Inwentaryzacja - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-05, 09:17   #61
MMiodunska
Przyczajenie
 
Avatar MMiodunska
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Inwentaryzacja - tylko w weekendy?

To w sumie zależy. Duże markety mają przecież magazyny i magazyny można spokojnie liczyć w tygodniu. Inwentaryzacje na sklepie odbywają się w nocy, ale nie muszą to być weekendy. Zazwyczaj samo policzenie to nie koniec. Następnie trzeba palety skontrolować. Zwyczajnie po to, aby sprawdzić, czy ktoś się nie pomylił. Trzeba patrzeć też co się robi - produkt może wyglądać na ten sam, ale mogą to być zupełnie dwie różne rzeczy i już jest błąd - przy dwóch sztukach pewnie nie będzie tragedii, ale jak braknie np. stu? Jeśli chodzi o agencje one dostają zlecenia od sklepów na określone dni i godziny. Jeśli nie masz czasu lub nie chce Ci się w taki dzień, to agencja znajduje kogoś innego kto chce przyjść - od tego jest.
MMiodunska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 10:07   #62
Nieezapominajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Invent- inwentaryzacja ;)

Cytat:
Napisane przez Normalna9191 Pokaż wiadomość
witam .wlasnie wrocilam z turnusu ,ktory mial trwac ponad 2 tyg a po trzech dniach odeslali ludzi do Polski z takiego powodu ze bylo nas za duzo.Zostawili czesc ludzi .Wie ktos na jakiej zasadzie to dziala i dlaczego tak robia ?po co nas wysylali skoro po trzech dniach z powrotem nas odwiezli z Niemiec do Polski,dlaczego nie dawaja szanse nowym tylko oceniaja ludzi po pozorach ?Zostawili ekipe ktora regularnie jezdzi;p czy jest sens jechac na kolejny turnus jesli sie odbedzie na dniach ? czy akurat teraz mialam pecha i zle trafilam ..? bo ludzie gadali ze pierwszy raz byl taki balagan .Doradzcie cos
Dziewczyno te osoby miały szczęście, że zostały odesłane grupą!!! Moja historia nie była taka fajna. Zostałam odesłana przez kierownika, który już na wstępie mi dał do zrozumienia, że mnie odeśle(nawet jednego dnia tam nie przepracowałam)! Potem tylko o wszystko mnie opieprzał, krzyczał a jak odpyskowałam, to dawał ostrzeżenie. Przez to wszystko zaczęłam się niepotrzebnie stresować, a jak się stresujesz to nie możesz spokojnie pracować i zaczęłam się mylić w liczeniu. Co najdziwniejsze, to pracowałam wcześniej przy inwentaryzacjach - I Z LICZENIEM NIE BYŁO PROBLEMU. Po prostu trafiłam na kierownika, dla którego nie liczy się praca ale robienie ludziom, którzy nie są jego znajomymi "pod górkę" czy na złość. Uważam, że takie zachowanie wynika z braku kompetencji oraz kultury (usłyszałam od niego brzydkie epitety pod swoim adresem). Skończyło się na tym, że zostałam wywieziona do dużego miasta (w którym byłam pierwszy raz) i wysadzona w złym miejscu. Byłam tam SAMA bez niczyjej opieki!!! Znam język (gdybym nie znała to nie wiem jakby się to skończyło!), więc zaczęłam pytać o drogę. Miałam też namiary na konsulaty i naprawdę niewiele brakowało, żebym zadzwoniła. Zresztą policja też pomaga w takich sytuacjach. Jeżeli ktoś, mimo tego postu chce jechać, to niech przygotuje się na najgorsze, bo w przypadku tej firmy wszystko jest możliwe. Ja tylko ostrzegam!!! A dlaczego tak jest, że odsyłają niektórych??? JAK NIE JESTEŚ ZNAJOMĄ KIEROWNIKA, TO MOGĄ PRAWIE WSZYSTKO.
Nieezapominajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 23:13   #63
post33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Inwentaryzacja Job Impulse - jak to wygląda?

Cześć,
Nie polecam tej firmy!!! Wygląda to tak,że jesteś parobkiem,który zapieprza jak głupi, nikt ci nie podziękuje i płacą gówniany chajs. Najgorsze jest to,że wykorzystują ludzi na maksa. Jest to wbrew pozorą cieżka praca fizyczna. Musisz brać drabinki i ciągle wchodzić i schodzić z niej, schylać się i dźwigać ciężkie rzeczy. Najgorsze jest przychodzenie do Carrefoura na 18:45 lub 19:45 ( te godziny wcześniejsze) bo musisz pracować na magazynie czyli w chłodni, gdzie jest -30 stopni, a później na magazynie z paletami. Palety są wyładowane na 3 metry i weź człowieku to ściągaj z góry. Zazwyczaj są to pudła pełne wielkich butli z Lenorem czy innym środkiem chemicznym do prania. Nikt nie patrzy czy jesteś dzieczyną czy chłopakiem, masz tak samo zapieprzać i dzwigac. Oczywiście facetów bardziej wykorzystuja... Jezeli chodzi o kase, to zawsze zaokrąglają na naszą niekorzyść, czyli płacą pare gorszy mniej niż powinni. Wypłacają zawsze 15 dnia w miesiącu, aż doczekać się człowiek nie może. Jak coś się nie zgadza ci z kasą, bo jakiś kordynator pomylił skanery i wpisał ci inna godzine, niż wyszedłeś to i tak nie wygrasz, bo musisz im udowodnić,że wyszedłeś o danej godzinie, a nie wcześniej...a to jest niestety niemożliwe. Oprócz tego koordynatorzy są chamscy, łaża, gapią ci się na rece, w niczym nie pomagaja tylko narzekaja,że dlugo to idzie. Jednym słowem tyrani. Na przerwe tez nie ma co liczyć, a do kibla z łaski cie puszcza, najlepien jakbyś w gacie sikał. Każdy wie,że to praca w godzinach wieczorowych i moze sie skonczyc po 6 nawet... Jeżeli studiujecie to nie pchajcie się w takie coś, szanujcie się ludzie. Powinni płacić za taki zapieprz minimum 15 zł na rekę. Acha i dodam jeszcze jedno... Miałem w miesiącu wypracowane 15 inwentaryzacji, czyli wymagane 8 inwentaryzacji wypracowałem,zeby miec stawke wyższą o 1 zł, ale nie dostane tej kasy w tamtym miesiacu, tylko w nastepnym, czemu ? nie wiem... Czyli falszywe dane podaja, mowiac ze płaca wiecej...szkoda,że nie zaznaczyli ze w nastepnym miesiacu...to bym tak nie zapierd*alał wtedy.... Nie polecam!!! SZANUJMY SIĘ !!!
post33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 15:01   #64
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
Praca przy inwentaryzacji, apteki DOZ

Cześć
Czy ktoś pracował przy inwentaryzacjach w aptekach DOZ? Znalazłam takie ogłoszenie i zgłosiłam się.
Czy wszystko było ok, żadnych problemów, wypłata na czas?
palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 17:59   #65
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Inwentaryzacja

Chciałam pójść na taka inwentaryzację ktoś był ze strefyjob ? jak to wyglada dostaje skaner czy ręcznie?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 14:37   #66
AllieAlicja22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Inwentaryzacja Tesco

Witam. 1 października jadę do Bełchatowa do Tesco na inwentaryzację. To będzie pierwszy raz I czy ktoś mógłby powiedzieć mi jak to jest z tą inwentaryzacja? Czego się spodziewać? 😊
AllieAlicja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 14:37:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.