jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-17, 23:43   #151
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez LadyAnne Pokaż wiadomość
Lola20 - slicznotka z Ciebie!

Chcialam sie skusic na kolor czarny z poblaskiem niebieskim (farba Palette) ale jednak wybralam ciemny braz (tez palette).Z natury mam sredni braz.Ciemne wlosy po prostu kocham.Maz mi mowil ze w czarnych z tym niebieskim blaskiem slicznie bym wygladala bo mam niebieskie oczy ktore dodatkowo podkreslam granatowa kredka i czasem cieniami niebieskimi.No ale, wybralam swoj ukochany ciemny braz

W ogole baaaardzo mi sie podoba jasna cera plus ciemne wlosy.To jest niesamowicie seksowne! Oczywiscie cos takiego jak prezentuje Dita von Teese to dla mnie przesada, ale np. Tarja Turunen wyglada wspaniale.
zgadzam się co do zdjęć i zdania twojego męża ja jak bym miał niebieskie oczy tez bym farbował się na granatowa czerń ładnie by ze sobą komponowało i do tego lekki makijaż w odcieniu granatu a może by było za duzo heha że mam zielone oczy to raczej wybieram tradycyjna
patrz kidman niebieskie oczy granatowa czeń

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2009-07-31 o 22:53
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 12:51   #152
karolina1219
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
GG do karolina1219
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Moim zdaniem ładnie wygląda jeśli z natury masz jasną karnację i ciemne włosy. Moja koleżanka ma właśnie bardzo bladą cerę i czarne włosy. Wygląda ślicznie . Natomiast inna znajoma, po ufarbowaniu jasnych włosów, na ciemno, nie wygląda zbyt korzystnie przy jasnej cerze. To też zależy od tego... W sumie natura chyba wie co robi
karolina1219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 23:56   #153
solenizantka100
Raczkowanie
 
Avatar solenizantka100
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Wszystko zależy od ogólnej urody danej osoby, do jednych pasuje to, do drugich co innego. Ja chociaż jestem naturalną blondynką o jasnej karnacji, teraz na przykład jestem kasztanowa. Więc nie ma zasady, we wszystkim będziesz dobrze wyglądać, jak będziesz się w tym dobrze czuła. Pozdrawiam
solenizantka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 16:40   #154
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez LadyAnne Pokaż wiadomość
Lola20 - slicznotka z Ciebie!
Dziękuję pięknie

Cytat:
Napisane przez LadyAnne Pokaż wiadomość
W ogole baaaardzo mi sie podoba jasna cera plus ciemne wlosy.To jest niesamowicie seksowne! Oczywiscie cos takiego jak prezentuje Dita von Teese to dla mnie przesada, ale np. Tarja Turunen wyglada wspaniale.
Ja lubię Ditę :P Jest bardzo oryginalna Na niektórych zdjęciach wygląda wręcz zjawiskowo Wiadomo, często w dużej mierze to zasługa obróbki graficznej, ale efekt i tak super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ditafree-061.jpg (29,6 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 39310.jpg (36,8 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z6073001X.jpg (50,8 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DitaVonTeeseL_800x521.jpg (36,2 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dita.jpg (15,9 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dita-Von-Teese.jpg (33,5 KB, 159 załadowań)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 21:38   #155
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

A to jedno z moich ulubionych zdjec, jasna skora i ciemne wlosy.. wiadomo ze M.Fox jest normalnie bardziej opalona i wymalowana, ale ta fotka do mnie bardzo przemawia. Sliczny kolor wlosow..

A to drugie jest takie artystyczne modelka przypomina mi wampirka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f_megan.jpg (115,9 KB, 321 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1033_22988.jpg (12,7 KB, 327 załadowań)
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 22:55   #156
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Lola20
Świetny Joker
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 21:36   #157
Anarchistyczna
Przyczajenie
 
Avatar Anarchistyczna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

a ja mam dylemat ).
właśnie się zastanawiam czy nie przyciemnić sobie fryzury przed sylwestrem ( o dwa tony bo tylko do tylu wygląda to w miare naturalnie ) :P . Mam też bladą cerę, ale myślę że będzie ok gdyż w wakacje już miałam do czynienia z czarną `farbą` w sprayu która schodzi po jednym myciu =) . Myślę że najlpiej przetestować w taki właśnie sposób nowy kolor upierzenia. A co do pytania powyżej " jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie? " w moim przypadku np raczej taak, ale to zależy od rysów twarzy, oczu
__________________
" Takie czasy nastały, że jak chcesz z kimś mądrym pogadać, musisz rozmawiać sam ze sobą. "
Anarchistyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-24, 12:32   #158
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: wiecie co słyszałam?ciekawe czy to prawda

Jestem (niestety) żywym przykładem, że jasna karnacja nie pasuję do ciemnych włosów. Choć jeśli dziewczyna ma swoje naturalne ciemne lub jeśli ma przy jasnej karnacji ciemną oprawę oczu i ciemne brwi - w tych przypadkach jak najbardziej pasuję.
Jednak jeśli bierzemy pod uwagę połączenie jasnej karnacji, jasnych oczu, rzęs i brwi to takie ciemne włosy przytłaczają urodę twarzy i bardzo nie pasują.
Marze o pięknym ciemnym brązie, niestety nie pasują mi takie ciemne włosy A co gorsze, nie pasują mi ani bardzo ciemne, ani bardzo jasne, bo każda opcja mnie przytłacza i ogólnie pobrzydza. Gama kolorystyczna dla moich włosów waha się między ciepłym blondem, jasno rudym a jasnym brązem.
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 12:55   #159
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: wiecie co słyszałam?ciekawe czy to prawda

Polaczenie jasna cera+ciemne wlosy niektorym pasuje innym nie, zalezy to od ksztaltu twarzy, oprawy oczu (tu w razie czego pomoze henna ) ale trzeba tez pamietac ze przy ciemniejszych kolorach bardziej na wierzch wychodza rozne niedoskonalosci skory (np cienie pod oczami)
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 13:40   #160
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Mnie się podoba takie połączenie.

Może to wynika częściowo z tego, że bardzo bym chciała mieć alabastrową cerę (i do tego dążę) a mam żółtawą...taką oliwkową, której notabene nie znoszę, bo wydaje mi się "brudna".

Podobają mi się też bardzo kobiety o jasnych, zimnych oczach, bladej skórze i płomiennie rudych włosach.

A jeżeli chodzi o mężczyzn, to kocham bladych, platynowych blondynów taka jednolita, biała i nieskazitelna tafla. No i niebieskie oczy...ach - rozpływam się

A teraz ad rem:


Nie ma co tworzyć utartych schematów. Wszytko należy rozpatrywać indywidualnie. Podczas gdy jedna dziewczyna będzie w takim zestawieniu wyglądać zniewalająco, inna może uzyskać wręcz koszmarny efekt.
Poza tym trzeba umieć obiektywnie siebie oceniać i nie dążyć do zbyt radykalnych zmian, bo to nie zawsze wychodzi na dobre(np. gdy pucułowata blondynka o słowiańskich rysach na siłę robi z siebie Latynoskę itp.).

PS: pogodnych Świąt życzę
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2008-12-24 o 13:41 Powód: ort
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 20:42   #161
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: wiecie co słyszałam?ciekawe czy to prawda

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Jestem (niestety) żywym przykładem, że jasna karnacja nie pasuję do ciemnych włosów. Choć jeśli dziewczyna ma swoje naturalne ciemne lub jeśli ma przy jasnej karnacji ciemną oprawę oczu i ciemne brwi - w tych przypadkach jak najbardziej pasuję.
Jednak jeśli bierzemy pod uwagę połączenie jasnej karnacji, jasnych oczu, rzęs i brwi to takie ciemne włosy przytłaczają urodę twarzy i bardzo nie pasują.
Marze o pięknym ciemnym brązie, niestety nie pasują mi takie ciemne włosy A co gorsze, nie pasują mi ani bardzo ciemne, ani bardzo jasne, bo każda opcja mnie przytłacza i ogólnie pobrzydza. Gama kolorystyczna dla moich włosów waha się między ciepłym blondem, jasno rudym a jasnym brązem.
dokłądnie pasuje czerń na włosach kobiecie o czarnych brwiach i rzęsach bo wygląda naturalnie a co do oczy czy są zielone czy czarne czy niebieskie nie ma znaczenia aby oprawa oczu była ciemna

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2008-12-24 o 20:44
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 21:04   #162
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

hej
ja mam taki prolem, ze jestem typową jesienia, mam dosc ciemne brazowe wlosy ale z delikatnymi cieplymi refleksami, bardzo ciemne oczy w czarnej oprawie i baaardzo blada cere
niby nic, mi sie moja cera podoba ale niestety wydaje mi sie ze bardzo silna bladosc nie pasuje cieplym typom urody, widze to po sobie
niby wygldam ok ale jednak nie do konca....bladaosc moja nie komponuje sie tak ladnie jak blaodsc zimnych typow z ich urodą

czy znacie jakies przyklady kobiet jesiennych brunetek ktore wygladaja dobrze z naprawde(!) jasna cera?? moze bym podpatrzyla co robie zle
jakos nie kojarze nikogo takiego


osobiscie bylbym sklonna miec ciemniejsza cere, ale odrzucaja to czego na pewno nie zrobie czyli solarke, samoopalacz(ble:P) i picie marchewek( probowalm swojego czasu i bylam pomaranczowozolta w doslownym sloa tego znaczeniu to nie znam innych mozliwosci
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:13   #163
Naitine
Raczkowanie
 
Avatar Naitine
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 112
GG do Naitine
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

jak dla mnie

ciemne włosy -i jasna i opalona cera wygląda dobrze
a do blond włosów też jasna cera jak i opalona ale nie ZJARANA!
__________________
*** " Wszystko co dobre jest nielegalne,
niemoralne
lub powoduje tycie."

Naitine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 12:55   #164
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Naitine Pokaż wiadomość
jak dla mnie

ciemne włosy -i jasna i opalona cera wygląda dobrze
a do blond włosów też jasna cera jak i opalona ale nie ZJARANA!
ZJARANA cera nie pasuje do niczego:P
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 13:02   #165
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Dzisiaj jak przeglądałam moje zdjęcia z dzieciństwa to stwierdziłam, że miałam piękną, jasną skórę

Więc dlaczego mi tak pociemniała?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 16:04   #166
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Dzisiaj jak przeglądałam moje zdjęcia z dzieciństwa to stwierdziłam, że miałam piękną, jasną skórę

Więc dlaczego mi tak pociemniała?
dzieci mają to do siebie ze zawsze maja cudna cere ehh
pewnie lata na sloneczku jako dziecko
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 16:53   #167
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
dzieci mają to do siebie ze zawsze maja cudna cere ehh
pewnie lata na sloneczku jako dziecko
Zawsze unikałam opalania a rodzice smarowali mnie kremami z wysokim blokiem (tak a propos - moi rodzice mają bardzo ciemno-oliwkową skórę).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2009-04-27 o 18:35
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 19:45   #168
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

A co tutaj tak cicho?
Dzięki Wam na razie przeszła mi ochota na zrobienie sobie kolejny raz blondu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1459.jpg (151,6 KB, 445 załadowań)
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 17:55   #169
lizkaa92
Raczkowanie
 
Avatar lizkaa92
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Konin :)
Wiadomości: 60
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

a jak myślicie ? w jakim kolorku mi lepiej ? ja uważam, że jednak ciemy jednak teraz zrobiłam straaaaszny błąd i mam blond pasemka. No cóż. Poczekam z dwa miesiące i znów wróce do ciemnych. Jednak szkoda mi tych moich zniszczonych włosków.
Czekam na odpowiedzi. ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02607.jpg (101,0 KB, 234 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00632.jpg (117,3 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6000218.jpg (147,4 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01884.jpg (70,7 KB, 133 załadowań)
lizkaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 20:01   #170
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

A ja mam taka teorie pozwolcie ze sie posluze przykladem angeliny albo wlasnie megan fox, zauwazylyscie moze, ze obie te pnie rewelacjnie, drapieznie i seksownie wygladaja w czarnych wlosach (nadaja im charakteru) ALE !! maja one duze usta i kocie oczy. Osoby o niezbyt ostrych rysach twarzy kiepsko (wg mnie) wygladalyby w takiej czerni. Np ja sama, kiedys chcialam poszalec, zafarbowalam wlosy na czern - z natury piaskowa blondynka, blada jak trup, niebieskie okragle oczy, normalne usta, typowo niewyrozniajaca sie uroda i wygladalam tragicznie.
A teraz pytanie, myslalam ostatnio nad rudymi wlosami ale takimi ostro rudymi wlosami plus opaleniznie... ale czemu wydaje mi sie ze calosc zrobi ze mnie chodzaca marrchewke?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 20:13   #171
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
A ja mam taka teorie pozwolcie ze sie posluze przykladem angeliny albo wlasnie megan fox, zauwazylyscie moze, ze obie te pnie rewelacjnie, drapieznie i seksownie wygladaja w czarnych wlosach (nadaja im charakteru) ALE !! maja one duze usta i kocie oczy. Osoby o niezbyt ostrych rysach twarzy kiepsko (wg mnie) wygladalyby w takiej czerni.
Dużo w tym racji, acz i w tym przypadku znajdą się jakieś wyjątki, które potwierdzą tą regułę, a mianowicie...Azjatki i kobiety o azjatyckich rysach
Niby twarze płaskie, rysy delikatne, a np. Japonki w czarnych włosach i mleczno-białych twarzach wyglądają olśniewająco.

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
A teraz pytanie, myslalam ostatnio nad rudymi wlosami ale takimi ostro rudymi wlosami plus opaleniznie... ale czemu wydaje mi sie ze calosc zrobi ze mnie chodzaca marrchewke?
Rudość z opalenizną? No nie wiem...to zależy na jaki kolor się opalasz (ale ogólnie rzecz biorąc rudy, do jasnej cery i niebieskich oczu moim zdaniem bardzo pasuje ).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2009-04-28 o 20:16
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:47   #172
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

No i tu pojawia sie dylemat, bo marzy mi sie byc rudzielcem z 'pazurem' ale marzy mi sie takze zlapac kolorku na wakacje, opalam sie na braz, tylko problem z buzia, bo nie moge jej opalac (przebarwienia ktore juz powoli zwalczylam - nie chce ich poglebic) a wszelki samoopalacze powoduja u mnie opalenizne a'la pomarancz.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 22:00   #173
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
No i tu pojawia sie dylemat, bo marzy mi sie byc rudzielcem z 'pazurem' ale marzy mi sie takze zlapac kolorku na wakacje, opalam sie na braz, tylko problem z buzia, bo nie moge jej opalac (przebarwienia ktore juz powoli zwalczylam - nie chce ich poglebic) a wszelki samoopalacze powoduja u mnie opalenizne a'la pomarancz.
a może koniakowy kolor? ładnie zrobiony ma rudawą poświatę, no chyba że chcesz rzeczywiście być jak marchewka , swoją drogą widziałam kilka takich marchewek muśniętych słońcem i całkiem całkiem to wygląda
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 17:27   #174
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Ja mam wręcz bladą cerę, jasne szaro-zielone oczy ciemną oprawę oczu. Mam jasne włosy ale w nich cała jestem jakby rozmyta ale z 2 strony boję się że ciemne włosy jeszcze bardziej wydobędą moją jasną skórę i będę wyglądała już całkiem jak śmierć. Co myślicie??
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 17:31   #175
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Co myślicie??
Może szybka przeróbka zdjęcia w photoshopie?
Akurat przyciemnić włosy nie jest trudno
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 18:06   #176
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Ja mam wręcz bladą cerę, jasne szaro-zielone oczy ciemną oprawę oczu. Mam jasne włosy ale w nich cała jestem jakby rozmyta ale z 2 strony boję się że ciemne włosy jeszcze bardziej wydobędą moją jasną skórę i będę wyglądała już całkiem jak śmierć. Co myślicie??
Zalezy jak bardzo przyciemnisz, ja bym sie wybrała jednak do fryzjera to on odpowiednio dobierze kolor
Kira, zrobie OT ale musze się spytać : Twój podpis to cytat z jakiej książki?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 18:17   #177
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Kira, zrobie OT ale musze się spytać : Twój podpis to cytat z jakiej książki?
"Ruchome obrazki" - Terry Pratchett
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 10:58   #178
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Uważam, że w każdych włosach i z każdą karnacją można wyglądać dobrze, kwestia pracy nad wyglądem. Byłam czarna, blond, ruda. Naturalnie jestem jasną blondynką - typ wiosenny i przy takim zostałam teraz. Jestem za leniwa na codzienny makijaż - a będąc w swoim naturalnym typie kolorystycznym mam tą wygodę, że mogę nałożyć absolutne minimum czyli podkład i tusz do rzęs i wio Załączam jakieś stare fotki co by pokazać że jak komuś zależy na zmianie koloru to się da. Ale sporo roboty z tym potem bywa
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Magda2.jpg (25,0 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Magda3.jpg (26,8 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Magda4.jpg (14,1 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Magda5.jpg (29,6 KB, 184 załadowań)
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 11:37   #179
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
A ja mam taka teorie pozwolcie ze sie posluze przykladem angeliny albo wlasnie megan fox, zauwazylyscie moze, ze obie te pnie rewelacjnie, drapieznie i seksownie wygladaja w czarnych wlosach (nadaja im charakteru) ALE !! maja one duze usta i kocie oczy. Osoby o niezbyt ostrych rysach twarzy kiepsko (wg mnie) wygladalyby w takiej czerni. Np ja sama, kiedys chcialam poszalec, zafarbowalam wlosy na czern - z natury piaskowa blondynka, blada jak trup, niebieskie okragle oczy, normalne usta, typowo niewyrozniajaca sie uroda i wygladalam tragicznie.
A teraz pytanie, myslalam ostatnio nad rudymi wlosami ale takimi ostro rudymi wlosami plus opaleniznie... ale czemu wydaje mi sie ze calosc zrobi ze mnie chodzaca marrchewke?
złota opalenizna i rude naprawdę rude włosy są ok ale za mocna opalenizna przy takie rudości nie wygląda ładnie co do pierwszych zdań to się z tobą nie zgadzam
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 20:17   #180
lizkaa92
Raczkowanie
 
Avatar lizkaa92
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Konin :)
Wiadomości: 60
Talking Dot.: jasna cera plus ciemne włosy? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez kara1414 Pokaż wiadomość
Mam do was prośbę jaki kolor włosów bardziej by mi pasował mam zielone oczy i jasna cerę, a wiec blond czy brąz ??? proszę pomóżcie ;] tu podam link mojej fotki jak coś ;]..http://i41.tinypic.com/2qiaely.jpg
zdjęcie jest nie dość wyraźne. Ale wydaje mi się, że jednak blond ;] masz błękitne oczka i dość jasną cerę także brąż nie współgrałby z Twoim typem urody
lizkaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.