typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-18, 18:41   #31
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

polki przedewszystkim maja wizaż.pl ;P i potrafia o siebie dbac to chyba dlatego ze wczesnie zaczynaja i przywiazuja do tego duza wage. tym chyba tez sie wyrozniami a tak na powaznie to cos jest w tej plaskiej twarzy moze to od azjatow ? oni tez maja plaskie twarze i lekko skosne oczka swoja droga mi sie nawet takie plaskie bardziej podobaja . i rowniez slyszalam ta teorię, ze dla bialego wszyscy azjaci i murzyni sa inedntyczni a dla azjatow i murzynow biali sa tacy sami . i zgadzam sie z tym ze brytyjki sa paskudne - przynajmniej dla mnie. moze dlatego ze preferuje kontrasty i mocne barwy a nie takie rozmazane :P
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 19:13   #32
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Slyszalam, ze typowym elementem dla slowianskiego typu sa wysokie kosci policzkowe. Zgadzacie sie z tym?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 20:13   #33
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

dla mnie to typ kolorystyczny lato. chlodna cera i jasne prawie biale lub popielate blond wlosy. oczy niebieskie lub szare jasna oprawa oczu bladorozowe usta i smukla sylwetka. typ slowianski to dla meni tenisistka kurnikova (nie wiem jak to sie pisze)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gemma5.jpg (24,7 KB, 508 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy niebieskie (43).jpg (53,6 KB, 318 załadowań)
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 20:26   #34
Sylwuśk@
Raczkowanie
 
Avatar Sylwuśk@
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 42
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Kasiu191273 a czy ja mówię że polki sa brzydkie? Wręcz przeciwnie sa one bardzo zadbane, ładne i generalnie zgrabne Moze mój opis był trochę karykaturalny, ale chciałam powiedziec moje skojarzenie z typem slowianki jako kobiety pięknej i prawdziwej Znów zostanę źle zrozumiana, ale trudno :P Polski sa the best Moj brat to potwierdził po wycieczce na Ukrainę :P
Sylwuśk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 21:02   #35
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez shikai
Polacy jako jeden z niewielu narodów posiadają gen (no właśnie, zapomniałam jego nazwy, to raczej nie ma znaczenia bodajże H5?, który decyduje o naszym oryginalnym wyglądzie na tle innych narodów. Mają go również Czesi, Rosjanie i inni Słowianie, ale u nich bardzo przerzedzony. Nie można wymieniać cech charakterystycznych dla Polaków, to poprostu widać..
Moim zdaniem właśnie Rosjanki najczęściej reprezentują słowiańską urodę, z tymi lekko skośnymi oczami i policzkami. U Polek rzadko widzę te cechy
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 21:05   #36
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez o000agus
i rowniez slyszalam ta teorię, ze dla bialego wszyscy azjaci i murzyni sa inedntyczni a dla azjatow i murzynow biali sa tacy sami . i zgadzam sie z tym ze brytyjki sa paskudne - przynajmniej dla mnie. moze dlatego ze preferuje kontrasty i mocne barwy a nie takie rozmazane :P
Oj, chyba dla kogoś kto nie potrafi patrzeć
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 23:43   #37
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

a odroznisz na malym zdjeciu murzynskiego aktora od jego brata? o wiele latwiej nam idzie rozpoznawanie twarzy naszej rasy
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 06:49   #38
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

nebraska ma rację, to Rosjanki najlepiej przedstawiają słowiański typ urody. Szczególnie te oczy.
U dziadków kiedyś zatrudniali właśnie Rosjanki do różnych prac i to zarówno starsze kobiety, jak i młode dziewczyny. Jeśli się przyjrzeć to one wszystkie były podobne do siebie, nie wiadomo która z dziewczyn była córką jednej z tych starszych Rosjanek.
Młode Rosjanki są zwykle szczupłe i delikatne, te w średnim wieku raczej "czerstwe" i zbite
Polki moim zdaniem reprezentują jakiś pośredni typ urody, pół na pół słowiański. Wezmy pod uwagę chociażby włosy - jest u nas dużo więcej brunetek niż na Wschodzie(Rosja, Litwa, Ukraina)
Acha i te "Ukrainskie Słowianki" bardzo lubią wyrazisty makijaż, najlepiej maksymalnie kolorowy
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 07:14   #39
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez mech
Co mi się kojarzy na hasło "słowiańska uroda"? Jagna z "Chłopów" Pszeniczna blondyna, "mocna" budowa ciała, rumiane lica Nic nie poradzę, taka jest moja pierwsza myśl.

A Jagna nie miala czarnych włosów???

Slowiański typ urody kojarzy mi sie z delikatna, eteryczną blondynką, taki delikatny typ urody - blond wlosy i niebieskie oczy, jasne brwi i rzęsy... Ale tak naprawdę to nie wiem... To takie skojarzenia tylko
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 07:54   #40
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Voodia
O kurcze, aż się w lustrze przejrzałam i...mam płaską buzię Owal raczej owalny,ale z boku płaska. U TŻ podobnie- facjata okrągła, ale z boku płaska. Coś w tym jest

Ja też tak mam Twarz mam owalną i troszke płaskawą z boku... Ale mi sie wydaje, ze to przez to, ze mam baaaardzo malutki nosek (nie płaski, ale malutki, lekko zadarty) - przez to moja twarz wydaje sie płaska ale mi to raczej do słowiańskiego typu urody nie pasuje, a przynajmniej to nie jest chyba cecha charakterystyczna, no, ale moge sie mylić Nigdy jeszzce nie uslyszalam, ze mam słowiański typ urody... Zawsze ludki mi mówiły, że mam "inny" typ urody, nawet raz słyszalam, ze jestem podobna do Azjatek , innym razem, że do Cyganek , potem kilka razy, ze do Hiszpanek i Włoszek lub tez Brazylijek W każdym razie, słyszalam nie raz, że mam "zagraniczny " typ urody - doslownie tak "zagraniczny" lub "inny" Ja tam tego nie widzę, ale sama nie wiem ...

Voodia - mi sie zdaje, że Ty raczej nie masz słowiańskiego typu urody , w żadnym razie, a płaska twarz nie ma chyba nic wspólnego z takim typem... Tak mi się wydaje , sądząc po tym, co słyszalam o moim typie urody.
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 08:21   #41
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Gdy slysze okreslenie "slowianska uroda" od razu przed oczami mam dosc drobna, niebiesko- lub zielonooka ciemna blondynke Ten typ urody prezentuja wedlug mnie m.in. Magda Mielcarz, Iza Skorupko, czy Anna Kurnikova. Widze, ze wiele osob ma takie skojarzenia Mysle, ze Polki i Rosjanki (glownie te o jasnej karnacji i blond wlosach) reprezentuja podobny typ urody. Bardzo czesto ludzie mysla, ze jestem Rosjanka Nie wiem, czy to ze wzgledu na wyglad, czy raczej przez to, ze w DE mnostwo Rosjan mozna spotkac.

Co do plaskiej twarzy, to rzeczywiscie cos chyba w tym jest, bo tez taka mam

Cytat:
Napisane przez kasia191273
coś w tym jest, że o kształt/ rysy twarzy chodzi! Mieszkam w Holandii i z dużej odległości nawet potrafię rozpoznać Polaków. Tę umiejętność potwierdza wielu rodaków za granicą.
Ja chyba tez te umiejetnosc posiadam Potrafie rozpoznac naszych rodakow Zdarza mi sie czasem pomylic, ale bardzo rzadko. Wydaje mi sie, ze Rosjanki maja tez dosc charakterystyczna urode - co do nich, prawie nigdy sie nie myle
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 08:24   #42
gohnia
Raczkowanie
 
Avatar gohnia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

kiedyś jakiś obcokrajowiec mieszkający u nas powiedział, że u niego w kraju 1 na 10 kobiet jest piękna, a w Polsce 1 na 10 jest brzydka

no cóż...bez zbędnej skromności...TAKA JEST PRAWDA
__________________
nic nie jest takie na jakie wygląda

12 czerwca 2010
gohnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 08:50   #43
marya21
Raczkowanie
 
Avatar marya21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 98
GG do marya21
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Wiecie co, zapomnialysmy o słowaczkach. Jak bylam na Słowacji kiedys to normalnie te dziewczyny wszyyyyyyyyyystkie sa sliczneee, nie spotkalam ani jednej dziewczyny, ktora byla by brzydka lub tez przecietna. Dla mnie one sa najpiekniejsze ze wszystkich kobiet, i dosłownie sa identyczne, one wlasnie maja taka charakterystyczna urode. Wiekszosc miala blond wlosy, tylko takie hmm rozjasniane przez slonce, jasna piekna cere, jasne oczy i oprawe oczu, takie ladne usta
__________________
Free your mind and the rest will follow...
marya21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 09:20   #44
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 323
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

ja podobne wrazenie odnioslam bedac na litwie. piekne dziewczyny i takie smukle, wiotkie, ladne.
wg mnie ladniejsze od polek, ale moze dlatego tak mi sie zdaje, bo polki jako ze mam je na codzien to sie chyba opatrzyly ;-) nie mniej jednak jak zdarzalo sie wracac z zagranicznych ale zachodznich wojazy to az milo popatzrec bylo

jak dla mnie slowianska uroda to typ lata
nadziejka_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 10:07   #45
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez nebraska
Oj, chyba dla kogoś kto nie potrafi patrzeć
znajoma Chinka twierdzi, że nie potrafi odróżnić Hiszpana od Niemca. dla mnie to też niezrozumiałe, bo przecież Hiszpan to ekstrawertyczny, smagły brunet, zaś Niemiec to chłodny, niebieskooki blondyn
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 10:08   #46
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez czekoladka
A Jagna nie miala czarnych włosów???
czarnych??? gdzie tam, niemal białe!
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 19:51   #47
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez justa79
czarnych??? gdzie tam, niemal białe!

Kurcze, a ja normalnie sobie zawsze ubzduram, ze Jagna miala czarne włosy... Normalnie nie wiem, dlaczego , jakoś tak mi bardziej do niej pasują, ale miala jasne, fakt

A z ta płaską twarzą to faktycznie ciekawa sprawa...

aha - w wakacje byłam na Słowacji i wiecie co??? Nie widziałam ani jednej Słowaczki, tylko same Cyganki i Cyganów... Jest ich tam pełno!!
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:52   #48
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

a mnie sie z kolei wydaje, ze najpiekniejsza nacja sa slowenki bylam w tym roku przejazdem i wszystkie dziewczyny sa tam sliczne wiekszosc ma czarne wlosy, ciemna karnacje i ciemne oczy, do tego wszystkie sa szczuplutkie i dlugonogie pozniej bylam w chorwacji i tam tez dziewczyny prezentuja sie bardzo ladnie (chociaz nie wiem, czy to sa jeszcze slowianki, raczej chyba nie ). Ze juz nei wspomne o FACETACH z tamtych krajow

Kiedys nie wierzylam, ze rosjan mozna odroznic w tlumie na pierwszy rzut oka, jednak przekanalam sie, ze to prawda jak pojechalam do tunezji, gdzie 80% turystow bylo z rosjii faktycznie, od razu mozna wychwycic ta powszechnie niezbyt ladnie zwana "ruska gebe" ale wydaje mi sie, ze rosjanki sa naprawde urodziwe

za to polakow ni grzyba nie potrafie odroznic w tlumie, a podobno tez maja jakies charakterystyczne cechy, gdzieki ktorym sa bardzo rozpoznawalni dla obcokrajowcow.
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 17:00   #49
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Musze dodac ze podobno zdecydowana wiekszosc polek ma cere lekko żółtawa , a takze popielaty blask wlosow, zwany potocznie mysim. Obcokrajowcy za to mowia, ze my polki mamy na ogol bardzo ladna cere i rysy twarzy, a takze super wloski. To ze jestesmy uznawane na zgrabne i wogole och, ach nie musze mowic W ogole obcokrajowcy ( zwlaszcza Europejczycy ) nieco nas przeceniaja. Nie raz slyszalam opowiesci o Polkach jako ideal kobiety . Szczegolnie w Bulgarii, Wloszech, Grecji i Portugalii dalo sie to baaardzo odczuc A slyszeliscie o agencjach w UE ktore szukaja potencjalnych zon w Polsce dla swoich klientow. Ponoc jest teraz widoczny trend na żone - Polke
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 17:04   #50
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez mania19
Musze dodac ze podobno zdecydowana wiekszosc polek ma cere lekko żółtawa , a takze popielaty blask wlosow, zwany potocznie mysim. Obcokrajowcy za to mowia, ze my polki mamy na ogol bardzo ladna cere i rysy twarzy, a takze super wloski. To ze jestesmy uznawane na zgrabne i wogole och, ach nie musze mowic W ogole obcokrajowcy ( zwlaszcza Europejczycy ) nieco nas przeceniaja. Nie raz slyszalam opowiesci o Polkach jako ideal kobiety . Szczegolnie w Bulgarii, Wloszech, Grecji i Portugalii dalo sie to baaardzo odczuc A slyszeliscie o agencjach w UE ktore szukaja potencjalnych zon w Polsce dla swoich klientow. Ponoc jest teraz widoczny trend na żone - Polke
Dla jakiegos mlodego, przystojnego wlocha bylabym gotowa sie zglosic
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 18:39   #51
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Holendrzy też są przystojni i lubią ponoć Polki- wiele tutaj żon z naszego kraju;-)
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 19:15   #52
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez kasia191273
Holendrzy też są przystojni i lubią ponoć Polki- wiele tutaj żon z naszego kraju;-)
O tak, tak holendrzy są super

Oczywiście najłatwiej rozpoznać Niemców, są baardzo charakterystyczni, także jeśli chodzi o ubiór

Mój znajomy Hiszpan stwierdził, że zdziwiło go że Polki mają takie cienkie brwi
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 15:30   #53
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Mnie na slowo slowianski typ urody..kojarzą się rosjanki szczegolnie te z reklam kremow Vichy,wszystkie nie wiem czy ktos zauwazyl,maja blond wlosy i jasna cere)Czekoladka o mnie tez tak mowia,ze mam inny typ urody,kiedys mnie pomylono z Wloszka i jeden facet do mnie zaczal po angielsku nawijac czy pochodze z wloch ale mialam ubaw..heheh Nasz typ to w koncu hm..południowa zima:tak:
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 15:35   #54
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Yyy zapomnialam o zdjątkach one kojarza mi sie ze slowianskim typem urody
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 16:45   #55
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Różyczka_89 : ta ostatnia na dole to bardziej zalatuje mi Skandynawią

nie wiem, jakoś słowiański typ urody kojarzy mi się bardziej z takimi "miękkimi" rysami - lekko zaokrąglony nosek (nie mylić z kartoflastym ), twarz bardziej owalna niż trójkątna, oczy raczej większe niż małe, usta także wydatniejsze, albo przynajmniej pełne, na pewno nie wąskie, "zaciśnięte" - Brigitte Bardot..??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif BB@.gif (43 Bajtów, 3366 załadowań)
Rodzaj pliku: gif BB.gif (43 Bajtów, 3362 załadowań)
Rodzaj pliku: gif BRI.gif (43 Bajtów, 3356 załadowań)
Rodzaj pliku: gif mptv1.gif (43 Bajtów, 3371 załadowań)
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 16:55   #56
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

oj nie zmiesciły się zdjęcia. może taraz..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif mptv1.gif (43 Bajtów, 3405 załadowań)
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 20:11   #57
mandelka
Rozeznanie
 
Avatar mandelka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 549
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez moorph
A ja wam powiem tak- moja siostra pracuje w anglii juz cos kolo roku, i mowi, ze wlosow juz na blond nie zafarbuje nigdy w zyciu, bo dla anglikow blondyna to oczywiscie,ze polka i nic innego (i do pracy trudniej sie dostac)
A polacy (faceci) w ich oczach to oczywiscie pijusy
A swoja droga to te angielki (brytyjki??) strrrrasznie brzydkie sa..
hehehehe te stereotypy a ja myślałam że blondynki kojarzone są z Norweżkami czy Szwedkami...hmmm... teraz to taki mamy mix w każdym kraju że trudno już stwierdzić co jest typowe ale zgadzam sie: Magda Mielcarz, czyli blondynka o delikatnych rysach to chyba to
mandelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 02:25   #58
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez lalesia
pozniej bylam w chorwacji i tam tez dziewczyny prezentuja sie bardzo ladnie (chociaz nie wiem, czy to sa jeszcze slowianki, raczej chyba nie ).
A mi się wydaje, że tak. Co prawda nie jestem ekspertem, ale chyba chorwacki to język południowosłowiański... Nie jestem pewna.

Cytat:
Napisane przez lalesia
Kiedys nie wierzylam, ze rosjan mozna odroznic w tlumie na pierwszy rzut oka, jednak przekanalam sie, ze to prawda jak pojechalam do tunezji, gdzie 80% turystow bylo z rosjii faktycznie, od razu mozna wychwycic ta powszechnie niezbyt ladnie zwana "ruska gebe" ale wydaje mi sie, ze rosjanki sa naprawde urodziwe
OOO tak, popieram, poprawność poprawnością, ale te "szczere słowiańskie twarze" można rozpoznać na kilometr Co do Pań ze Wschodu mam wprost przeciwne wrażenia, nie podobają mi się wcale...
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 14:19   #59
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez kasia191273
Holendrzy też są przystojni
zależy, którzy dla mnie są wielcy i kanciaści, mają dziwny kształt głowy znane mi Holenderki też do pięknych nie należą mają coś dziwnie nieregularnego w rysach twarzy...
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 16:15   #60
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Holenderki a Holendrzy to dwie zupełnie różne sprawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kto był, ten wie;-))))))))))))))))))))))) Jakkolwiek panie nie należą nawet do przeciętnie ładnych, to panowie zdecydowanie ponad średnią- wysocy, szczupli, generalnie bardzo przystojni. Uderza zwłaszcza totalna różnica między tymi 30+ w Holandii i w Polsce- Polak zaczyna mieć brzuszek, łysinkę, Holender dopiero wtedy naprawdę wygląda super: wysportowana sylwetka, czupryna- bomba.
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-19 11:53:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.