Garnier vs. Palette - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-12, 16:15   #1
ifffonka
Rozeznanie
 
Avatar ifffonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie :P
Wiadomości: 619
GG do ifffonka
Question

Garnier vs. Palette


Hej witam was dziewczyny
mam pytanko jak w temacie
mam do wyboru świetne 2 kolorki brązu z Garnier colour naturals coś ze złotym brązem (nie pamiętam nr) i Palette Color Protectin z aksamitnych brązów (złocisty czekoladowy brąz) z tym, że wacham się co do wyboru firmy
napewno większość z was miała kontakt z tymi farbami i może mi dac odpowiedź, wytknąć za i przeciw
Serdeczne dzięki z góry
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=655539


Moja twórczość pazurkowa
POZDROWIONKA !!!
ifffonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 19:34   #2
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Garnier vs. Palette

Ja bym radziła trzymac sie z dala od Pallette. Jest na forum duzo watkow na ten temat, wpisz w wyszukiwarke na pewno cos znajdziesz. Wlosy po tej farbie sa okropne i przesuszone.

Natomiast garniera sama uzywam, jest super - pielegnuje wlosy, nie sa w ogole zniszczone po tej farbie. Ale jest delikatniejsza na pewno niz Palette, kolor moze nie byc tak bardzo trwaly.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 08:57   #3
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Garnier vs. Palette

Kolor Garniera jest trwaly, ale brazy i ciemne blondy wychodza ciemniej niz na opakowaniu.
Oczywiscie mozna skrocic czas farbowania i bedzie ok
Palette mowimy NIE.
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 20:13   #4
erdholien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 55
Dot.: Garnier vs. Palette

natomiast ja, w przeciwieństwie do poprzednich opinii, całkowicie opowiadam się za pallette
używałam kilka razy garniera, różnych rodzai...
za każdym razem kolor nie dość, że wychodził za ciemny, był w zupełnie innej tonacji, szybko się zmywał (na rudo lub rudopodono) oraz całkowicie zniszczył mi włosy
natomiast pallette - też kolory wychodząc iemniejsze, jednakze wychodzą w tej samej tonacji...
a brązy są bardzo ładne...
najbardzoej podobał mi się aksamitny brąz - niestety prawie czarny... ale kolor bardzo ładny
erdholien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 21:07   #5
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Garnier vs. Palette

palette uzywałam raz i wiecej po nią nie sięgne, natomiast z garniera jestem bardzo zadowolona, tylko jeśli juz sie decydujesz na brąz to nie rób złotego tylko normalny, ja np za pierwszym razem zrobilam jasny złoty brąz i kolor po wakacjach i przebywaniu na słońcy zrobił sie z takim rudawym odcieniem, farba też troche sie zmyla, nasteonym razem zrobilam jasny brąz kolor byl minimalnie ciemniejszy, po kilku myciach takie sam jak poprzedni ale nie bylo nieprzyjemnego rudego koloru. Teraz mam wielka ochote spróbować nowej farby garniera 100% koloru czy coś takiego tylko jeszcze nie wiem jaki kolorno ale z drugiej strony chcialam doac moim włosom odpocząć no ale zobaczymy jak bedzie
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 21:22   #6
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Garnier vs. Palette

ja z własnego doświadczenia nie polecam garniere, włosy miałam po tej farbie sztywne jak druty i do tego kolor strasznie sie spierał, natomiast kiedys bardzo lubilam palette i do tej pory czasem używam tej farby, kolory sa intensywne i dlugo sie trzymaja, tylko ze ciemne brazy lubia wychodzic czarne
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 07:46   #7
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Garnier vs. Palette

Nie plolecam ani Garniera (kolory są mało wyraziste, spierają się MAKABRYCZNIE szybko do zera, pozostawiając rudą pośiwatę, niezaleznie jaki był kolor wyjściowy...) ani Palette ( wszystkie rodzaje brązów chwytają na prawie-czarno. Są trwałe, ale mnie bardzo zniszczyły włosy i spowodowały ich wypadanie )
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-14, 08:25   #8
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Garnier vs. Palette

a ja sie zgadzam z tymi wszystkimi opiniami i uwazam ze obie farby sa do d..
palette jest do d.. bo tak powiedział mi moj dermatolog i prosze przeczytac sobie watek o wypadaniu włóswó.jego wiekszosc pacjentek z wypadajacymi wlosami uzywal palette rpzez dłuższy czas.moj rodzinny lekarza(kobieta) tez tak uwaza.a co do garniera:uzywałam bardzo długo i odwołuje sie do słów ank@-mało trawłe, rudawa poświata, spieralne z szybkoscia swaitłą.poelcam loreal mijirel
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 08:50   #9
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Garnier vs. Palette

Ja używałam obu, a w swoim życiu trochę się nafarbowałam więc się udzielę. Garnier- ja co prawda robiłam jaśniejszy odcień, ale niestety efekt mizerny i na dodatek rudocoś zamiast średniego blondu. Palette wychodzi ciemniejsza niż byś chciała i od koloru ciemny blond właściwie będziesz mieć czarne bądż bardzo ciemny brąz. Poza tym niektórych uczula. Nie zmienisz po tej farbie koloru na jaśniejszy chyba, że weźmiesz taką do 24 myć. Trwalszej nie polecam, chyba, że rozjaśniasz. Ja mam mocne grube włosy także mi ta farba nie zaszkodziła i nie wypadały mi po niej włosy. A ogólnie jestem za farbami do 24 myć, które nie obciążają tak włosów i nie niszczą ich.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 11:14   #10
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Garnier vs. Palette

Nikt z fachowcow ktorych znam nie potwierdza plotek o palette. To rewelacyjna farba, oczywiscie farbujac wlosy zbyt czesto, kazda farba spowoduje zly stan i wypadanie. Ale jesli masz do wyboru Garnier I palette, to wybierz to drugie, chyba ze chcesz miec czern na glowie zamiast brazu (a tak dziala Garnier, pamietam jak farbowalam blondem i wyszlo czarne ) Do tego wlosy po Garnier przypominaja siano, nie ma tam odzywki (czyli jak wiadomo, plan minimum, a odyzwka z Palette dziala cuda ) Wiec nie sluchaj plotek, ze np: z palette nie mozna zdjac koloru albo ze wyjda ci zielone, bo mysle ze mowia to osoby, ktore zle dobieraja kolor lub nakladaja go na kompletnie zniszczone wlosy. A moja rodzina jest przykladem, ze Palette wychodzi na wlosach przepieknie.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 12:05   #11
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Garnier vs. Palette

taaaak, oczywiscie nie zgadzam sie i sa to bzdury copisze czarna.noc-wiekoszosc potwierdza ze palette to shit delikatnie mowiac.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-14, 12:17   #12
ifffonka
Rozeznanie
 
Avatar ifffonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie :P
Wiadomości: 619
GG do ifffonka
Dot.: Garnier vs. Palette

o dzięki dziewczyny za opinie jestem bardzo wdzięczna
z tego co widzę to ani ta ani ta farba nie będzie odpowiednia
choć wiadomo że każdy inaczej reaguje na nie

hmm zastawiam się jeszcze nad wellą welatonem
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=655539


Moja twórczość pazurkowa
POZDROWIONKA !!!
ifffonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 12:34   #13
Mona27
Raczkowanie
 
Avatar Mona27
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rumunia - Arad, Grudziądz
Wiadomości: 49
Dot.: Garnier vs. Palette

Moim zdaniem każdemu służy co innego. Jeśli chodzi o opinię fryzjerów, że farba palette wżera się we włosy i niszczy je od środka jest trochę na wyrost. To jest dosyć silna farba, chyba najsilniejsza w działaniu na rynku i po prostu ciężko ją rozjaśnić z ciemniejszego na jaśniejszy. Od tylu lat utrzymuje się na rynku, więc musi być na nią popyt i musi komuś służyć chyba, takie są prawa rynku - co się nie sprawdza wypada z gry przecież.
Trzeba samemu przetestować jaka farba jest dla naszych włosów najlepsza, a nie sugerować się opinią innych.
Mona27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 13:32   #14
ifffonka
Rozeznanie
 
Avatar ifffonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie :P
Wiadomości: 619
GG do ifffonka
Dot.: Garnier vs. Palette

Mona27 trochę masz i nie masz racji
skoro ktoś miał już stycznośc z tymi farbami mówię tu o palette ,a większość a nawet znaczna większość osób nie ma dobrej opinii o ów farbach to musi coś w tym być, w końcu nie wyssali tego z palca
ok może i jest popyt na palette ale należy brać pod uwagę to że jest to dość tania farba a znanej firmy więc ludzie przedewszystkim kierują sie ceną
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=655539


Moja twórczość pazurkowa
POZDROWIONKA !!!
ifffonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 19:40   #15
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Garnier vs. Palette

napewno garnier bedzie lepszy...mniej niszczy wlosy
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 14:44   #16
monia250
Przyczajenie
 
Avatar monia250
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1
Dot.: Garnier vs. Palette

2 miesiące temu farbowałam jasnym brązem z palette. Kolor wyszedł ciemniejszy ale po 2 tygodniach wyglądał tak jak na opakowaniu i bardzo ładnie się zmywał, niestety włosy zaczęły mi okropnie wypadać zrobiły się suche, napuszone i bez połysku więc jeżeli ktoś ma słabe włosy to nie polecam...
monia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 14:47   #17
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Garnier vs. Palette

Cytat:
Napisane przez monia250 Pokaż wiadomość
2 miesiące temu farbowałam jasnym brązem z palette. Kolor wyszedł ciemniejszy ale po 2 tygodniach wyglądał tak jak na opakowaniu i bardzo ładnie się zmywał, niestety włosy zaczęły mi okropnie wypadać zrobiły się suche, napuszone i bez połysku więc jeżeli ktoś ma słabe włosy to nie polecam...
to jest kwesta indywidualna jak widać, bo mnie i koleżance brązy z palette ostatnio łapią jak szamponetki... efekt prawie wcale, a po umyciu jakby farba zeszła całkiem a kondycja włosów bez zmian pomimo wielokrotnych prób
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 15:32   #18
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Garnier vs. Palette

Palette zdecydowanie. Ciągle jest nagonka na tą farbę, a jednak mi bardzo służy. Włosy są po niej błyszczące, nie wypadają, nie przesusza. Odcień wychodzi tak jak chcę. Myślę, że nie odejdę od niej. Natomiast Garnier to w jednym słowie tragedia. Kolor niezgodny z obietnicą producenta, niszczy włosy, źle się rozprowadza- czy może być coś gorszego?
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 21:44   #19
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Garnier vs. Palette

To chyba zależy od włosa i częstotliwości farbowania, ale jeszcze nigdy Palette nie zrobiła mi krzywdy. Natomiast raz po użyciu Garniera, nawet tego bez amoniaku miałam istne sianooo! Już przy zmywaniu były słuche jak wielkie siano. No, ale to chyba inwidualna sprawa

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

A no i kiedyś zdjęłam kolor Palette bez problemu. A dwa po Garnierze brązowym miałam czarne włoski
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.