Sonda publiczna Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Pokaż wyniki sondy: Pomysł z kontem bez reklamy uważam za:
trafiony, chętnie skorzystam 36 21,95%
ciekawy, być może skorzystam 43 26,22%
jest mi obojętny 38 23,17%
kiepski, na pewno nie będę korzystać 47 28,66%
Głosujący: 164. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-08, 23:54   #91
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mi normalne reklamy nie przeszkadzają. Niech sobie jest ta Dove na przykład i jej podobne. Do szału natomiast doprowadzają mnie reklamy "spadające" zewsząd typu krewetki Mac'a czy "ryczące" głosem jakiegoś pseudoprojektanta zapachów a'la Lagerfeld o tym jak to jechał na premierę swoich nowych perfum... (śni mi się po nocach a wizaż to nie jedyny portal gdzie ta reklama jest umieszczona)
Czemu reklamy nie mogą być w tle...zwykły baner i po krzyku...ale to tylko moje zdanie. Świetnym pomysłem byłoby też pomyślenie nad subskrypcją np półroczną - płaci się raz 30zł i problem z głowy na dłużej....
edytuję - raz jeszcze przeczytałam... czy to oznaczałoby obowiązkową zapłatę dla użytkownika?? Bo jeśli tak, to jestem zdecydowanie na nie. Jeśli wykupienie subskrypcji miałoby być opcjonalne i nadal można by się zalogować to jestem na tak.
zgadzam się w 100%, dyskretne reklamy jakos przełykam, ale własnie takie przyprawiające o palpitację czy zagłuszające własne mysli to przegięcie.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 13:04   #92
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?

Czy dostanę informacje, ze kończy się błogi czas bez reklam?
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 13:21   #93
graffka
Zadomowienie
 
Avatar graffka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Germany
Wiadomości: 1 732
Dot.: Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?

Reklamy na Wizażu nie sa az takie natretne zebym chciala je wylaczyc jeszcze za to placac.Nic mi nie mruga,nie lata,nie wyskakuje gdy zmieniam strone sa takie dla mnie nieszkodliwe
__________________
Wymiana książek
Wymiana kosmetyków
Wymiana ciuchów

Kochać i być kochanym to jakby z dwóch stron grzało nas słońce
graffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 13:39   #94
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Czy dostanę informacje, ze kończy się błogi czas bez reklam?
Tak.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 06:43   #95
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?

Cytat:
Napisane przez Ayo22 Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości, ilu macie zarejestrowanych użytkowników?
W tej chwili wg tego, co widzę na stronie głównej
strzelam, że jest około 100 tys w miarę aktywnych użytkowników.
W porównaniu do pewnych serwisów społecznościowych, które mają kilka milionów użytkowników, to nie jest zbyt dużo, ale mimo wszystko dziwi mnie trochę Wasza polityka, gdyż myślę, że część osób zrezygnuje w ogóle z odwiedzania wizażu, bo tak, czy inaczej zmuszać ich będziecie do oglądania tych reklam. A skoro użytkownicy ad-blocka nie będą mieć w ogóle dostępu.. Sorry Winnetou, poszukamy czegoś innego.
Bez obrazy, ale o czym Ty w ogole wipisujesz - reklamy, z tego co przynajmniej ja kojarze, byly od zawsze.

Podobnie - co za roznica, jaki serwis ma ilu uzytkownikow?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Mamy 1.800.000 uzytkowniczek miesiecznie.
Uzytkowniczek czy odwiedzin/odswiezen?

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
no tak.. ale na chwila obecna chcecie postawic dziewczyny(i znikoma ilosc chlopcow) przed faktem dokonanym.. To ze pare osob zareagowalo gwaltowniej nie znaczy ze zrobi sie na Technicznym burza i tysiace OT(chociaz kto wie...)
Tutaj malo kto zaglada (nic nie pobije Plotkowego popularnoscia) ale warto by kazdy byl swiadomy zmian(nawet jesli sa one opcjonalne).


Gdyby ferguusson byl Zlosliwcem zostawilby watek w Notkach.
Jakim znowu faktem dokonanym? Nie chcesz tej opcji, nie kupujesz, ciach bajera.

Cytat:
Napisane przez Scully Pokaż wiadomość
W sumie dobra opcja, ale i tak nie przewidzisz Złośliwcze hakierów ;-) Programy nie kończą się na adblocku, a OSy na Windowsie. Śmiem jednak twierdzić, że będzie to zjawisko marginalne, bo wszystko da się złamać, ale temu forum to raczej nie grozi. Jeśli jednak chcesz ten marny ułamek również podporządkować, to proponuję:

- bota reklamowego między postami
- zrzutkę na serwer (funkcjonowało na ateista.pl całkiem nieźle).
Nie mam nic do tej opcji, natomiast bardzo duzo do wizji zbierania pieniedzy na komercyjny serwis...

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Nasza współpraca z V2Media już się zakończyła, nie spodziewamy się kiedykolwiek w przyszłości straszyć użytkowników ich TFU!rczością
Ja bym tego od partnerze handlowym nie napisal. Nawet jesli to goscie od krewetek

-----

Suma sumarum - dla niektorych jest chyba szokiem, ze utrzymanie portalu kosztuje
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 09:12   #96
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Uzytkowniczek czy odwiedzin/odswiezen?
Tak jak napisałem: użytkowniczek. Wg badania PBI Megapanel, nie jakieś tam skrypciki zliczające uderzenia w klawisz enter W pierwszym tygodniu konto bez reklamy wykupiło kilkadziesiąt osób - istny tłum no i te myliony zarobiliśmy już prawie
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Suma sumarum - dla niektorych jest chyba szokiem, ze utrzymanie portalu kosztuje
W internecie wszystko jest darmowe i takie przeświadczenie tkwi szczególnie mocno w najmłodszej części internautów - filmy można ukraść, muzykę też, wejść tu i tam... Widziałeś kiedyś w takim Empiku młodego człowieka wertującego filmy DVD? Ja nigdy.
Nikt nie wierzy, że serwery nie są za darmo i za łącze się płaci. Taki Hewlett Packard rozdaje serwery warte naście tysięcy sztuka całkowicie za fryko, bo nas lubi.
A redaktorka to już nie musi jeść bo się odchudza, prawda?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 10:02   #97
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
A redaktorka to już nie musi jeść bo się odchudza, prawda?
ooo cos dla mnie
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW






Edytowane przez czarnazuzia1
Czas edycji: 2009-10-11 o 10:43
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 11:06   #98
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Bez obrazy, ale o czym Ty w ogole wipisujesz - reklamy, z tego co przynajmniej ja kojarze, byly od zawsze.

Podobnie - co za roznica, jaki serwis ma ilu uzytkownikow?
Jeśli rzeczywiście nie wiesz, jak liczba użytkowników ma się do wpływów z reklam to dokształć się najpierw, później dyskutuj.

Ja reklamy widziałam tylko podczas pierwszej wizyty(i to nie wszystkie), teraz opcja zablokowania reklam już jest włączona, ja za nią nie zapłaciłam, a reklam jak nie było, tak nie ma
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 11:18   #99
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?

Cytat:
Napisane przez Ayo22 Pokaż wiadomość
ktoś wyżej napisał
"Bardzo fajnie, że wizaż nie chce ściągnąć od swoich użytkowników ile tylko da radę - myślę, że świadczy to o szacunku redakcji do wizażanek"



wybaczcie, ale to jest po prostu śmieszne, że proponujecie płatną usługę wyłączenia reklam, kiedy każdy może zwłaszcza reklamy pop-up, ale większość innych również wyłączyć zupełnie bezpłatnie. Ale wiadomo, rzeczy warte są tyle, ile ktoś jest skłonny za nie zapłacić.


Pozdrawiam innych użytkowników *******a

edit:
o bardzo przepraszam, ale to już jest przesada, żeby włączać cenzurę na słowo A D - B L O C K.
Cytat:
Napisane przez Ayo22 Pokaż wiadomość
ja na wizażu bywam w jednym konkretnym celu i nigdy nie byłam zadowolona z działania serwisu.
oh, co za pech, na te 3 minuty zaloguję się korzystając z IE.
Cytat:
Napisane przez Ayo22 Pokaż wiadomość
Może jakoś przeżyję.

A tak z ciekawości, ilu macie zarejestrowanych użytkowników?
W tej chwili wg tego, co widzę na stronie głównej
strzelam, że jest około 100 tys w miarę aktywnych użytkowników.
W porównaniu do pewnych serwisów społecznościowych, które mają kilka milionów użytkowników, to nie jest zbyt dużo, ale mimo wszystko dziwi mnie trochę Wasza polityka, gdyż myślę, że część osób zrezygnuje w ogóle z odwiedzania wizażu, bo tak, czy inaczej zmuszać ich będziecie do oglądania tych reklam. A skoro użytkownicy ad-blocka nie będą mieć w ogóle dostępu.. Sorry Winnetou, poszukamy czegoś innego.

Skoro cena 1 PLN za tydzień blokowania reklam, po odjęciu opłat pośredników, wystarczy na pokrycie tygodniowych przychodów z reklam w przeliczeniu na użytkownika, to chyba faktycznie muszą być one niewystarczające, jeśli chodzi o pozycjonowanie i utrzymywanie serwerów..

A co do mojego niezadowolenia z działania serwisu - wynika to głównie z tego, że portal bywa w ogóle niedostępny [zapewne znany problem database error], oraz z problemów, które miewałam zwłaszcza jakiś czas temu z prywatnymi wiadomościami. Nie wiem, może jestem wyczulona na to, może akurat jestem w złym miejscu o złej porze, a może rzeczywiście te problemy występują.
Cytat:
Napisane przez Ayo22 Pokaż wiadomość
Jeśli rzeczywiście nie wiesz, jak liczba użytkowników ma się do wpływów z reklam to dokształć się najpierw, później dyskutuj.

Ja reklamy widziałam tylko podczas pierwszej wizyty(i to nie wszystkie), teraz opcja zablokowania reklam już jest włączona, ja za nią nie zapłaciłam, a reklam jak nie było, tak nie ma
Zbierajac wszystkie Twoje wypowiedzi razem mozna sobie wyrobic samodzielnie zdanie na temat podejscia do naszego portalu.
Widzac to, nie ma sensu dyskutowac z Toba, bo jako przedstawiciel wrogiej redakcji cokolwiek bym napisal i tak bedzie zle.

Ergo: EOT.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 20:08   #100
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Tak jak napisałem: użytkowniczek. Wg badania PBI Megapanel, nie jakieś tam skrypciki zliczające uderzenia w klawisz enter W pierwszym tygodniu konto bez reklamy wykupiło kilkadziesiąt osób - istny tłum no i te myliony zarobiliśmy już prawie
Mozna co nieco o metodologii rzeczonego badania?

Cytat:
Napisane przez Ayo22 Pokaż wiadomość
Jeśli rzeczywiście nie wiesz, jak liczba użytkowników ma się do wpływów z reklam to dokształć się najpierw, później dyskutuj.

Ja reklamy widziałam tylko podczas pierwszej wizyty(i to nie wszystkie), teraz opcja zablokowania reklam już jest włączona, ja za nią nie zapłaciłam, a reklam jak nie było, tak nie ma
A kto w ogole ta kwestie poruszal? To Ty sie najpierw doksztalc, bo dla Ciebie wprowadzenie dodatkowej opcji przy tej samej liczbie reklam = zwiekszenie liczby reklam. Jeszcze sie bierzesz za pouczanie innych
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 22:03   #101
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Mozna co nieco o metodologii rzeczonego badania?
Proszę: http://pbi.org.pl/index.php/ida/7/
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 15:55   #102
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Dzieki Szefie.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 14:07   #103
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?

Puki co uważam wizaż za sympatyczny portal z umiarkowana ilościa reklam, z czego znakomita większosć to reklamy ciche, dlatego narazie nie płace. Natomiast jesli wizaż mnie zacznie uraczać kolejnymi krewetkami, zapłacę. Uwazam to za bardzo fajną opcje, dającą możliwość wyboru i nie wiem dlaczego coponiektórzy się tak burzą. Jakos z kanałami tv nikt nie dyskutuje jak co 20 min kolejne 10 min reklam trzeba ogladać, a w wizazu to kazdy ma za darmo pracowac.

Tak jak mówiłam - narazie z reklamami jest w miare OK i nie płacę, natomiast jesli będzie opcja wyłaczenia szybkiego menu forum to będę pierwszą, która zapłaci
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg

Edytowane przez sss7
Czas edycji: 2009-11-07 o 14:09
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.