Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-01, 21:38   #1
sylwii21
Przyczajenie
 
Avatar sylwii21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 15
Exclamation

Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!


Po długich poszukiwaniach zamówiłam dzisiaj zespół SK-1 na moje przyszłoroczne wesele. Czy któraś z Was miała go u siebie na weselu lub była na takim gdzie grał? Sprawdzałam w wyszukiwarce forum i znalazłam ze dwie opinie na jego temat, ale byłabym wdzięczna gdyby inne dziewczyny też się wypowiedziały. A tak swoją drogą to czy 3500zł za zespół to dużo w dzisiejszych czasach? Mój narzeczony mówi że tak i dręczy mnie żeby znaleźć coś tańszego... już sama nie wiem. Z góry dziękuję za wszelkie opinie!
__________________
Gdyby miłość była zbrodnią, popełniłabym ją...
sylwii21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 21:53   #2
ana_01
Rozeznanie
 
Avatar ana_01
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 853
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Cytat:
Napisane przez sylwii21 Pokaż wiadomość
Po długich poszukiwaniach zamówiłam dzisiaj zespół SK-1 na moje przyszłoroczne wesele. Czy któraś z Was miała go u siebie na weselu lub była na takim gdzie grał? Sprawdzałam w wyszukiwarce forum i znalazłam ze dwie opinie na jego temat, ale byłabym wdzięczna gdyby inne dziewczyny też się wypowiedziały. A tak swoją drogą to czy 3500zł za zespół to dużo w dzisiejszych czasach? Mój narzeczony mówi że tak i dręczy mnie żeby znaleźć coś tańszego... już sama nie wiem. Z góry dziękuję za wszelkie opinie!
Myślałam, że się zdecydowaliście na Walter Band, bo pytalaś o nich..Co do SK-1 to nie wiem nic, a to ten drugi skład Simona czy coś kręce? 3500 to taka średnia cena, ja płace 3000. Są droższe zespoły i tańsze..W wiekszych miastach wiadomo, że to więcej kosztuje..
__________________
>>> 12. 06. 2010 <<<
ana_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 22:05   #3
sylwii21
Przyczajenie
 
Avatar sylwii21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 15
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Byłam zdecydowana na Walter Band, ale posłuchałam demo z ich strony jak śpiewają na żywo i mam wrażenie że wokalistka trochę fałszuje podczas występów, poza tym nie wiem jak zespół bawi gości... Natomiast wczoraj poczytałam forum i znalazłam jeszcze SK-1, ze strony wyglądają fajnie i są filmiki z wesela, no i jestem bardziej przekonana do tego drugiego. Tak, jest to zespół Simona, nic nie kręcisz
Chciałam się jeszcze tylko upewnić czy podjęłam właściwą decyzję

No wlasnie ja tak myślę że 3500zł to taka średnia cena, bo z kolei mój narzeczony mówi że wszyscy jego znajomi i rodzina zamawiają zespoły za średnio 2500zł (ma w tym roku ok 5 wesel ze swojej strony). Problem jest w tym że ja w tej chwili nie jestem w Polsce i nie mam możliwości umówić się z zespołem na jakąś próbkę muzyczną i muszę całkowicie polegac na internecie
__________________
Gdyby miłość była zbrodnią, popełniłabym ją...

Edytowane przez sylwii21
Czas edycji: 2009-06-01 o 22:06
sylwii21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 14:10   #4
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Cytat:
Napisane przez sylwii21 Pokaż wiadomość
Po długich poszukiwaniach zamówiłam dzisiaj zespół SK-1 na moje przyszłoroczne wesele. Czy któraś z Was miała go u siebie na weselu lub była na takim gdzie grał? Sprawdzałam w wyszukiwarce forum i znalazłam ze dwie opinie na jego temat, ale byłabym wdzięczna gdyby inne dziewczyny też się wypowiedziały. A tak swoją drogą to czy 3500zł za zespół to dużo w dzisiejszych czasach? Mój narzeczony mówi że tak i dręczy mnie żeby znaleźć coś tańszego... już sama nie wiem. Z góry dziękuję za wszelkie opinie!
3500 to normalna cena w Lublinie, taka średnia półka. pewnie, że można coś tańszego znaleźć ale to już raczej spoza Lublina
tak serio, to najważniejsze żeby zespół dobrze bawił gości, nie robił długich i częstych przerw zarówno na jednego, jak i między piosenkami. a to, że nie śpiewają czysto... ech.. super wokal był początkowo dla mnie priorytetem, ale doszliśmy z tż to wniosku, że ludzie będą się bawić, nawet jak nie będą idealnie śpiewać. muszą dobrze zabawę poprowadzić przede wszystkim
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam

Edytowane przez maggie123
Czas edycji: 2009-06-02 o 14:13
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 21:39   #5
miruni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Zastanawiałam się przez chwilę nad tym zespołem, ale dla mnie najlepszy jest zespół Gwinea z Panią Gabrielą na wokalu.
miruni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 10:01   #6
qazwsxed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Cytat:
Napisane przez sylwii21 Pokaż wiadomość
Po długich poszukiwaniach zamówiłam dzisiaj zespół SK-1 na moje przyszłoroczne wesele. Czy któraś z Was miała go u siebie na weselu lub była na takim gdzie grał? Sprawdzałam w wyszukiwarce forum i znalazłam ze dwie opinie na jego temat, ale byłabym wdzięczna gdyby inne dziewczyny też się wypowiedziały. A tak swoją drogą to czy 3500zł za zespół to dużo w dzisiejszych czasach? Mój narzeczony mówi że tak i dręczy mnie żeby znaleźć coś tańszego... już sama nie wiem. Z góry dziękuję za wszelkie opinie!
uważam, że 3 500 zł za zespół to taka średnia cena , wiadomo są też droższe zespoły. ja na swoje własne wesele chciałabym Simona, moim zdaniem wokalistka ma jeden z najlepszych głosów w Lublinie. Co do SK-1 myślę, że możesz być spokojna, grali u mojej koleżanki i mówiła mi, że było bardzo fajnie. Życzę powodzenia w dalszych przygotowaniach

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez miruni Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się przez chwilę nad tym zespołem, ale dla mnie najlepszy jest zespół Gwinea z Panią Gabrielą na wokalu.
O i nasza kochana Pani Gabrysia się odnalazła o jak miło, że Pani do Nas zajrzała, pozdrawiam gorąco widzę, że założyła Pani new konto, bardzo fajnie ( wystarczy tylko kliknąć na Pani login i już mamy całą listę Pani postów, wszystkie to kryptoreklama zespołu Gwinea, czyżby klienci przestali dzwonić?uuu, jaka szkoda) proszę tylko nie oczerniać innych zespołów, bo na to nie zasługują a co do Pani osoby to szkoda mi słów...
qazwsxed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 00:32   #7
sylwii21
Przyczajenie
 
Avatar sylwii21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 15
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Dziekuje za opinie o SK-1. Na szczęście wybó zespołu mam ju za sobą i ostatecznie zdecydowałam się na zespół DSM. Grają w nim znajomi mojego narzeczonego i biorą 1800zł za 12 godzin, widziałam płytę DVD z ich wesela i jestem zadowolona, więc uważam że za przyzwoitą cenę można znaleźć dobry zespół tylko trzeba naprawdę mocno się rozglądać Tak czy siak, ja juz mam zespół na swoje wesele Jeszcze jedno, zespół Simon grał u mojego kuzyna na weselu jakieś 2 tygodnie temu (niestety nie mogłam na nim być) ale moja mama powiedziała że rwelacja więc jeśli ktoś się zastanawia nad tym zespołem to chyba mogę go polecić w imieniu mojej mamy
__________________
Gdyby miłość była zbrodnią, popełniłabym ją...
sylwii21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 20:12   #8
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Cytat:
Napisane przez miruni Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się przez chwilę nad tym zespołem, ale dla mnie najlepszy jest zespół Gwinea z Panią Gabrielą na wokalu.
No proszę. Pani Gabriela chciała sobie sama śpiewać na swoim weselu z własnym mężem?
Uważajcie dziewczyny, użytkownik miruni to to samo co Gabriela j - wokalistka zespołu Gwinea (dostała bana za kryptoreklamę, podszywanie się pod kogośinnego i chamstwo - więcej w wątku "Ostrzegam przed zespołem Gwinea z Lublina")
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 10:56   #9
monia1199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Szkoda, że nie zdecydowałaś się na Walter Band. O Sk-1 słyszałam tylko tyle, że go nie polecają ale dlaczego nie wiem, tyle przeczytałam w internecie. Z tego co wiem to Walter Band zmienił wokalistkę i już nie ma fałszu jak to powiedziałaś .W skrócie byłam na weselu z tym zespołem i mogę go polecić Fajni ludzie i grają muzykę na poziomie. Goście byli zachwyceni Ja polecam
monia1199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 09:08   #10
gracjaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

a ja z czystym sumieniem moge polecic sk-1. grali na moim weeselu rok temu i dali czadu! po weselu wszyscy zachwycali sie zespolem, a ja bylam zadowolona bo tak naprawde to wzielam ich w ciemno
do tego stopnia sie sposobali, ze niedlugo bedziemy sie bawic na weselu z udzialem sk-1, a przyszli panstwo mlodzi decyzje o wyborze zespolu podjeli po naszej imprezie
gracjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 15:51   #11
opiniumpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

A co myslicie o zespołe Sk-2? Jak śpiewają na żywo? Bo demo na stronie mają dobre. Zastanawiam się nad tym zespołem na wesele, może ktoś mi coś o nim powie?
opiniumpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 05:56   #12
gracjaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

wybieram sie za 1,5 miesiaca na wesele gdzie bedzie grac sk-2, wtedy na swiezo umieszcze opinie.
gracjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 09:59   #13
opiniumpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Trochę późno bo decyzję muszę podjąć jak najszybciej. Bo termin może być już zajęty. A może coś słyszałaś o tym zespole? Czy jest dobry? Jeśli gra u twoich znajomych to chyba nie jest zły?
opiniumpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 20:03   #14
katerinka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

też jestem zainteresowana tym zespołem i prooooszę o wasze opinie!
katerinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 10:34   #15
moniaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

u mnie grał ostatnio zespół Sk-2 i byli super..wszyscy chwalili i sie zachwycali,kontakt z Agnieszką był super..polecam!!!!!
moniaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 16:18   #16
monis198787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Serdecznie polecam wam zespół SK-2. Grają świetnie i co tylko sobie zażyczycie. Bawiłam się z tym zespołem na swoim weselu i grali 30min dłużej niż powinni bo nie chcieliśmy ich wypuścić Ogólnie dzięki nim wesele trwało od 17 do 7 rano! a goście zachwyceni i cały czas dostawaliśmy pozytywne telefony na ich temat. SK-1 natomiast grało u szwagra na weselu i też nieźle dają radę wpiszcie sobie "zespół sk-2" na youtubie pooglądajcie filmiki.
Poza tym Agnieszka (wokalistka) z sk-2 brała udział w bitwie na głosy w zespole Kozidrak co też świadczyć może tylko o tym, że ma dziewczyna warunki wokalne
Podsumowując: z czystym sumieniem mogę polecić obie SKi

Życzę powodzenia w wyborze zespołu! ja lepiej wybrać nie mogłam
monis198787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 11:01   #17
mmagdallenka
Przyczajenie
 
Avatar mmagdallenka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

A jak wygląda cenowo ten zespół?
Bo też zastanawiamy się nad nim na nasze wesele
__________________
Nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
mmagdallenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 06:09   #18
monis198787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

W tamtym roku bodajże 3700zł zapłaciclismy. Nie jest tanio ale warto!
monis198787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 22:05   #19
moniaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Cytat:
Napisane przez monis198787 Pokaż wiadomość
W tamtym roku bodajże 3700zł zapłaciclismy. Nie jest tanio ale warto!
my koło 4000 za nich płaciliśmy..wesele było w Warszawie
moniaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 07:05   #20
monis198787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Cytat:
Napisane przez moniaak Pokaż wiadomość
my koło 4000 za nich płaciliśmy..wesele było w Warszawie

A może masz racje że chyba 3900zł jednak było Sk1i SK2 maja jednego menadżera wiec pewnie ceny te same.
monis198787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 22:35   #21
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

przylaczam sie do wątku- ciekawi mnie który lepiej wypada z nich na weselu
rozumiem ze na zespol Simon sklada sie SK1 i SK2?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 15:09   #22
moniaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
przylaczam sie do wątku- ciekawi mnie który lepiej wypada z nich na weselu
rozumiem ze na zespol Simon sklada sie SK1 i SK2?
ja miałam Sk-2 i wypadł świetnie...
simon to nie jest Sk-1 i sk-2 razem..to osobny trzeci zespół ..
właściciel sali , na której mieliśmy wesele powiedział mi, że grał u nich też Simon ..że grali wielkie gwiazdy i kuchnia nie mogła się z nimi dogadać co i jak...ale jak już pisałam ja miałam styczność tylko z SK-2 i ich mogę szczerze polecić..nadal słyszę pozytywne opinie od gości mimo że minął już rok od wesela.
moniaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:39   #23
elyzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Hej!!!
Odświeżam wątek! Potrzebuje pomocy Co sądzicie o zespole sk-1? Zarezerwowałam go wstępnie, ale nie mam pojęcia jak śpiewają i grają! Zastanawiałam się też nad zespołem libertaband, ale są zajęci. Liczę na Was, pomocy
elyzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 15:41   #24
amasonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 82
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

u mnie niedawno grał zespół SK-1, my byliśmy bardzo zadowoleni, bardzo fajni ludzie. Ale nie spodoba się komuś kto chciał by żeby było grane same disco polo, mają różny repertuar. Grali nawet trochę dłużej niż grać mieli, poza tym skracali nawet przerwy bo weselnicy nie dawali ani chwili spokoju ;P wychodzili do gości z instrumentami, oczepiny były fajne.
__________________
Między tym, co słuszne, a tym, co błędne rozciąga się wielka przestrzeń. Tam się spotkamy.
amasonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 10:22   #25
sosnula86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Witam
A czy wiecie coś na temat zespołu Libertaband z okolic Bełżyc i zespołu Desant z Biłgoraja? będę wdzięczna za podpowiedź
sosnula86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 18:43   #26
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Co możecie powiedzieć o zespole Sk-2 pod względem współpracy i kontaktu?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 15:55   #27
moniaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Co możecie powiedzieć o zespole Sk-2 pod względem współpracy i kontaktu?
poczytaj moje opinie kilka postów wyżej,..my byliśmy BARDZO zadowoleni!!grali super..wesele mieliśmy mieszane..polsko angielskie..i zarówno rodzina polska jak i irlandzka chwaliła bardzotak więc bierz śmiało!!
moniaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 08:58   #28
Mikolajow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Cytat:
Szkoda, że nie zdecydowałaś się na Walter Band. O Sk-1 słyszałam tylko tyle, że go nie polecają ale dlaczego nie wiem, tyle przeczytałam w internecie.
A ja właśnie polecam Walter Band.Grają świetnie,dla siebie.Szkoda że nie dla gości.Do oczepin goście udają że bawią się żeby nie zrobić przykrości młodym.Po oczepinach wszyscy nie chcąc się męczyć znikają.
Dzięki temu wspaniałemu zespołowi wesele wychodzi bardzo tanio,bo można z góry zaplanować go do godź 00,45 i wyżerka dalej nie potrzebna.
Wszystkim którym zależy aby ich ten dzień był najwspanialszy radzę zwracać uwagę na to jak się reklamują na swoich stronkach.Wpisy typu,gramy tylko muzykę ambitną gwarantują że wesele przerodzi się w nasiadówę z muzyką z radia Złote Przeboje w tle.
Jak chce się tylko odbębnić to wystarczy obiad a kasa nie wydana do kieszeni młodych.
Mikolajow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 08:27   #29
noonkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 4
Dot.: Zespół SK-1 z woj.lubelskiego, proszę o opinie!

Chciałabym nieco odświeżyć wątek Co sądzicie o zespole SK-1 na wesele? Będę wdzięczna za wszelkie rady i opinie
noonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 09:27:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.