Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-09, 19:20   #661
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny moje kochane wiem, że to nie za bardzo na temat, ale chciałabym się Was poradzić i proszę, żeby to nie była opinia tylko jednej osoby, ale kilku bardzo Was proszę.
Chcę ściąć włosy, ale nie wiem która fryzura najbardziej do mnie pasuje i którą wybrać...więc proszę o radę, wklejam swoje zdjęcie jako pierwsze a potem 4 zdjęcia z fryzurami...czekam na opinie;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 19:43   #662
xxxbellaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Mam pytanie. Uznałam, że zadam je tutaj, bo znacie się na rozjaśnianiu itp. Tylko proszę, szczerze.
Użyłam farby xxl palette czysta platyna (tej z rozjaśniaczem) na odrosty, i po spłukaniu farby, okazało się, że wypaliła ona część moich włosów. Pewnie wyda Wam się to śmieszne, ale dla mnie to tragedia... Gdy włosy są mokre, albo je odsłonię, widać trochę takich małych czarnych punkcików. Muszę je maskować odpowiednim uczesaniem...
Powiedzcie, proszę czy te włosy odrosną? Jeśli nie, to to chyba już gwóźdź do mojej trumny. Załamałam się...
xxxbellaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 19:53   #663
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez xxxbellaxxx Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Uznałam, że zadam je tutaj, bo znacie się na rozjaśnianiu itp. Tylko proszę, szczerze.
Użyłam farby xxl palette czysta platyna (tej z rozjaśniaczem) na odrosty, i po spłukaniu farby, okazało się, że wypaliła ona część moich włosów. Pewnie wyda Wam się to śmieszne, ale dla mnie to tragedia... Gdy włosy są mokre, albo je odsłonię, widać trochę takich małych czarnych punkcików. Muszę je maskować odpowiednim uczesaniem...
Powiedzcie, proszę czy te włosy odrosną? Jeśli nie, to to chyba już gwóźdź do mojej trumny. Załamałam się...
To jak najszybciej zakup maskę Wax i rozpocznij kuracje.To maska która polecają po przebytych chorobach i utracie włosów taki jak chemia.A z tego co ja czytałam jest bardzo ciężko odbudować cebulkę włosa jeśli ja się uszkodzi.A jeśli twierdzisz ze włosy są ułamane przy samej cebulce to nie za ciekawie.Teraz wax i kuracja 2-3 razy w tygodniu.
P.S. Jeśli jeszcze nie słyszałaś o Wax-sie to polecam ten watek.https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=9730
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-05-09 o 19:55
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 20:04   #664
xxxbellaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Adzi07, dziękuję za odpowiedź. Mam maskę WAX i całą masę innych rekonstruktorów i odżywek fryzjerskich. Poszperałam też po wizazu i kupiłam różne olejki, m.in rycynowy i kokosowy. Myślałam jednak, że WAXA powinno się stosować raz w tygodniu, ale skoro polecasz częściej, na pewno tak zrobię.
Napisałaś, że ciężko z tym odrastaniem, ale to przynajmniej daje jakąś nadzieję, że może się uda.. Jeśli ktoś jeszcze wie coś na ten temat, byłabym bardzo wdzięczna za podzielenie się.

Edytowane przez xxxbellaxxx
Czas edycji: 2010-05-09 o 20:06
xxxbellaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 20:22   #665
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny moje kochane wiem, że to nie za bardzo na temat, ale chciałabym się Was poradzić i proszę, żeby to nie była opinia tylko jednej osoby, ale kilku bardzo Was proszę.
Chcę ściąć włosy, ale nie wiem która fryzura najbardziej do mnie pasuje i którą wybrać...więc proszę o radę, wklejam swoje zdjęcie jako pierwsze a potem 4 zdjęcia z fryzurami...czekam na opinie;*
Mi się widzisz w tej 3ciej
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 20:26   #666
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez xxxbellaxxx Pokaż wiadomość
Adzi07, dziękuję za odpowiedź. Mam maskę WAX i całą masę innych rekonstruktorów i odżywek fryzjerskich. Poszperałam też po wizazu i kupiłam różne olejki, m.in rycynowy i kokosowy. Myślałam jednak, że WAXA powinno się stosować raz w tygodniu, ale skoro polecasz częściej, na pewno tak zrobię.
Napisałaś, że ciężko z tym odrastaniem, ale to przynajmniej daje jakąś nadzieję, że może się uda.. Jeśli ktoś jeszcze wie coś na ten temat, byłabym bardzo wdzięczna za podzielenie się.
Ja tylko dodam ze stosowałam wax-a dwa razy w tygodniu.Ale w twoim przypadku nie zaszkodzi do trzech.Ale wcieraj w skore głowy aby cebulki dobrze wchłaniały wax-a.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny moje kochane wiem, że to nie za bardzo na temat, ale chciałabym się Was poradzić i proszę, żeby to nie była opinia tylko jednej osoby, ale kilku bardzo Was proszę.
Chcę ściąć włosy, ale nie wiem która fryzura najbardziej do mnie pasuje i którą wybrać...więc proszę o radę, wklejam swoje zdjęcie jako pierwsze a potem 4 zdjęcia z fryzurami...czekam na opinie;*
A moim zdaniem to masz podobna fryzurkę po trochu do każdej fryzurki na fotkach których załączyłaś.Duzo się nie różnią jak tylko zapuścisz grzywkę.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 20:37   #667
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

No hej dziewczyny!!
dzieki za odpowiedzi i podpowiedzi! kochane jestescie!
ja juz po farbowaniu.. powiem tak.. wyszlo rudawo na odroscie.. no ale coz, to pierwsze farbowanie. Ogolnie nie jest az taka żarówa ten rudawo-złoty ale no widac go. Mialam odrost ok 3-4 cm na ktorym byly pasemka rozjasniaczem. a dalej juz pasemka i stara farba + pasemka w kolorze brązowym tez stare. Ogolnie misz masz troche. Farba to nawet troche zrownala, pokryla moj odrost do miedziano-zlotego koloru, na rozjasnianych pasemkach wyszlo ladnie- platynowo( choc ciutke jest popielaty odcien taki bardziej niebieskawy ale to sie pewnie szybko zmyje), a na brazowych pasemkach farba raczej nie zlapala, no tak miejscami tylko ale ogolnie jest dosc rowno Tak miedziano zloto u gory- przeplata sie z tymi platynowymi pasemkami. Jutro dam zdjecia bo dzis juz za ciemno i na zdjeciach z fleszem rude wychodza;/
W sloncu dzisiaj nawet ladnie wygladalo, nie byly rude o dziwo. Mysle ze troche sie wymyje ten zlotawy kolor a troche go zniweluje szampon fioletowy ktory bede teraz uzywac intensywnie do kazdego mycia.
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 20:50   #668
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
No hej dziewczyny!!
dzieki za odpowiedzi i podpowiedzi! kochane jestescie!
ja juz po farbowaniu.. powiem tak.. wyszlo rudawo na odroscie.. no ale coz, to pierwsze farbowanie. Ogolnie nie jest az taka żarówa ten rudawo-złoty ale no widac go. Mialam odrost ok 3-4 cm na ktorym byly pasemka rozjasniaczem. a dalej juz pasemka i stara farba + pasemka w kolorze brązowym tez stare. Ogolnie misz masz troche. Farba to nawet troche zrownala, pokryla moj odrost do miedziano-zlotego koloru, na rozjasnianych pasemkach wyszlo ladnie- platynowo( choc ciutke jest popielaty odcien taki bardziej niebieskawy ale to sie pewnie szybko zmyje), a na brazowych pasemkach farba raczej nie zlapala, no tak miejscami tylko ale ogolnie jest dosc rowno Tak miedziano zloto u gory- przeplata sie z tymi platynowymi pasemkami. Jutro dam zdjecia bo dzis juz za ciemno i na zdjeciach z fleszem rude wychodza;/
W sloncu dzisiaj nawet ladnie wygladalo, nie byly rude o dziwo. Mysle ze troche sie wymyje ten zlotawy kolor a troche go zniweluje szampon fioletowy ktory bede teraz uzywac intensywnie do kazdego mycia.
To fajnie, jak w słoneczku dobrze wygląda to nie jest źle Wstaw jutro fotkę

Dziewczyny a ja znalazłam fotkę z moim wymarzonym kolorkiem perłowym blondem Tak bardzo mi się podoba. Myślicie, że ta Londa 12/9 o której napisałam na poprzedniej str dała by przybliżony efekt? Czy ciemniej by wyszło? Poczytałam trochę opinii na forum i KWC i nawet pozytywnie się dziewczyny wypowiadały o tej farbce, niestety nie znalazłam żadnej fotki po niej no i jedne piszą, że wychodzi fajny średnio-ciemny chłodny kolor a inne że jaśniutkie perłowe bez cienia fioletu, żółci i w ogóle cud Dlatego się troszkę obawiam,że mogłaby wyjść za ciemno... Jak myślicie?

Ewcia moim zdaniem ta z drugiego zdj
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-05-09 o 20:51
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 21:18   #669
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dzięki dziewczyny za odpowiedź ale czekam jeszcze na jakieś inne opinie. Ale proszę o takie małe sprostowanie, jeżeli piszecie np. drugie zdjęcie to macie na myśli drugie zdjęcie licząc też moje zdjęcie czy same fryzury?
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 21:46   #670
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

A ja z farbowania srebrzystym jasnym blondem jestem w sumie zadowolona
Zniwelował prawie tą żółć po skandynawskim
Może jeszcze fioletowy szampon coś pomoże
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 06:19   #671
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewcia pytasz sie o fryzurę to i ja potwierdzę, że drugie (drugie zdjęcie fryzury). I nie wiem czemu ale ja Cie widzę w jakimś ciemnym kolorku niż blondzie. Zresztą mi to już chodzi ciemna czekolada po głowie, więc może to efekt tego że wróciłam do ciemnego.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 06:49   #672
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
A ja z farbowania srebrzystym jasnym blondem jestem w sumie zadowolona
Zniwelował prawie tą żółć po skandynawskim
Może jeszcze fioletowy szampon coś pomoże
No dobrze ze jesteś zadowolona.A może wrzucisz chociaż jedno foto jestem bardzo ciekawa jak to u Ciebie wyszło.

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
To fajnie, jak w słoneczku dobrze wygląda to nie jest źle Wstaw jutro fotkę

Dziewczyny a ja znalazłam fotkę z moim wymarzonym kolorkiem perłowym blondem Tak bardzo mi się podoba. Myślicie, że ta Londa 12/9 o której napisałam na poprzedniej str dała by przybliżony efekt? Czy ciemniej by wyszło? Poczytałam trochę opinii na forum i KWC i nawet pozytywnie się dziewczyny wypowiadały o tej farbce, niestety nie znalazłam żadnej fotki po niej no i jedne piszą, że wychodzi fajny średnio-ciemny chłodny kolor a inne że jaśniutkie perłowe bez cienia fioletu, żółci i w ogóle cud Dlatego się troszkę obawiam,że mogłaby wyjść za ciemno... Jak myślicie?

Ewcia moim zdaniem ta z drugiego zdj
Bardzo śliczny kolorek zaprezentowałaś.Ja,jak myślałam o przyciemnieniu włosków,to chciałam coś na tym poziomie.Nie wiem czy pamiętasz ta rozmowę,nie chciałam przyciemnić do średniego blondu tylko coś mniej więcej w tych tonacjach.Teraz rozumiem dlaczego Ci nie podeszedl 10,21 exellence to tez był perłowy ale dużo za jasny.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 07:18   #673
stubbornme
Zadomowienie
 
Avatar stubbornme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej..
szukalam w wątku ale jakoś nie znalazłam

więc jak coś zapytam może mnie nie zbesztacie jeśli okaże się, że gdzieś jednak było..
fryzjerka zamordowała mi włosy robiąc je na nazbyt jasny blond, potrzebuję więc czymś to zamaskować zrobiłam catingiem l'oreala kolor mroźny beż potrzebuje czegoś w tym kolorze ale bedacego farba ktora sie nie splukuje.. no i najlepiej 6% woda bo wiadomo w jakim stanie sa wlosy potraktowane nadmieniernie rozjasniaczem.
__________________

stubbornme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 07:21   #674
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
mysia m powstawie Ci pomnik
poproszę marmurowy z kryształkami swarowskiego



Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Ponawiam sie z pytaniem
Mysiu, moze Ty odpowiesz?? bo nie wiem kiedy mam przeciągnać farbe na reszte wlosow grzebieniem.. tak po 40 minutach od nalozenia calosci? i zostawic jeszcze na 10 minut?
p.s. zmywac farbe tylko woda?? i od razu odzywka? nie myc szamponem??
..nie zdązyłam odpowiedziec, ale wyadawałoby się że te 40min starczy, choc o ile pamietam blond bunny radziła, zeby te rozjasniajace farby trzymac ok 50 minut i potem na całosc na 10-15minut.
Farbę przed zmywciem nalezy spienic z woda i potrzymac tak z 3-5 minut. Wtedy barwniki sie utrwalaja do końcowego efektu i połysk jest lepszy. Farba tak szybko się nie wypłukuje.
Ja zawsze daje szampon fioletowy po farbie i trzymam go kilka dobrych minut, zeby ewentualne "razistości' zjadł. I potem odzywka pod folie i ręcznik na 30min. Odzywka z farby, bo one maja kwasny odczyn i domykają łuski. A na koniec spłukac włosy-same włosy bez skóry głowy-bardzo zimną woda. Efekt murowany.
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny moje kochane wiem, że to nie za bardzo na temat, ale chciałabym się Was poradzić i proszę, żeby to nie była opinia tylko jednej osoby, ale kilku bardzo Was proszę.
Chcę ściąć włosy, ale nie wiem która fryzura najbardziej do mnie pasuje i którą wybrać...więc proszę o radę, wklejam swoje zdjęcie jako pierwsze a potem 4 zdjęcia z fryzurami...czekam na opinie;*
Ewcia wydaje mi się, ze najbardziej pasuje fryzurka nr 2, ale to tzreba dobierac do osobowosci. Moze byc boska fryzurka a nie bedziesz się w niej czuc.. Ale mysle,ze w 2 bys wygladała zadziornie, ciekawie. Masz bardzo ładne rysy, a ta grzeczna fryzurka tego nie oddaje.
Ja w połowie czerwca ścinam włoski jak ma babka z 3go zdjęcia, tylko grzywki mi jeszce brakuje, ale juz jest coraz lepiej.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 08:44   #675
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witajcie ponownie

jak myslicie,czy na wlosach sredni blond, raczej wpadajacych w rudy, daloby sie uzyskac efekt wlosow lekko siwych? załączam zdjęcie balsamu koloryzującego
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 12:07   #676
MultiAwaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

CZeść Dziewczyny
Mam ogromną prośbę. Marzy mi się kolor włosów taki jak na załączonym zdjęciu. Marzy mi się czysta platyna, wpadająca wręcz w biały kolor. Czy któraś z Was wie jaką farbą uzyskam taki efekt?? Nie muszę chyba używać juz rozjaśniacza. Mam teraz na głowie taki złocisty blond, wydaje mi się, ze wystarczy tu juz sama farba.

Dodam jeszcze swoją opinię co do jednej, a mianowicie pallette XXL stalowy blond: na zdjęciu ładny chłodny blond ale po farbowaniu moje włosy były siwe! nie wiedziałam kompletnie co robic. były siwe jak u staruszki:P

ehhh ten kolor na zdjęciu jest idealny...zakochalam się!! proszę pomóżcie mi znaleźć odpowiednią farbę
MultiAwaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 13:03   #677
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny dziękuję bardzo za pomoc
mi się najbardziej podoba fryzurka z ostatniego zdjęcia i ta pierwsza fryzurka-ta najkrótsza, ale boję się aż tak bardzo ścinać włosy...
a ta ostatnia Wam się nie widzi??

mysia m dobrze zrozumiałam, że mam jak to napisałaś bardzo ładne rysy, ale ta fryzura którą teraz mam tego nie oddaje??
bo nie za bardzo zrozumiałam, a może Ty byś mi poleciła jakąś fajną fryzurkę??

aha dziewczyny jeszcze jedno, jak uważacie jaki mam typ urody i kształt twarzy, bo nie umiem się określić??:P
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-05-10 o 13:05
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 13:33   #678
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

EwCiA000 - najbardziej podoba mi sie pierwsza fryzurka (ta z drugiego zdjecia, zaraz za Twoją fotką ) i wydaje mi sie, że taka też najbardziej bedzie Ci pasować Zgadzam sie z mysią - masz bardzo ładne rysy twarzy, sprawiasz wrażenie kobietki z charakterem i wydaje mi sie, że powinnaś postawić na takie zadziorne uczesanie. Twoją urode lepiej podkreśli nieco drapieżna, fantazyjna fryzura - "z pazurem" niż grzeczna. Fryzura z ostatniego zdjecia podoba mi sie już znacznie mniej, przywodzi mi na myśl styl emo, za którym nie przepadam ale co kto lubi
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 14:12   #679
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hej dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was robiła z czarnego farbowanego na blond? i czy ktoś może robił samodzielnie dekoloryzację?
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 14:20   #680
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witajcie!
tak jak obiecałam wczoraj- wstawiam fotki po wellatonie 12/1, trzymalam 4o-45 min. od nalozenia calosci, a pozniej 10 min. na calosc. Kurcze, jestem troche zalamana, wczoraj tego nie widzialam ale dzisiaj.. na zdjeciach- rudo- blond jestem w dodatku z ciemnymi pasemkami robionymi kiedys farba, ktorych wellaton nie rozjascil Sama nie wiem co mam myslec juz sie zastanawiam nad nastepnym farbowaniem.. i czy aby nie lepszy byl gesty balejaz rozjasniaczem? pomozcie prosze..! jeszcze nie mylam wlosow od wczoraj ale zaraz mam zamiar. teraz nie wiem czy uzywac plukanki flor illum, bo te pasemka rozjasniane juz maja popielaty odcien, a odrosty są znowu w rudy.. i bądź tu mądry ;/
czekam na ocene.
2 pierwsze fotki przed farbowaniem, reszta po (zdjęcia robione przy oknie- bez lampy)
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 14:28   #681
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
EwCiA000 - najbardziej podoba mi sie pierwsza fryzurka (ta z drugiego zdjecia, zaraz za Twoją fotką ) i wydaje mi sie, że taka też najbardziej bedzie Ci pasować Zgadzam sie z mysią - masz bardzo ładne rysy twarzy, sprawiasz wrażenie kobietki z charakterem i wydaje mi sie, że powinnaś postawić na takie zadziorne uczesanie. Twoją urode lepiej podkreśli nieco drapieżna, fantazyjna fryzura - "z pazurem" niż grzeczna. Fryzura z ostatniego zdjecia podoba mi sie już znacznie mniej, przywodzi mi na myśl styl emo, za którym nie przepadam ale co kto lubi
wiesz mi też bardzo się podoba fryzura pierwsza, ta co Tobie, jednak boję aż tak bardzo ścinać włosy...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 14:46   #682
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Witajcie!
tak jak obiecałam wczoraj- wstawiam fotki po wellatonie 12/1, trzymalam 4o-45 min. od nalozenia calosci, a pozniej 10 min. na calosc. Kurcze, jestem troche zalamana, wczoraj tego nie widzialam ale dzisiaj.. na zdjeciach- rudo- blond jestem w dodatku z ciemnymi pasemkami robionymi kiedys farba, ktorych wellaton nie rozjascil Sama nie wiem co mam myslec juz sie zastanawiam nad nastepnym farbowaniem.. i czy aby nie lepszy byl gesty balejaz rozjasniaczem? pomozcie prosze..! jeszcze nie mylam wlosow od wczoraj ale zaraz mam zamiar. teraz nie wiem czy uzywac plukanki flor illum, bo te pasemka rozjasniane juz maja popielaty odcien, a odrosty są znowu w rudy.. i bądź tu mądry ;/
czekam na ocene.
2 pierwsze fotki przed farbowaniem, reszta po (zdjęcia robione przy oknie- bez lampy)
nie smuć się, nie jest tak źle
najbardziej rudawy jest "przedziałek", czyli tam gdzie miałaś odrost swoich naturalnych włosków. Ja bym na tę część jeszcze raz nałożyła Wellaton 12/1, wydaje mi się że wtedy byłoby ok
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 14:50   #683
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
nie smuć się, nie jest tak źle
najbardziej rudawy jest "przedziałek", czyli tam gdzie miałaś odrost swoich naturalnych włosków. Ja bym na tę część jeszcze raz nałożyła Wellaton 12/1, wydaje mi się że wtedy byłoby ok
ojej, boje sie troche ponownie farbowac... poczekam moze lepiej jak bedzie troche widoczny juz odrost.. w ogole nie wiem czy mi te wlosy pasuja... czuje sie taka 'rozmyta" jakas heh..i jakby bardziej zarowowiona jest cera. Chba jednak pasemka rozjasniaczem to moje przeznaczenie?:/ ehh..
p.s. jak ochlodzic troche ten rudawy odrost? plukanka flor illum nie zaszkodzi?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 14:56   #684
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

No nieciekawie ci złapał ten wellton , mojej mamie ładniej rozjaśnij, ale może umyj i potzymaj szampon fioletowy, szkoda znowu włosów katować. A co do pasemek robionych brązem to nie jest tak łatwo to rozjaśnić - mi się nie udało i zawsze tam gdzie trafiło pasemko przyrozjaśnianiu wychodziło żółtko.

A nie chcesz ciemniejszych pasemek takich rzadkich ja tak zrobiłam i te złocisto- zółte pasma jakby się rozmyły. No ale to tylko moja sugestia i moje doświadczenia, zrobisz jak uważasz. Pozdrawiam
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 14:58   #685
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

szczerze nie wiem czy chwyci, bo ja płukanek nigdy nie stosowałam więc niech w tej sprawie się wypowie ktoś mądrzejszy... jednak moim zdaniem górna część włosów jest po prostu ciemniejsza od reszty i jeśli będziesz czekać aż pojawią się odrosty to znowu będzie tak samo na odrostach, a to co teraz jest rude się rozjaśni... więc ja bym zaryzykowała Wellaton jeszcze raz, tak może za 2-3 dni albo nawet za tydzień, to jest dość dobra farba i nie powinna Ci zaszkodzić, przynajmniej ja mam o niej jak najlepsze zdanie
A następnym razem może rzeczywiście zrób sobie pasemka skoro lepiej się w nich czujesz.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 15:01   #686
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

kochaneczka chyba mamy ten sam typ urody bo ja równierz w tych bardziej złotawych odcieniach jestem zaróżowiona i wyglądam jak prosiaczek - jeśli masz takie uczucie to znaczy,że ten kolor nie jest dla ciebie - mnie to np postarzało - wyglądłam jak niektóre panie w takich blond=żółto peruko- kaskach. No i wydaje mi się że tobie raczej też nie pasuje ten rodzaj blondu - musisz go oziębić
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 15:13   #687
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
No nieciekawie ci złapał ten wellton , mojej mamie ładniej rozjaśnij, ale może umyj i potzymaj szampon fioletowy, szkoda znowu włosów katować. A co do pasemek robionych brązem to nie jest tak łatwo to rozjaśnić - mi się nie udało i zawsze tam gdzie trafiło pasemko przyrozjaśnianiu wychodziło żółtko.

A nie chcesz ciemniejszych pasemek takich rzadkich ja tak zrobiłam i te złocisto- zółte pasma jakby się rozmyły. No ale to tylko moja sugestia i moje doświadczenia, zrobisz jak uważasz. Pozdrawiam
wlasnie tak sprobuje zrobic, bo mam tez szampon fioletowy. Nie chce farbowac narazie znowu. A co do ciemniejszych pasemek- te ktore mam i ktore sie nie rozjasnily to są wlasnie pasemka dodane po takim nieduanym farbowaniu jak teraz. Zlapalo mi na wscikly rudy wtedy i na nastepny dzien jechalam do fryzjerki zeby mi dolozyla pasemek ciemnych, tylko, ze tak mocno mi one chwycily ze az za ciemne byly, a kolor wcale sie nie wyplukiwal i do tej pory trzymaja sie(mimo ze na rozjasnianych wlosach byly robione). Ogólnie to teraz nie jest az tak zle jak wtedy, bo ten rudy nie jest taki wsciekly no ale jakos nie czuje sie najlepiej.. nie ten odcien po prostu. Teraz sama nie wiem co mam robic, ale narazie chyba odczekam i bede stosowac srebrny szampon, moze z czasem sie troche farba wyplusze, a kolor ochlodzi...
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
szczerze nie wiem czy chwyci, bo ja płukanek nigdy nie stosowałam więc niech w tej sprawie się wypowie ktoś mądrzejszy... jednak moim zdaniem górna część włosów jest po prostu ciemniejsza od reszty i jeśli będziesz czekać aż pojawią się odrosty to znowu będzie tak samo na odrostach, a to co teraz jest rude się rozjaśni... więc ja bym zaryzykowała Wellaton jeszcze raz, tak może za 2-3 dni albo nawet za tydzień, to jest dość dobra farba i nie powinna Ci zaszkodzić, przynajmniej ja mam o niej jak najlepsze zdanie
A następnym razem może rzeczywiście zrób sobie pasemka skoro lepiej się w nich czujesz.
no ale to wyjdzie na to, ze co miesiac bede musiala uzywac 2 farb? podwojnie farbowac wlosy zeby nie bylo rudego? to ja juz wole jednak na pasemka chodzic raz na 2 miesiace...

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
kochaneczka chyba mamy ten sam typ urody bo ja równierz w tych bardziej złotawych odcieniach jestem zaróżowiona i wyglądam jak prosiaczek - jeśli masz takie uczucie to znaczy,że ten kolor nie jest dla ciebie - mnie to np postarzało - wyglądłam jak niektóre panie w takich blond=żółto peruko- kaskach. No i wydaje mi się że tobie raczej też nie pasuje ten rodzaj blondu - musisz go oziębić
iska kochana ale jak to zrobic? jak bede stosowac plukanki albo szampon fioletowy to moze ten rudy sie oziebi no ale te pasemka chyba beda jeszcze bardziej fioletowo-szare?:/ mozesz pokazac swoje zdjecie?

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------


dziewczyny, a moze jakis toner u fryzjera??
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 15:35   #688
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Coś takiego
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 15:38   #689
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja dlatego zrobiłam te ciemne pasemka aby rozmyć żółć i wydaje mi się ,że się udało. No ale faktycznie szampon sprawi ze tm gdzie masz bardzo jasne będą niebieskawo-lodowate a żółte tylko pociemnieją.
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:09   #690
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
wlasnie tak sprobuje zrobic, bo mam tez szampon fioletowy. Nie chce farbowac narazie znowu. A co do ciemniejszych pasemek- te ktore mam i ktore sie nie rozjasnily to są wlasnie pasemka dodane po takim nieduanym farbowaniu jak teraz. Zlapalo mi na wscikly rudy wtedy i na nastepny dzien jechalam do fryzjerki zeby mi dolozyla pasemek ciemnych, tylko, ze tak mocno mi one chwycily ze az za ciemne byly, a kolor wcale sie nie wyplukiwal i do tej pory trzymaja sie(mimo ze na rozjasnianych wlosach byly robione). Ogólnie to teraz nie jest az tak zle jak wtedy, bo ten rudy nie jest taki wsciekly no ale jakos nie czuje sie najlepiej.. nie ten odcien po prostu. Teraz sama nie wiem co mam robic, ale narazie chyba odczekam i bede stosowac srebrny szampon, moze z czasem sie troche farba wyplusze, a kolor ochlodzi...

no ale to wyjdzie na to, ze co miesiac bede musiala uzywac 2 farb? podwojnie farbowac wlosy zeby nie bylo rudego? to ja juz wole jednak na pasemka chodzic raz na 2 miesiace...

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------


iska kochana ale jak to zrobic? jak bede stosowac plukanki albo szampon fioletowy to moze ten rudy sie oziebi no ale te pasemka chyba beda jeszcze bardziej fioletowo-szare?:/ mozesz pokazac swoje zdjecie?

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------


dziewczyny, a moze jakis toner u fryzjera??
Po prostu jak będziesz teraz myć włoski zmocz wacik szamponem Joanny i namocz sam przedziałek. Lub jeśli wolisz płukankę to wpuść kilka kropel na swoją ulubioną odżywkę, rozmieszaj w jakiejś miseczce i nałóż to na przedziałek.

A co do Twojego kolorku to ja bym na Twoim miejscu powyciągała sobie kilka pasemek wzdłuż przedziałka i zrobiła albo wellatonem 12/1 albo tym czym ja robię zawsze natural&easy 522 to znacznie rozjaśniło by ten rudawy efekt i wyglądało naturalnie


Adzi07 no marzy mi się ten kolor i tak się właśnie bardzo mocno zastanawiam nad tą Londą 12/9. Tylko dziś byłam w rossmanie i nie tych farb, będę musiała w naturze i marketach popatrzeć za nią. Wydaję mi się, że może wyjść naprawdę ładny kolor..

Natasha325 ja robiłam samodzielnie dekoloryzację. Kupiłam dekoloryzator Loreala (załączam foto) w naturze za 50zł. Jedno opakowanie wystarczyło na moje włosy za ramiona, trzymałam się instrukcji. Włosy jakie ukazały mi się po zmyciu to nie był za ciekawy widok Ale można się było tego spodziewać i w sumie byłam na to przygotowana. Miałam od góry prawie platynę, potem żółcie, pomarańcz, rudości i trochę brązu Po 3dniach wybrałam się do fryzjerki, położyła mi farbę na całość żeby jakoś to ujednolicić, jakiś ciemny miedziany blond. Potem po 2tyg poszłam na baleyage rozjaśniaczem i tak przez jakieś pół roku powracałam do blondu ale właśnie poprzez baleyage u fryzjera. Z każdą wizytą było co raz jaśniej Chociaż wiem, że wiele dziewczyn na własną rękę farbowały się po dekoloryzacji i również udało się im dojść do blond włosów. Także jak kto woli, ja zdecydowałam jednak oddać się w ręce specjalistki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-05-10 o 16:21
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.