soraya? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-29, 23:13   #1
dagusia280
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3

soraya?


Hej
Mam takie pytanie, mianowicie nie maluje się a co dzień jedynie na jakieś imprezy czy wyjścia z moim chłopakiem dlatego chciałabym wiedzieć co sądzicie o moim pomyśle zakupu kremu soraya primer ( lekka baza pod makijaż) i do tego krem kryjący make-up hd? Niebardzo się na tym znam, dodam, ze niedawno używałam kremu ziaja kryjącego i nie zakrywał on ani moich wyprysków a już na pewno nie miał odpowiedniego koloru. Macie może jakieś inne ciekawe propozycje kremów brązujących/ kryjących, co sądzicie o moich propozycjach?
Pozdrawiam gorąco
dagusia280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 23:18   #2
PinkLady8891
Raczkowanie
 
Avatar PinkLady8891
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 144
Dot.: soraya?

Cytat:
Napisane przez dagusia280 Pokaż wiadomość
Hej
Mam takie pytanie, mianowicie nie maluje się a co dzień jedynie na jakieś imprezy czy wyjścia z moim chłopakiem dlatego chciałabym wiedzieć co sądzicie o moim pomyśle zakupu kremu soraya primer ( lekka baza pod makijaż) i do tego krem kryjący make-up hd? Niebardzo się na tym znam, dodam, ze niedawno używałam kremu ziaja kryjącego i nie zakrywał on ani moich wyprysków a już na pewno nie miał odpowiedniego koloru. Macie może jakieś inne ciekawe propozycje kremów brązujących/ kryjących, co sądzicie o moich propozycjach?
Pozdrawiam gorąco
Slyszalam nawet dobre opinnie o tej sorayi ja uzywam baze pod makijaz siliconowa od inglot i ich podklad jestem mega zadwolona
PinkLady8891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 14:21   #3
Novaladia
Przyczajenie
 
Avatar Novaladia
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: soraya?

moja siostra używa i jest zadowolona.
Novaladia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 16:52   #4
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: soraya?

jeśli chodzi o kremy brązujące/kryjące to polecam firme Bielenda. Ja mam Bielende BB ogórek limonka. Choć próbowałam też innych rzeczy tego typu do makijażu i uważam, że najlepiej sprawdził mi się podkład Bourjois Healthy Mix.

Bell Perfect Skin też kryje nieźle, ale troche zapycha jak za często się go używa. Teraz mam korektor pod oczy Bell Multi-Mineral anti-age i jest super więc może podkłady mineralne z Bell mogą się u Ciebie sprawdzić. Co do Soraya to lubię tej firmy maseczki do twarzy, ale żel i tonik do twarzy były ekstremalnie beznadziejne w moim odczuciu.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 12:45   #5
dagusia280
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: soraya?

a wiesz gdzie można go dostać, przeszukałam wszystkie rossmany i nic
dagusia280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-01 12:45:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.