mała czarna jakie dodatki na różne okazje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 08:22   #1
xxkiwixx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 12

mała czarna jakie dodatki na różne okazje?


Witam dziewczyny
kupiłam czarną sukienkę ze wstawkami z ekoskóry (załączam fotkę) nie wiem co dobrać do niej...tzn rajstopy,biżuteria itd...wybieram się na andrzejki do a'la polskiej chaty ze znajomymi...nie chciałabym wyglądać za poważnie i oficjalnie...trochę szaleństwa nie zaszkodzi...myślałam o czerwonych kabaretkach i kolczykach w tym kolorze...do tego mam bolerko-żakiecik czarny z ekoskóry z bufkami...
doradźcie dziewczyny...
dodam, że mam farbowane rude,dłuższe włosy i zaraz kończę 36 lat

myślę, że to dobry wątek aby rozwinąć propozycję na małą czarną na różne okazje w zależności od dodatków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MOH08010-1.jpg (9,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MOH08010-2.jpg (10,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MOH08010-3.jpg (11,2 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez xxkiwixx
Czas edycji: 2012-11-13 o 08:30
xxkiwixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 08:46   #2
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: mała czarna jakie dodatki na różne okazje?

Cytat:
Napisane przez xxkiwixx Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
kupiłam czarną sukienkę ze wstawkami z ekoskóry (załączam fotkę) nie wiem co dobrać do niej...tzn rajstopy,biżuteria itd...wybieram się na andrzejki do a'la polskiej chaty ze znajomymi...nie chciałabym wyglądać za poważnie i oficjalnie...trochę szaleństwa nie zaszkodzi...myślałam o czerwonych kabaretkach i kolczykach w tym kolorze...do tego mam bolerko-żakiecik czarny z ekoskóry z bufkami...
doradźcie dziewczyny...
dodam, że mam farbowane rude,dłuższe włosy i zaraz kończę 36 lat

myślę, że to dobry wątek aby rozwinąć propozycję na małą czarną na różne okazje w zależności od dodatków
czerwone kabaretki to nie jest dobry pomysł. Moim zdaniem akceptowalne są jedynie cieliste lub czarne o baaaardzo drobnych oczkach i to tylko w fajnych, przemyślanych stylizacjach np na sesję zdjęciową lub imprezę gdzie cały wizerunek jest spójnie-niegrzeczny lub retro.

bolerko też odpada... może je pokaż (bo może wygląda inaczej niż sobie wyobrażam) ale moim zdaniem każdy wygląda w nim tanio i kiczowato.


Do twojej sukienki pasowałyby mi rajstopy w drobne czarne groszki. Tak dla przełamania powagi czarnej sukienki. Ale i tak najlepiej jakbyś pokazała sukienkę na sobie zanim zaczniemy ci doradzac
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2012-11-13 o 08:48
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 09:05   #3
xxkiwixx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 12
Dot.: mała czarna jakie dodatki na różne okazje?

dziękuję za odpowiedź abiblabla
raczej wolałabym wyglądać niegrzecznie niż dystyngowanie dlatego myślałam o szalonych rajstopach...nie chciałabym iść cała na czarno...zrobię fotki popołudniu i wstawię
xxkiwixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.