Operacja Plastyczna nosa u Dr.Jurek ?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-27, 19:45   #1
TakEmilia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Exclamation

Operacja Plastyczna nosa u Dr.Jurek ?!


Witam was

Mam na imie Emilia,i mam 16 lat i chciala bym zrobic sobie koretke nosa calkowicie,czyli garb i czybek nosa.
Mialam pare wypadkow od kad pamietam,caly czas gdziesz sie stuknelam i zostawal mi co raz wiekszy goz na nosie ! nie dawno co,mialam tak 2 razy w tym miesiacu !

Wiec,zdeczydowalam sie na rhinoplastie ! Wybralam pania Dr.Jurek z kliniki Artplastica . Duzo o niej czytalam ale nigdy nie widzialam efektu. Wiem ze koszt bedzie wynoszil az do 10.000zlotych!W tym nie problem,jestem za granicy.

Rzec w tym ze mam zaledwie 16 lat,i nie wiem czy pani Dr.Grazyna Jurek zgodzi sie mnie operowac,bo sa tacy to nie chca.(mam zgodze rodzicielska)!

-Chciala bym lautki dziewczency nosek, z malym czybkiem,taki szliczny a nie gruby ! I nie szpiczasty. czy jest to mozliwe !?

-Chciala bym wiediec czy bedzie mozna wykonac to operacje, i czy ktorasz z pan podjiela sie tej operacji i czy mogla by mi wyslac fotki z prfilu i z przodu,z przed i po.Bylam na stronie "artplastica" ale chciala bym wiedej,czy udaly sie chociaz wam te operacje i czy bylo warto.

Moj E-mail zeby fotki wyslac,lub jezeli jest inny sposob(nie wiem):

o to on : emilia-dziewczyna@hotmail.com


Dziekuje wam bardzo za info i zycze milego dnia !
TakEmilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.