jaki typ ja reprezentuję? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-11, 10:52   #1
agniewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 11
GG do agniewka

jaki typ ja reprezentuję?


Witam drogie wizażanki i prosze o pomoc.
Załączam moje zdjęcie robione w świetle dziennym - 34 latka bez makijażu, bez widocznych włosów, bo farbowane na rudo-złoty kolor. Mam oczy szare ale z zielono-zółtymi drobnymi kreseczkami - ogólny efekt jednak szary, z intensywną grafitową obwódką. Naturalne włosy to ciemny popielaty blond, ale z miodowymi przebłyskami i pewnie dlatego tak naturalnie wyglądam w rudych włosach. Brwi szare. Kolor skóry prawie dokładnie jak na zdjęciu, blady, może delikatnie bardziej żółtawy. Piegi mam teraz b. jasne prawie niewidoczne - żółte, latem ciemnieją i są intensywnie brązowe, Spiekam się na raka, później brązowieję, ale nie pamiętam koloru bo ostatnio opalałam się z 10 lat temu
Najlepiej czuję się w połączeniu bieli - ta zawsze przy twarzy oraz czerniach i szarościach.
Wydaje mi się, że jestem typem chłodnym...ale mogę się mylić, bo lubię ubierać się w kolory ciepłe, jesienne.
Drugie moje pytanie w jakich kolorach mogę wyglądać najkorzystniej? Jakich kolorów unikać zarówno w ubiorze jak i w makijażu? Z góry serdecznie dziękuję za konslultacje
agniewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 15:53   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: jaki typ ja reprezentuję?

podciągam!
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 16:19   #3
agniewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 11
GG do agniewka
Re: jaki typ ja reprezentuję?

może okaże się lamą, ale Sarenko co znaczy owe podciągam??
Pozdrawiam
agniewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 16:38   #4
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: jaki typ ja reprezentuję?

sarenka podciągnęła twój wątek, czyli - dopisując nową wiadomość - wyciągnęła go na początek listy.każdy post, do którego dopisano nową wiadomość automatycznie staje się pierwszym na forum. W ten sposób można utrzymać wątek zawsze na wierzchu i uchronić go przed zapomnieniem sciskam
Martiene
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 16:39   #5
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: jaki typ ja reprezentuję?

sarenka tak napisała, żeby twój temat znalazł się na górze wszystkich wątków i nie zaginął dziewczyny czasami wpisują "podciągam" "do góry" lub "up", można wpisać co się chce
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 16:48   #6
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: jaki typ ja reprezentuję?

Uważam ze jestes Latem. (http://www.wizaz.pl/images/agatam/romantyczne_lato/) To byla moja pierwsza mysl jak zobaczylam zdjecie, ale potem sie troche pogubiłam jak napisalas o miodowych przeblyskach we wlosach.. ale mimo wszystko podtrzymuje opinie ze jestes latem, bo przypomnialam sobie, ze znam 2 czy 3 "Panie Lata", które są na 10000% Latami a we wlosach czasem mozna zobaczyc cos jakby miodowego.. Własciwie przy "diagnozie" twojego typu wahalabym się jeszcze tylko czy nie jestes mieszańcem Zima-Lato, ale to tylko wtedy jesli masz b. ciemne włosy.. nie wiem, musisz juz to chyba sama ocenić.. Typ mieszany może nosić mocniejsze kolory niz Lato, ale znow nie tak mocne jak Zima Załącze ci palety kolorów dla Lata i Lato-Zimy. Musisz najechać myszką na obraz wtedy wyswietli ci sie nazwa pliku i po niej zorientujesz sie do jakiego to typu
Pozdrawiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 16:55   #7
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: jaki typ ja reprezentuję?

moim zdaniem tez lato(popielate brwi i wlosy)cera raczej rozowawa,i oczy raczej o zimnym odcieniu,przynajmniej tak widze na zdjeciu,i Twoja uroda jest raczej "przydymiona ",delikatna tak jak kolory lata.Zima ma bardziej wyrazista urode(ciemne wlosy,ciemne brwi)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-12, 17:00   #8
agniewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 11
GG do agniewka
Re: jaki typ ja reprezentuję?

no to faktycznie lama jestem
serdecznie dziękuję
agniewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-13, 08:30   #9
agniewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 11
GG do agniewka
Re: jaki typ ja reprezentuję?

Gorąco dziękuję za porady
muszę zrobić remament w szafie Rzeczy, które kupowałam sama - intuicyjnie - są akurat z kolorystycznej palety lata i w nich czuję się najlepiej. Reszta wyląduje chyba u siostry
Joey - trafiłaś z moim naturalnym kolorem włosów - to ten ostatni kosmyk, może moje są trochę bardziej popielate...
Remament czeka mnie również w kosmetyczce, ech... tutaj zupełnie się nie popisałam...:/
Jeszcze raz dziękuję za pomoc
agniewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 10:37   #10
agniewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 11
GG do agniewka
Re: jaki typ ja reprezentuję?

Remamenty w trakcie...
mam problem z kosmetyczką. Przefarbowałam sobie włosy z rudego na ciemny szatyn - czuję się w nichj o wiele lepiej, kolor ciemny ale wyglądam chyba dużo młodziej Na zdjęciu wyszły ze złotym połyskiem ale w naturze praktycznie go nie ma - włosy są popielato brązowe.
Nie mam zupełnie pomysłu jakie kolory powinny zaistnieć na mojej twarzy. Do tej pory używałam cieni w odcieniach beżu i to ciepłego - te chyba muszę wyeliminować, na szczęście mam jedne beże w tonacji zimnej - w tych zawsze najlepiej wyglądałam. Ale co dalej? Jaka pomadka? Jakie inne kolory cieni? Mam naturalne rumieńce jak na zdjęciu ale przeważnie jestem blada jak moja szyja. No i wreszcie podkład, bo tutaj zgłupiałam - chyba ze względu na rumieńce i różne zaczerwienienia powinnam unikać tych w różowej tonacji, ale tylko takie znalazłam w tonacji zimnej, reszta, którą znam są albo ciepłe albo za ciemne. Generalnie mam problem z dobraniem podkładu, właśnie ze względu na moją b. jasną karnację. Może podpowiecie mi firmę, nazwę podkładu?
Jeszcze raz proszę o pomoc
agniewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 11:59   #11
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: jaki typ ja reprezentuję?

Hej Agniewko!
Ładnie ci w tym kolorku włosów. Nawet bardzo ładnie. Masz teraz podobny kolor do mojego, naturalnego. Mnie też dziewczyny oceniły na lato. I też robię remamenty w szafie i kosmetyczce.
Co do cieni, możesz popróbować z szarościami, połączeniem szarości z różem, różu z fioletem (nieźle podkreśla niebieski kolor tęczówki), ewentualnie jakieś chłodne niebieskości, ale ja osobiście nie lubię niebieskich cieni przy niebieskich oczach. Kredki do oczu srebrne, szare, grafitowe, granatowe, niebieskie morskie. Z pomadkami zależy czy lubisz usta ciemniejsze, czy jaśniutkie. Wszystkie chłodne róże są świetne dla nas, a z czerwieni te z nutą niebieskiego: czerwień malinowa, wiśniowa, fuksji. To samo z różem. Niestety w sprawie podkładu nic ci nie podpowiem, liczę, że ktoś będzie mógł pomóc nam obu (tak samo jak ty jestem blada, ale mam rumieńce i jeszcze problem z naczynkami).
Podłączam się do prośby o pomoc.
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-04, 16:49   #12
agniewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 11
GG do agniewka
Re: jaki typ ja reprezentuję?

sama się podnoszę i ślicznie proszę o doradztwo
agniewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 17:06   #13
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: jaki typ ja reprezentuję?

jejku jakim latem??? ty jesteś wiosna a nie latem - masz prawie wszystkie cechy wiosny.... Piegi słoneczne żółte, oczy z żółtymi promykami.. włosy z ciepłym odcieniem, rumience.. żadne z ciebie lato moim skromnym zdaniem
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 17:37   #14
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: jaki typ ja reprezentuję?

oj Aniu! Jesteś pewna? Bo ja bym jednak trwała przy wcześniej wysuniętej opinii. Jakoś ja zupełnie inaczej odebrałam opis Agniewki.Tak napisała:
oczy szare ale z zielono-zółtymi drobnymi kreseczkami - ogólny efekt jednak szary, Brwi szare
włosy to ciemny popielaty blond, farbowane na rudo-złoty kolor
Piegi mam teraz b. jasne prawie niewidoczne - żółte, latem ciemnieją i są intensywnie brązowe
Spiekam się na raka, później brązowieję
Jak to różnie można interpretować!
Agniewko, w tej sytuacjo musisz chyba zdjęcia w różnych kolorkach sobie strzelić i nam sie pochwalić.
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 17:54   #15
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: jaki typ ja reprezentuję?

oj pewna jak mało kiedy to jest prawie taki opis jakbym o sobie czytała.. tez mam włosy popielate na 1 rzut oka - dopiero jak kiedys zobaczyłam na zdjeciu swoje włosy po wakacjach to zobaczyłam ze są złociste.. oczy mam dokąłdnie takie samej jak Agniewka.. podonie się opalam.. mozje piegi też są bardzo jasne z czasem ciemnieja.. robiłam też testy kolorków i wychodzi mi wiosna u Agniewki - w letnich kolotkach widac bardziej cienie pod oczami i zacerwienienia na twarzy...
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 17:58   #16
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: jaki typ ja reprezentuję?

No to mamy tzw. klopsa, bo Agniewka zdążyła przefarbować włosy na chłodno. I mi się w nich podoba bardziej niż w tych z pierwszego zdjęcia. Ale ja chyba nie powinnam wypowiadać sie o kolorach. Plastyczki prosimy o pomoc. A gdyby Agniewka zrobiła sobie fotki w różnych kolorach to na pewno by nie zaszkodziło. Tylko znów z zasłoniętymi włosami, żeby nam nowy kolor nie zaciemniał obrazu.
Pozdrawiam!
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 22:20   #17
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: jaki typ ja reprezentuję?

No ja się nie będę spierała jesli sie okaże że lato ale wydaje mi się że jednak nie - fajnie by było zobaczyc jaies fotki w róznych kolorkach..
Co do włsoów to w ogóle Agniewka mi sie podoba w jasniejszych raczej (chociaż jasny blond zdecydowanie nie)
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 22:34   #18
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Re: jaki typ ja reprezentuję?

na 100% lato
pozdrawiam
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 13:09   #19
agniewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 11
GG do agniewka
Re: jaki typ ja reprezentuję?

mam aparat cyfrowy to mogłam sobie zrobić sesję
oto efekty. Dodam, że już zgłupiałam do reszty Wiem, że podobam się sobie w szarościach i bielach. Ja niektóre kolory po prostu lubię - chociaż niekoniecznie korzystnie w nich wyglądam...ale chętnie to zmienię, jeśli moje drogie ekspertki - wizażanki poprowadzą mnie za rękę .
Kolor włosów na zdjęciach wychodzi nie taki jak w rzeczywistości, znajomi stwierdzili, że wyglądam lepiej - młodziej i bardziej energicznie.
Straszna gapa jestem bo swoją prywatę niechcący do cudzego wątku wkleiłam - jak mogę moją odpowiedź i zdjęcia wyciąć z wątku xfridy, którą jednocześnie bardzo przepraszam za moje gapiostwo....
agniewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.