Korektor pod oczy - zbiorczy - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-17, 14:34   #1111
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Cienie pod oczami

na wąsik najlepsza będzie wizyta u kosmetyczki. taka usługa kosztuje chyba z 5 zł i nawet 15latka może sobie pozwolić raz na 2, 3 tygodnie. a rozjaśniony na platynę wąsik wygląda po prostu śmiesznie.

na cienie ja polecam pupa magic ewentualnie korektor HR, a z tańszych podkład MF lasting performance(40zł)- nieźle kryje cienie(i od razu załatwia kwestię podkładu)
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 01:24   #1112
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: jak zamalować fioletowe pod oczami??

Cytat:
Napisane przez vision7 Pokaż wiadomość
Witam, nie chciałem tworzyć nowego tematu bo widzę, że ten odnosi się całkiem konkretnie do mojego problemu, więc po prostu napiszę tutaj.

Mam 21 lat i również 'cierpię' na problem fioletowych cieni pod oczami. Raczej pogodziłem się z myślą, że jest to genetyczny problem (żadne diety nie pomagają, okłady z ogórka ledwo co,), a że dość drażni mnie ten mankament wizualny (wyglądam jakbym był strasznie niewyspany albo jakbym coś 'brał') to zdecydowałem, że spróbuję poużywać korektora by choć trochę zmniejszyć ten defekt.

Wizualnie cienie wyglądają na fiolet wpadający lekko w róż. Poczytałem trochę i jak dobrze rozumiem kolor korektora powinien być zielony by to dobrze współgrało z moimi cieniami? I tu druga, główna kwestia dla której piszę ten jak widzę, już dość długi post, prosiłbym o podanie konkretnych "modeli" korektorów (szukałem trochę ale kompletnie się nie znam, w Rossmanie nic nie mogłem znaleźć na tubce o kolorze i dlatego prosiłbym o konkretny model). Najlepiej by było również, gdyby ktoś mógł podać jakieś aukcje na allegro z takim zielonym korektorem? (jak sam szukałem to nie mogłem się dopatrzeć który to który czyli jaki jest odpowiedni :P)

Z góry dziękuję za zrozumienie mojego laicyzmu i pozdrawiam.

na cienie to żólte korektory..lub w przypadku baardzo ciemnych podkówek stosuje się żółte+ różowe

w przyadku faceta, wiadomo, najlepeij jak nie widac tego produktu..sądze że maybeline mineral coś tam może być, jets tani, dobrze kryje, trza tylko do drogerii sie udac żeby zopbaczyc kolor...bo są strasznie blade

ocecnie mam korektor z pixie, ale to już grubsza sprawa moje cienei to szpachlą trzeba maskować
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 15:42   #1113
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Jak dobrać odcień korektora pod oczy?

Nigdy nie uzywałam korektora pod oczy, dlatego zwracam się do Was z prosbą o poradę czym się kierowac przy doborze koloru korektora. Obecnie używam podkładu z AA matująco-kryjącego w odcieniu 03 Miód, nie mam jasnej karnacji ale nie mam tez bardzi ciemnej raczej średnią. Nie mam dużych cieni pod oczami, choć tak w połowie dnia okolice pod oczami są troszeczkę ciemniejsze od pozostałej częsci twarzy. Poza tym zauwazyłam że mam pod oczami takie kreski/bruzdy po jednej pod kazdym okiem, nie są to zmarszczki, tylko takie kreski właśnie biegnące od wewnętrznego kącika oka na skos i w dół (nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłam). Uzywam kremu nawilżającego pod oczy 2 razy dziennie. Mam cere tłustą.
Z góry dziekuję za odpowiedz!

Aha, czy możecie mi jakiś korektor który Wam się sprawdził polecic? Jakiś nie za drogi. Przeglądałam KWC ale na Bobbi Brown, Mac, Clinicque, Estee Lauder mnie nie stać....
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"

Edytowane przez Lilly22
Czas edycji: 2011-04-14 o 15:52
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 16:41   #1114
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Jak dobrać odcień korektora pod oczy?

Korektor powinien być 1-1,5tonu jaśniejszy od podkładu, żeby nie robić białych placków. Dobrze jakby był trochę rozświetlający i z takich polecam korektor Inglota w pędzelku. Kosztuje 38zł więc nie jest tak źle. Kolor musisz dobrać sobie sama. To ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cy.html&next=1
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 11:08   #1115
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Jak dobrać odcień korektora pod oczy?

Ja z kolei polecam korektor rozświetlajacy z ArtDeco.
Jest dość drogi, ale wydajny i w moim wypadku naprawdę fajnie sie sprawdza.
Szukałam dość długo korektora pod oczy, ale żaden sie nie sprawdzał, aż któregos dnia ten właśnie sprezentował mi TŻet, bo sama chociaż się do niego przymierzałam, to odstraszała mnie cena. Jednak dziś stwierdzam, ze to jest jeden z niewielu kosmetyków, które moim zdaniem są warte tego aby wydać na nie więcej. Nawet nie szukam niczego tańszego, bo znowu wydam fortunę na rzeczy, które sie nie sprawdzą. Mniej wydam od razu na ten korektor
Jego cena waha się w różnych sklepach od 50 złotych do 75 - przynajmniej ja spotkałam się z taką rozbieżnością.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 14:40   #1116
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Lumene Base Blue Neutralizer - korektor pod oczy

Przeszukałam KWC i Wizaż i nic nie znalazłam

Może któraś miała ten korektor na sińce i wie jak działa? Wydaje się że to dobra firma, ale wolałam się upewnić czy to nie jakiś bubel
A może znacie inne niedrogie, korektory neutralizujące cienie?
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 16:22   #1117
niezapomnijkaa09
Rozeznanie
 
Avatar niezapomnijkaa09
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 688
Dot.: Lumene Base Blue Neutralizer - korektor pod oczy

U mnie najlepiej sprawdził się Oriental line cover tu jest na kwc- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rszczkowy.html
Kryje fenomenalnie.

Z innych korektorów lubię też mineralny maybeline.
__________________
16.10.2010 żonka swojego męża
21.04.2014 szczęśliwa mama Antosia


Aparatka:
góra 27.06.2014
niezapomnijkaa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 16:45   #1118
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Lumene Base Blue Neutralizer - korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez niezapomnijkaa09 Pokaż wiadomość
U mnie najlepiej sprawdził się Oriental line cover tu jest na kwc- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rszczkowy.html
Kryje fenomenalnie.

Z innych korektorów lubię też mineralny maybeline.
Dzięki

Tylko to jest raczej taki korektor korektor? A ja teraz szukam czegoś pomarańczowo/morelowo/łososiowego co zneutralizuje te sińce bo mam obecnie super korektor rimmela, ale mógłby mocniej kryć, dlatego pomyślałam ze jak pod spód nałoże coś co je znautralizuje to on ładnie roświetli/rozjaśni
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 19:19   #1119
niezapomnijkaa09
Rozeznanie
 
Avatar niezapomnijkaa09
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 688
Dot.: Lumene Base Blue Neutralizer - korektor pod oczy

to może coś z kryolinu wypróbuj. Mają na pewno paletkę korektorów- zielony, żółty, brzoskwiniowy więc mogą się sprawdzić.
__________________
16.10.2010 żonka swojego męża
21.04.2014 szczęśliwa mama Antosia


Aparatka:
góra 27.06.2014
niezapomnijkaa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 23:09   #1120
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Lumene Base Blue Neutralizer - korektor pod oczy

kupowałam na moje oooooooooogromniaste sińce skinfood salmon concealer http://allegro.pl/skinfood-salmon-co...631086270.html jak sama nazwa wskazuje, jest łososiowy ;] i naprawdę jak nic kryje cienie, mac przy nim wymiękł. ogromny słoiczek, bardzo wydajny, sprzedawca sprawdzony, polecam go i opkupuję się w niego i prezentuje rodzinie i znajomym ;]

a naprawdę, moje cienie bardzo ciężko było do tej pory zakryć. mam też wrażenie, że odkąd go używam, to się nieco zmniejszyły Oo ale też zaczęłam niedawno stosować z tej serii krem pod oczy (też dostępny u sprzedawcy), zobaczymy, może się całkiem pozbędę ;p
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 10:21   #1121
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Lumene Base Blue Neutralizer - korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
kupowałam na moje oooooooooogromniaste sińce skinfood salmon concealer http://allegro.pl/skinfood-salmon-co...631086270.html jak sama nazwa wskazuje, jest łososiowy ;] i naprawdę jak nic kryje cienie, mac przy nim wymiękł. ogromny słoiczek, bardzo wydajny, sprzedawca sprawdzony, polecam go i opkupuję się w niego i prezentuje rodzinie i znajomym ;]

a naprawdę, moje cienie bardzo ciężko było do tej pory zakryć. mam też wrażenie, że odkąd go używam, to się nieco zmniejszyły Oo ale też zaczęłam niedawno stosować z tej serii krem pod oczy (też dostępny u sprzedawcy), zobaczymy, może się całkiem pozbędę ;p
Właśnie nad tym też się zastanawiam
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 14:08   #1122
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Lumene Base Blue Neutralizer - korektor pod oczy

to ja szczerze polecam ;] końca nie widać jak się używa, a tak świetnie kryje i przy okazji ma taką fajną konsystencję, nawilża skórę.

tylko nie polecam nakładać tradycyjnym pędzlem do korektora - namachać się trzeba a i tak musisz potem poprawić palcem, a można też nałożyć za dużo. ja nakładam albo palcem albo syntetycznym pędzlem do blendowania (dobrze się z EDM sprawdza)
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 15:28   #1123
Sebastian18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Witam Drogie Panie i Prosze o Pomoc

Chodzi,oto ze mam cienie pod oczami,z którymi nie potrafie sobie poradzic,niektorzy nawet podejrzewali ze cpam,notabene,czesciowo maja racje,ale to nie przez to,bo przed tez mialem.. Znalazlem cos takiego jak korektor pod oczy,to ponoc ma je maskowac,czyli chyba nie będzie ich tak bardzo widac.. Tyle ze nie wiem,czy bedzie widac ze uzywam tego korektora tzn. chcialbym zeby nikt sie nie zorientowal. Dermacorrect Clinical Make-up to ponoc jest dobre,chce to kupic,tylko czy takie cos kupie w krakowie? i tam sa jakies odcienie,to jaki jest najlepszy?
Sebastian18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 16:39   #1124
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Witam Drogie Panie i Prosze o Pomoc

A może cienie są efektem problemów zdrowotnych? Np. choroby nerek (ale są objawem też innych schorzeń)..
Warto byłoby przejść się do lekarza, zrobić podstawowe badania, krew itd? (oczywiście, jeśli cienie są np. widoczne itd)

Co do odcienia - dopasowuje się go do koloru skóry, więc trudno tak zaocznie doradzić Wybierz się do jakiegoś większego sklepu (Sephora, Douglas, ewentualnie Natura i Rossmann, ale tam raczej obsługa jest mniej kompetentna/trudniej będzie doradzić przez częste braki testerowe) i poproś obsługę o pomoc (tylko na to czekają ).
No i zajrzyj tu: https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria...ext=1&sort=999
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 19:51   #1125
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Witam Drogie Panie i Prosze o Pomoc

Cytat:
Napisane przez Sebastian18 Pokaż wiadomość
Chodzi,oto ze mam cienie pod oczami,z którymi nie potrafie sobie poradzic,niektorzy nawet podejrzewali ze cpam,notabene,czesciowo maja racje,ale to nie przez to,bo przed tez mialem.. Znalazlem cos takiego jak korektor pod oczy,to ponoc ma je maskowac,czyli chyba nie będzie ich tak bardzo widac.. Tyle ze nie wiem,czy bedzie widac ze uzywam tego korektora tzn. chcialbym zeby nikt sie nie zorientowal. Dermacorrect Clinical Make-up to ponoc jest dobre,chce to kupic,tylko czy takie cos kupie w krakowie? i tam sa jakies odcienie,to jaki jest najlepszy?
Notabene, nie ma się czym chwalić że częściowo mają rację. Kończymy takie nawyki i wtedy rozmawiamy. Mój facet też mówił że od marihuany nic mu nie będzie, bo to działa tylko na płuca jak papierosy. Teraz ma gąbkę zamiast mózgu. Wybacz ale jestem na takie tematy uczulona.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 21:05   #1126
Sebastian18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Witam Drogie Panie i Prosze o Pomoc



Edytowane przez Sebastian18
Czas edycji: 2011-07-13 o 21:34
Sebastian18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 15:09   #1127
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Kręgi pod oczami - jak tuszować?

witam

często spotykam się z poradami, jak tuszować cienie pod oczami, kurze łapki, widoczne naczynka. jednak nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania mojego problemu - bardzo widocznych kręgów.

wygląda to mniej więcej tak, jak na fotografii, tylko że ja nie mam ich na około całych oczu, ale tylko pod oczami, tam gdzie często są cienie lub widoczne naczynka. i są znacznie głębsze i bardziej widoczne.

nie wygląda to ładnie, twarz nabiera ostrych rysów i mimo, że jestem młoda, wyglądam na bardzo zmęczoną i znacznie starszą.

czy jest jakiś sprawdzony sposób na tuszowanie lub trwałe pozbycie się tych "dołków"? wiem, że wynika to z mojej anatomii, ale może ktoś zna jakiś "cudowny" sposób? mi przychodzi do głowy tylko wypełnienie kwasem, ale wolałabym wypróbować tricki makijażowe.

dodam, że korektory nic nie działają, a wręcz pogłębiają ten efekt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg article_max_eb092a7e080c0d33670432fb57f7746a.jpg (28,0 KB, 177 załadowań)
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2012-01-11 o 15:11
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 17:04   #1128
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kręgi pod oczami - jak tuszować?

Masz w taki sposob rozlozona tkanke tluszczowa a nie inny.
Zaden trik tu nie pomoze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 17:13   #1129
Diditka
Raczkowanie
 
Avatar Diditka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 30
Dot.: Kręgi pod oczami - jak tuszować?

mam niestety tak samo....trochę pomaga mi korektor (maybelline everfresh). czekam również na inne wskazówki
Diditka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 21:08   #1130
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Kręgi pod oczami - jak tuszować?

Są nowe metody w kosmetologii, w tym kwas hlauronowy. Widzialam ostatnio na gruponie byla jakas promo na to
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 17:45   #1131
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Kręgi pod oczami - jak tuszować?

Ja mam tak samo niestety Pomaga mi korektor mineralny everyday minerals, najlepszy jaki miałam, a było ich chyba z 50Dobry jest też Magic H. Rubinstain. Na korektor przy nosie nakładam rozświetlacz lub jasny perłowy cień i nie wygląda źle, można wyjść do ludzi.
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 09:00   #1132
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Kręgi pod oczami - jak tuszować?

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo niestety Pomaga mi korektor mineralny everyday minerals, najlepszy jaki miałam, a było ich chyba z 50Dobry jest też Magic H. Rubinstain. Na korektor przy nosie nakładam rozświetlacz lub jasny perłowy cień i nie wygląda źle, można wyjść do ludzi.
wypróbuję na pewno
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 09:23   #1133
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kręgi pod oczami - jak tuszować?

Mam to samo niestety.
Co pomaga?No dobry korektor plus trochę rozświetlecza w zewnętrznej stronie zagłębienia.Taka mam urodę i nie zastanawiałam się nad chirurgicznym usunięciem tego problemu szczerze mówiąc.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 18:50   #1134
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Kręgi pod oczami - jak tuszować?

Też tak mam. Noszę okulary, które fajnie to maskują;p
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:34   #1135
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Kręgi pod oczami - jak tuszować?

A czy to przypadkiem nie są początki worków pod oczami??
A worki pod oczami to z tego co wiem problem z nerkami... może warto było by sprawdzić czy wewnętrznie wszystko ok... zamiast męczyć się od zew.
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:37   #1136
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Kręgi pod oczami - jak tuszować?

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
A czy to przypadkiem nie są początki worków pod oczami??
A worki pod oczami to z tego co wiem problem z nerkami... może warto było by sprawdzić czy wewnętrznie wszystko ok... zamiast męczyć się od zew.

Ja mam taką urode od dziecka... ostatnio ogladalam fotki z 1 klasy SP - ot tak mialam i tak mam nadal. po prostu jakby mi pod oczami brakowalo warstewki tluszczu. a badania wszystkie zawsze mialam "ksiązkowe".
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:43   #1137
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Kręgi pod oczami - jak tuszować?

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Ja mam taką urode od dziecka... ostatnio ogladalam fotki z 1 klasy SP - ot tak mialam i tak mam nadal. po prostu jakby mi pod oczami brakowalo warstewki tluszczu. a badania wszystkie zawsze mialam "ksiązkowe".
Być może u ciebie tak jest... ale nie warto sobie tłumaczyć bo inni tez tak maja (chodzi o autorkę wątku), ja wolałabym wszystko sprawdzić i mieć spokojne sumienie... nawyżej stwierdzi że taka jej uroda...a co badania przeprowadzi to nie umrze i będzie spokojna
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 22:57   #1138
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Kręgi pod oczami - jak tuszować?

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Być może u ciebie tak jest... ale nie warto sobie tłumaczyć bo inni tez tak maja (chodzi o autorkę wątku), ja wolałabym wszystko sprawdzić i mieć spokojne sumienie... nawyżej stwierdzi że taka jej uroda...a co badania przeprowadzi to nie umrze i będzie spokojna
Też tak mam i za każdym razem pada pytanie "może jesteś obłożnie chora?", a to bardzo irytujące, ponieważ problem mam od dziecka, a badania kontrolne wykonywane mam co pół roku, nic nie wykazują niepokojącego...
Poza tym inaczej wygląda opuchlizna w przypadku przewlekłej choroby nerek.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 06:20   #1139
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kręgi pod oczami - jak tuszować?

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
A czy to przypadkiem nie są początki worków pod oczami??
A worki pod oczami to z tego co wiem problem z nerkami... może warto było by sprawdzić czy wewnętrznie wszystko ok... zamiast męczyć się od zew.
Ale głównym problemem nie jest tutaj zasinienie czy niezdrowy kolor-który faktycznie może być objawem choroby.Głównym problemem jest po prostu wgłębienie biorące się od takiej a nie innej budowy czaszki i rozłożenia tkanki mięśniowej i tłuszczowej.
Pani na zdjęciu w 1 poście faktycznie ma zółto-brązowe zasinienie, które wygląda niezbyt zdrowo.Ale oprócz tego ma również wgłębienie wokół oka.Co potęguje wrażenie zasinienia.

Robiłam niedawno badanie krwi, wyniki w normie więc na pewno nie jest to objaw choroby.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 07:07   #1140
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Kręgi pod oczami - jak tuszować?

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Pomaga mi korektor mineralny everyday minerals, najlepszy jaki miałam, a było ich chyba z 50.
A zdradzisz który?
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-03 10:56:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.