyło się w salonie przy sklepie INTERMARCHE w Łodzi na Widzewie. Pierwszy i ostatni raz
chochman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 19:56   #156
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Salon Fryzur i Spa "Sens", Warszawa (koło CH Arkadia)

Byłam tam z oferty Grupona. Nie pamiętam jak nazywał się pan, który mnie obcinał, ale był młody i łysy (i twierdził, że będę zachwycona, bo kręcone włosy to jego konik...). Był całkiem miły, ale nie za bardzo potrafił cokolwiek doradzić i byłam niezadowolona z wykonanej usługi.
Oprócz maski regeneracyjnej miałam mieć strzyżenie. Pan zaproponował cieniowanie. Zrobił to całkiem ładnie, choć cieszę się, że nie pozwoliłam wycieniować większej ilości włosów. Do tego momentu było przyjemnie. Potem niestety nałożył jakiś wosk czy mocno obciążającą odżywkę (żeby wydobyć loki) i mimo że mówiłam mu, że po bokach wystają mi spod włosów niesforne loczki to on nic z tym nie zrobił. Nie wysuszył włosów, bo powiedział, że lepiej by wyschły na słońcu- ok, też jestem za, ale to co zobaczyłam w lustrze, kiedy poszłam do toalety w Arkadii (po spędzeniu nieco czasu na słonku, by mi owe loczki wyschły) to koszmar ;( Włosy mimo wyschnięcia wyglądały jak mokre i były przyklapnięte przez ową ''odżywkę'' :/ (no ale kręciły się xD) Poza tym po bokach wylazły mi te loczki, które nadawały mi wygląd Baby Jagi dosłownie, jakby piorun w miotłę strzelił! Cieszyłam się, że poszłam do toalety i to zobaczyłam, bo łaziłam trochę po Arkadii myśląc jak to pięknie wyglądam. W WC ogarnęłam wszystko grzebieniem i jakoś było

Nie mówię, że stanowczo odradzam ten salon, bo każda kobieta i jej włosy są inne, poza tym sama atmosfera była w porządku i proces do połowy też, ale widocznie brakowało temu panu doświadczenia albo smykałki, nie wiem ^^" Po prostu zawiodłam się.
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 22:43   #157
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Filozofia Fryzur, Kołobrzeg-przy promenadzie

Salon ten miałam nie-przyjemność odwiedzić będąc w tzw. "podróży poślubnej"; z której chciałam wrócić z nową fryzurą (na nową drogę życia i takie tam blablabla). Zakład sprawiał wrażenie bardzo profesjonalnego, więc bez obaw zasiadłam na fotelu... Kawa, herbata, woda-praktykantki z każdej strony podsuwające lustro i po każdym machnięciu nożyczkami przez fryzjera zgarniające z twarzy/szyi obcięte kosmyki-robiło się coraz ciekawiej i byłam na ten moment bardzo zadowolona ze swojego wyboru... pan fryzjer około 20 minut rozmawiał ze mną o mojej koncepcji MOJEJ fryzury, widziałam, że mu się nie spodobała , no ale przecież to moje włosy, tak? Znaleźliśmy w katalogu fryzurę, która mnie interesowała; pan robił mi jakieś symulacje włosami przerzucając kosmyk to na lewo, to na prawo-słowem, sprawiał wrażenie profesjonalisty... Fotel do mycia włosów przyjemnie wymasował mi plecy, myslałam przez chwilę, że jestem we fryzjerskim raju i.... no, właśnie, czego chcieć więcej??
Wszystko było pięknie i wspaniale, ale zabrakło jednego elementu-dobrego cięcia... czyli tego, po co przyszłam...
Fryzjer trochę pomachał nożyczkami w moich włosach i zaczesał w jakiś hmmm... twórczy nieład vel. "czesane wiatrem"... Zaznaczam, że fryzura, o którą chodziła miała być 100% zdyscyplinowana, więc coś zupełnie innego. :/ Stwierdził, że przecież "lepiej obciąć mniej niż więcej"-tu przyznałam mu absolutnie rację i tylko dlatego wyszłam z tym co mi ułożył.... W salonie spędziłam około 2 godzin, wszystko było piękne i milutkie, kawka-herbatka-ciasteczka, ale chyba poszłam do fryzjera, nie do kawiarni??

Po powrocie na kwaterę mąż był bardzo zdziwiony, gdy mu powiedziałam, że byłam u fryzjera-efektu nie było widać żadnego... Ja za to różnicę odczułam, włosy wogóle nie chciały się układać, po tej wizycie muszę wywalić na głowę pół tubki żelu by jakoś wyglądać... Nie polecam, choć atmosfera przyjemna.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!

Edytowane przez No air
Czas edycji: 2012-05-13 o 22:45
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 10:34   #158
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

WARSZAWA, Hair Max Tesco Kabaty, Pani Larysa.
Farbuję włosy od kilkunastu lat, z czego od jakiś 4 lat rozjaśniam.
Różnie bywało, raz byłam bardzo zadowolona, innym razem mniej, ale takie masakry jaką mi wczoraj zrobiła Pani Larysa to ja przez te kilkanaście lat nigdy nie miałam.
Kolor zupełnie nie twarzowy, od skóry odcień jakbym włosów w ogóle nie miała przechodzący w " kurczaka", na dole też jest zupełnie inny kolor. Tak się wkurzyłam w salonie jak zobaczyłam jak wyglądam, że nie pozwoliłam jej robić już żadnych poprawek.
Kilka lat zapuszczania włosów, ładny twarzowy kolor( z tym, że z odrostami), a wystarczyło 40 minut aby to zaprzepaścić.
Kazałam tylko wysuszyć włosy suszarką, poprosiłam o gumkę do związywania i wyszłam wściekła.
Odniosłam wrażenie, że fryzjerka eksperymentowała na mnie, sama nie wiedziała co ma robić.
Do domu wracałam piechotą 2 stacje metra bo się tak wstydziłam tego co mam na głowie W domu mega łzy, mama zszokowana.
Weekendowe plany odwołane, siedzę w domu z chustką na głowie. Nie mogę na siebie patrzeć.
Na poniedziałek jestem już umówiona na poprawkę do innej fryzjerki. Nie wiem jak wytrzymam te 2 dni.
150zł wydane w błoto, plus pewnie drugie tyle zapłacę za poprawkę
NIGDY WIĘCEJ Hair Max!!!!!!!
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 12:32   #159
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
WARSZAWA, Hair Max Tesco Kabaty, Pani Larysa.
Farbuję włosy od kilkunastu lat, z czego od jakiś 4 lat rozjaśniam.
Różnie bywało, raz byłam bardzo zadowolona, innym razem mniej, ale takie masakry jaką mi wczoraj zrobiła Pani Larysa to ja przez te kilkanaście lat nigdy nie miałam.
Kolor zupełnie nie twarzowy, od skóry odcień jakbym włosów w ogóle nie miała przechodzący w " kurczaka", na dole też jest zupełnie inny kolor. Tak się wkurzyłam w salonie jak zobaczyłam jak wyglądam, że nie pozwoliłam jej robić już żadnych poprawek.
Kilka lat zapuszczania włosów, ładny twarzowy kolor( z tym, że z odrostami), a wystarczyło 40 minut aby to zaprzepaścić.
Kazałam tylko wysuszyć włosy suszarką, poprosiłam o gumkę do związywania i wyszłam wściekła.
Odniosłam wrażenie, że fryzjerka eksperymentowała na mnie, sama nie wiedziała co ma robić.
Do domu wracałam piechotą 2 stacje metra bo się tak wstydziłam tego co mam na głowie W domu mega łzy, mama zszokowana.
Weekendowe plany odwołane, siedzę w domu z chustką na głowie. Nie mogę na siebie patrzeć.
Na poniedziałek jestem już umówiona na poprawkę do innej fryzjerki. Nie wiem jak wytrzymam te 2 dni.
150zł wydane w błoto, plus pewnie drugie tyle zapłacę za poprawkę
NIGDY WIĘCEJ Hair Max!!!!!!!
nie zapłaciłabym.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:56   #160
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
nie zapłaciłabym.
Kocurasku, ja w głębokim szoku byłam. Tylko to tłumaczy czemu jej zapłaciłam.
W każdym razie dzisiaj rano byłam na poprawce u innego fryzjera i jestem mega zadowolona.
Świetnie dobrany, naruralny kolor blond. Mimo, że nie chciałam podcinać włosów ( oprócz tradycyjnego przycinania końcówek po farbowaniu) zgodziłam się, aby fryzjerka trochę mi pocieniowała włosy i nadała im formę.
Pomimo, że fryzjerka poprawiała to, co inna spierdzieliła wyszło jej to znakomicie.
Co do hairmax, wystosowałam dzisiaj maila do ich managementu z krótkim opisem wizyty. Dostałam odpowiedź iż fryzjerka jest bardzo doświadczona, ma sporo klientów i nikt się dotąd nie skarżył, tiaaaa
Mają to wyjaśnić, zobaczymy....

Także dziewczyny, jak jesteście niezadowolone to zgładzajcie to, piszcie maila, dzwońcie. Bo nie zawsze niezadowolony klient to zgłasza i później jest zdziwienie jak ktoś nagle z czymś wyskakuje.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:33   #161
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Kocurasku, ja w głębokim szoku byłam. Tylko to tłumaczy czemu jej zapłaciłam.
W każdym razie dzisiaj rano byłam na poprawce u innego fryzjera i jestem mega zadowolona.
Świetnie dobrany, naruralny kolor blond. Mimo, że nie chciałam podcinać włosów ( oprócz tradycyjnego przycinania końcówek po farbowaniu) zgodziłam się, aby fryzjerka trochę mi pocieniowała włosy i nadała im formę.
Pomimo, że fryzjerka poprawiała to, co inna spierdzieliła wyszło jej to znakomicie.
Co do hairmax, wystosowałam dzisiaj maila do ich managementu z krótkim opisem wizyty. Dostałam odpowiedź iż fryzjerka jest bardzo doświadczona, ma sporo klientów i nikt się dotąd nie skarżył, tiaaaa
Mają to wyjaśnić, zobaczymy....

Także dziewczyny, jak jesteście niezadowolone to zgładzajcie to, piszcie maila, dzwońcie. Bo nie zawsze niezadowolony klient to zgłasza i później jest zdziwienie jak ktoś nagle z czymś wyskakuje.
szok wszystko tłumaczy
to dobrze, że Ci naprawiła inna fryzjerka Mi kiedyś też się coś takiego przytrafiło, ale nie było czego naprawiać, bo włosy mi odpadły wskutek popalenia ich rozjaśniaczem Dlatego złość mnie bierze na takie dziady
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 17:02   #162
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Kocurasku, ja w głębokim szoku byłam. Tylko to tłumaczy czemu jej zapłaciłam.
W każdym razie dzisiaj rano byłam na poprawce u innego fryzjera i jestem mega zadowolona.
Świetnie dobrany, naruralny kolor blond. Mimo, że nie chciałam podcinać włosów ( oprócz tradycyjnego przycinania końcówek po farbowaniu) zgodziłam się, aby fryzjerka trochę mi pocieniowała włosy i nadała im formę.
Pomimo, że fryzjerka poprawiała to, co inna spierdzieliła wyszło jej to znakomicie.
Co do hairmax, wystosowałam dzisiaj maila do ich managementu z krótkim opisem wizyty. Dostałam odpowiedź iż fryzjerka jest bardzo doświadczona, ma sporo klientów i nikt się dotąd nie skarżył, tiaaaa
Mają to wyjaśnić, zobaczymy....

Także dziewczyny, jak jesteście niezadowolone to zgładzajcie to, piszcie maila, dzwońcie. Bo nie zawsze niezadowolony klient to zgłasza i później jest zdziwienie jak ktoś nagle z czymś wyskakuje.
Już wiele razy wściekałam się na fryzjerów (najgorszą przygodę z takimi specjalistkami opisałam) jednak chyba mam za mało pary w gębie żeby powiedzieć proszę to poprawić, to mi się nie podoba, albo, że nie mam zamiaru płacić za usługę Muszę się zdecydowanie tego nauczyć!
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 17:46   #163
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez olgaes Pokaż wiadomość
Już wiele razy wściekałam się na fryzjerów (najgorszą przygodę z takimi specjalistkami opisałam) jednak chyba mam za mało pary w gębie żeby powiedzieć proszę to poprawić, to mi się nie podoba, albo, że nie mam zamiaru płacić za usługę Muszę się zdecydowanie tego nauczyć!
Nigdy nie wyszłam od fryzjera tak zdenerwowama. Nigdy żadnej nic nie powiedziałam.Może dlatego, że żadna nie zrobiła mi krzywdy. Kolor czasem podobał mi się bardziej, czasami mniej.Tym razem nie mogłam się nawet pokazać tak wyglądałam Moją mamę to zatkało jak weszłam do domu.
Żeby było "śmieszniej" moja siostra dokładnie tydzień przede mną też zaliczyła wpadkę u fryzjera i też ją poprawiała ta sama fryzjerka co mi.
Nie wiem jak u was, ale w wawie fryzjerów jest na pęczki, na każdej ulicy po kilka salonów. Ale trafić na dobrego fryzjera to prawdziwa sztuka.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 15:35   #164
Kieszeń_pełna_czereśni
Przyczajenie
 
Avatar Kieszeń_pełna_czereśni
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Ja niestety bardzo NIE polecam fryzjerki Justyny z salonu Broadway na Targowej w Sosnowcu. Byłam u niej jakiś czas temu (chciałam zapisać się do Damiana albo Daniela, ale nie mieli wolnych terminów) i wyszłam bardzo niezadowolona. Na początku fryzjerka uznała, że mam bardzo dużo włosów i nie musi ich myć przez strzyżeniem, bo ich suszenie potrwa długo (!). Powiedziałam jej, że zapuszczam włosy, chcę zejść z cieniowania i zależy mi jedynie na skróceniu końcówek, żeby włosy lepiej się układały. Niestety p Justyna nie zrozumiała mnie i mocno wydegażowała włosy na całej długości. Sama uznała, nie pytając mnie o zdanie, że trzeba pozbyć się 75% objętości moich włosów Na koniec wyprostowała włosy nie stosując żadnego środka ochronnego. Teraz muszę męczyć się z włosami, które wyglądają jak strąki, wyginają się w każdą stronę i nie chcą się układać. Po tej wizycie mam awersję do fryzjerów. Szkoda, bo zdecydowałam się na wizytę, bo przeczytaniu pozytywnych opinii w internecie
Kieszeń_pełna_czereśni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 20:54   #165
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

UNIKAJCIE SALONÓW MARCO ALDANY!!!!!!!!!!!!!

Tym razem nie o umiejętnościach fryzjerów, ale o zwyczajnym oszustwie na cenach.

Na witrynie salonu na Marszałkowskiej w Warszawie widnieje wyraźnie cena: 49 zł strzyżenie + mycie damskie. Mam krótkie włosy, więc strzyżenie trwało niedługo: maszynką na karku i trochę wymodelowania nożyczkami przy uszach i grzywce. Tymczasem po zakończonym strzyżeniu otrzymałam rachunek na 120 zł, czyli ponad dwa razy wyższy!!!!!!!! Samo strzyżenie miało według niego kosztować 55 zł, do tego doliczono koszt "aplikacji szamponu" (8 zł), "aplikacji maski" (12 zł) oraz.... "czesanie ręczną suszarką" warte 45 zł. Rozumiem, że w niektórych salonach dolicza się koszty odżywki, ale suszenie suszarką? Które trwało może 3 minuty (przy tak krótkich włosach nawet nie było specjalnie czego modelować - zresztą zaznaczyłam, że nie chcę podnoszenia ani lakierowania włosów, fryzjerka kilka razy musnęła szczotką grzywkę żeby ją wyprostować). Uważam że to absolutnie skandaliczne, zwłaszcza że fryzjerka nie poinformowała mnie wcześniej o dodatkowych (w dodatku tak wysokich) kosztach tego zabiegu.
Jednym słowem: ODRADZAM!!!!!!!!!!!
ronja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 23:06   #166
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez ronja Pokaż wiadomość
UNIKAJCIE SALONÓW MARCO ALDANY!!!!!!!!!!!!!

Tym razem nie o umiejętnościach fryzjerów, ale o zwyczajnym oszustwie na cenach.

Na witrynie salonu na Marszałkowskiej w Warszawie widnieje wyraźnie cena: 49 zł strzyżenie + mycie damskie. Mam krótkie włosy, więc strzyżenie trwało niedługo: maszynką na karku i trochę wymodelowania nożyczkami przy uszach i grzywce. Tymczasem po zakończonym strzyżeniu otrzymałam rachunek na 120 zł, czyli ponad dwa razy wyższy!!!!!!!! Samo strzyżenie miało według niego kosztować 55 zł, do tego doliczono koszt "aplikacji szamponu" (8 zł), "aplikacji maski" (12 zł) oraz.... "czesanie ręczną suszarką" warte 45 zł. Rozumiem, że w niektórych salonach dolicza się koszty odżywki, ale suszenie suszarką? Które trwało może 3 minuty (przy tak krótkich włosach nawet nie było specjalnie czego modelować - zresztą zaznaczyłam, że nie chcę podnoszenia ani lakierowania włosów, fryzjerka kilka razy musnęła szczotką grzywkę żeby ją wyprostować). Uważam że to absolutnie skandaliczne, zwłaszcza że fryzjerka nie poinformowała mnie wcześniej o dodatkowych (w dodatku tak wysokich) kosztach tego zabiegu.
Jednym słowem: ODRADZAM!!!!!!!!!!!
Co za oszustwo! Zapłaciłaś? Miałaś pełne prawo do tego by nie zapłacić, ponieważ wprowadzono Cię ewidentnie w błąd.
Kiedyś wujek mi opowiadał historię, jak jego kolega kupował jakąś szafkę w sklepie meblowym. Na tej szafce stał telewizor i nigdzie nie uwzględniono, że nie jest on wliczony w cenę (niby to logiczne prawda - w końcu to sklep meblowy) Jednak kolega wujka dobrze znał prawa konsumenckie i wykłócił ten telewizor. A co tu o fryzjerze mówić! Tyle pieniędzy? Wcześniej pisałam,że nie mam odwagi na kłótnie czy zwrócenie komuś uwagi, ale w takiej sytuacji... aż czytając to się bulwersowałam. Pozdrawiam
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 23:27   #167
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez ronja Pokaż wiadomość
UNIKAJCIE SALONÓW MARCO ALDANY!!!!!!!!!!!!!

Tym razem nie o umiejętnościach fryzjerów, ale o zwyczajnym oszustwie na cenach.

Na witrynie salonu na Marszałkowskiej w Warszawie widnieje wyraźnie cena: 49 zł strzyżenie + mycie damskie. Mam krótkie włosy, więc strzyżenie trwało niedługo: maszynką na karku i trochę wymodelowania nożyczkami przy uszach i grzywce. Tymczasem po zakończonym strzyżeniu otrzymałam rachunek na 120 zł, czyli ponad dwa razy wyższy!!!!!!!! Samo strzyżenie miało według niego kosztować 55 zł, do tego doliczono koszt "aplikacji szamponu" (8 zł), "aplikacji maski" (12 zł) oraz.... "czesanie ręczną suszarką" warte 45 zł. Rozumiem, że w niektórych salonach dolicza się koszty odżywki, ale suszenie suszarką? Które trwało może 3 minuty (przy tak krótkich włosach nawet nie było specjalnie czego modelować - zresztą zaznaczyłam, że nie chcę podnoszenia ani lakierowania włosów, fryzjerka kilka razy musnęła szczotką grzywkę żeby ją wyprostować). Uważam że to absolutnie skandaliczne, zwłaszcza że fryzjerka nie poinformowała mnie wcześniej o dodatkowych (w dodatku tak wysokich) kosztach tego zabiegu.
Jednym słowem: ODRADZAM!!!!!!!!!!!
Fakt, iż doliczono aplikację szamponu sugeruje, iż to mycie damskie to jedynie polanie włosów wodą Boże, co za masakra! Pomyśleć, że chciałam się na ich promocję skusić (ale po niepochlebnych opiniach na wizażu zrezygnowałam). Mnie niesamowicie irytuje nie informowanie w tego typu miejscach o wszelkich dodatkowych kosztach.

Aha- ja nie rozumiem, jak w salonach mogą doliczać kasę za odżywkę. Za dłuższe trzymanie maski ok, ale za odżywkę? Co to za mycie włosów bez odżywki?!

Tak czy inaczej, fajnie, że opisałaś tę sytuację, będę wiedziała, żeby ten salon omijać szerokim łukiem.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 18:40   #168
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Salon Barbara - Barbara Cienkowska, Ciechanów.

Pewnie i tak nikt do niej nie trafi, bo to małe miasto, ale postanowiłam wylać swój żal.

Panie myją niedbale, woda jest raz za gorąca, raz za zimna, drapią, szarpią włosy i leją do uszu i oczu.
Nigdy nie proponują niczego do picia.
Znajomych przyjmują bez kolejki.
Mimo że zapisałam się na konkretną godzinę, musiałam czekać 45 minut na swoją kolej (na mycie) i kolejne 20 min na strzyżenie (przez panią Barbarę, tylko ona strzyże kobiety), w tym czasie włosy prawie mi wyschły. I teraz samo sedno - pani Barbara strzyże szybko i bez przykładania się. Podczas strzyżenia odwracała się (!!!) i w efekcie obcięła mnie krzywo, a potem wmawiała, że jest dobrze i że tak powinno być. Suszyła mnie już inna osoba - trwało to 45 minut i myślałam że spali mi włosy. Pani Barbara suszy i modeluje tylko swoje stałe klientki i znajome - i do nich się przykłada i się stara.
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 22:58   #169
rachuciachu
Rozeznanie
 
Avatar rachuciachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 565
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Nie polecam SŁAWKA z Milek Design.☠
Może i ma dobry warsztat ale chyba kompletnie nie rozumie co sie do niego mówi. Byłam u niego dzisiaj, prosiłam o zdjęcie końcowek, powiedziałam, ze przy ostatniej wizycie u fryzjera postanowiłam zejść z mocnego scieniowania i teraz tez chciałabym mieć włosy nieco podcieniowane, ale jednak dalej chciałabym iść w kierunku zapuszczania i wyrównywania.☠
Z mozolnie zapuszczanych włosów, które były juz za łopatki, wyszłam z włosami siegajacymi ledwo ramion, bardzo mocno wydegazowanych (przez co na długości odstaje mi masa pojedynczych włoskow, na wszystkie strony) z czego górna warstwa sięga nieco za ucho.☠
Jestem bardzo rozzalona i zła, nawet nie mam jak tego poprawić bo musiałabym jeszcze zejść z długości.☠
__________________

rachuciachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 17:37   #170
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Rybnik
Salon fryzierski "Nina"
zniszczyla mi wlosy sciągajac ciemny kolor przy pomoca rozjasniacza, wlosy zrobily sie gumiaste ;/
przykro mi to mowic ale NIE POLECAM ;/
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 23:27   #171
beniusieq84
Raczkowanie
 
Avatar beniusieq84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 66
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

ja NIE POLECAM fryzjerki z Knurowa, salon nazywa się Studio 9 bodajże, kupiłam kupon na gruponie i po wyjściu poleciały mi łzy. Pani nie bardzo wiedziała jak uzywac dyfuzora, którego nawet nazwy nie umiała poprawnie wymówić, ale najpierw musiała go znaleźć bo dawno nie używała, nei był nawet z tej suszarki co zaskutkowlo tym, że musiała go cały czas podtrzymywac reką, ale sam sposób używania dawał wiele do myślenia...masakra! Cięcie nie było takie jak chciałam a jak poprosiłam o poprawienie przodu, to spotkałam się ze strasznymi pretensjami (inna, stała klientka już czekała na obsłużenie)... Kolor też miał być inny niż się spodziewałam, po zdjeciu z głowy ręcznika byłam przerażona, maska na włosach to chyba taka maska jaką sama nałożyłabym sobie w domu, lakier był firmowy bo z Lidla czy innego dyskontu, nie pamiętam uż dokładnie a to dlatego, że naprawdę chciałabym wyprzeć z pamięci to wydarzenie. W ogóle Pani miała mi ściąć 5cm, ale chyba mierzyła tę wielkość w calach bo pozbyłam się dużo więcej. Przepraszam, że moja wypowiedź jest dość chaotyczna ale to było w zeszłym roku w wakacje, wiem tylko, że będę omijać tego fryzjera z daleka, a już na pewno nie kupię nigdy groupona czy innej zniżkowej okazji...pojechałam nawet specjalnie te 30km, bo to co znalazłam na inetrnecie mijało sie z rzeczywistością jaką zastałam na miejscu. Dlatego dalej szukam fryzjera, ale już u siebie w Rybniku!
beniusieq84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 21:25   #172
ronie
Przyczajenie
 
Avatar ronie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

StudioFryzur na Chudoby-Gliwice = poracha

Poszłam kilka tygodni temu skuszona Grouponem, miało być: "koloryzacja na 1 Kolor, Mycie, Strzyżenie,Modelowanie i Zabieg „Milk Shake” w Studiu Fryzur" + 20% na następną wizytę, jak szumnie głosiła reklama a było tylko strzyżenie z koloryzacją i wysuszenie włosów......

W porównaniu z innymi salonami gliwickimi to obsługa średnia , wchodzę na umówiona godzinę (w salonie są 2 fryzjerki i jeden fryzjer) i nagle okazuje sie że nie ma sie mną kto zająć , bo fryzjerka do której byłam zapisana zajęła się już inna klientka a 2 pozostałe osoby-fryzjerzy nic nie robią...... łaskawie po kilku minutach ktoś zdecydował sie mną zająć .

Kreatywne strzyżenie....dobre sobie zwykłe podcięcie, zero jakiegokolwiek doradzenia ! żadnej nowej fryzury nie dostałam jak głosiła reklama . Grzywkę czesze na bok i przeważnie ją ścinam pod lekkim skosem . Teraz musze czekać aż odrośnie bo mam jakieś wygryzione zęby i musze ja nosić prosto na całym czole bo jak zaczesze na bok to powstają schody jakbym sama ją sobie ciachała, chociaż pewnie zrobiłabym to równiej ;/

Farbowanie - fryzjerka tak maziała tym pędzlem że tylko czekałam aż nakapie mi na spodnie (pelerynka była tak krótka że sięgała tylko do pasa ). Jedyny plus że kolor przynajmniej wyszedł taki jaki miał , ale .... zostały mi plamy na czole ! rozumiem jak w domu ktoś niedoświadczony farbuje taki wypadek ale u fryzjera ?!Samo studio może i nieźle udekorowane ale brudne , to tak wyglądało jakby po farbowaniu rękawiczkami dotykała szafek i później tego nie domyła
I co mnie najbardziej wkurza to papierochy , rozumiem że ktoś jest palaczem i wychodzi na papierosa , ale nie zapala go w pomieszczeniu albo nawet kopci przez kilkanaście sekund , jak wielce kreatywny pan fryzjer który nie garnął się za bardzo do roboty tylko siedział, przeglądał gazety i zgrywał wielkiego kreatora

Smród papierochów u fryzjera to najgorsze co może byc

Ogólnie odniosłam wrażenie że osoby tam pracujące za bardzo nie przejmują się klientami oraz tym jak wygląda ich miejsce pracy i jak to o nich świadczy
Wydawało mi się że Groupon ma zachęcić do kolejnych wizyt i dobrze zareklamować studio a według mnie osoba tam pracującym w ogóle na tym nie zależny , nikt nawet dokładnie nie sprawdził czy to co zapisane zgadza się z tym co sobie zażyczyłam , mogłabym naopowiadać że chce refleksy i nie sprawdzili by tego czy się zgadza
ronie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 09:21   #173
beniusieq84
Raczkowanie
 
Avatar beniusieq84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 66
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

dlatego nigdy, PRZENIGDY nie skorzystam już z grupona na usługi fryzjerskie!!!
beniusieq84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 11:02   #174
Justi167
Przyczajenie
 
Avatar Justi167
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez Justi167 Pokaż wiadomość
ATLANTA salon fryzjerski damsko-męski, Sosnowiec-Pasaż, ul. Warszawska 3/2, nazwiska fryzjerki nie znam.
Mam długie, proste włosy i chciałam tylko podciąć końcówki. Poprosiłam o wycieniowanie - aby się ładnie układały. Włosy wyglądają teraz dużo gorzej niż przed podcięciem - sprawiają wrażenie chorych, czy wręcz spalonych. Nigdy nie miałam tak nieestetycznie i niefachowo podciętych końcówek. Pojedyncze włosy są chaotycznie poskracane w różnych miejscach, jakby ktoś jeździł mi żyletką po głowie. Mimo, że włosy zostały skrócone o jakieś 5 cm, juz myślę o wizycie gdzie indziej aby to poprawić choć trochę. Zdecydowanie nie polecam tego salonu.
Ponad rok temu pisałam o tragicznej w skutkach dla moich włosów wizycie w salonie Atlanta w Sosnowcu przy ul. Warszawskiej 3/2 ( w pasażu handlowym przy dworcu PKP) . Do tej pory moje włosy nie wróciły do dawnego stanu. Zastanawiałam się wiele razy jak fryzjerka to zrobiła, że wycieniowała mi włosy na całej długości ( również blisko skóry głowy!) a ja tego nie zauważyłam . Wydaje mi się, że być może narzędziem, którego użyła do tego mógł być nożyk fryzjerski ( grzebyk z żyletką w środku ), w dodatku tępy. "Rozczesywała" mi włosy przy okazji tnąc ich zewnętrzną warstwę... Efektem jest to, że te "wyszarpane" krótkie włosy odstające od reszty w błyskawicznym tempie się rozdwoiły. Kupiłam ostre nożyczki fryzjerskie i podcinam o 1 cm pojedyncze włosy ( koszmar!). Aby pozbyć się skutecznie problemu musiałabym ściąć włosy na bardzo krótko ale dla kogoś kto miał długie włosy od zawsze to bardzo trudna decyzja. Mam nadzieję, że kiedyś doczekam tego, że te krótsze od reszty włosy odrosną ale według mojej oceny nastąpi najwcześniej gdzieś za półtora roku. Ciężko mi sobie wyobrazić motywy dla których fryzjerka może z premedytacją tak zniszczyć klientce włosy (bo, że stało się to przypadkowo nie chce mi się wierzyć). Gdyby ktoś miał ochotę na wizytę w tym pseudo-salonie niech sobie uświadomi, że robi to na własne ryzyko. A nóż, nie spodoba się pani fryzjerce ( lub pani będzie w złym humorze) i wyjdzie z sianem na głowie.
Justi167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 22:28   #175
Ikupashi
Raczkowanie
 
Avatar Ikupashi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Salon Fryzjerski Marzena, Zielonka pod Warszawą

Dziewczyny, nie mam pojęcia jak miała na imię fryzjerka, która mnie obsługiwała... ale to co zrobiła mi na głowie to dramat. Zdecydowałam się na ten a nie inny salon, bo wystrój wygląda bardzo profesjonalnie, ale NIGDY przenigdy tam nie wrócę.
Na głowie miała zostać zrobiona trwała - zależało mi na mocnym, drobnym skręcie (coś w stylu afro). Kobieta słowem się nie odzywała (a jeśli już to warczała), odstawiła mnie z wałkami w najdalszy kąt salonu (bo tu są poważniejsi klienci!).
Skręt oczywiście nie wyszedł - włosy wyglądały jak po karbowaniu. Włosy były kompletnie zniszczone. Mimo, że to było już ze trzy lata temu, to jeszcze resztki tego czegoś mi pokutują. Nie będę pisała o tym, ile mi włosów wyszło po tym zabiegu..

Tak, tak fryzjerka policzyła sobie prawie 180 złotych za coś, czego nie zrobiła.
Młoda byłam i niedoświadczona... ale gwarantuję - nigdy więcej tam nie pójdę.

Edytowane przez Ikupashi
Czas edycji: 2013-05-06 o 22:43
Ikupashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 15:51   #176
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Przestrzegam przed salonem Jean Louis David w Renomie we Wrocławiu. Masakra! Niedouczony personel. Fryyzjerki nie znają nawet fryzur z ich własnego katalogu, ta co mnie obmiśkowała znała tylko jedno cięcie, dla niej wszystkie modelki w katalogu miały to cięcie...czyli " pazurki" Jeśli zamierzacie tam isć pomyślcie: wasza babcia bez okularów was lepiej podetnie.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 14:37   #177
madleine89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 612
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez ronie Pokaż wiadomość
[B]
Smród papierochów u fryzjera to najgorsze co może byc
nie,to nie jest najgorsze. byłam dzisiaj u fryzjerki,która nie mogła stanąć z tyłu,żeby mi umyć mi głowę.
SMRÓD SPOD PACHY FRYZJERKI TO NAJGORSZE CO MOŻE BYĆ

oczywiście piszę o innym salonie,niż ronie
__________________
każdy dzień może być piękniejszy


preferki do wymianek
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=356

Edytowane przez madleine89
Czas edycji: 2013-06-18 o 20:25
madleine89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 11:37   #178
Bianca86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez alla1234 Pokaż wiadomość
Ja NIE POLECAM salonu o pięknej nazwie Babiniec House of Hair w Warszawie. Przeżyłam tam chyba jedno z koszmarniejszych doświadczeń nie tylko fryzjerskich ale wo ogóle życiowych. Starannie przygotowałam się do wizyty, ścinałam średnie włosy na krótkie, przyniosłam zdjęcia fryzur, ustaliłyśmy z fryzjerką że mam mieć zdecydowanie długa grzywkę i krótkie boki i tył. Po czym fryzjerka ścięła mi grzywkę na BARDZO krótko, 5 cm nad czoło!! Skomentowała że jest lato i krótka grzywka jest praktyczniejsza, długa przykleiła by mi się do czoła! Czułam się potraktowana jak przedmiot, jak dwuletnie dziecko pani fryzjerki z którego zdaniem nie trzeba się liczyć. Co ja mówię, nigdy nie potraktowałabym tak swojego dziecka!! Fryzjerki w tym salonie nie słuchają klienta, odwalają chałturę i jeszcze są agresywne. Nikt mnie nie przeprosił za nieudaną fryzurę, jeszcze dostałam ochrzan że się czepiam, a fryzjerka była kreatywna..
Szkoda że wcześniej nie poczytałam na formach opinii o tym salonie, bo mają koszmarne recenzje! Ja też - stanowczo nie polecam!! Już trzeci miesiąc czekam cierpliwie aż grzywka odrośnie I jeszcze poczekam ze trzy
Potwierdzam. Miałam taką samą sytuację w tym salonie. Ja z kolei chciałam krótką grzywkę, taką wyciętą. Fryzjerka dwa razy powiedziała mi, że takiej mi nie zrobi bo teraz takie nie modne. Gdy za trzecim razem poprosiłam, żeby mi jednak zrobiła taką jak ja chcę nakrzyczała na mnie (!) "Mam taką zrobić?! Mam?! No mam?!". Nie - zrobiła taką jaką sama uważała za stosowną. Mi w ogóle nie odpowiadała. Chciałam wymyśloną przez siebie, ciekawą fryzurkę a wyszłam z byle czym, ot fryzura z taśmy. A zapłacić oczywiście musiałam. NIE POLECAM!!!

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:49 ----------

Warszawa
Atelier Urody Barbary Zakrzewskiej
ul. Mickiewicza 32a/2 przy Pl.Wilsona
Poszłam podciąć końcówki, miałam włosy sięgające do połowy pleców.
Powiedziałam, że chce aby włosy pozostały jak najdłuższe.
Pani Iwona obcięła mi włosy na równą długość za linię brody.
Słyszałam o fryzjerkach, które sprzedają włosy, które obetną klientkom.
Myślę, że padłam ofiarą takiej właśnie fryzjerki.
NIE POLECAM NIKOMU!!!
P.S. A po ścięciu włosów zabierajcie je ze sobą. Ja od teraz będę tak robić.
Bianca86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 16:39   #179
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez Bianca86 Pokaż wiadomość
Gdy za trzecim razem poprosiłam, żeby mi jednak zrobiła taką jak ja chcę nakrzyczała na mnie (!) "Mam taką zrobić?! Mam?! No mam?!"
W tym momencie już bym jej nie dała mnie dotknąć...
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 12:45   #180
chochman
Przyczajenie
 
Avatar chochman
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Ze zgrozą czytam, jak to obcinają włosy wbrew woli klientki - przecież ODROSNĄ. Całkiem bezkarnie, czy nie ma na to paragrafu? przerabiałam ten temat szczególnie dotkliwie: otóż było to 8 miesięcy po chemioterapii, z niecierpliwością czekałam na odrost wlosów (zawsze miałam długie), miały już ok. 8 cm. Poszłam do salonu przy Intermarche w Łodzi na Widzewie - w sumie to żadne miejsce, ale chciałam tylko wyrównać odrastające włosy, zaznaczając, czego oczekuję. I co zrobiła "fryzjerka" - ścięła mi wytęsknione włosy na długość 2 cm ! zamiast np. 10 zł, wzięła 35zł, byle do przodu....a ja z powrotem musiałam wskoczyć w perukę
Wspominałam już o tym zdarzeniu, ale nigdy tego nie zapomnę.

Edytowane przez chochman
Czas edycji: 2013-06-23 o 12:47
chochman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-02 11:17:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.