Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-13, 13:10   #2491
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Czy ktoś byłby w stanie odpowiedzieć na moje pytanie? Proszę
to nie jest jednolity kolor, wygląda na wypłukany 7.44
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:57   #2492
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny.
Czy mogę zastosować farbę vitality's + pigment pomarańczowy z wodą artego? Czy w przypadku mieszania farby z pigmentem musi być woda tej samej firmy co farba i pigment?
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:21   #2493
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy wybacz, ze teraz ale nie moglam wczesniej. teraz tak-stosowalam wlasnie revlon young colour excel nr 7.40. oczywiscie jak przystalo na bezamoniakowe farby - z oryginalna woda. polozylam kolorek znowu i na szczescie jest tak samo ladny.
co do trwalosci koloru farby - najdluzje utrzymywalo mi sie renee blanche chyba, ale artego bezamoniakowe tez swietnie sie trzyma. w zasadzie - zanim sciagnelam resztki czerwieni ( po wpadce z mixem z helen seward ) czyli nieco " nie przemeczylam" wlosow absolutnie nie splukiwalo sie( farbowalam wtedy odrosty co jakies 3-4 tygodnie). dobra trwalosc stosunkowo za male pieniadze oferuja tez farby helen seward ( te jednak lekko przesuszaja , a paleta rudosci jest wyjatkowo skromna ).
co do tonerow z tubki- takie ma tez helen seward, stosowalam je rok temu. kolor jest wrecz czerwono rudy, malo wydajny niestety. natomiast o ile pamietam wlosy byly w dobrej formie.
jesli znajde toner z revlonu w tubce kupie i dam znac co i jak
jak znajde mozliwosc zdjecia oddajacego kolor wkleje ( nie mam aparatu oprocz tego w komorce ).

wybacz nieco nieskladny post, ale dopiero wrocilam i doslownie padam , a chcialam zanim zajme sie tym czym musze odpisac
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:39   #2494
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Kathy
chodzi mi konkretnie o joannę naturia orzechowy brąz i jesienny liść pół na pół
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:03   #2495
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Ciezko powiedziec poniewaz numeracja nie mowi tu nic o poziomie ani refleksach.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:04   #2496
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy wybacz, ze teraz ale nie moglam wczesniej. teraz tak-stosowalam wlasnie revlon young colour excel nr 7.40. oczywiscie jak przystalo na bezamoniakowe farby - z oryginalna woda. polozylam kolorek znowu i na szczescie jest tak samo ladny.
co do trwalosci koloru farby - najdluzje utrzymywalo mi sie renee blanche chyba, ale artego bezamoniakowe tez swietnie sie trzyma. w zasadzie - zanim sciagnelam resztki czerwieni ( po wpadce z mixem z helen seward ) czyli nieco " nie przemeczylam" wlosow absolutnie nie splukiwalo sie( farbowalam wtedy odrosty co jakies 3-4 tygodnie). dobra trwalosc stosunkowo za male pieniadze oferuja tez farby helen seward ( te jednak lekko przesuszaja , a paleta rudosci jest wyjatkowo skromna ).
co do tonerow z tubki- takie ma tez helen seward, stosowalam je rok temu. kolor jest wrecz czerwono rudy, malo wydajny niestety. natomiast o ile pamietam wlosy byly w dobrej formie.
jesli znajde toner z revlonu w tubce kupie i dam znac co i jak
jak znajde mozliwosc zdjecia oddajacego kolor wkleje ( nie mam aparatu oprocz tego w komorce ).

wybacz nieco nieskladny post, ale dopiero wrocilam i doslownie padam , a chcialam zanim zajme sie tym czym musze odpisac
Julianna mozesz zatem wkleic fotke z netu najbardziej przypominajaca ten kolor 7.40.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:29   #2497
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy ok, poszukam, to sa skutki chorowania- jak chorowalam unikalam wszelkich aparatow i wytepilam tak skutecznie, ze nie ma czym fotki strzelic wlosom nawet

przede wszystkim toner dopasowuje sie do koloru odrostow i za to duzy plus-> przy polozeniu na artego kolor uzyskalam bardziej pomaranczowy cos jak mango na dawnej fotce z opakowania ,
kladziony na Twoja mieszanke vitalitys "zlal sie z nia " idealnie.
uzywalam go z woda 1,8(?) musialabym sprawdzic w szafce , ale jest jeszcze bodajze woda 4 wiec moze wyjsc jasniej, jaskrawiej

http://fryzjerpolski.pl/galeria-fryz...osnalato-2011/
powyzej "arancio" efekt z artego , moze wyszedl ciut jasniej
mieszanki nie wklejam bo wiesz jak wyglada
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 17:32   #2498
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
to nie jest jednolity kolor, wygląda na wypłukany 7.44
hmm kolor może być zbliżony, oby nie był jaskrawo pomarańczowy, tylko taki bardziej stonowany.... no i jeszcze bardziej interesuje mnie czy trzeba będzie wcześniej rozjaśniać włosy
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:16   #2499
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
hmm kolor może być zbliżony, oby nie był jaskrawo pomarańczowy, tylko taki bardziej stonowany.... no i jeszcze bardziej interesuje mnie czy trzeba będzie wcześniej rozjaśniać włosy
Nie musisz rozjasniac, ale jak chcesz stonowany to wybierz 7.4 i wode 6%.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:46   #2500
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witam serdecznie, w poprzedniej części parę dziewczyn ubolewało nad wycofaniem z gamy preference odcienia DG1 Florence, mam koleżankę która zajmuję się dystrybucją tych farb, sprawdziła mi numer tego konkretnego odcienia to 8.346 Helles Gold-Kupferblond, jest on również widoczny na niemieckich pudełkach. Może komuś się przyda ta informacja i idąc tym tropem znajdzie podobny odcień w profesjonalnych farbach
Pozdrawiam ciepło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HCo8_1.jpg (15,2 KB, 25 załadowań)
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 09:44   #2501
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witam,
calkiem przypadkowo dolaczylam do grona osob rudowlosych, po nieudanym rozjasnianiu. Wczoraj polozylam na moje rudo zielone (tak, tak, wyszly zielone koncowki) wlosy Wellaton 8.0 Jasny blond. Zlapal tak jak widac na foto. Nie mam sily juz ich dalej rozjasniac, tym bardziej, ze nie wygladam wcale zle. Chcialabym troche stonowac i podkreslic kolor, zeby nie byl taki "rozjasniaczowy", a poza tym po czyms cieplym powinny zniknac calkiem moje piekne zielone refleksy. Mam tylko problem z okresleniem koloru, jaki mam na glowie. Chcialabym cos wlasnie takiego jak mam tylko nieco bardziej stonowanego. Mysle, ze jest to taki rudo-blond, nie chcialabym miec na glowie zywej miedzi czy czerwieni. jak mozna okreslic ten kolor? Znacie jakas farbe (najlepiej drogeryjna), ktora tak wychodzi? Pozdrawiam
Zalaczam tez zdjecia koloru , o ktory mniej wiecej mi chodzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01888 kopia.jpg (74,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01890 kopia.jpg (98,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01892 kopia.jpg (44,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beata_kawka_popup.jpg (34,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imageshh.jpg (11,1 KB, 15 załadowań)
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 12:48   #2502
marika 28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witam wszystkich serdecznie - kolor rudy , od zawsze mi sie marzył . Problem w tym , że nigdy nie umialam dobrać odpowiednich farb .Prosiłabym o wypowiedzenie sie w tym temacie odnośnie wyboru firmy i koloru farby- dodam iz jestem z natury jestem na poziomie 5-6. Prosze o pomoc kathy579, widzę , że to specjalistka od rudych farb pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lu9wef1KAE1qf3q8io1_500.jpg (50,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_luc4vje5RB1qb6qt8o1_500.jpg (34,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lzxcxrD9lv1qad7c9o1_1280.jpg (71,0 KB, 55 załadowań)
marika 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:25   #2503
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez atkka Pokaż wiadomość
Witam,
calkiem przypadkowo dolaczylam do grona osob rudowlosych, po nieudanym rozjasnianiu. Wczoraj polozylam na moje rudo zielone (tak, tak, wyszly zielone koncowki) wlosy Wellaton 8.0 Jasny blond. Zlapal tak jak widac na foto. Nie mam sily juz ich dalej rozjasniac, tym bardziej, ze nie wygladam wcale zle. Chcialabym troche stonowac i podkreslic kolor, zeby nie byl taki "rozjasniaczowy", a poza tym po czyms cieplym powinny zniknac calkiem moje piekne zielone refleksy. Mam tylko problem z okresleniem koloru, jaki mam na glowie. Chcialabym cos wlasnie takiego jak mam tylko nieco bardziej stonowanego. Mysle, ze jest to taki rudo-blond, nie chcialabym miec na glowie zywej miedzi czy czerwieni. jak mozna okreslic ten kolor? Znacie jakas farbe (najlepiej drogeryjna), ktora tak wychodzi? Pozdrawiam
Zalaczam tez zdjecia koloru , o ktory mniej wiecej mi chodzi.

atkka ja miałam podobny kolor po syoss miodowy blond, teraz mam już blond, bo u fryzjera zrobiłam sobie baleage bardzo gęsty i fryzjerka na to zastosowała ochładzający toner i jestem mega zadowolona bo z rudego trudna droga do blondu ...
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 19:06   #2504
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

konstancja dziekuje ja rowniez zwrocilam uwage w sklepie na ten miodowy blond, ale wydawalo mi sie, ze to jest farba do bardzo jasnych wlosow, bo tak to wygladalo z tylu opakowania. Musze poszukac zdjec po tej farbie
A Ty go nakladalas na jasniejsze czy ciemniejsze wlosy od moich?
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 19:25   #2505
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marika 28 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie - kolor rudy , od zawsze mi sie marzył . Problem w tym , że nigdy nie umialam dobrać odpowiednich farb .Prosiłabym o wypowiedzenie sie w tym temacie odnośnie wyboru firmy i koloru farby- dodam iz jestem z natury jestem na poziomie 5-6. Prosze o pomoc kathy579, widzę , że to specjalistka od rudych farb pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc
1 i 3 przypomina 8.4 a środkowy 7.4.
Proponuję użyć 8.4 plus woda 9% (zakładam że włosy są naturalnie i nie farbowane). Za pierwszym razem kolor może wyjść nieco ciemniej.
W tym przypadku farbę nakładamy najpierw na włosy po długości a potem na odrost. Proponuję Alfaparf Evolution z wodą z Joanny.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Vitalitys
Cytat:
Napisane przez atkka Pokaż wiadomość
Witam,
calkiem przypadkowo dolaczylam do grona osob rudowlosych, po nieudanym rozjasnianiu. Wczoraj polozylam na moje rudo zielone (tak, tak, wyszly zielone koncowki) wlosy Wellaton 8.0 Jasny blond. Zlapal tak jak widac na foto. Nie mam sily juz ich dalej rozjasniac, tym bardziej, ze nie wygladam wcale zle. Chcialabym troche stonowac i podkreslic kolor, zeby nie byl taki "rozjasniaczowy", a poza tym po czyms cieplym powinny zniknac calkiem moje piekne zielone refleksy. Mam tylko problem z okresleniem koloru, jaki mam na glowie. Chcialabym cos wlasnie takiego jak mam tylko nieco bardziej stonowanego. Mysle, ze jest to taki rudo-blond, nie chcialabym miec na glowie zywej miedzi czy czerwieni. jak mozna okreslic ten kolor? Znacie jakas farbe (najlepiej drogeryjna), ktora tak wychodzi? Pozdrawiam
Zalaczam tez zdjecia koloru , o ktory mniej wiecej mi chodzi.
9.3 Vitalitys, ale przed farbowaniem całości koniecznie przetestuj na kosmyku po to żeby nie było niespodzianek. Niestety po rozjaśnianych włosach można się spodziewać różnych rzeczy. Piękny też jest odcień 8.30 bardzo złoty taki konkretny kolor, ale on jest bardzo złoty - zerknij sobie na oba kolorki.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 20:53   #2506
marika 28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

[QUOTE=kathy579;34122777]1 i 3 przypomina 8.4 a środkowy 7.4.
Proponuję użyć 8.4 plus woda 9% (zakładam że włosy są naturalnie i nie farbowane). Za pierwszym razem kolor może wyjść nieco ciemniej.
W tym przypadku farbę nakładamy najpierw na włosy po długości a potem na odrost. Proponuję Alfaparf Evolution z wodą z Joanny.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Dziękuję za odp., niestety wlosy sa rozjaśniane , wiele razy farbowane -przepraszam , nie napisałam, mój błąd. Po dekoloryzacji, była kładziona farba 8,3 z domieszką 7,43. więc blond zmiedzią- ale minimalnie tej miedzi. W takim wypadku woda 9 będzie za mocna? A czy 8,4 można zmieszać z farbą , żeby nie wyszły typowo miedziane a coś na wzór..przepraszam , że tak to określe- bo nikt nigdy nie rozumie o jaką rudość mi chodzi, dla mnie rudy, to jak "rdza" jaśniejsza albo ciemniejsza wpadająca w wieiórczy odcień, dziwne i śmieszne porównanie , a miedź podchodzi pod czerwień- to moje zdanie!!! a ja tego chce uniknąć. Dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkie Panie z pieknymi rudymi włosami

Edytowane przez marika 28
Czas edycji: 2012-05-16 o 16:06
marika 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 21:42   #2507
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marika 28 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odp., niestety wlosy sa rozjaśniane , wiele razy farbowane -przepraszam , nie napisałam, mój błąd. Po dekoloryzacji, była kładziona farba 8,3 z domieszką 7,43. więc blond zmiedzią- ale minimalnie tej miedzi. W takim wypadku woda 9 będzie za mocna? A czy 8,4 można zmieszać z farbą , żeby nie wyszły typowo miedziane a coś na wzór..przepraszam , że tak to określe- bo nikt nigdy nie rozumie o jaką rudość mi chodzi, dla mnie rudy, to jak "rdza" jaśniejsza albo ciemniejsza wpadająca w wieiórczy odcień, dziwne i śmieszne porównanie , a miedź podchodzi pod czerwień- to moje zdanie!!! a ja tego chce uniknąć. Dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkie Panie z pieknymi rudymi włosami
Kolor który dałaś w załączniku to właśnie miedź(tak jak pisze Kathy)
Czerwień wychodzi jeśli w numerze koloru po kropce jest 6 i raczej żeby uniknąć jakiejkolwiek czerwieni Dziewczyny wybierają właśnie miedź
Ewentualnie można by trochę złota dać ja mam zbliżony kolor po 8.34(wychodzi trochę jaśniejszy). Ale ten kolor jest ryzykowny bo wiele Dziewczyn wypowiada się, że u nich wychodzi nijako.

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-05-14 o 21:45
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 21:52   #2508
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez atkka Pokaż wiadomość
konstancja dziekuje ja rowniez zwrocilam uwage w sklepie na ten miodowy blond, ale wydawalo mi sie, ze to jest farba do bardzo jasnych wlosow, bo tak to wygladalo z tylu opakowania. Musze poszukac zdjec po tej farbie
A Ty go nakladalas na jasniejsze czy ciemniejsze wlosy od moich?

troszkę jaśniejszy kolor od Twoich, w załączniku mniej więcej to co wyszło, fotka nie moja ale kolor wyszedł taki sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc02497dd.jpg (76,8 KB, 15 załadowań)
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 23:19   #2509
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

cześć wszystkim, w czerwcu chcę w końcu przefarbować włosy coś w stylu wspominanej często Hayley Williams (zdjęcia w załączniku). Moje włosy to taki średni brąz miejscami jasny z lekko wyblakłymi, niezbyt gęstymi blond pasemkami. Także mam do Was pytanie..jak uzyskać takie kolory jak w załącznikach? Wiem, że jeśli chcę grzywkę i przednie pasemka zrobić żółte to muszę użyć rozjaśniacza, niestety nie mam pojęcia jak go użyć i z jaką wartością procentową. Z góry dzięki za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Hayley+Williams+Hayley.jpg (48,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (35,9 KB, 20 załadowań)
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 04:51   #2510
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Widze mój kolor włosów ZUZIAK

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-05-15 o 05:00
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 05:31   #2511
marika 28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

ładny kolor

---------- Dopisano o 06:31 ---------- Poprzedni post napisano o 05:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Kolor który dałaś w załączniku to właśnie miedź(tak jak pisze Kathy)
Czerwień wychodzi jeśli w numerze koloru po kropce jest 6 i raczej żeby uniknąć jakiejkolwiek czerwieni Dziewczyny wybierają właśnie miedź
Ewentualnie można by trochę złota dać ja mam zbliżony kolor po 8.34(wychodzi trochę jaśniejszy). Ale ten kolor jest ryzykowny bo wiele Dziewczyn wypowiada się, że u nich wychodzi nijako.

dziekuję za odp. wiem , że czerwień to 6 , ja farbowałam 7,44 i wyszłam czerwono- ciemna - w tej chwili tak jak pisałam mam rozjaśnione włosy 9poz,- żółto- rudy i na to farba j.w pisałam . Ten 8,34 podoba mi sie a 7,3 zmieszać z inną? Nie znam sie , dlatego napisałam do was, prosząc o pomoc, i czytając wątek , wiem , że można wam zaufać- wiele dziewczyn zadowolona jest z porad kathy579, i wszystkich dziewczyn. Liczę na waszą pomoc, i dziękuję bardzo za chęc doradzenia pozdrawiam i miłego dnia
a mój kolor to tak jak niektóre dziewczyny określaja - mysi blond- czyli nijaki


znalazłam na palecie MAJIREL 8,34 i 9,3 jak bym je zmieszała?
Kathy co o tym myślisz?

Edytowane przez marika 28
Czas edycji: 2012-05-15 o 06:38
marika 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 07:40   #2512
marika 28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

znalazłam najbardziej przypominający odcień rudego , i to będzie to co bym chcaiła uzyskać!!! proszę o waszą opinie i pomoc w doborze farb

ten 1 to strzał w 10



jakie pomieszać farby.
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 51.jpg (36,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 27964.jpg (63,5 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez marika 28
Czas edycji: 2012-05-15 o 07:43
marika 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 07:47   #2513
marika 28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i musiałam juz to zrobić
Wyszło mi super!!! Kathy dziękuję ci jeszcze raz bardzo mocno!!!

A oto efekt wyżej wymienionej kombinacji bo zrobiłam właśnie dokładnie tak jak mi Kathy poleciła, Ciekawe jak długo sie utrzyma ten cudny kolorek


Kathy ten kolorek co doradziłas jest tez super jasny , chyba jest podobny do koloru z 1 fotki którą wstawiłam wyżej czy sie myle
marika 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 11:19   #2514
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marika 28 Pokaż wiadomość
ładny kolor

---------- Dopisano o 06:31 ---------- Poprzedni post napisano o 05:57 ----------




dziekuję za odp. wiem , że czerwień to 6 , ja farbowałam 7,44 i wyszłam czerwono- ciemna - w tej chwili tak jak pisałam mam rozjaśnione włosy 9poz,- żółto- rudy i na to farba j.w pisałam . Ten 8,34 podoba mi sie a 7,3 zmieszać z inną? Nie znam sie , dlatego napisałam do was, prosząc o pomoc, i czytając wątek , wiem , że można wam zaufać- wiele dziewczyn zadowolona jest z porad kathy579, i wszystkich dziewczyn. Liczę na waszą pomoc, i dziękuję bardzo za chęc doradzenia pozdrawiam i miłego dnia
a mój kolor to tak jak niektóre dziewczyny określaja - mysi blond- czyli nijaki


znalazłam na palecie MAJIREL 8,34 i 9,3 jak bym je zmieszała?
Kathy co o tym myślisz?
kolory wyjdzie złoty z delikatną poświatą miedzi,
7.44 to intensywna miedź, zaraz po farbowanu rzeczywiśnie może przypominac rdzawą czerwień (nie wszystkie marki), za to pięknie się wypłukuje do miedziano złotej rudości, natomiast z 8.4 i 8.44 to już jest zupełnie inaczej, farbki na poziomie 8 są juz bardziej pomarańczowe.

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez marika 28 Pokaż wiadomość
Kathy ten kolorek co doradziłas jest tez super jasny , chyba jest podobny do koloru z 1 fotki którą wstawiłam wyżej czy sie myle
bardziej pomarańczowy
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 16:00   #2515
marika 28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
kolory wyjdzie złoty z delikatną poświatą miedzi,
7.44 to intensywna miedź, zaraz po farbowanu rzeczywiśnie może przypominac rdzawą czerwień (nie wszystkie marki), za to pięknie się wypłukuje do miedziano złotej rudości, natomiast z 8.4 i 8.44 to już jest zupełnie inaczej, farbki na poziomie 8 są juz bardziej pomarańczowe.

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------


bardziej pomarańczowy

Witajcie dziękuję za odp. żeby uzyskać taki kolor jak w avatarku jakie farby zmieszać? po wypłukaniu farby mam jasne włosy blond-pomarańczowo rudawy!!, czy mam mieszać taki kolor jak aga73, -

kathy, koleżance której doradziłaś dobór farb, kolorek jest bardzo podobny i też mi sie podoba zrobic takie same proporcje jak koleżanka? proszę o rade

pozdrawiam i dziekuje za udzielenie informacji każda będzie cenna
marika 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 07:43   #2516
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marika 28 Pokaż wiadomość
Witajcie dziękuję za odp. żeby uzyskać taki kolor jak w avatarku jakie farby zmieszać? po wypłukaniu farby mam jasne włosy blond-pomarańczowo rudawy!!, czy mam mieszać taki kolor jak aga73, -

kathy, koleżance której doradziłaś dobór farb, kolorek jest bardzo podobny i też mi sie podoba zrobic takie same proporcje jak koleżanka? proszę o rade

pozdrawiam i dziekuje za udzielenie informacji każda będzie cenna
avatar - 8.43
Jeśli masz siwe włosy to tak, jeśli nie to bez 8.00 - no i proporcje były dla włosów krótkich.

włosy półdługie, bez siwych poziom 6/7/8:

8.44 (50 ml) + odrobinę pomarańczowego Pure (10 ml) + woda 6% 75 ml
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-05-16 o 07:48
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 08:02   #2517
marika 28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

ale tu wczoraj i dziś ciszajak zależy na cennych radach - to nokogo nie ma ja was tak odstraszyłam
Nie wytrzymałam i musiałam chociaż delie położyć , bo włosy miałam juz jak sparna wypłowiała .......bluzka- bez wyrazu i dalej nie wiem co robić
, skoro aga73 ma bardziej pomarańcz niż włosy w avatarze, to może złagodzić ten pur orange mieszajac z innym odcieniem...orange + ....?

pozdrawiam wszystkich i cieplutkiego dnia życze mimo deszczu

Edytowane przez marika 28
Czas edycji: 2012-05-16 o 08:07
marika 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 08:05   #2518
marika 28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
avatar - 8.43
Jeśli masz siwe włosy to tak, jeśli nie to bez 8.00 - no i proporcje były dla włosów krótkich.

włosy półdługie, bez siwych poziom 6/7/8:

8.44 (50 ml) + odrobinę pomarańczowego Pure (10 ml) + woda 6% 75 ml

dzieki za odp siwych włosów nie mam a włosy do ramion , może krótsze

Edytowane przez marika 28
Czas edycji: 2012-05-17 o 03:42
marika 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 08:21   #2519
marika 28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

czyli podsumowując
kolor z avatara 8,43 - 50 ml + 10 ml pur orange + 75 ml ox.6%
trzymać około 30 min? a firama jak wcześniej proponowałaś Alfaparf Evolution z wodą z Joanny ? a później podtrzymywać kolor maskami z pigmentem?

zdjecie jest z przed 2 miesiecy po dekoloryzacji , a teraz włosy niewiele sie różnia odcieniem po spraniu i wypłukaniu fraby
dziekuję

Edytowane przez marika 28
Czas edycji: 2012-05-16 o 16:07
marika 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 19:23   #2520
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

dziewczyny a skąd te pigmenty bierzecie? i co to właściwie jest?
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.