Utrata jędrności skóry- nogi, brzuch, piersi- pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-13, 22:30   #1
olafinaa
Raczkowanie
 
Avatar olafinaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 47

Utrata jędrności skóry- nogi, brzuch, piersi- pomocy


Witam serdecznie
Mam nadzieje ze nie dubluje wątku, choc pewnie tak, tyle tu tego.Moze opiszę swój problem od początku.

a więc urodziłam synka, w ciaży przytyłam koło 25 kilogramów, moja waga dobiegła do 100, przy niskim wzroscie 164.

po ciąży schudłam troszkę sama, i zaczęłam diete.

pomijajac fakt ze mam rozstępy na brzuchu, to skóra wisi, wiem ze tak często bywa, spodziewałam sie tego patrzac na moja siostre. Ale mój kolejny problem to uda, stojąc wszystko ciągnie grawitacja w dół ;/ skóra wisi, robią się nieestetyczne zmarszczki

Źle się czuje ze swoim ciałem, co z tego ze mieszcze się w rozmiar s, jak wyglądam nago jak 70-cio letnia kobieta

do tego piersi, zawsze byly tyci tyci, a teraz nie dosc ze małe to wyglądają jak uszy hm... mamuta;(

Wiem ze moze schudłam za dużo, wiem że nigdy już ciało nie będzie jędrne, ale liczę po cichu ze cos można z tym zrobic jeszcze.

Na drogie zabiegi kosmetyczne mnie nie stac, staram się w domu cos działac:
masuje skóre, najmocniej pomiędzy udami bo tam wisi najbardziej
robie peeleng kawowy
staram sie cwiczyc o ile czas mi pozwala


Moze któraś z was ma podobny problem, albo miała i go zwalczyła.
Może znacie jakieś skuteczniejsze cwiczenia,
poszukuje też dobrego balsamu, czy serum na nogi i brzuch, żeby to ujędrnic, skłonna jestem zapłacic wiecej za dobry kosmetyk, byle by naprawde dał jakieś efekty razem z masazami i cwiczeniami.
Doradzcie coś, bede wdzięczna

Naprawde nie spodziewam sie nie wiadomo czego, ale moze choc jedna dobra duszka napisze ze miała ten sam proble i udało się troszkę ujędrnic ciałko

pozdrawiam serdecznie
olafinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 21:04   #2
bombonierka654
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Dot.: Utrata jędrności skóry- nogi, brzuch, piersi- pomocy

Cytat:
Napisane przez olafinaa Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Mam nadzieje ze nie dubluje wątku, choc pewnie tak, tyle tu tego.Moze opiszę swój problem od początku.

a więc urodziłam synka, w ciaży przytyłam koło 25 kilogramów, moja waga dobiegła do 100, przy niskim wzroscie 164.

po ciąży schudłam troszkę sama, i zaczęłam diete.

pomijajac fakt ze mam rozstępy na brzuchu, to skóra wisi, wiem ze tak często bywa, spodziewałam sie tego patrzac na moja siostre. Ale mój kolejny problem to uda, stojąc wszystko ciągnie grawitacja w dół ;/ skóra wisi, robią się nieestetyczne zmarszczki

może spróbuj tego? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...llulitowa.html

Źle się czuje ze swoim ciałem, co z tego ze mieszcze się w rozmiar s, jak wyglądam nago jak 70-cio letnia kobieta

do tego piersi, zawsze byly tyci tyci, a teraz nie dosc ze małe to wyglądają jak uszy hm... mamuta;(

Wiem ze moze schudłam za dużo, wiem że nigdy już ciało nie będzie jędrne, ale liczę po cichu ze cos można z tym zrobic jeszcze.

Na drogie zabiegi kosmetyczne mnie nie stac, staram się w domu cos działac:
masuje skóre, najmocniej pomiędzy udami bo tam wisi najbardziej
robie peeleng kawowy
staram sie cwiczyc o ile czas mi pozwala


Moze któraś z was ma podobny problem, albo miała i go zwalczyła.
Może znacie jakieś skuteczniejsze cwiczenia,
poszukuje też dobrego balsamu, czy serum na nogi i brzuch, żeby to ujędrnic, skłonna jestem zapłacic wiecej za dobry kosmetyk, byle by naprawde dał jakieś efekty razem z masazami i cwiczeniami.
Doradzcie coś, bede wdzięczna

Naprawde nie spodziewam sie nie wiadomo czego, ale moze choc jedna dobra duszka napisze ze miała ten sam proble i udało się troszkę ujędrnic ciałko

pozdrawiam serdecznie


może spróbuj tego? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...llulitowa.html
__________________
'Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne'
bombonierka654 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 22:07   #3
Aspho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 205
Dot.: Utrata jędrności skóry- nogi, brzuch, piersi- pomocy

Wydaje mi się, że zwykła gąbka raczej niewiele zdziała. Sądzę, że w Twoim przypadku lepiej będzie po prostu wybrać się do jakiegoś salonu kosmetycznego i poszukać ofert ze specjalnymi masażami i zabiegami. One nie są AŻ takie drogie, a wydasz na nie mniej więcej tyle co za kosmetyki, które ktoś by mógł Ci polecić. Z tym, że w takim salonie masz większe szanse na powodzenie niż w przypadku kremów itp. Możesz przy okazji wypytać tam o skuteczne sposoby, które możesz wykorzystywać w domu sama.
Aspho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.